Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Sym Joymax 250i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cg125 titan- Ktm 390 Duke
    Bende dün bir tane joymax250i aldım ABS siz modeli, alırken kalkarken titreme, varyatörde sıkıntı var mı, frenlerine baktım sallama var mı diye, standart şeylere baktım alet, kışın kullanmak için aldım. Skuter gerçekten rahat, skuterden beklenilen her şeyi karşılıyor. Skuter sahiplerine Anlaş tournee öneririm gerçekten güzelmiş. Kullanıcılarına sorum olacak göstergede görülen voltaj değeri kaç olmalı benim akü yeni değişmiş 12.3V gibi gösteriyor. Normal midir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır yazacagım hep bır ıs cıkıyor yazamıyorum.ben yukarıdakı aksaklıgı gıderebılmek ıcın tum on greneajı soktum.fabrıkanın dedıgı gıbı aslında km telının soketı elle ulasılabılır bır yerdeymıs ama yerını ıyı bılmek lazım.grenajı soktukten sonra tele ulastım telı de soketınden cıkarttım hava tuttum ve yenıden yerıne tktım.yaklasık ıkı aydır hıcbır sorunla karsılasmadım.km telının takılması gectı.bılgıyı paylasmak ıstedım
    az önce bir ilan gördüm şimdi bulmaya üşenirim. aynı olaydan bahsetmiş ara sıra takılıyor diye. ben hiç çalışmıyor sanmıştım aslında ama olay buymus
    güzel bilgi teşekkurler. keske resimleseydin
    mehmetseza ve The Dude bunu beğendiler.
    birGarip..

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı EUmoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün bir tane joymax250i aldım ABS siz modeli, alırken kalkarken titreme, varyatörde sıkıntı var mı, frenlerine baktım sallama var mı diye, standart şeylere baktım alet, kışın kullanmak için aldım. Skuter gerçekten rahat, skuterden beklenilen her şeyi karşılıyor. Skuter sahiplerine Anlaş tournee öneririm gerçekten güzelmiş. Kullanıcılarına sorum olacak göstergede görülen voltaj değeri kaç olmalı benim akü yeni değişmiş 12.3V gibi gösteriyor. Normal midir?
    o değer normal.alet durdukca zaten düşer kulllandıkça çıkar.güle güle bin kazasız belasız günlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bir ilan gördüm şimdi bulmaya üşenirim. aynı olaydan bahsetmiş ara sıra takılıyor diye. ben hiç çalışmıyor sanmıştım aslında ama olay buymus
    güzel bilgi teşekkurler. keske resimleseydin
    bizim yaş 50.hafif kilo da var eğil kalk tak çıkar zaten bizi yordu.o idman esnasında resimlemek aklıma gelmedi.ama grenej sökümünü youtube'den izledim.gayet basit ancak cok vıda ve tırnak var bıraz hassas calısmak lazım.ayrıca bu adamlar km teli için tekerlek kısmında herhangi bir bağlama aparatı koymadıkları ve benım gıbı akıllılılarda bu işlemı plastık kelepce ıle gerceklestırdıklerı ıcın o tel, kelepcenen yerden de zarar gormus ve zedelenmı olabılıyor.bu da km sayacının takılmasına zemın hazırlıyor
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    o değer normal.alet durdukca zaten düşer kulllandıkça çıkar.güle güle bin kazasız belasız günlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

bizim yaş 50.hafif kilo da var eğil kalk tak çıkar zaten bizi yordu.o idman esnasında resimlemek aklıma gelmedi.ama grenej sökümünü youtube'den izledim.gayet basit ancak cok vıda ve tırnak var bıraz hassas calısmak lazım.ayrıca bu adamlar km teli için tekerlek kısmında herhangi bir bağlama aparatı koymadıkları ve benım gıbı akıllılılarda bu işlemı plastık kelepce ıle gerceklestırdıklerı ıcın o tel, kelepcenen yerden de zarar gormus ve zedelenmı olabılıyor.bu da km sayacının takılmasına zemın hazırlıyor

anladım hocam elinize sağlık. benim 125 liği satıp bundan almayı düşünüyorum. e bir motor alacakken de araştırmak lazım. nedir ne değildir. kronik sorunları nelerdir. bu konuyu baştan aşağı okudum. özellikle de sizden çok güzel bilgiler edindim. emeğinize sağlık..

saygılarımla..
    mehmetseza bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    anladım hocam elinize sağlık. benim 125 liği satıp bundan almayı düşünüyorum. e bir motor alacakken de araştırmak lazım. nedir ne değildir. kronik sorunları nelerdir. bu konuyu baştan aşağı okudum. özellikle de sizden çok güzel bilgiler edindim. emeğinize sağlık..

saygılarımla..
    saygı sevgi bizden.. gönlünce bir motor bulman dileğiyle kal sağlıcakla

Motosikleti
    PCX 125

Yeni kasanın konusunu açtım ama modlar onaylamadı. site ölmüş. Bu da kanıtı oldu. Kendileri bilir

Joymax yeni kasa aldım 600 km deyim. Kasa hoşuma gitmese de eski kasanın motoru ile birebir aynı olmasından dolayı aldım sorunsuz binerim yıllarca dedim bakalım nasip. Selamlar herkese

Edit : resim düzenleme

Motosikleti
    [IMG][/IMG]

rsimde ısaretledıgım yerde hafıf yag terlemesi oluyor tum vıdaları tek tek sıktım bır haftadır yapmıyordu sımdı yıne basladı orda ne var jontadan mı atıyor kı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

130-140 km hız ıle uzun kullanımdan sonra oluyor

Motosikleti
    Suzuki GW 250 Inazuma
    Hocam merhaba,

Birkaç ay önce aynı sorun bende de oluyordu. Yağ kontrol çubuğunun oringi eskimiş, değiştirmemi söylediler. Parça fiyatı 5 lira gibi bir şeydi. Kendiniz değiştirebilirsiniz. Ya da baklıma gittiğinde ustanız da değiştirebilir. Lakin en kısa sürede değiştirseniz iyi olur. Oradan az da olsa yağ kaçağı yapıyor çünkü.

Kazasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

http://<a href="https://hizliresim.c...HL.jpg</a></a>

rsimde ısaretledıgım yerde hafıf yag terlemesi oluyor tum vıdaları tek tek sıktım bır haftadır yapmıyordu sımdı yıne basladı orda ne var jontadan mı atıyor kı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

130-140 km hız ıle uzun kullanımdan sonra oluyor

Motosikleti
    Alıntı trammyvolta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba,

Birkaç ay önce aynı sorun bende de oluyordu. Yağ kontrol çubuğunun oringi eskimiş, değiştirmemi söylediler. Parça fiyatı 5 lira gibi bir şeydi. Kendiniz değiştirebilirsiniz. Ya da baklıma gittiğinde ustanız da değiştirebilir. Lakin en kısa sürede değiştirseniz iyi olur. Oradan az da olsa yağ kaçağı yapıyor çünkü.

Kazasız sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

akşam ilk iş kontrol yapacagım tesekkurler.ama sanırım benım yag alt kısımda oluyor yukarıda cubugun cevresınde hıc yag yok olsada kontrolda fayda var sagolun

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

dün motoru götürdüm servise havalrın cok sıcak olması ve motorun cokca ısınması sebebıyle devırdaım kecesınden yapabılecegını soyledıler bu terlemenın.15 40 yag kullanıp denememı tavsıye ettıler.

Motosikleti
    ınternetten 15w50 yag satın aldım elıme ulasınca bır yag degısıklıgı ıslemı yapar sonuclar hakkında buradan bılgı paylasımı yaparaım

Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar zgaraja giden var mı aranızda. Ben sorun yaşadım Zafer bey ile. Resmen hakaretler etti bana .
    Istanbuldan gruptan 10 kişi falan tanıtım rahat. Bunların çoğu da buraya giderdi. Kendileri ile konuşup detaylıca anlatıcam . Burada sorun yaşayan var mı joymax olarak merak ettim

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Arkadaşlar zgaraja giden var mı aranızda. Ben sorun yaşadım Zafer bey ile. Resmen hakaretler etti bana .
    Istanbuldan gruptan 10 kişi falan tanıtım rahat. Bunların çoğu da buraya giderdi. Kendileri ile konuşup detaylıca anlatıcam . Burada sorun yaşayan var mı joymax olarak merak ettim
    Ne sıkıntısı yaşadın merak ettim. Bende z garajı bıraktım. Selektör çalışmıyor diye hiç bakmadan kontrol etmeden 400 tl lik kumanda parası istiyorlardı benden. Oradan çıkıp sevpaya gittim aynı sorunu onlarada anlattım selektör butonunun orayı açtı oksitlenme yapmış deyip kurcaladı anında çalıştı 2 dk sürmemiştir işlem ve parada istemedi. Bundan sonra z garaj yerine sevpaya gideceğim.
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne sıkıntısı yaşadın merak ettim. Bende z garajı bıraktım. Selektör çalışmıyor diye hiç bakmadan kontrol etmeden 400 tl lik kumanda parası istiyorlardı benden. Oradan çıkıp sevpaya gittim aynı sorunu onlarada anlattım selektör butonunun orayı açtı oksitlenme yapmış deyip kurcaladı anında çalıştı 2 dk sürmemiştir işlem ve parada istemedi. Bundan sonra z garaj yerine sevpaya gideceğim.
    Çok basit. Ben 2. El aldım arkadaşımdan 500 km de aldım.

1 garanti belgesi yoktu. Verilmiştir dendi bende verildiğine dair imza var dendi. Ama verilen bir şey yoktu.

2. Konu da aku yerine tam bağlanmamış. Zıplayıp duruyor. Kabul etmiyor. Biz motorla oynamışız iftira atmışız. Yalanciymisiz. Akıl tutulması varmış bende. Vs. Hepsi kayıtlı duruyor. Ben çalışanlarla ayarladım işimi sahibi beni bi aradı o üslup hiç hoş değildi. Tartıştık kapattık . Kibirli bir insan çok belli. Akşamüstü tekrar yazıştık özür diledi konu kapandı. Ama ben bu süreçte avukatlarla görüştüm noterle telefonda görüştüm tüm şikayet birimlerine yazdım. Stm ye ulaşamadım bunun için tüm avrupa distribütörlerine mail attım. Fatura bedeli ile satış bedeli arasındaki farktan dolayı maliyeye şikayet ettim . Ne gibi dava acabiliriz arastirdim. Durmadım yani. Aksamusti tekrar yazdi ozur diledi. Garanti kagidini kargo ile yollayaxagini soyledi buyugumdur dedim Konu öylece kapandı. Boşluklarda tüm tanıdıklarımi aradım sym kullanan özellikle avrupa yakasında.

Insan 500 km de motor alıp da korka korka o motora binme duygusunu yaşaması çok kötü. dandik bir garanti belgesi ve kalitesiz bir servis yüzünden. Senelerdir sym ye biniyorum...

Sevpa motoru bende duydum. Instagramdan takip ediyorum. Youtube da güzel videoları var sym ile ilgili takipteyim. Tekirdagda yaşıyordum artık ızmitteyim ve izmit servisi +150 tl daha fazla para talep ediyor tek olduğu için. Istanbulda servis bakmak zorundayım. Veya gebze servisini tercih edeceğim.

Saygılarımla
    birGarip..

Motosikleti
    ınternetten 15w50 yag satın aldım elıme ulasınca bır yag degısıklıgı ıslemı yapar sonuclar hakkında buradan bılgı paylasımı yaparaım
    YAG DUN ELIME ULASTI VE 4000KM KULLANILAN SUANKI YAGI BOSALTIM.YAGDA HERHABGİ BİR DEFORMASYON YOKTU YANI RAHATLIKLA 5000KM GÖTÜRÜR BİZİM MOTORLAR.İŞİN GARİP YANI MOTORDA YAG TERLEMSI SİKAYETİYLE SICAK HAVALARDA KALIN YAG KULLANMAK ADINA BOSALTTIGIN YAGIN ORANIYDI.1.3LT YAG CIKTI MOTORDAN.YERINE 1250ML YENI YAG KOYDUM.AMA CIKAN YAGIN ORANI NIYE FAZLA CIKTI ONU ANLAYAMADIM.HOS EKSLITME YOK BU IYI DE 1250ML FAZLA MI KOYDUM ONUDA BILEMEDIM.ILERKI ZAMANLARDA TERLEMENIN DEVAM EDIP ETMEYCEGINI SIZLERLE BUARDAN PAYLASACAGIM
    Garip bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Çok basit. Ben 2. El aldım arkadaşımdan 500 km de aldım.

1 garanti belgesi yoktu. Verilmiştir dendi bende verildiğine dair imza var dendi. Ama verilen bir şey yoktu.

2. Konu da aku yerine tam bağlanmamış. Zıplayıp duruyor. Kabul etmiyor. Biz motorla oynamışız iftira atmışız. Yalanciymisiz. Akıl tutulması varmış bende. Vs. Hepsi kayıtlı duruyor. Ben çalışanlarla ayarladım işimi sahibi beni bi aradı o üslup hiç hoş değildi. Tartıştık kapattık . Kibirli bir insan çok belli. Akşamüstü tekrar yazıştık özür diledi konu kapandı. Ama ben bu süreçte avukatlarla görüştüm noterle telefonda görüştüm tüm şikayet birimlerine yazdım. Stm ye ulaşamadım bunun için tüm avrupa distribütörlerine mail attım. Fatura bedeli ile satış bedeli arasındaki farktan dolayı maliyeye şikayet ettim . Ne gibi dava acabiliriz arastirdim. Durmadım yani. Aksamusti tekrar yazdi ozur diledi. Garanti kagidini kargo ile yollayaxagini soyledi buyugumdur dedim Konu öylece kapandı. Boşluklarda tüm tanıdıklarımi aradım sym kullanan özellikle avrupa yakasında.

Insan 500 km de motor alıp da korka korka o motora binme duygusunu yaşaması çok kötü. dandik bir garanti belgesi ve kalitesiz bir servis yüzünden. Senelerdir sym ye biniyorum...

Sevpa motoru bende duydum. Instagramdan takip ediyorum. Youtube da güzel videoları var sym ile ilgili takipteyim. Tekirdagda yaşıyordum artık ızmitteyim ve izmit servisi +150 tl daha fazla para talep ediyor tek olduğu için. Istanbulda servis bakmak zorundayım. Veya gebze servisini tercih edeceğim.

Saygılarımla
    Sevpa da z garajın z ilerisinde birbirlerine çok yakın motorla 2 dk da varırsınız maksimum süre.
    Garip bunu beğendi.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    YAG DUN ELIME ULASTI VE 4000KM KULLANILAN SUANKI YAGI BOSALTIM.YAGDA HERHABGİ BİR DEFORMASYON YOKTU YANI RAHATLIKLA 5000KM GÖTÜRÜR BİZİM MOTORLAR.İŞİN GARİP YANI MOTORDA YAG TERLEMSI SİKAYETİYLE SICAK HAVALARDA KALIN YAG KULLANMAK ADINA BOSALTTIGIN YAGIN ORANIYDI.1.3LT YAG CIKTI MOTORDAN.YERINE 1250ML YENI YAG KOYDUM.AMA CIKAN YAGIN ORANI NIYE FAZLA CIKTI ONU ANLAYAMADIM.HOS EKSLITME YOK BU IYI DE 1250ML FAZLA MI KOYDUM ONUDA BILEMEDIM.ILERKI ZAMANLARDA TERLEMENIN DEVAM EDIP ETMEYCEGINI SIZLERLE BUARDAN PAYLASACAGIM
    Devirdaimin önü soğutma suyu arkası yağdır keçe bozulduysa keçe değişir hava sıcak yağı kalınlaştırmak doğru değildir kış gelince 10w40 a dönünce ne olacak acaba. Kalın yağın kullanılabilir olduğu zamanlar vardır; motor da km yüksek (aşınmış bir motorsa) kullanılabilir, devamlı yüksek hava sıcaklığında zorşu şartlarda dur kalk trafikde devamlı faal çalışan bir motorsa sabah komtak açıp akşam kapanıyorsa kullanılabilir ama keçe den yağ geliyorsa yağı kalınlaştırmak doğru değildir. Uğraşmamak için servis başından savmış resmen
    mehmetseza ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devirdaimin önü soğutma suyu arkası yağdır keçe bozulduysa keçe değişir hava sıcak yağı kalınlaştırmak doğru değildir kış gelince 10w40 a dönünce ne olacak acaba. Kalın yağın kullanılabilir olduğu zamanlar vardır; motor da km yüksek (aşınmış bir motorsa) kullanılabilir, devamlı yüksek hava sıcaklığında zorşu şartlarda dur kalk trafikde devamlı faal çalışan bir motorsa sabah komtak açıp akşam kapanıyorsa kullanılabilir ama keçe den yağ geliyorsa yağı kalınlaştırmak doğru değildir. Uğraşmamak için servis başından savmış resmen
    ctesi günü motoru çok güvendiğim ancak izini kaybettiğim ctesi ise bulduğum bir ustaya gösterdim.ordan terleme olduğunu bunun keçeden kaynaklandığını komple oranın acılıp 3-4 parcanın degısmesının gerktıgını soyeldı.parcalar su pompa komuru devirdaim kapak contası devirdaım kecesı ve sağ kapak contası.parcaları ınternetten bulduk.gel gor kı sımdı de ne terleme var ne akıntı.bu arada konuyu ınstagramda takıp ettıgım ıstanbul sevpa motora resim atarak sordum bana terleme oldugunu yagda eksıltme yoksakorkacak bır durumun olmadıgını yazdılar.simdi parcaları satın alıp bekleyeyım mı yoksa gıttıgı yere kadar mı dıyım bılemedım.daha 11000km e alet ve yag ve fıltre dısında tornovıda degmedı.15w50 yag konusunu da bır haylı arastıdım.antalya mugla ızmır gıbı sıcak bolgelerde genelde bu yagın kullanıdıgını eger sıcak ıklımde kullanılacaksa motora kalın yag koymak gerktıgını hem bu forumda 4-5 saatlık okuma sonrasında hemde yurtdısı sıtelerden ogrendım.genel anlamda nısan ekım ayları arasında kapalı garajda sadece haftasonları motoru kullandıgım ıcın bu yagı koymakta sakınca gormedım.zaten kendım degıstırdıgımden dogru durust masrafı da yok.usteune ustuk 4 lt aldım yagı degısık bır marka denemek amaclı.kullnım kılavuzunda hem yurtıcı hem yurt dısı 10 30 kullanılması salık verılmıs.motordakı terlemenın sehır ıcı dur kalk kullnımlarda oldugunu uzun yollarda bu terlemeyı yapmadıgını da farkettım.bakalım bekleyecegım bır sure daha zaten gozlemeye devam.ılgın ve yol gosterıcı bılgıler ıcın ayrıca tesekkur ederım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

yagın gerı kalanını da kaş'dakı ıkı 125cc sym ıcın goturuyorum.ordada hava cok sıcak ve dur kalk cok oluyor sehır ıcınde.ama aggressive ın dedıgı gıbı joymaxın ılk bakımında tekradan 10 30 yada 10 40 yaga donus yapmaya nıyetlıyım
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    akıtma terletme sorunu kalmadı dıyebılırz dostlar.zaten gelen yag degıl antıfırız suyuymus gec uyandım duruma.
    ancak bırkac soru var kafamda bılgısı dahılınde olanlar cevap verebılırse cok sevınırım.

1)motorlarınızda hararet gostergesı kacıncı cızgıye kadar cıkmaktadır(2 ıle 3. arasında gıdıp gelmekte benım motorda)
    2)youtube da ızledım bır kullanıcı havasını alıyordu radyatorun ve hep orta cızgıde hareret gostergesı dıyordu.benım eskı gts 250 de oyleydı.bızımde hjavasını almamız gerekır mı?
    3)eger suda yada antıfırzde eksıklık varsa radyatore suyu yada antıfırızı on torpidunun arkasındakı radyator kapagından mı yoksa soldakı radyator su haznesınden mı eklemek gerekır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

millet tatilde sanırım kendımız yazıp kendımız cevaplayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=rMPgeogsiH4

oncelıkle lınktekı vıdeoyu paylasan arkadasa copk cok tesekkurler.
    bu sayede radyatoru actım 0,5 lt su ve yesıl antıfırız (yuzde ellı yuzde ellı)ekledım.
    alttakı yedek tahlıye ılave su haznesıne de full cızgısıne kadar eklem yaptım.sonrsında her ıkı kapagı da acıp havasını aldım.sonucları gorecegız

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

sonuç? hararet göstergesi orta çizgide çakılı kaldı.suyun eksikliğinden mi yoksa radyatorun havasını bıtırdık ondan mı bilmem ama sanırım iyi birşey yaptık

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    hocam,
    kusura bakma, mesajını görmemişim.
    geçen sene ben de biraz uğraşmıştım antifriz ile.

zaten yapılması gerekeni yapmışsın.

ekleme için de ayaklığın altından yapılıyor, yan tarafta seviyeyi görebileceğin bir açıklık var, görmüşsündür.
    mehmetseza bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam,
    kusura bakma, mesajını görmemişim.
    geçen sene ben de biraz uğraşmıştım antifriz ile.

zaten yapılması gerekeni yapmışsın.

ekleme için de ayaklığın altından yapılıyor, yan tarafta seviyeyi görebileceğin bir açıklık var, görmüşsündür.
    ANTIFIRIZI HEM ON PANELDEKI RADYATOR HAZNESINDEN HEM DE DEDIGIN YERDEN EKLEDIM.ILK ONDEKI RADYATOR PANELINI ACTIGIMDA HIC SU GOZUKMUYORDU.USTAMI ARADIM ABI ORDAN SONUNA KADAR EKLE DEDI EGER ALTTAKI AYAK BASMA YERININ ALTINDAKI YDEK DEPODA DA EKSIKSE ORAYA DA EKLE DEDI.SOL AAYAKLIK YERIIN ORDAKI YEDEK DEPO VE DEVIRDAIMDE FAZLA SU OLDUMU ORAYA ATARMIS HEMDE EKSIK VARSA ORDAN TAMAMLARMIS.NETICE YAPTIK BIRSEY SANIRIM IYI BIRSEYLER YAPTIKILGIN ICIN TESEKKURLER

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 122021222324 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler