Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

@spil444 Umarım planladığım gibi yarın bu işi çözerim artık, sonuçları'da haber ederim inşaallah.

@ermanay Sizede sabır ve kolaylıklar dilerim, benim sağ/sol sinyal ampülü ihtiyacım+sübab aralığı değerleri işi, aynı şekilde 1 ay peşlerinden koşturdum sonuç=hüsran, öte yandan lastik jant dişli temininde sıkıntı olmadı, ne diyelim, şimdi çan çin çon diye alaya amakta var, ancak bu motor farklı, kaldıki bazen ciddi markalarda'da sıkıntılar yaşanıyor buradan okuyoruz.
    Nasıl bir yöntem ile iletişime geçtiniz bilmiyorum ancak servis yok ise, direkt olarak fabrika telefon numarasından ulaşın konuyu görüşün, benimkisi öneri sadece kolaylıklar dilerim.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RX 250 Cross
    bende arka dişliyi 41 , 42 veya 43 yapmayı düşünüyorum uygun fiyata bulursam

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    gezgin26;3178440]bende arka dişliyi 41 , 42 veya 43 yapmayı düşünüyorum uygun fiyata bulursam

gezgin26 44 yap

Motosikleti
    RX 250 Cross
    Alıntı spil444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezgin26;3178440]bende arka dişliyi 41 , 42 veya 43 yapmayı düşünüyorum uygun fiyata bulursam

gezgin26 44 yap

bu sefer süratten çok düşecek. ben uzun yola da gidiyorum :(

Carbon acil
    Apachi sm var bir tane.alıp krosa çevirmek istiyoruz.
    Apachi sm ile kros arasında lastik jant dışında fark varmı.amortisörler aynımı

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon acil
    Apachi sm var bir tane.alıp krosa çevirmek istiyoruz.
    Apachi sm ile kros arasında lastik jant dışında fark varmı.amortisörler aynımı
    Valla ağabey, cross olanı ile fark olduğunu sanmıyorum, gerçi benimki fikir yürütmek oldu, ancak cross lastik jant ile hiçbir uyum sorunu yok aslan gibi kabul ediyor maşa şasi , belki amortisör ayarları nispi oranda ayarlanmıştır, yinede daha etraflıca araştırın.

Daha iyisimi sizin pist'te kullandığınız cross versiyon ile bendekini foto mukayeseye koymalı, ancak dediğim gibi olsa olsa amortisör sertlikleri farklı ayarlıdır kaldıki bedekide taş gibi sert idi kendim az yumuşattım.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ağabey, cross olanı ile fark olduğunu sanmıyorum, gerçi benimki fikir yürütmek oldu, ancak cross lastik jant ile hiçbir uyum sorunu yok aslan gibi kabul ediyor maşa şasi , belki amortisör ayarları nispi oranda ayarlanmıştır, yinede daha etraflıca araştırın.

Daha iyisimi sizin pist'te kullandığınız cross versiyon ile bendekini foto mukayeseye koymalı, ancak dediğim gibi olsa olsa amortisör sertlikleri farklı ayarlıdır kaldıki bedekide taş gibi sert idi kendim az yumuşattım.
    teşekkürler Carbon.
    aslında bugün Gas Gas 4 zamanlı baktım sahibine ptesi alalım diyorum,karavan turuna çıkmış keyfini bozmuyor.
    son dakikada apachi çıktı.bizim guruba bir iki motor alırsak benim wr yi arkadaşa vericem Ktm bana kalacak.
    Gas Gas öncelikte olmazsa Apachi ye dönücez.Apachi nin motoru Japon taklitimi.kaç yıl götürür sence.

teşekkürler Carbon.
    aslında bugün Gas Gas 4 zamanlı baktım sahibine ptesi alalım diyorum,karavan turuna çıkmış keyfini bozmuyor.
    son dakikada apachi çıktı.bizim guruba bir iki motor alırsak benim wr yi arkadaşa vericem Ktm bana kalacak.
    Gas Gas öncelikte olmazsa Apachi ye dönücez.Apachi nin motoru Japon taklitimi.kaç yıl götürür sence.
    Umarım çok yıl götürür evet nc250 taklidi olduğunu biliyorum, motor bloğu "zongshen zs177mm", 20kw, birçok marka kullanıyor bu bloğu, ingiliz megelli'de aynı bloğu kullanıyor ancak onda'ki injeksiyonlu sistem, bende mevcut olan (bana göre injeksiyon'dan daha güzel, dellortho 34mm İtalyan karbüratör) karbüratör'lü, umarım çok yıl sorunsuz götürür
    atilas ve cenkito bunu beğendiler.

Bugün Ktm,Wr,Apachi parkur dışında ilk defa araziye çıktık.
    Apachi yle arazide Wr yi baya bi arkadan takip edebildim.
    bozuk yerleri Wr çok rahat geçerken Apachi sert süspansiyonu yüzünden
    zıp zıp zıplıyor.Yetişmek için hızlanıncada kontrol zorlaşıyor.Apachi düz yer buldumu Wr arkada kalıyor.
    bu amartisörlerle Apachi arazide pek keyif vermiyor.Apachi araziden çok düzde ve parkurda gazlamak için ideal.
    Unutmadan iri yarı bir köpek peşime takılınca öndekilere hemen yetiştim
    cenkito, Carbondioxid ve spil444 bunu beğendiler.

Bugünde arazideydik.
    cenkito bunu beğendi.

@atilas Kullandığınız apachi'nin egzost'ta benimki gibi yanıkmı? ve kaç yıllık/kilometrelik alet acaba?

@atilas Kullandığınız apachi'nin egzost'ta benimki gibi yanıkmı? ve kaç yıllık/kilometrelik alet acaba?
    Carbon Apachi turladığımız parkurun eğitim motorlarından biri.Egzost una çok dikkat etmedim ama bir dahaki gidişimde fotolarını çekerim.
    bir senelik motor olduğunu hatırlıyorum,öğrenirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Apachi yi dün bol sulu,çamurlu yollarda bugünde tepelerde,tarlalarda,dik çıkışlarda kullandım.
    Ktm ve Yamaha nın geçtiği her yerden geçti. onlar kadar performanslı olmasada takıldığı bir yer olmadı.
    günün sonunda yolun derin traktör izleriyle dolu bir bölümünden geçerken dengeyi kaybedip 1 metre aşağıdaki tarlaya
    daldım ve yeni sürülmüş olduğu için yattım.iyi bir uçuş oldu.
    Carbondioxid ve cenkito bunu beğendiler.

İmrendim, sözde cross motorum var, ancak bu tip yerlere yada pistlere gidecek grub/zaman yok, bu durumda tatlısu balık avı olduğunda arazi görüyorum, şanslısın ağabey, bu arada benim tüm düşüşlerim süratimin sıfır olduğu anlarda oldu komedi gibi, bayramın ilk günü yine devrildim, neyseki ne bende ne hanzo'da hasar yok^^.

Egzost fotoları için ayrıca teşekkür ederim, bendeki daha ilk gün altın sarısı oldu,sonrasında siyaha doğru gidiyor, arka değilde manifold civarı bayaa karardı, artık hava ayarınımı tutturamadım yoksa benzin kontamine'mi ( 90% ) çözemedim.
    cenkito bunu beğendi.

İmrendim, sözde cross motorum var, ancak bu tip yerlere yada pistlere gidecek grub/zaman yok, bu durumda tatlısu balık avı olduğunda arazi görüyorum, şanslısın ağabey, bu arada benim tüm düşüşlerim süratimin sıfır olduğu anlarda oldu komedi gibi, bayramın ilk günü yine devrildim, neyseki ne bende ne hanzo'da hasar yok^^.

Egzost fotoları için ayrıca teşekkür ederim, bendeki daha ilk gün altın sarısı oldu,sonrasında siyaha doğru gidiyor, arka değilde manifold civarı bayaa karardı, artık hava ayarınımı tutturamadım yoksa benzin kontamine'mi ( 90% ) çözemedim.
    Carbon arazide girdiğim yerlere ben bile şaşırıyorum.Apachi de bu arada iyi testten geçiyor.yalnız tavsiye etmiyorum ama bilen biriyle off road süper.adamlar yanımdan mermi gibi geçiyor.
    bende yetişicem diye uğraşırken ilerleme kaydediyorum.cep telefonunu sabitleyebilirsem video da koyucam.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    rx 250
    Carbon arazide girdiğim yerlere ben bile şaşırıyorum.Apachi de bu arada iyi testten geçiyor.yalnız tavsiye etmiyorum ama bilen biriyle off road süper.adamlar yanımdan mermi gibi geçiyor.
    bende yetişicem diye uğraşırken ilerleme kaydediyorum.cep telefonunu sabitleyebilirsem video da koyucam.
    atilas benim rx parkur için daha uygun takas edelim apaçiyle...) bu arada carbon dişli almadın heralde...?

@spil444 Malesef dişli işim hep sekteye uğramakta, tabii bu durumun dişli fiyatlarının beklediğim'den fazla olması ve istediğim 43'ü bulamamak etken, siz ne yaptınız bir umut belki haber sizden gelir diye bekliyorum

Motosikleti
    rx 250
    evet carbon özel yapım orjinallerden daha pahalı manisadada sordum 170 iyi fiyat vermiş diyor buradakide en iyi çozüm şu proxlar gibi.

evet carbon özel yapım orjinallerden daha pahalı manisadada sordum 170 iyi fiyat vermiş diyor buradakide en iyi çozüm şu proxlar gibi.
    Aynen açıkçası o fiyata süpersprox alırım tabii 43 ve aynı ölçülerde bulabilirsem, 63 euro idi süpersprox fiyatı, tabii emin olmak gerek ölçüler konusunda, taşra'da yaşamın zorlukları, beyyük şeher olaydı gidip görüp mukayese edip almak vardı.
    spil444 bunu beğendi.

atilas benim rx parkur için daha uygun takas edelim apaçiyle...) bu arada carbon dişli almadın heralde...?
    http://o1310.hizliresim.com/1g/f/tkbku.jpg
    Apachi kiralık,benimki turuncu olan

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)