Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Yuki 250 Spitzer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yazdık ama tam olarak ne bilmek istiyorsunuz? Sorun cevaplama ya çalışalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Beyler askerlik nedeniyle motorum satılıktır.

7.000 km'de
    resimleri konuda var
    Pazarlıksız son fiyat 5.500 tl'dir.

kardeş uzun yol giderse sıkıntı çıkarırmı 1000 km gibi bir rakam

Ben EN uzun 300 km kadar bir yol yaptım herhangi bir sıkıntı olmadı .. Muhammed kardeşimiz 570 km kadar bir yol yapmıştı oda hiçbir sıkıntı yaşamadığını söyledi.. Bu arada benim seyahatim sırasında 100 den aşağı düşmedim.

Motor çok güzel ama düzde 120kmde felan takılması gerçekten 250cc racing için yetersiz 130-135e felan çıkabilse düzde 10 numara olurdu. Ama diceksiniz ki bu paraya bu kadar olur son derece haklısınız.

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce üslubuna dikkat et bakalım arkadaşım.Küstah sana benzer.Burası forum.Forum mantığını kavra önce.Üzerine 5 gün önce bindim Yukinin.Sonra gidip yamaha servisinde birde 2012 r1 e bindim.100 yıllık bir fark gördüm ortada.Bin liralık fark için hava soğutmalı motor almaya karşıyım.Görüşüne önem veriyorsunuz sanırım ozaman amenna.Parayı ben değil siz veriyorsunuz.Zevkli sürüşler... ;)
    Ben WebMaster'im. Forum mantığını senden çok daha iyi biliyorum arkadaşım. "Yamaha servisinde 2012 R1 e bindim" diyorsun. Sen şimdi R1 ile Yuki'yi aynı kefeye koymaya çalışıyorsan bana forum mantığını anla demeyi bırakıp açılan başlıkta ilgilenmen ve sorman gereken şeyi sor ;) Hava soğutmalı motosiklete ise ben scooter'imle tanıştım. Eski motosikletim su soğutmalıydı. 10 tane tamirci gezdim 1 tanesi de bana "Aman kardeşim bu motorlarda hava soğutma sıkıntıdır" demedi. Aksine daha iyi olduğunu ve tamir masraflarının her zaman uygun fiyatlı olacağını söyledi.

Parayı ben verdim, keyfini çata çata da sürüyorum teşekkürler... ;) ;)
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

yuki den fazgeçtim bugün bi yukii bayiine gittik ve adam bana alma dedi ben getirtmiyorum spitzer dedi alıyorsanda başkasından al onun başına bela ol dedi :D servisten cıkmazsn ve bir parça için bir sene beklersin dediiii

hayırlı olsun bende sevindim sizin almayışınıza , forumda 250 lik çinli mi alayım 1000 lik diye de bir başlık açmıştınız isabet olmuş
    fearlesboyy bunu beğendi.

sen kendi derdine yan be kardeşim :D

Arkadaşlar sticker lerım geldi akşama doğru yapıştırıp birkaç resim atarım bu sırada güzel havada gezip bi güzel derdime yanmayı planlıyorum evde klavye başında motor resimlerine bakanlara selamlar ;)

aldımmm baba paylaşım yapıcammm en yakın zamandaaa ))

Motosikleti
    Alıntı Yukispitzerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldımmm baba paylaşım yapıcammm en yakın zamandaaa ))
    Hayırlı olsun bakalım Memnun kalacaksın merak etme ;) Bu arada motosikletim 1700 KM ye dayandı. Hiçbir kronik arıza saptamadım, bakım harici servise bir tek ayaklık yayı için gittim o kadar... Bir kaç gün içerisinde eğer iş yerimden izin alabilirsem bu İstanbul İkitelli'de olan merkez binaya gideceğim. Göstergede bir problem çıktı. Gaza bastığımda devir saati geç yükselişe geçiyor, yavaş yavaş düşüyor. Merkezi aradım "yetkili servise gösterdiniz mi?" gibi bir soru geldi, bende "evet, o bile şaşırdı" diyince beni yanlarına çağırdılar Servis bölümüne bir arkadaşı aktarınca onun sorularına verdiğim cevapta adam bile hayrete düştü :D Sanırım ilk bende oldu bu sıkıntı
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bakalım Memnun kalacaksın merak etme ;) Bu arada motosikletim 1700 KM ye dayandı. Hiçbir kronik arıza saptamadım, bakım harici servise bir tek ayaklık yayı için gittim o kadar... Bir kaç gün içerisinde eğer iş yerimden izin alabilirsem bu İstanbul İkitelli'de olan merkez binaya gideceğim. Göstergede bir problem çıktı. Gaza bastığımda devir saati geç yükselişe geçiyor, yavaş yavaş düşüyor. Merkezi aradım "yetkili servise gösterdiniz mi?" gibi bir soru geldi, bende "evet, o bile şaşırdı" diyince beni yanlarına çağırdılar Servis bölümüne bir arkadaşı aktarınca onun sorularına verdiğim cevapta adam bile hayrete düştü :D Sanırım ilk bende oldu bu sıkıntı
    ustam yuki almadım gerçekten burada bir tane yukii bayii vardı oda kardeşim ben satmıyorum ve getirtmiyorum dedi benden alma nerden alırsan al dedi adamlarda garanti diye birşey yok dedi ilgileri alakaları yok dedi satıyorlar gerisine karışmıyorlar dedi yarın bir gün bir parça gerekecek olsa bulamazsın getirttiremeyiz ben yukiden illallah ettim dedi ve bütün kararımı değiştirdiii BENDE APACHE TVS 150 ALDIMM...

Merak ettim bende o sorunu halledince paylaşırmısın ne yaptıklarını

Motosikleti
    Motorum askerlik nedeniyle satılıktır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40934533/detay

Motosikleti
    Alıntı dhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim bende o sorunu halledince paylaşırmısın ne yaptıklarını
    Tabiki de firmada işler bu aralar fazlasıyla yoğun, işlerin rahatladığı İLK GÜN direkt olarak firmaya gideceğim. Bakalım nasıl bir şaşkınlık yaşayacaklar Bu arada da yedek parça konusunda ve üretim kısmında fotoğraflar almaya çalışacağım, YUKI motor ile ilgili olarak HİÇ BİR BAĞIM yok, maksat gönüller rahat olsun, izin verirlerse fotoğraf çekip paylaşım da yapacağım...

Alıntı Yukispitzerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam yuki almadım gerçekten burada bir tane yukii bayii vardı oda kardeşim ben satmıyorum ve getirtmiyorum dedi benden alma nerden alırsan al dedi adamlarda garanti diye birşey yok dedi ilgileri alakaları yok dedi satıyorlar gerisine karışmıyorlar dedi yarın bir gün bir parça gerekecek olsa bulamazsın getirttiremeyiz ben yukiden illallah ettim dedi ve bütün kararımı değiştirdiii BENDE APACHE TVS 150 ALDIMM...
    Vallahi merkez firma İstanbul İkitelli'de. Ben forumdaki durumdan ve arkadaşlardan bolca bahsedicem. Gerekirse firma ile motosiklet arasında bir yerde dururum. Ben motosikletin bir tersliğini şu ana kadar hiç görmedim. TVS APACHE RTR 150 de iyi motosiklet fakat bana hitap etmiyor. SuperSport tarzı dediğimiz motosikletlerle daha ilgiliyim ben

Selam millet yeni paylaşım yokmu? ?

Motosikleti
    Bu aralar işlerimin yoğunluğundan dolayı zaman ayıramıyorum. Biraz vakit ayırayım artık bu paylaşım işlerine Yarın motosikletimi fabrika servisine götüreceğim, bakalım yarın açık mı değil mi bilmiyorum ama bir şansımı deneyeceğim.

Fabrika'da yedek parçalar ve üretimle ilgili de fotoğraflar almaya çalışacağım, bakalım hayırlısı neyse o olsun

Motosikleti
    Benim benzin şamandırasınıda sor unutma

Muhammet sen satmadın mı hala makineyi ?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler