Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motomax
Dragon 50
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Sym Joymax 250i

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Honda cg125 titan- Ktm 390 Duke
    Bende dün bir tane joymax250i aldım ABS siz modeli, alırken kalkarken titreme, varyatörde sıkıntı var mı, frenlerine baktım sallama var mı diye, standart şeylere baktım alet, kışın kullanmak için aldım. Skuter gerçekten rahat, skuterden beklenilen her şeyi karşılıyor. Skuter sahiplerine Anlaş tournee öneririm gerçekten güzelmiş. Kullanıcılarına sorum olacak göstergede görülen voltaj değeri kaç olmalı benim akü yeni değişmiş 12.3V gibi gösteriyor. Normal midir?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    Tekirdağ İl Temsilcisi Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 125İ
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yazacagım hep bır ıs cıkıyor yazamıyorum.ben yukarıdakı aksaklıgı gıderebılmek ıcın tum on greneajı soktum.fabrıkanın dedıgı gıbı aslında km telının soketı elle ulasılabılır bır yerdeymıs ama yerını ıyı bılmek lazım.grenajı soktukten sonra tele ulastım telı de soketınden cıkarttım hava tuttum ve yenıden yerıne tktım.yaklasık ıkı aydır hıcbır sorunla karsılasmadım.km telının takılması gectı.bılgıyı paylasmak ıstedım
    az önce bir ilan gördüm şimdi bulmaya üşenirim. aynı olaydan bahsetmiş ara sıra takılıyor diye. ben hiç çalışmıyor sanmıştım aslında ama olay buymus
    güzel bilgi teşekkurler. keske resimleseydin
    mehmetseza ve The Dude bunu beğendiler.
    "Motorcu Başa, apachiler Motora bakar"
    KASK TAKIN !!!!

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı EUmoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün bir tane joymax250i aldım ABS siz modeli, alırken kalkarken titreme, varyatörde sıkıntı var mı, frenlerine baktım sallama var mı diye, standart şeylere baktım alet, kışın kullanmak için aldım. Skuter gerçekten rahat, skuterden beklenilen her şeyi karşılıyor. Skuter sahiplerine Anlaş tournee öneririm gerçekten güzelmiş. Kullanıcılarına sorum olacak göstergede görülen voltaj değeri kaç olmalı benim akü yeni değişmiş 12.3V gibi gösteriyor. Normal midir?
    o değer normal.alet durdukca zaten düşer kulllandıkça çıkar.güle güle bin kazasız belasız günlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bir ilan gördüm şimdi bulmaya üşenirim. aynı olaydan bahsetmiş ara sıra takılıyor diye. ben hiç çalışmıyor sanmıştım aslında ama olay buymus
    güzel bilgi teşekkurler. keske resimleseydin
    bizim yaş 50.hafif kilo da var eğil kalk tak çıkar zaten bizi yordu.o idman esnasında resimlemek aklıma gelmedi.ama grenej sökümünü youtube'den izledim.gayet basit ancak cok vıda ve tırnak var bıraz hassas calısmak lazım.ayrıca bu adamlar km teli için tekerlek kısmında herhangi bir bağlama aparatı koymadıkları ve benım gıbı akıllılılarda bu işlemı plastık kelepce ıle gerceklestırdıklerı ıcın o tel, kelepcenen yerden de zarar gormus ve zedelenmı olabılıyor.bu da km sayacının takılmasına zemın hazırlıyor
    Garip bunu beğendi.

Tekirdağ İl Temsilcisi Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 125İ
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değer normal.alet durdukca zaten düşer kulllandıkça çıkar.güle güle bin kazasız belasız günlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

bizim yaş 50.hafif kilo da var eğil kalk tak çıkar zaten bizi yordu.o idman esnasında resimlemek aklıma gelmedi.ama grenej sökümünü youtube'den izledim.gayet basit ancak cok vıda ve tırnak var bıraz hassas calısmak lazım.ayrıca bu adamlar km teli için tekerlek kısmında herhangi bir bağlama aparatı koymadıkları ve benım gıbı akıllılılarda bu işlemı plastık kelepce ıle gerceklestırdıklerı ıcın o tel, kelepcenen yerden de zarar gormus ve zedelenmı olabılıyor.bu da km sayacının takılmasına zemın hazırlıyor

anladım hocam elinize sağlık. benim 125 liği satıp bundan almayı düşünüyorum. e bir motor alacakken de araştırmak lazım. nedir ne değildir. kronik sorunları nelerdir. bu konuyu baştan aşağı okudum. özellikle de sizden çok güzel bilgiler edindim. emeğinize sağlık..

saygılarımla..
    mehmetseza bunu beğendi.
    "Motorcu Başa, apachiler Motora bakar"
    KASK TAKIN !!!!

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım hocam elinize sağlık. benim 125 liği satıp bundan almayı düşünüyorum. e bir motor alacakken de araştırmak lazım. nedir ne değildir. kronik sorunları nelerdir. bu konuyu baştan aşağı okudum. özellikle de sizden çok güzel bilgiler edindim. emeğinize sağlık..

saygılarımla..
    saygı sevgi bizden.. gönlünce bir motor bulman dileğiyle kal sağlıcakla

ANES MOTOR
    Leoncino
    Daelim Motosiklet
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler