Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arora - AR 150-70 ZORRO Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift

Arora Firmasının ar 150-70 zorro modeli bu dijital göstergeli asıl olarak zonghsen yapımıdır bu motosikletle ilgili bilgilerimizi paylaşalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Arora 150-70 ZORRO /2013
    2013 Model bitanede ben aldım .gayet memnunum.çok seri ve kuvvetli motor.ilk aldığımda 1 litre benzinle 33 km yol yapabiliyordum.4500 km sonrasında 1 litre benzinle 49 km yol yapıyorum.sürat ilk etapta 106 yapıyordu.Arka teker dişliyi 45 den 38 e indirdim yani değiştim.Şimdi düz yolda 117 hafif eğimli aşağı yolda 131 i gördüm.Titreşim konusunda çok iyi kalçalarda gram uyuşma yapmıyor.Vites geçişleri şahane kazık gibi değil.uygun devir aralarında harika.Arka amörtisörleri keyfe keder söktüm 33 lük idiler ben 28 lik taktım 5 cm daha alçalmış oldu dahada iyi oldu.frenler güzel .vites kolunu akça ve ökçe modeli olan koldan taktım ayağımı zırt pırt alta üste almamak için.Kendi eksozunda ses hiç yok .Bende tüp eksoz takarak biraz sesli olmasını sağladım.virajlarda yatırma kaldırma olayı bana göre iyi lastikler eskiyince kaliteli lastik takmayı düşünüyorum.asfalt yolda arazide gayet performanslı.Macera amaçlı balçıklı ve taşlı yollarda gezmeyi severim bazende tarlalara giriyorum gayet iyi Yamaha ybr süren arkadaşlara test ettirdim hepsi memnun kladılar sıkıntı yok yani.Apaçi tvs ye param yetmediği için bunu aldım.iyikide almışım.servisi şehrimde var.parçaları adanadan depodan geliyo.Makinası gayet iyi.Yağını zamanında değiştinmi sıkıntı yok.göstergeler dijital milletin demesi bozulurmuş Yok öyle bişey tazzikli su bile vursan sıkıntı yok.şasesi çok sağlam esnemesi bayağı az rüzgara karşı tek veya çift hızını koruyabiliyor.otoyolda 2 kişi taksilerle beraber gidebiliyorum.Ne kadarda olsa 150 lik motor.Brezilyada kasinski firması adı altında satılıyor.türkiyede arora diye satılıyor.Kaliteli ve çok yakışıklı bi alet.Düşünki sinyal ampülleri bile piyasadaki ampüllerden farklı değişeyim dedim keyfe keder led ampül takıcaktım .soketler farklı.o derece kendi malzemesini kullandırmak istiyor firma.ybr de hız yok cbf ağır tvs pahalı bunların hepsinin ortası bu motor+konforlu sele geniş.kontak çift yönlü kitlenebiliyorTavsiye edebileceğim bi motor.daha önce kanuni breton vardı bende bu motor onun yanında çok rahat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler