Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Yuki 250 Spitzer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet ya kendimi tek kullanan olarak görmeye başlamıştım :-) bu arada boş durmadım ve ön sinyalleri değiştirdim. Nasıl Olmuş? ?
    [url=http://bit.ly/c25MCx][/url
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Bende buralardayım Birazda kış dolayısı ile durgun buralar.Garajda yatıyor yuki.

Bu zaman zarfında şunu gördim kimseye motorun güzel olduğunu motorda kronik bir sorun , arıza olmadığına inandıramyorsun

Senin motor çin kaç kere yolda kaldın , dağılır o , frenleri tutmaz , motor dökülür diye çok saçma şeylerle karşılaştım.Motor 8.000 e yaklaştı bekliyoruz ne zaman dağılacak diye

Öyle öküzler , öfle öküzler varki anlatmak mümkün değil. Misal motora talip oluyor gördüm beğendim diyor fiyatı istediği ölü fiyata inmeyince senin motor çin ,berbat , kötü , iğrenç :D

Adam sırf japon diye 4.000 tl lik motorla başa baş takas teklif etti olmaz deyince var efendim benim motor japon seninki çin atar yaptı :D
    mekan67 bunu beğendi.

Arkadaşlar 2 sorum olacak cevap rica ediyorum ....1- bizim makineye cbr 600 aynaları uyar mı? yada hangi aynalar uyar ?

2. farlara Led halka takmayı planlıyorum bizim farların çapını bilen var mı ?

yorumları okudum ve dediğinize göre güzel bir motor. bende şuan yukinin cup modeli var ve yükseltmek istiyorum motorumu 1.80 boy var bu motor bana gider mi ve km de ne yaktığını söyleye bilir misiniz ?

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    YUKİ'den parça bekleyen arkadaşlar,
    Sipariş verilen ve ihtiyaç duyulabilecek pek çok parçalar YUKİ'ye gelmiştir bilginiz olsun,

P.TESİ günü siparışlerım vardı almaya gittim fakat depoda sayım olduğundan pek çok parcaları alamadım,
    cuma gunu tekrar gıdecegım,,,

benim merak ettiğim bu motorda yağ filtresi varmı ?
    şu videodaki vidalı kapağın altındaki olarabilir mi ? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=12Y7vbbZ9Cc

Benim bildiğim kadarıyla yağ filtresi yok !

Makinenin aynalarını CBR 600 RR aynaları ile değiştirdim Cuk oturdu ve daha kullanışlı oldu tavsiye ederim. fotolarını daha sonra atarım , Bu arada yaklaşık 4000 km yi geçtik ve Makineden tık ses gelmiyor maşallah , yüksek devirde titreme olayı da iyice azaldı .

Bu yaza doğru muhtemelen satılığa koyarım , başlangıç motoru olarak almıştım zaten. Fiyat aralığına göre kawasaki Ninja 300 yada Honda 500R alabilirim , 600 cc lik SS istemiyorum şehir içinde çok gereksiz gibi duruyor ,

evet arkadaşlar Eskişehirdeki servisi tam bir dolandırıcı benden bakım parası baya para istedi bende biterse bitsin garantisi dedim ve motorcuma gidip yağı değiştirdim. Yağ aldığım yerdeki abi ELF marka 10w60 racing motor yağını önerdi onu koydurdum ama pek memnun kalmadım vites geçişleri baya sertleşti. Şimdi eski motorumda Castrol Power 1 4T Scooter 10w40 kullanıyordum ve vites geçişleri falan harikaydı acaba bu yağı bu motordada kullanabilirmiyim bir sıkıntı olurmu ?

http://www.madeniyag.net/Castrol-Power1-Scooter-4T-10W-40-Motosiklet-Yagi-4-Lt,PR-135.html

Motosikleti
    Servislerinin alayı şefersiz.Sorsana ne zaman bitti garantisi daha 1 senelik motorlar.

Yağ olarak ıpone koy çok güzel , vitesler acayip rahatlıyor.

Yarın yuki ile yine uzunn bir yolculuğa çıkıcam 400 km'lik

Ben karsiyaka dayim . .. 4 kere falan yag değişti... servis sadece yağın parasını aldı başka birşey talep etmediler. Talep edeb servisleri yuki merkeze şikayet edin. Nede olsa sanayi ustası adamlar çoğu kaldırmış indirecek yer arıyor.

Motosikleti
    YUKİ Spitzer 250 R
    Merhaba arkadaşlar yorumları okudum katılmadan edemedim işe buda benim bebeğim

Vay Arkadaş sayfa kurudu resmen ... neyse degisiklik yapalim bari canlandıralim fazla kış yaşamadık baya bi kullanma imkanim oldu hatta bizim servisin ustasiyla gaza geldik makinenin motorunda baya bi modifiye yaptık, değişiklikleri sonra buradan yazarım, o ring zincir yeni buji vs. De ekledik. Bi xenon angel far takıldı ve farlari siyah filmle kapladik yakinda resimleri paylasirim

evet bura biraz falza durgunlaşmış arkadaşlar. Alın size bir video internette gezerken denk geldi.

http://www.youtube.com/watch?v=oOVLcNlZ3Ks

Kırmızı yı resimlerde ve videolarda çok beğenmiyordum. Dün ilk defa canlı canlı kırmızı spitzer gördüm çok hoşuma gitti, hatta beyazdan daha güzel duruyordu. Eleman 7.250 ye satıyormuş. Bİ yerden para işini halletsem de kavuşsam artık ben de yuki ye yaw

Motosikleti
    Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı yı resimlerde ve videolarda çok beğenmiyordum. Dün ilk defa canlı canlı kırmızı spitzer gördüm çok hoşuma gitti, hatta beyazdan daha güzel duruyordu. Eleman 7.250 ye satıyormuş. Bİ yerden para işini halletsem de kavuşsam artık ben de yuki ye yaw

Söylediğiniz motor sıfır mı ? Sıfır değilse fiyatı sıfır fiyatından pahalı sıfırları 7200
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Arkadaslar biraz hareketlendirsek sayfayı iyi olacak. Ksk da 3 tane daha satıldı spitzer ama buraya yazan yok. Gerçi bende yavaş yavaş satmayı istiyorum artık 5500 km yi gectim maşallah. Zaten başlangıç olarak almıştım şimdi iki silindir e geçeyim artik diyorum. Izmir'de arayan varsa bana yazsın ,

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2012
    Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.. Düşük bütçeli sport bir motor ararken forumda uzun bir gezintiden sonra Yuki 250 spitzer almaya karar verdim.. Kısaca bir bilgi rica ediyorum kullanıcılardan, kronik arzalara karşı dikkat etmem gereken bir konu var mı.. İlk defa motor alacağım için bu durum sıkıntılı bende.. ayrıca piyasada sıfır olarak 2013 ve 2014 modeller mevcut arasında bir fark varmıdır herhangi bir aksamında..

Sormayın biz 10 sayfa haybeye konuştuk yazdık anlattık bu zahmet edip sayfaları okuyun. Hiz istiyorsanız yok, başlangıç için ideal ama basarim kacarim yok makinede

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2012
    Yok öyle değil.. inanın forumda yuki 250 spitzer hakkında yazan herşeyi okudum.. bütün bahsedilen sorunları okudum.. ama ne bileyim sanki belli bi kullanımdan sonra yuki kullanıcıları yazmayı bırakmış gibi.. hani bu sürede km leri de artmış benzer kronik arzalar yaşayanlar varmı diye merak ettim.. genel baktığımda kronik bir arza gözükmüyor.. her kullanıcının farklı bi kaç arzası var bahsettikleri.. kullanıcaların son durumları nasıl aslında onu merak ederek sordum..

Alıntı The_Ercan_X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle değil.. inanın forumda yuki 250 spitzer hakkında yazan herşeyi okudum.. bütün bahsedilen sorunları okudum.. ama ne bileyim sanki belli bi kullanımdan sonra yuki kullanıcıları yazmayı bırakmış gibi.. hani bu sürede km leri de artmış benzer kronik arzalar yaşayanlar varmı diye merak ettim.. genel baktığımda kronik bir arza gözükmüyor.. her kullanıcının farklı bi kaç arzası var bahsettikleri.. kullanıcaların son durumları nasıl aslında onu merak ederek sordum..
    Benim makine 6000e yaklaştı ciddi bir sıkıntısını görmedim ama alacagin yerin servisi iyi olsun benim servis ustasi cok zayif .ufak bir parça degistirse bi vida eksik kalıyor sonra kendim takiyorum.
    Başlangıç icin almıştım nasipse artik yükseltmek istiyorum .görevini yerine getirdi

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler