Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Haojue 150-9 hakkında bilgi paylaşımı ve yorumlarınız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Emsalsiz dost sen şu Yorumları tekrar okurmusun. Be ne soruyorum sen ne cevaplıyorsun. Ben hava filtresinde Suzuki yazmıyor diyorum resmini de atıyorum, senin verdiğin cevap ise suzukiyle ortak diyorsun, benim sorum bu değil , iddia ettiğin hava filtresinde Suzuki Yazısı. Daha önce 150-9 var dedin resmini çektim attım sonrada 135 olan modelde var dedin onunda resmini çektim şimdide 2013 model olanında var diyorsun. Bana resmini yolla resmini delil göster ben resimleri atıyorum sende bu ürünü satan kişi olacaksınki çok kolay biryerden temin edebilirsin 135 lik olanın resmini.
    Ya doğruyu söylesen inan bukadar batmazsın.
    şecaat arz ederken sirkatin söyletir

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Ve emsalsiz dost veya Tayfur pamuk senin kim olduğunu faceden tespit ettim sen tam bir yalancısın senin yorumlarını herkez Görüyor rezilsin. gerçi sende Alışkanlık yapmıştır hemen üyeliğini silersin olur biter.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)

şimdi benden özürdile bakalım fatih efendi benim 3 kurusluk mal için kimseye yalan söylemeye niyetim yok grupta arkadas resmi çekti akünüyü çıkartmadan yazı malesef gözükmüyor bende zaten bayide gördüm resmini çektim demiştim bayide sıfır motosiklerin aküsü zaten takılı değil saygısızlıgın yetti artık...

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Emsalsiz dostum herkesin içinde özür diliyorum forumların güvensizliğine aldandım biraz ve birkez daha söylüyorum özür özür özür ve af diliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Çok mahçup oldum ve Utanç duyuyorum emsalsiz dost senin yorumlarını suizanla okumuşum eşşekliğime ve cahilliğime ver

Motosikleti
    kawasaki Versys 650 (2015) haojue 150-9 (2014)
    estagfürullah fakat çok heycanlısın fatih kardes haojue,yamaha,honda,kawasaki neyse ne hiç bir marka benim babamın oglu değil ben ne görürsem onu söylerim bu motosiklet iyi diyorsam gerçekten ben öyle bir kanaate varmısımdır ki öyle konusuyorumdur veya yazıyı görmüşümdür ki yazıyor demişimdir ben sadece motosiklet kullanıcısıyım yalanla dolanla olmayan bişeyi söylemekle işim olmadı olmazda sende takma kafana olur böyle seyler insanlık hali.

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Sağolasın hocam Allah sizin gibi insanlardan Razı olsun bizleride affeylesin inşallah.

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Facebook'ta bir sayfa buldum b

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Facebook'ta bir sayfa buldum burada Kullanıcılar yaptıkları km leri yazıyorlar ve km boyunca ne gibi bakımlar yatıklarınıda yazıyorlar...
    https://www.facebook.com/groups/1442238126055344/

Motosikleti
    haojue 150
    selamlar. motoru yakından görmek isteyen varsa kadıköyde gösterebilirim.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Bilmiyorum fuarda gidip gördünüz mü ama, en son STmax standındaki vaziyet, bu firmanın bu markaya ne kadar önem verdiğini(!) çok iyi anlatıyordu. Bir tane 135 lik bir tane de 150 lik motoru arka taraflara atmışlar, etraflarına da ıvır zıvır koymuşlar, ne bakabiliyorsun, ne oturabiliyorsun... Elimle hepsini ittirdim de motorları inceleyeyim diye. Elektrikli ayak scooterlarını getirmişler onunla show yapıyorlar çocukları bindiriyorlar; koskoca adamlar kıç üstü düşüp gülüyorlar... Başka numrara yok. 20 dakika motorların başında durdum oturdum kalktım, bir tane STMax görevlisi bile sallamadı beni. Bajaj, Lifan, Kuba hepsi dört döndüler etrafımda. Keşke fotosunu çekip koysaydım.

Kendi motor markasını bile sallamayan ana ithalatçısı ile Haojue nin çok yol kat edeceğini artık sanmıyorum - kaldı ki şu an favori en sevdiğim motordur. Keşke şu motorları Suzuki altında satsalardı, hem fiyatları 2 katı olurdu, hem de "ikinci elde elinde patlar abi" geyiği duymazdık.

Bence resmen yazık böyle kaliteli bir motora...
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Haojue 150-9
    maalesef aynı durumla bende karşılaştım, örneğin bajajın seri üretime geçmediği bir modeli vardı, kuralkan nasıl beceriyorsa piyasaya çıkmamış bu motoru bile fuarda sergiledi, hero desen aynı şekilde coşturdu, tvs de aynı şekilde, fakat bizim st max, haojue nin piyasada olan 10 tane güzelim motoru bile getirttiremedi. haojuenin sağlam reklamı olsaydı ve sırf inazumaya benzemesinden dolayı satış rekorları kırardı
    denizildir ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Café Racer
    Kullancısı arkadaşlar son durum nedir? Herhangi bir sorun yaşadını mı? Bu cihazın artı ve eksi yönleri nelerdir?

Motosikleti
    Haojue 150-9
    yaklaşık 17 bine geldim sıkıntısı yok memnunum, 50 binde olupda tık demeden binen de var, motorun Artı Yönleri titreşim yok, vites devir göstergesi var 150 - 9 ekranı inazumanın kardeşi gibi

mka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XVS 250
    Meraba, 2 yıldır 150-9 modelini kullanıyorum,özenli kullanırım, akrobasi yapmam motorla, zaten beceremem.
    18.000 kilometreyi geçtim, kaliteli olduğunu,çok rahat olduğunu söylemeliyim, ama çözülemeyen kronik sorunları var, her yağ değişimine gittiğimde dile getiriyorum, geçen yıl şirketi de mail ile bilgilendirdim, sonuç olarak sorunlar devam ediyor .
    1) aldığım günden bu yana, sabahları debriyaj ayrılmıyor, 1'e takınca motor zıplıyor, çok kötü bir vurma sesi geliyor.
    2) gidon göbek somunu sanırım hep gevşiyor, motor kafa sallıyor, kasislerde vuruyor
    3)bir yıldır zincir sürekli gevşiyor, sürekli uzuyor, yerinden çıkıyor, sürekli gerdirmeye gidiyorum .😅
    4) yakıt benzerlerine oranla fazla ( 50 tl benzinle 350 km gidebiliyorum)
    5) lastiklerin tutunma kabiliyeti düşük, hele ıslak zeminde sıfır, bildiğin kızak😃

Motosikleti
    Haojue 150-9
    Yakıt tüketimine katılmıyorum, diğer sorunlar bendede var.
    Zincir konusuna geşince orjinal zincir ile 9800 km yol gidebildim sadece ve nerdeyse hergün zincir gerdiriyorum, çıldırma noktasına geldimki çok şükür zincirin Ömrü bitti�� sonra gidip cz marka oringli zincir aldım dişliler ile birlikte, inanın 600-800 km arası gerdirme yapıyordum şimdi ise 4000- 5000 arası yapıyorum

Tevfik Fikret Caddesi No:4 Bahcelievler/İstanbul
    Motosikleti
    Benelli
    Vale Motor Şirinevler Randevulu Sisteme Gecis Yapmıstır.Bundan Sonra Geleceklerin 05453660839 numarasını arıyarak veya whatsapp den yazarak randevu almaları gerekecektir.
    Bilginize.
    Yeni Sayfamız
    https://www.facebook.com/Vale-Motor-180749682341380/

Motosikleti
    Hoajue HJ150-9
    Merhaba, ben de muadillerini denedikten sonra dün motorumu teslim aldım. İlk motorum değil, o yüzden rodaj süresi hakkında genel anlamda bilgiliyim fakat bu süre içerisinde hangi devirler arasında kullanmalıyım bu konuda tam bir fikre sahip değilim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler