Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Arora AR 180-19 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Vidyoyu izledim sanırım türkiyede bu model adına çekilmiş ilk ve tek vidyo..tebrik ederim.Ama motor oyuncak gibi..benim hoşuma gitmedi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorun şekli çok agresif yani çok hoşuma gitti.Fakat daha koyu rengi olsa daha iyi dururmuş gibime geliyor.
    Birde fiyat bir bayiide 4.400 TL diyor biraz pahalı geldi.
    4.000 TL veya biraz daha altına bulabilirsem bende alacağım.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Centurion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun şekli çok agresif yani çok hoşuma gitti.Fakat daha koyu rengi olsa daha iyi dururmuş gibime geliyor.
    4400 mü ? vallahi motorun plastik aksamlarının durumu ortada..4200 liraya Apache alırdım ben..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorda biraz zırıltı var sanki, plastikleri çok ince veya iyi bağlanmamış motora.

yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vidyoyu izledim sanırım türkiyede bu model adına çekilmiş ilk ve tek vidyo..tebrik ederim.Ama motor oyuncak gibi..benim hoşuma gitmedi..
    Evet ilk video ama oyuncak gibi degil bnce yakından görünce daha net anlaşılıo resimlerden ve videodan pek anlaşılmıyor açıkcası bnde almadan önce resmine bakmıştım beğememiştim yanına gidince durum değişti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:45 ----------

ben burdaki bayiden ( üçbinsekizyüz ) e aldım + ilaveler falan bilmiorum başka bir bayide ( üçbinbeşyüzelli )yazior. Renk olarak kırmızı ve siyah-beyaz modelleri var türkiyede birde düz kırmızı yeni gelmiş ama kırmızı renk hiç iyi durmuyor dediğim gibi resimle olmuyo gidip görmek lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:49 ----------

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4400 mü ? vallahi motorun plastik aksamlarının durumu ortada..4200 liraya Apache alırdım ben..
    Plastik derken neye dayanarak söylüyorsun anlamadım. sadece koltugun alt tarafı yan plastik oda koltugu rahat çıkartabilmek için onun dışında hiçbiyeri plastik değil. Motoru aldıgım ilk gün daha km 3 basamaklı değil rodajın başındayım 110 yaptım düz yolda ne titredi ne banamısın dedi daha basacaktım rodajdan sonraya bırktım. Arıca apache'den daha kalıplı daha ucuz ve daha önceki yazılarımdada daha az titreşimli oldugunu söylemiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:56 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda biraz zırıltı var sanki, plastikleri çok ince veya iyi bağlanmamış motora.
    Zırıltıyı bnde çözemedim henüz servise gidince baktırcam. plastikleri ince ama sadece koltuk tarafında küçük bir yer onunda olup olmaması normal ya motor canavar canavar

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar motorun fiyatı istanbuldaki bayilerde 3499 dan başlıyor 3550 ye var kargo size ait 3650 ye war kargo onlara ait ve kask veriyorlar sahibinden.coma bakın derim

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

Arora Ar 180-19 Video

mehmetenis bunu beğendi.

Fiyatlar için teşekkür ederim.O zaman bende büyük ihtimal bu modeli tercih edeceğim.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Fiyatlar için teşekkür ederim.O zaman bende büyük ihtimal bu modeli tercih edeceğim.
    önemli değil gerçekten çok güzel bir motor tipi güzel arka fren disk dijital gösterge gidonu racinglerinki gibi vites göstergesi var benzin göstergesi war devir saati var bu göstergeler her motorda bulunmuyor ninja 250 de bile sanırım benzin göstergesi yok dusunun önemli şeyler bunlar tabi kullanmadan kalitesini bilemeyiz fakat ar200-11 tiger modeli wardı bundan önce bu modeli kullananlar gayet memnundu bir sıkıntı yaşamadılar

---------- Post added at 15:02 ---------- Previous post was at 14:55 ----------

---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 15:02 ----------

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    arkadaşlar arora beş para etmez çin malı. arıza çok veriyor. titreme çok. satması çok zor. ben aldım sattım ama ne çektim ölü paraya verdim. honda suziki yamaha kawasaki gibi japon motorlardan şaşmayın... bir daha çin malı mı asla almam. bedeva verseler bile..

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı servetsoylu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar arora beş para etmez çin malı. arıza çok veriyor. titreme çok. satması çok zor. ben aldım sattım ama ne çektim ölü paraya verdim. honda suziki yamaha kawasaki gibi japon motorlardan şaşmayın... bir daha çin malı mı asla almam. bedeva verseler bile..
    sana kötüsü denk gelmiştir diyicem ama abes kalıcak neden dersen benim arkadaşımdada wardı arora cup bir sorun dahi yaşamadı çin malı motosikletlerde kalite birbirini tutmuyor bu doğru fakat bunlar yeni nesil çinmalı nasıl desem kategöri olarak mondial drift mondial mcx motoran cbs kanuni windys arorada bu modeller yuki dede var tabi bunlar yeni nesil çinmalı eskileri gibi sorun yaratmıyorlar titreşim yok balansör oldugu için önyargıyla yaklaşmıyalım
    makseli bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu paraya 17 bg japon varsa onu alalim

Kanuni gt 170 le kiyaslialim @
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arora titrer diye birşey yok. O da diğer ithalatçılar gibi ne yaptığını bilmeyen bir firma olduğundan bazı modelleri titrer, bazıları titremez. Arkadaşımızın şansına titremeyen model denk gelmiş. Düzgün servisi varsa sorunsuz kullanır artık. Gayet güzel bir motor.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arora titrer diye birşey yok. O da diğer ithalatçılar gibi ne yaptığını bilmeyen bir firma olduğundan bazı modelleri titrer, bazıları titremez. Arkadaşımızın şansına titremeyen model denk gelmiş. Düzgün servisi varsa sorunsuz kullanır artık. Gayet güzel bir motor.
    arkadaşlar artık yeni çıkan çoğu motorda balansör war balansörlü model tercih edin titreme olmaz aroranın bu ve bundan önceki ar 200-11 tigerdada balansör war ve titreme yoktur aynı şekilde mondialin mh drift mcx ve mr vulture modellerindede balansör wardır
    emir135 bunu beğendi.

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Kullandığın motorla alakalı bu her motor aynı motor olacak diye bişey yok birkere verdiğin markalar hiç mi kusursuz melek mi onlar he melek mi iyi bari sende servet çok soylusun galiba ondan böyle diyorsun. Ben memnunum bastımmı gaza geride kalıyo dediğin markaların bazı modelleri teeeh

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

RESİMLERİN DEVAMI ARKADAŞLAR :D

emir135 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    resimlerde güzel gördüğüne kanmayın bende gece gündüz resimşerine bakarak aldım. ben bunun daha iyisii aldım ama arora mı bundan sonra tövbe. yuki kuba bunlarda çin malı. ben sadece uyarıyorum aldıktan sonra pişman olmayın diye. en iyisi motor tamircilerine sorun çin malı nasıl diye. hatta bir japon motaora binin birde çin malına bilin öyle alın. bir defa aora türk malı değil tamamen çin malı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

ha şunu ta unutmayın siğorta yaptırırken bile sorun. kayıtları bile yok başka çin malı çakmasını sigorta yapıyorlar. mesela 200 yerine 150 si ile yapıyorlar. allah göstermesin bir kaza yapaın siğortada işe yaramaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

madem çin malı iyi japon motorun en düşük cc li motoru bile arora nın en büyük cc li motorundan pahalı..

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor gayet kaliteli duruyor. Fikrimce Arora servis ağını genişletir ve yedek parça teminini daha kolay hale getirirse rakiplerinin hiçbir cazip yanı kalmaz.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300

[/COLOR]ha şunu ta unutmayın siğorta yaptırırken bile sorun. kayıtları bile yok başka çin malı çakmasını sigorta yapıyorlar. mesela 200 yerine 150 si ile yapıyorlar. allah göstermesin bir kaza yapaın siğortada işe yaramaz..[COLOR="Silver"]
    sigortada arora yerine başka bir marka da yazsa problem olmaz,plaka motor şasi düzgün olsun yeter
    emir135 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    resimlerde güzel gördüğüne kanmayın bende gece gündüz resimşerine bakarak aldım. ben bunun daha iyisii aldım ama arora mı bundan sonra tövbe. yuki kuba bunlarda çin malı. ben sadece uyarıyorum aldıktan sonra pişman olmayın diye. en iyisi motor tamircilerine sorun çin malı nasıl diye. hatta bir japon motaora binin birde çin malına bilin öyle alın. bir defa aora türk malı değil tamamen çin malı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

ha şunu ta unutmayın siğorta yaptırırken bile sorun. kayıtları bile yok başka çin malı çakmasını sigorta yapıyorlar. mesela 200 yerine 150 si ile yapıyorlar. allah göstermesin bir kaza yapaın siğortada işe yaramaz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

madem çin malı iyi japon motorun en düşük cc li motoru bile arora nın en büyük cc li motorundan pahalı..
    Sen hangi modelini almıştın Arora'nın ?

Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    MOTORA ÇAMUR ATANLAR İÇİN ÇEKTİM TEKLİKELİ GELİR SİZE YAKLAŞMAYIN DİĞER MOTORLARA PARA BASMAKTAN ŞAŞMAYIN. ÖYLEYSE PARANIZ BOL NERDEYSE

utkan35 bunu beğendi.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    bu motosiklet, izmir de nerede satılır ? bilen var mı?..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler