Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Arora AR 180-19 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Salcano Wolf 125
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorularının çoğunun cevabını kimse bilmez. Hiç uğraşma şunu al :

http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz/touring.html?page=shop.product_details&flypage=fly page_images.tpl&product_id=32&category_id=2

Onu da 200 cc dediğin için söylüyorum. Yoksa 125 - 150 cc'de kendini ispatlamaış bir sürü model var.
    Dostum bu makinaya da (Lifan LF200-16C) baktım ama iki sebepten ötürü sevemedim.
    1- Gidon kısmı hiç hoşuma gitmiyor. İki parça olsa daha hoş olurdu.
    2- Hız 95 km görünüyor. 15.4 HP'de olan bir motorun rodaj sonrası 120 yapması lazım diye düşünüyorum. Bunda bir tuhaflık var.

150 cc almak zorunda kalırsam, Haojue HJ150-9, Hero Thriller, TVS Apashe arasında bir tercih yapacağım. Lakin bunlar da bütçeyi zorluyor. Bu parayı verdikten sonra 170 cc üstünde bir şeyler alayım diyorum.

Motosiklet fuarına kadar araştırmaya devam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O 95'i öylesine yazıyorlar. Önemli olan 15 BG olması. Ona göre 120 falan yapar zaten.

s.a kardesm oncelıkle motorun hayırlı ugurlu olsn Allah kaza bela vermesn sıparısını verdım 1 haftaya kadar gelıyor benımle ırtıbata gecersen sevınırım sorucam bazı seyler var

Motosikleti
    falcon 100 magic
    s.a usta bunun top speed nedir

gokhan_akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA TiGER 200
    Selam aleyküm. Arkadaşlar öncelikle tüm motorcu arkadaşlara arora markasından uzak durmasını öneriyorum. daha 9000 km deki motoruma fabrika parça üretmiyor arora tiger 200 var silindir piston segman lazımdı 3 ay oldu mücadele veriyorum. Şimdi hukuki işlem başlatacağım. aynısı arkadaşımında başına geldi ondada ar 180-19 var. Gidin hangi çinliyi alırsanız alın ama servis durumunu parça durumunu göz önünde bulundurun lütfen para kolay kazanılmıyor çöpe atmayın.

Arora da böyle yaparsa herkes yapar.Mücadelene devam et.Nasıl ki elektronik şans işi ise motosiklet de öyle

kesinlikle katılıyorum.Motorun sevisi ve yedek parça kısmını araştırmadan almayın.
    Ben de almıştım 180-19 modelini kilometre göstergesi çok çabuk bozuldu.ve orjinali 200-270 tl arası. Vizeye gireceğim halen bi gösterge alamadım.
    Göstergesi bozulup da yenisini alan arkadaş veyahut farklı bi gösterge kullanan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi.Herkese iyi forumlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı gokhan_akay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam aleyküm. Arkadaşlar öncelikle tüm motorcu arkadaşlara arora markasından uzak durmasını öneriyorum. daha 9000 km deki motoruma fabrika parça üretmiyor arora tiger 200 var silindir piston segman lazımdı 3 ay oldu mücadele veriyorum. Şimdi hukuki işlem başlatacağım. aynısı arkadaşımında başına geldi ondada ar 180-19 var. Gidin hangi çinliyi alırsanız alın ama servis durumunu parça durumunu göz önünde bulundurun lütfen para kolay kazanılmıyor çöpe atmayın.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler