Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Arora AR 180-19 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı yayan-bay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosiklet, izmir de nerede satılır ? bilen var mı?..
    https://www.arora.com.tr/yetkili-satici.html bende izmirde oturuyorum bazı bayileri aradım sipariş üzerine getirdiklerini söylediler sizde en iyisi arayın sorun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.arora.com.tr/yetkili-satici.html bende izmirde oturuyorum bazı bayileri aradım sipariş üzerine getirdiklerini söylediler sizde en iyisi arayın sorun
    teşekkürler .sipariş işine pek güvenmiyorum. kanuni ye kalacaz galiba.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı yayan-bay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler .sipariş işine pek güvenmiyorum. kanuni ye kalacaz galiba.
    siparis dedigim diğer motorlarla birlikte getiriyorlar ole guvenılcek bi olay yok bildigim kadarıyla istanbuldanda kargoyla yollayan bayiler war

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    arkadaşlar bu motorları binen bilir,binmeyenler sallar durur...boş yere bu motorun iyi olduğunu anlatmayın millete,ne kadar iyi olursa olsun yine de anlamayacaklardır...
    bazıları der ben aldım,satana kadar ne çektim
    bazıları der ben bindim çok titreşim vardı
    bazıları der ben gördüm çok kalitesizdi
    bir yılı aşkın süredir tiger 200 kullandım kaç bin km...-23 derecede dahi kullanmak zorunda kaldığım günler oldu...motor beni bir gün dahi yalnız bırakmadı ama sevenine baksan kimse sevmez motoru yok titriyor yok hemen bozulur yok uzun yola gitmez hemen şişer...350 km yola gittim durmadan motor tık demedi gelirken zaman daraldı diye bir saate yakın 130/ 140 km arası gelmek zorunda kaldım motor bana mısın demedi,motora ilk 1,000 km den sonra bir kez yağ koydum onunla da 5,000 km gittim hiç yağ eksiltmedi
    ama arkasından konuşanı çok oldu....
    anlamadığım konu ise bu motorlara biz biniyoruz yorumları siz yapıyorsunuz..bu nasıl iş arkadaş...
    yenimsin bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Aynen katılıyorum " Bu motorlara biz biniyoruz yorumları siz yapıyorsunuz ..bu nasıl iş arkadaş.." :D çook haklısın bugun bende 100 km lik bir yol yaptım çok seri çok rahat titreşim nedir bilmiyorum öyle bişey hiç olmuyor bile kardeşim ya valla tavsiye edebileceğim bir motor yakıtınıda bugun depoyu doldurunca test etmiş oldum 300 km de 11 lt yakmış :D 197 cc birazda acemilikten devirsiz kullanmama baglıyorum işi. İnşallah ikinci depoda daha güzel , cazip bir rakam çıkmasını bekliyorum

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Çok tanınan bir marka ve model değil..peki alırken yedek parça işini sordunmu?

Bu motoru kullananlardan 100kmde ortalam kaç lt yaktığını öğrenebilir miyim ?
    Birde diğer arkadaşın dediği gibi parça fiyatları nasıldır uygun mudur ? Parça fiyatlarını görebileceğimiz bir site varsa link alabilir miyiz ?
    Şuan öğrenmem gereken 2 şey budur.Eğer uyarsa 1 ay içinde almak istiyorum.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TANITMAYA ÇALIŞIYORUM ZAMANLA HERKEZ GÖRCEK :D

Alıntı Centurion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru kullananlardan 100kmde ortalam kaç lt yaktığını öğrenebilir miyim ?
    Birde diğer arkadaşın dediği gibi parça fiyatları nasıldır uygun mudur ? Parça fiyatlarını görebileceğimiz bir site varsa link alabilir miyiz ?
    Şuan öğrenmem gereken 2 şey budur.Eğer uyarsa 1 ay içinde almak istiyorum.
    Yedek parça olarak motoru aldığım yerden temin ediyorum. Fiyat listesi olarak istersen Arora'nın kendi sitesinde sipariş programı var onu indirip kullanıcı adıyla giriş yaparak parçalarınızı takip edebiliyorsunuz.

Km'ye gelince 100km de 3.7 lt falan yaktı 1 km de 18-19 krş hesapladıgıma göre . ilk ölçümüm daha rodajdayım 200 km sonra ilk bakımını yaptırcam.
    serdar1547 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Rodajdan sonra 3,5 lt nin altına düşebilirmi tahminen 3 le 3.5 lt arası felan

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşımız bu yakıt değerlerini rüzgarlı havada,iki kişiyle ve şehiriçinde test ettiğinden bu kadar yüksek çıkarmıştır birde ilk motoru olduğu için illaki acemilikleri olacaktır ondan dolayı tam olarak şu kadar yakıyor diyemeyiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorlarla düşmediğin sürece parça isteyeceğini sanmıyorum gerçekten çok kaliteli...anlatılmaz,yaşamanız lazım
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Var
    Bizim hayın bayi getirmiyo bu modelleri yakından göremiyoruz dolayısı ile sipariş vercende öyle gelecek

Gösterge panelini merak ettim kontak açıkken bir yakın çekim resmini görmek isterim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bizim hayın bayi getirmiyo bu modelleri yakından göremiyoruz dolayısı ile sipariş vercende öyle gelecek

Gösterge panelini merak ettim kontak açıkken bir yakın çekim resmini görmek isterim
    Hızlı trene atla ankaraya gel, tren garından çıkınca 15-20 dakka yürüdün mü Ulus-Dışkapıya geliyosun orda Yiba çarşısında ve çevresinde her marka çinli motor var neredeyse.
    bkrsnmz bunu beğendi.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    [QUOTE=Tİme_shİft42;3005209]Bizim hayın bayi getirmiyo bu modelleri yakından göremiyoruz dolayısı ile sipariş vercende öyle gelecek

izmir de aynı durumda malesef....

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Aynen Serdar abinin dediği gibi aceilik var 2 kişi rüzgara karşı 100 km durmadan gitmek var benzin o kdar gitmesi bile az belki ilerde 3lt olur diye düşünüyorum .Neden olmasın. bunları söylemeyi unuttum. parçalar gerçektende kaliteli hiç sorun yaşamadım 2 haftadır kullanıyorum para harcadığım tek iş motoru modifiye etmek oluyor :D

Motosikleti
    Arka çamurluğun ordaki ledi sen mi taktın yoksa orjinalinde var mı ?

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    [/COLOR]
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çamurluğun ordaki ledi sen mi taktın yoksa orjinalinde var mı ?
    Grenaj'daki ve Arka çamurlugun üstündeki led ler aynen Orjinalinde var.

Ben motordan anlamıyorum ve bu yüzden bu modeli almaktan vazgeçtim.
    Sebebi aldığımda düşsem bir yeri kırılsa vehatta bir yeri bozulsa gidicez sipariş vericez sipariş beklicez sipariş gelince kendim yapamıcam motorcuya götürücem o yapacak ona fakrlı para siparişe farklı para kargoya farklı para derken işin içinden çıkamıcam anlaşılan.Ama motor gerçekten harbi motor çok çok güzel.Alınması gereken bir motor ama işte tek sıkıntım bu yoksa 2-3 haftaya alacaktım.
    Şimdi ise Kanuni Gt 170 R düşünüyorum hayırlısı.

Motosikleti
    Var
    Alıntı Centurion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motordan anlamıyorum ve bu yüzden bu modeli almaktan vazgeçtim.
    Sebebi aldığımda düşsem bir yeri kırılsa vehatta bir yeri bozulsa gidicez sipariş vericez sipariş beklicez sipariş gelince kendim yapamıcam motorcuya götürücem o yapacak ona fakrlı para siparişe farklı para kargoya farklı para derken işin içinden çıkamıcam anlaşılan.Ama motor gerçekten harbi motor çok çok güzel.Alınması gereken bir motor ama işte tek sıkıntım bu yoksa 2-3 haftaya alacaktım.
    Şimdi ise Kanuni Gt 170 R düşünüyorum hayırlısı.
    Genelde durum boyledir piyasada en cok Ybr 125 ve Cbf 150 nin yedek parcalari var kanuni alsan ondada ayni durum soz konusu internetten bakacan yetkili bayi yetkili ser isleri felan tirmaliyacan

Motosikleti
    Genelde durum boyledir piyasada en cok Ybr 125 ve Cbf 150 nin yedek parcalari var kanuni alsan ondada ayni durum soz konusu internetten bakacan yetkili bayi yetkili ser isleri felan tirmaliyacan
    Piyasada en çok çinli cg125'lerin ve 100'lük cub'ların parçaları var. cg125 epey titriyo ama bence en ideal başlangıç motoru o. Ön arka kampana olduğu için kombine fren yapmayı da öğretir çünkü sadece ön frenle durmuyo
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bu da benim makina

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:27 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar detaylı resimleri burda mevcut

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/115463-yeni-motorumdan-bir-kac-kare-arora-ar-180-19-a.html

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler