Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yuki 250 Spitzer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125(2012) aranıyor öm atabilrsiniz
    yzf japon malı olan yamaha ve 125 liktir , yuki 250 cc lik ve çin malı motordur. Son zamanlarda yuki benimde aklımı çelmeye başladı doğrusu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı srtclkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf japon malı olan yamaha ve 125 liktir , yuki 250 cc lik ve çin malı motordur. Son zamanlarda yuki benimde aklımı çelmeye başladı doğrusu
    Biliyoruz kardeşim.Neyse ben baktım aradığım sorumun cevabına 2 milyar,ufakta bir küsüratı..olabilir fark var aralarında.Şahsen benim elimde 7 lira olsa Yuki almam.Bir kaç ay daha erteler para biriktirip 9 liraya gider yzf r1 alırım su soğutmalı hemde.Kaliteden ödün vermem.(Şahsi düşüncem)

Beyefendi gidip alin yamaha ve onun sayfasına yorum yazın , biz burada yuki spitzer ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Ha illa ki kim ne yapar diye merak ediyorsanız bende 125 lik makineye 9 küsür verecegime gider 16 ya R6 alirim.
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı dhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyefendi gidip alin yamaha ve onun sayfasına yorum yazın , biz burada yuki spitzer ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Ha illa ki kim ne yapar diye merak ediyorsanız bende 125 lik makineye 9 küsür verecegime gider 16 ya R6 alirim.
    genel olarak motordan memnun musun

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı dhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tahmin ettim biri çıkarda bu şekilde cevap yazar diye.Forum burası.Önce forum mantığını kavrayın.Burası Yuki ye destek olmak için açılmış bir konu değil.İstediğimi yazarım.

Tabiki bende demiyorum ki destek olun ama sanırım sizinde anlamadığıniz olay şu ki Makine yi kullanmamissiniz belki de dışarı da görmediniz bile selesine oturmadiniz, sesini duymadiniz ama yorum yapma hakkını kendiniz de görüyorsunuz. Benim itirazım bunaydi. Yok kullandım diyorsanız buyrun problemli yada memnun kaldiginiz yönlerini yazın yada gittim gördüm kasayı beğenmedim yada işçiliği yada malzeme kalitesini beğenmedim yazın! !! Yani yani elle tutulur en azından ufacik bir dayanağı olan bir yorum yazın bizde zevkle okuyalım. Mahalle kahvesi ile forum mantiginin farkı budur.
    Sizi kırmak istemem kesinlikle sadece burada bende gercek bilgilerden faydalanmak istiyorum.
    Saygilar
    efizikci bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Ben geldim Yuki ile 3-4 günlük bir tatile çıktım toplam 530 km yapmışım , bu kadar yolda 0 problemle karşılaştım.Bursa-Balıkesir arasında giderkende gelirkende hızım 110-130 km arasıydı yani yavaşta gelmedim.Motor 143 ü gördü hafif rampa aşagıya Aslında benzin tüketimini hesaplayacaktım ama olmadı.

Bu motoru alırkenki planım 5 ay askerliğe kadar kullanırım sonra askere giderken satarımdı , eğer borçlarımı kapatırsam motoruda satmayacağım Tamam motor çinlide , bir çinliliğini görmedim gidiyor , geliyor , duruyor bu çinli olmayanlar faklı birşey yapıyorsa bilemem Şuanda tek sorunu orta amortisörden ve önden ( tam nerden oldugunu bilmediğim ) bir cızırtı sesi.
    Bunun haricinde servis ve yedek parça , benzin şamandırasını 20 gündür bekliyoruz.
    Şunuda söyliyeyim 0 olarak ladıgında 7.500 gibi bir maliyeti oluyor bu para verilirmi tartışılır her ne kadar yuki kullanıyor olsamda 7.500 param varsa 8.000 temiz cbr 250 alırım

Videoları bir türlü yüklemeyedim Fırsatı bulunca yükleyeceğim.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geldim Yuki ile 3-4 günlük bir tatile çıktım toplam 530 km yapmışım , bu kadar yolda 0 problemle karşılaştım.Bursa-Balıkesir arasında giderkende gelirkende hızım 110-130 km arasıydı yani yavaşta gelmedim.Motor 143 ü gördü hafif rampa aşagıya Aslında benzin tüketimini hesaplayacaktım ama olmadı.

Bu motoru alırkenki planım 5 ay askerliğe kadar kullanırım sonra askere giderken satarımdı , eğer borçlarımı kapatırsam motoruda satmayacağım Tamam motor çinlide , bir çinliliğini görmedim gidiyor , geliyor , duruyor bu çinli olmayanlar faklı birşey yapıyorsa bilemem Şuanda tek sorunu orta amortisörden ve önden ( tam nerden oldugunu bilmediğim ) bir cızırtı sesi.
    Bunun haricinde servis ve yedek parça , benzin şamandırasını 20 gündür bekliyoruz.
    Şunuda söyliyeyim 0 olarak ladıgında 7.500 gibi bir maliyeti oluyor bu para verilirmi tartışılır her ne kadar yuki kullanıyor olsamda 7.500 param varsa 8.000 temiz cbr 250 alırım

Videoları bir türlü yüklemeyedim Fırsatı bulunca yükleyeceğim.

http://imageshack.us/a/img41/3568/yn7z.jpg
    Yada 5500 e temiz yuki bakılabilir sanki ;)

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin ettim biri çıkarda bu şekilde cevap yazar diye.Forum burası.Önce forum mantığını kavrayın.Burası Yuki ye destek olmak için açılmış bir konu değil.İstediğimi yazarım.
    Evet burası Yuki'ye destek olmak için açılmış bir konu değil haklısın ama "YUKI kullanmadan" yorum yapanların yeri de değil o yüzden küstahlık yapma! Daha oturmamışsın, kullanmamışsın hemen yorum yapıyorsun...

Neyse sinirlenmeden, burayı canlandıralım biraz 0 KM almıştım motosikletimi şuan 740 KM civarlarında. Motosikletimin 2nci bakımına 1000 KM varınca yaptırıcam. Servisle görüştüm bir kaç taktik verdi bana motosikletle ilgili.

Sabit hızda gitme dedi. Sürekli vites değiştir, sabit devir ve sabit hızda uzun süre gitme dedi. Sıkıştır motosikleti ama uzun süre değil, belli bir saniye. Dediklerini 2 haftadır yapıyorum vites artık takılma yapmıyor, çabuk ivmeleniyor ve serileşmeye başladı gittikçe.

Birkaç foto atayım.

-

-

-

-

-

-

Birde video şekli yaptım Fotolar 3 hafta öncesine ait. Çektikçe yenileri gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Video demiştim onu unuttum yahu

Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Motosikleti
    143 yaparken video kayıttaydı ama kameranın şaftı kaymış rekleri karıştırmış

Ahaa 143

Motosikleti
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet burası Yuki'ye destek olmak için açılmış bir konu değil haklısın ama "YUKI kullanmadan" yorum yapanların yeri de değil o yüzden küstahlık yapma! Daha oturmamışsın, kullanmamışsın hemen yorum yapıyorsun...

Neyse sinirlenmeden, burayı canlandıralım biraz 0 KM almıştım motosikletimi şuan 740 KM civarlarında. Motosikletimin 2nci bakımına 1000 KM varınca yaptırıcam. Servisle görüştüm bir kaç taktik verdi bana motosikletle ilgili.

Sabit hızda gitme dedi. Sürekli vites değiştir, sabit devir ve sabit hızda uzun süre gitme dedi. Sıkıştır motosikleti ama uzun süre değil, belli bir saniye. Dediklerini 2 haftadır yapıyorum vites artık takılma yapmıyor, çabuk ivmeleniyor ve serileşmeye başladı gittikçe.

Birkaç foto atayım.

http://imageshack.us/a/img842/461/f2wq.jpg
    -
    http://imageshack.us/a/img707/9538/tcfe.jpg
    -
    http://imageshack.us/a/img850/1053/27cj.jpg
    -
    http://imageshack.us/a/img31/7320/4ktz.jpg
    -
    http://imageshack.us/a/img594/871/tpl1.jpg
    -
    http://imageshack.us/a/img405/6497/p6s5.jpg
    -

Birde video şekli yaptım Fotolar 3 hafta öncesine ait. Çektikçe yenileri gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Video demiştim onu unuttum yahu

http://www.youtube.com/watch?v=x-WN1Wk8wlQ
    video da egzozun perçinlerden mi geliyor o hafif titreşim sesi

benmi yanlış görüyorum yoksa devir 11.000 mi ????

Motosikleti
    143'ü 11.000 devirde yapabiliyor

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video da egzozun perçinlerden mi geliyor o hafif titreşim sesi
    Sanırım evet. Videoyu fotoğraf makinesi ile çekmiştim, kaliteyi youtube düşürmüş. Ben HD bekliyordum açıkçası

Muhammetim bence fazla zorluyorsun makinayı :D :D Ben 9,500 Devirde 130'u 1 defalığına gördüm. E-5 te işten eve, evden işe giderken kullanıyorum. Şuan için çok memnunum tek sıkıntım gevşeyen vidalar, pullar :D :D Titreşim ister istemez onları gevşetiyor.

Yakında motosiklet ile ilgili uzun bir video çekeceğim. Orada motosikletin EĞRİ - DOĞRU her şeyini anlatıcam. 1000 KM yi bekliyorum açıkçası. İkinci bakımı yaptıktan sonra biraz sert kullanıp motosikletin durumunu anlatacağım. Motosiklet için tüm bilgileri, nasıl kullanılması gerektiğini, ihtiyaçlarının ne olduğunu ve hangi kısma hitap ettiğini vs.
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Motosikleti
    Deneme amaçlıydı kaçı görecek diye.Onun haricinde hiçbir zaman 10.OOO devire gelmedim bile

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

Birtane video yükledim.Motorun hızlanması konusunda fikir verir.
    0-100 sanırım 12-13 saniye.
    Sesdeki cızırtı kameranın bağlantı aparatından geliyor malesef

efizikci bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım evet. Videoyu fotoğraf makinesi ile çekmiştim, kaliteyi youtube düşürmüş. Ben HD bekliyordum açıkçası
    aynısı bende oluyor çünkü performans egzozu var zamanla perçinler gevşedi seninki gibi ses çıkarıyor.

Öğleden sonra gezintisi , BU arada titreşimde hissedilir derecede azalma var ancak halen devam ediyor . 260 km yaptım , rodaj dan dolayı fazla zorlamıyorum daha 8,000 deviri görmemiştir

CEM. bunu beğendi.

Su an icin 340 km yi geçtim ortalama yakıt tüketimi 20 kr / km gibi . Yani 100 km de 20 tl (4 lt / 100 km )yakıyor. Rodaj da oldugunu düşünürsek sanırım fabrika verisine yakin bir tüketimi olacak ( 2.9 lt / 100 km)

Motosikleti
    Sevduguni alamayisan , alduğuni sevecesun

enzo1903 bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    0-100 12 saniye ise yzfr 125 daha mantıklı bence 14 saniye olması lazım 0-100u

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler