Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Sym Joymax 250i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Merhaba tekrar...

malesef bu modelin orta sehpası sürtüyor ve diğerlerine göre de daha alçak...

yağı bilen bir abimle değiştireceğim büyük olaslıkla sorunun yağdan kaynaklandıgınuı düşünüyoruz...

ek olarak motorun devri çok yüksek ve hızlı çalışıyor...ayrıca bugünlerde ön tkerlekten pul sesi gelmeye başladı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Evet motor relantide 2000devirde çalışıyor.

Bugün 1000 km. Bakıma gittim.servisin rölanti için yapabileceği birşey yok dediler.beyine müdahele edilemiyormuş.

Ses yapan ön fren sökülüp temizlendi. Ses aynı..kurtulamadık o sürtme sesinden

Selamlar bende mat siyah joymax var 6bin bakıma götüreceğim standart bakım ücreti 200tl dedi bune yav ne uygulanacak diye sordum yağ yağ filitresi hava filitresi başkada bişey yok :/ fren balataları vs. başka sıkıntıları çıkarsa ek ücrete taabi tutulacakmış ee ne anladık bu işten ? bugun kawasaki j300 modeli bile bakım fiyatı bu kadarda değil...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Sürtme olayına gelirsek sürtme joymax kullandığı standart fren balataların çok dandik olmasından kaynaklanıyor. sıfır orjinal balatada alsanız aynı sesi verecektir bakımda değiştiriniz orjinal ile değiştirmeyiniz farklı marka bakın balatada. bu arada ledlerde bazıları yanmıyor bazen sönüyor kafasına göre takılıyor selektör tuşu takılıyor temassızlık yapıyor tövbe bu yazı çıkartıp satıcak bi daha japon malından şaşmıcam arkadaş.
    ceyceypad bunu beğendi.

Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Karia,aynen katiliyorum.Bu motorlar neden tutuldu sorusuna cevap olarak da alman aracı parasına şahin arabayı bir yıl beklemiş bir ülkede yaşıyoruz da ondan.." Derim

arkadaşlar selam. bende 2014 mat siyah bitane sipariş verdim plakalarını bekliyorum motorun fakat 2014 te usb ve otomatik far ı ortadan kaldırmışlar servisine sorduğumda ise bize bir bilgi gelmedi bu konuyla ilgili mühendisler kaldırmış bir sorun olmuş olabilir dediler fakat bu konuyla ilgili şikayetçi olupta servise kimsenin gelmediğini söylüyorlar. sizin bir bilginiz varmı neden kaldırıldığına dair ?

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    herkese slm arkadaşlar bende pulsarımı satıp joymax almayı planlıyorum pulsardan önceki motorum yamaha x city dir ve onun konforu gerçekden çok iyiydi ama bajaj pulsar spor bir motor olduğu için ve geneldede nşanlımla kullandığım için bize gitmedi o yüzden kararımı 2014 joymaxdan yana kullanmak istiyorum sorum kronik sorunları varmıdır okuduğum kadarı ile balatalar berbat sanırım iyisi ile değiştirildiği taktirde sonuç veriyomu yani ses kesiliyomu ve ayaklarımızı koyduğumuz yerde titreşim varmı gerçekden yardımcı olursanız çok sevinirimm

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    frenden şikayetçi olan arkadaşlar. fazla takmayın sürtme sesini. benimki 5000 i geçti ve azaldı. duymamazlıktan gelin
    karia nickli arkadas hangi servisse o fazla fiyat çıkarmış. maslak yücel motora gidiyorum ben. sana da cıkaracakları fiyat en fazla 120 tl olur. 45 tl civarı hava filtresi. yağ filtresi zaten yok. yağda 50 tl desen ki yağıda motul kullanıyorlar en iyisi. kalanıda işçilik olur .

Motosikleti
    SYM Allo
    Merhaba,

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Deneyimli ve objektif fikirlerinize ihtiyacım var; iki motor arasında bir türlü karar veremiyorum SYM joymax 250 ve PİAGGiO xevo 250.
    Hemen satmayacak olsam da bana ileride sıkıntı yaratmıyacak piyasaya sahip, rahat, hantal olmayan, tipik bir sorunla anılmayan, hakimiyet ve denge ve kıvraklık açısından iyi bir motor olması kriterlerim.. (Herkesin istediği de budur sanırım) fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Teşekkürler
    Saygılar

Motosikleti
    SYM Allo
    Merhaba,

Sonunda karar verdim 2 gün önce Sym joymAx aldım motor çok güzel keyifli ve çok rahat hiç bie sorun yok yalnız bugün Frenlerle ilgili bir sorun var gibi geldi şöyleki; yavaş giderken ön freni sıktığımda birden arkada devreye giriyor ( kombine fren olduğunu biliyorum ama bu öyle bişiy değil ) sert fren yapmış gib öpüyor yolu ve öne zıplatıyor, hızlıyken yapmıyor nedenini bilen arkadaslar var mı? Bu durumu yaşayan var mı? Teşekkürler

PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    sanırım bu forum bayılmış, sakinleri ya zevkle geziyorlar ya da sorunlarını yazıp çizmekten sıkılmış vaziyetteler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Seneye maxiye geçmeyi düşünüyorum. Sizce joymax iyi bir tercih mi, bu klasmandaki rakipleri xmax ve burgman 200 e göre karşılaştırabilir misiniz

Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    Alıntı devrim_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Sonunda karar verdim 2 gün önce Sym joymAx aldım motor çok güzel keyifli ve çok rahat hiç bie sorun yok yalnız bugün Frenlerle ilgili bir sorun var gibi geldi şöyleki; yavaş giderken ön freni sıktığımda birden arkada devreye giriyor ( kombine fren olduğunu biliyorum ama bu öyle bişiy değil ) sert fren yapmış gib öpüyor yolu ve öne zıplatıyor, hızlıyken yapmıyor nedenini bilen arkadaslar var mı? Bu durumu yaşayan var mı? Teşekkürler
    Ön freni sıkınca kombine devreye girmez.arka freni sıkarsan kombine devreye girer.orta sehpaya alıp test edebilirsin.sende başka problem var. Servis çözecektir umarım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    joymax pek tutulmadı galiba çok az 2.el ilanı var olanlar da sıfıra yakın fiyat istiyorlar.

arkadaşlar 20 yıllık otomobil sürüsüyüm bundan 10 yıl önce bir süre vitesli motor kullandım, daha sonra ufak bir mondial scooter kullanmışlığım var şimdi işimden dolayı tekrar aranıza dönüş yapıyorum sorum şu olacak, sym joymax, sym 250i evo yada yamaha xmax almayı düşünüyorum boyum 1.70 sıkışık trafikte sorun yaşarmıyım ayaklarım yere değermi bu konuda cevaplarınızı bekliyorum.

pompicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar, uzun yillar sonra yeniden foruma girmek mecburiyetinde kaldim ki pek ozlemisim

Arkadaslar JMax250i siparisi vermek uzereyim.Ancak 2015 modeli beklesem mi diye cok kararsiz kaldim. Bayiden duyduguma gore 2015 model yaklasik 14bin liraya satilacakmis. Konuyla ilgili bilgisi tavsiyesi olan var mi? Var mi 12lira 2014e verecegine uzerine biraz daha ekle git Goldwing al diyen?

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    Merhaba pompicik bende aynı niyetteyim. Umarım bir bilen soruna cevap verir. Bende almaya kararlıyım.

Motosikleti
    Sym joymax250i
    ben 2014 alacagım bu hafta içerisinde istanbula gidip ankaraya getirecegım hatta bence 14 000 tl çok fazla

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    arkadaşlar merhaba bu gün aranıza katıldım benim bir dunya sorum olacak sizlere yardımcı olurmusunuz ilk sorum fardakı ledler bazıları yanmıyor bazıları da titreyerek yanıyor bunun bir çözümü var mı?

Motosikleti
    KTM Duke 125
    Sahibinden joymax 250 - 2014 model
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1498126/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet motor relantide 2000devirde çalışıyor.

Bugün 1000 km. Bakıma gittim.servisin rölanti için yapabileceği birşey yok dediler.beyine müdahele edilemiyormuş.

Ses yapan ön fren sökülüp temizlendi. Ses aynı..kurtulamadık o sürtme sesinden
    Merhaba ebc marka balata takıp denermisin firmaların veridği balatalar pek iyi olmuyor carbon sinter li dene bakalım ne olucak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler