Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Arora AR 180-19 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Arkadaşlar Arora Firmasının yeni modeli Ar 180-19 fiyatı net değil fakat şuan bir bayı 3.550 TL ye satıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    buda motosikletin özellikleri ve fotoğrafları
    yenimsin bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    aboow, şekle bak apache ( rtr 180 ) yi andırıyor

let yazmasalarmış iyiymiş ona ya neyse

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bide böyle yanarlı dönerli renkli değil de düz siyah olanı var bunun.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    ya bişey sorucam konuyu ben açtımda konuyu açarken marka seçerken diğerleri yaptım malum arora ismi yok ve konu diğerlerinde açıldı ama arora 200 -11 tiger konusu var o mesela motosiklet modelleri içine açılmış acaba başka bir motorun markasınımı seçti oradan

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    arora çıldırdı bu aralar ya hadi hayırlısı. Ama emin olun servis bakımından sıfır. bi konjektör lazım oldu bulabilene aşk olsun
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Çok iyi...

yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR. Öncelikle İnşallah motorun güzelliği gibi kullanıcı memnuniyetininde devamı gelir diyorum. 1 hafta önce Tekirdağ da ilk kullanıcı olarak ilk aşkım ilk yoldaşım olan arora-180-19 motorumu aldım. Amatör bir kullanıcı oldugumu başta belirtmek isterim gerek prof gerek çogu motor kullanan arkadaşım test etti kimisi çok kaçıyor kimisi canavar kimisi gitmiyor bu dedi. ilk başta ben vibrasyonu için cok telaş ettim . motora çamur atmak istemem ama apache ile kıyasladım denedim yani ikisinide arorada tık yok şuan 125 km oldu ne yolda kaldım nede titriyor bu dedim deneyen arkadaşlarda aynen öyle dedi. Çok memnunum şuan ve bu arada depoyu ilk gün fulledim 17.26 lt gibi bişey . son olarak en iyi yanı ön ve arka fren disk olması gerçekten harika motor tak duruyo yarıya kadar bile bastıgımı hatırlamıyorum hiç gerek kalmıyor nerdeyse hadi hayırlısı alacak arkadaşlar için. Zamanla elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışıcam arkadaşlar. EEE bu kadar konuştuk hani resim dimi görelim motorumuzu bismillah gerçi azcik konuştuk ama benim için çok gibi :D

initial-D, utkan35, makseli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı yenimsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR. Öncelikle İnşallah motorun güzelliği gibi kullanıcı memnuniyetininde devamı gelir diyorum. 1 hafta önce Tekirdağ da ilk kullanıcı olarak ilk aşkım ilk yoldaşım olan arora-180-19 motorumu aldım. Amatör bir kullanıcı oldugumu başta belirtmek isterim gerek prof gerek çogu motor kullanan arkadaşım test etti kimisi çok kaçıyor kimisi canavar kimisi gitmiyor bu dedi. ilk başta ben vibrasyonu için cok telaş ettim . motora çamur atmak istemem ama apache ile kıyasladım denedim yani ikisinide arorada tık yok şuan 125 km oldu ne yolda kaldım nede titriyor bu dedim deneyen arkadaşlarda aynen öyle dedi. Çok memnunum şuan ve bu arada depoyu ilk gün fulledim 17.26 lt gibi bişey . son olarak en iyi yanı ön ve arka fren disk olması gerçekten harika motor tak duruyo yarıya kadar bile bastıgımı hatırlamıyorum hiç gerek kalmıyor nerdeyse hadi hayırlısı alacak arkadaşlar için. Zamanla elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışıcam arkadaşlar. EEE bu kadar konuştuk hani resim dimi görelim motorumuzu bismillah gerçi azcik konuştuk ama benim için çok gibi :D

http://imageshack.us/a/img197/7733/img0359.JPG
    http://imageshack.us/a/img10/6070/img0356he.jpg
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız ayrıntılı fotoğraflar ve video atıp bizi bilgilendirirsen seviniriz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dibim düştü

Dijital gösterge nasıl bu arada kalitelimi

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    gerçekten güzel motor tahminim bu motosiklet mondialde olsa iyi reklam yapsa çok tutulurdu fakat arorada reklam yapmıyor internet sitesi ayrıntılı değil mondial gibi internet sitesi olsa yedek parça ve servis ağı iyi olsa çok satar bu motor

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız ayrıntılı fotoğraflar ve video atıp bizi bilgilendirirsen seviniriz
    Yarın plakayı çıkartıcam inşallah bi aksilik olmazsa ondan sonra ayrıntılı fotograflar ve video paylaşımı yapacagım

Motorunuz hayırlı olsun gerçekten çok güzel ve güçlü bir motor.Bende bu motoru almayı düşünüyorum.Tecrübelerinizi , resimlerinizi ve videolarınızı bol bol paylaşın biz defalarca izleriz

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Hayırlı olsun daha çok resim bekliyoruz.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı yenimsin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın plakayı çıkartıcam inşallah bi aksilik olmazsa ondan sonra ayrıntılı fotograflar ve video paylaşımı yapacagım
    merak ettimde silindirin üzerinde kaç cc yazıyor 179 cc filanmı yoksa 197cc mi

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

arkadaşlar suzukinin bu modeli ile bizim motorun kafalık grenajı nerdeyse aynı
    yenimsin bunu beğendi.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı Centurion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz hayırlı olsun gerçekten çok güzel ve güçlü bir motor.Bende bu motoru almayı düşünüyorum.Tecrübelerinizi , resimlerinizi ve videolarınızı bol bol paylaşın biz defalarca izleriz
    Sagolasın ilk motorum olarak 16 beygir şuan fazla bile geliyor zamanla alışıcam inş. bende bol bol paylaşırım ne demk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun daha çok resim bekliyoruz.
    Eyvallah topragım samsunlumusun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ettimde silindirin üzerinde kaç cc yazıyor 179 cc filanmı yoksa 197cc mi

---------- Post added at 17:33 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

http://3.bp.blogspot.com/-qv3SvLWruP.../suzuki+10.jpg

arkadaşlar suzukinin bu modeli ile bizim motorun kafalık grenajı nerdeyse aynı
    Evet benziyor şimdiki resimlerdende daha rahat anlaşılacak herşey ve sorunun cevabıda 180 yazıyor ama bana verilen yetki belgesinde motorun asıl ismi (XGJ200-19)
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    motorun asıl ismini vermen çok iyi oldu internetten araştırabiliriz google a yazınca direk çıktı zaten teşekkürler anlamadıgım silindirin üstünde neden 180 cc yazıyorsa peki bişi sorucam motoru hangi bayiden aldınız

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

bide internette bi sitede 2 model war tipleri aynı biris 14.6hp biris 15.50 hp siyah olanı 14.6hp

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:23 ----------

Sanırım Motor 2 ayrı motor olarakmı ithal edilmiş anlıyamadım ama aynı kasanın 150 liği 180 liği 200lüğü 250 liği war aroranın sattığı kaç cc acaba sitede 197 yazıyor siz 180 cc dediniz ama ne kadar saçma iş yapıyor bu arora

Engine: Single cylinder, 4 stroke, air cooled
    Max power/Rotation km/(r/min): 11.5/7000
    Max torque/Rotation n. M/(r/min): 15.8/6000
    Bore*Stroke(mm): 63*62
    Displacement(ml): 193.5
    Starting type: Electric/Kick
    Gearshift: Wet multi-plate, international 5 gears
    Seat height(mm): 790
    Min turning radius(mm): 2190
    Ground clearance(mm): 180
    Brake(F/R) : Disc/disc
    Front tire: 80/90-17
    Rear tire: 130/70-17
    Ignition: C. D. I.
    Fuel capacity(L): 17.5
    Front suspension: Front up-side down shock absorber
    Rear suspension: Rear gasbag shock absorber
    Battery: 12V7Ah
    Max. Speed(km/h): 105km/h
    Loading capacity(kg): 150
    Climbability: 22
    Wheel base: 1310
    L*W*H(mm): 2010x700x1030
    Lubrication: Pressure splashes
    Compension Ration: 9.2: 1
    Net Weight(kg): 127
    Quantity 20FT/40FT/40HQ(CBU condition): 24/50/75 units
    Quantity 40HQ(CKD condition): 133units
    Other engine displacement: 150CC/180CC/250CC

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

ve anladığım kadarıyla bu motoru yuanmotordan getirtiyor arora

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    MOTORUN ÜSTÜNDE 180 YAZIYOR YETKİ BELGESİNDE'DE İSİM OLARAK 200 TİP OLARAK 180 YAZIYOR. BU BİLGİLERİ ALDIGINIZ SİTEDEKİ RENKLER ÇOK GÜZEL TÜRKİYEDE OLSAYDI ONU ALIRDIM MOTORUMDAN MEMNUNUM RESİMLERİDE EKLEYEBİLSEYDİM İYİ OLACAKTI BİRDE VİDEO VAR AMA NETTE BİR SORUN YAŞIYORUM FACE'YE DE SAYFA KURDUM BU ARADA BEKLERİM
    https://www.facebook.com/groups/134819730038506/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

ARKADAŞLAR VİDEOYA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. http://youtu.be/neipppwiNbA

Teşekkür ederiz.Gruba istek gönderdim ( Atakan )

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı Centurion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz.Gruba istek gönderdim ( Atakan )
    Rica ederim. Kabul ettim hoşgeldin aramıza gerçi henüz ikinci bir motoru alanla tanışamadım ama olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler