Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Sym Joymax 250i

Motovento
    REKLAM ALANI
    aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonuzu baştan sona izledim ellerinize sağlık. Biraz teferruatlı ve detaylı bir iş gibi. Eli pek yatkın olmayanın (Yani benim ) pek yapabileceği işe benzemiyor. Açıkcası gözüme kestiremedim. Belki birkaç tekrar izlemeden sonra tam olarak mantığını oturtup bir sonraki sezon için değişim yapabilirim. Kanalınızada aboneyim videolarınızı yakından takip ediyorum özellikle Joymax videolarınızı. Hayırlı bayramlar dilerim...
    Aslında çokda karışık değil biraz zahmetli youtubeda hiç video yoktu birkaç arkadaş değişim videosu istemişti fırsat bulup çekememiştim baktım videoyu atmadan önce bir arkadaş değişim yapmış ama içini yıkamadan ve bloktaki antifirizi de almadan değişim yapmış mesela o değişim çok kolay

Alıntı doğan61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,öncelikle Herkese hayırlı bayramlar dilerim.Benim motorun yağ kontrol
    ışığı yandı 10300km oldu yeni, daha önce hic yanmamıstı 10k sonrası özel bir servisi mi var bunların her 3k da rutin servisini yaptırıyordum aslında.erken bakım yapacağım bu ısığı nasıl söndürebilirim.
    Yağ değişim ışığı rutin yanıyor 5000km de bir yurtdışında değişim 5k ama trye bu motorşara ne oluyosa servisler erken değiştiriliyor.
    Düğmelerden birine basıl tutunca ışık resetlenip sönüyor

Alıntı MsAlparslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba hayırlı bayramlar bende 2012 joyride 200i evo var kilo 107 genelde tek biniyorum ama bazen 2 kişi biniyorum 2 kişi de 55 60 kg şimdi sorum şu amortisörler kaçıncı seviyede olmalı.? Birde yakıtı hep shellden alırdım şehiriçi genelde iş yerime gider gelirim ful depo 180 185 km yapıyordum 3dür PO den alıyorum 210 215 km yapıyorum. Şehiriçi için bu km benim motora fazla mı normal mi?
    Merhabalar genel olarak arka amprtisor ayarı orta sertlikte ayarlıdır. Tam yolcu ve sürücü ağırlığına göre ayar yapmak isterseniz bir metre yardımıyla yolcu ve sürücü binince motorun alcalma miktarına göre bir sertlik ayarı var YouTube da videolar vardı. Yakıt miktarınız 100kmde 3-4 litre civarında olmalı

Alıntı mmerthann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam sym joymax kullanicisiyim.
    Motorum 110-120 hizla giderken cok zorlaniyor bu normal mi? Kayis sifir taktim orjinal bakimlarida yeni yapildi. 120km hizda devir 8.binin ustune geliyor sizde de biyle mi?

Merhabalar motorunuz kaç km de hızla devir orantısı olması gereken seviyede değilse

Devriyaj yada varyatörde aşınma vardır, sıfır taktım dediğiniz kayış mitsuboshinin orjinal ölçüsündeki kayış değilse bundanda devir yüksek seyreder 120 den sonra zaten 8 bin devir civarlarına geliyor joymax ben birkaç yöntemle devri aşağılara çektim ama o zamanda serilik azalıyor. Joymax ın hakkı 100-110 en rahat gittiği hız şahsi fikrim tabi 130-140 gidilecek bir scooter istiyorsanız o joymax değil

Alıntı angelus55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antifriz cevapları için teşekkürler.
    Benim joymax 2014 Aralık model, 48bin'de, yeni aldım sayılır. Yağ değişimi yaptım dün ve motor calisirken yag kontrol kapağını açtım. Bariz bir üfleme var motorda. Bu normal midir?
    Motul 5000 10w40 yağ koydum ama motorun sesi arttı. Yanlış yağ mı koydum acaba?
    Ayrıca motor aldığımdan bu yana 100km'de 4,5lt civari yakıt yakıyor. Bu bana çok geldi. Bu değer normal midir?

Bende Joymax sert kullanınca 30 binde yağ yaktı sekman attım. Yağ yakma işi sert kullanılan tek silindirlerin 30 binden sonra yaşayacağı kaçınılmaz son

Yakıt motorun genel sağlığına göre 2,96 ila 4,86 yakmıştım ben sakin kullanıp motorun genel durumunu kontrol edin yakıt düşer
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Cevaplar için çok teşekkürler.
    Würth benzinli enjektör temizleyici kullanan var mi? Tavsiye eder misiniz?

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Cevaplar için çok teşekkürler.
    Würth benzinli enjektör temizleyici kullanan var mi? Tavsiye eder misiniz?
    Ben wolfumde düzenli olarak(5 depoda bir) alman liqui molly'nin motosikletler için özel olarak geliştirdiği katkılarından kullanıyorum ve memnunum. Malum alışveriş sitelerinde arma yaparsınız bulursunuz. 15-20 lira civarında fiyatları var

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında çokda karışık değil biraz zahmetli youtubeda hiç video yoktu birkaç arkadaş değişim videosu istemişti fırsat bulup çekememiştim baktım videoyu atmadan önce bir arkadaş değişim yapmış ama içini yıkamadan ve bloktaki antifirizi de almadan değişim yapmış mesela o değişim çok kolay
    Dediğiniz arkadaşın videosu önüme sizin videonuzdan sonra çıktı. Onuda izledim. Dediğiniz gibi onunkisi baya kolay gelsi gözüme mantığınıda kavradım. Sonra sizin videounuzu baştan tekrar açtım diğerinde mantığı az biraz anladım ve kavradığım için. Bir sonraki izlemeden daha da aklıma yattı. Sizinkisi baya detaylı. Detayları kendimde severim bir işi yapıcaksam eksiksiz yapmak isterim. Değiştireceğim vakit videonuzdan yardım alacağım. Yeni videolar çeker ve yüklerseniz kanala zaten aboneyim zevkle çayımı-kahvemi yapıp izliyorum. İyi günler
    aggressive bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Cevap icin tesekkurler.
    Motorumun onceki sahibi aynalari sokmus gidonda aynalar mevcut.
    Suanda aynanin orasi kotu gorunuyor,led sinyaller yapistirmis fakat hem tam kapatmiyor hem dusuyor(cift tarafli bant ile yapistirmis) hemde gunduz hic belli olmuyor.
    Oraya nasil bir uygulama yapilabilir daha once yapan var mi arkadaslar?
    Deligi kapatayim desem kim yapar? Sinyal monte etsem oraya uygun bulamiyorum durumdan baya rahatsizim
    aggressive bunu beğendi.

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Joymaxı benden fazla kurcalayan yoktur heralde

Ben sinyalleri sislerin içine taşıdım, bunlardan önce bende led sinyaller kullandım ama gündüz iş görmedi sislerin içine de led sinyal takmıştım onlarda gündüz zayıftı h21w orange normal halogen ampul alıp orjinal sisleri sinyale çevirdim şimdi gündüz gece canavar gibi sinyaller

elcik korumalarda da sis var ilaveten orjinal aynaların deliklerinde de farklı sisler var

Samet Özkan ve CO2 bunu beğendiler.
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı mmerthann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam sym joymax kullanicisiyim.
    Motorum 110-120 hizla giderken cok zorlaniyor bu normal mi? Kayis sifir taktim orjinal bakimlarida yeni yapildi. 120km hizda devir 8.binin ustune geliyor sizde de biyle mi?
    BEN DIP GAZ COK COK RAHAT 140 GORUYORUM NORMAL DEGIL SENIN DURUM

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Bujiyi sökebilmek için illa ki buji anahtarı şart mıdır yoksa başka alternatif yollar var mıdır acaba ? Birde Buji anahtarları üniversal mı yoksa farklı tiplerde farklı numaralardamı ?

250i de yaklasık 2 aydır şanzıman yağı varyatör bölümüne kaçak veriyor.Keçeyi degistik azaldı ama yine kaçırıyor.Aynı sorunu yasayan veya nasıl giderilebilecegı konusunda yardımcı olabilecek varmıdir.

Bir de balata orjinal gereksiz pahalı ECB karbon balata 155TL iyimidir veya balata öneriniz varmıdır.

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Şanzıman rulmanında hata olabilir mi?
    aggressive bunu beğendi.

Şanzıman rulmanında hata olabilir mi?
    Sanmıyorum varyatör bölümüne kacak veriyor.Aradaki tek sey keçe

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı doğan61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250i de yaklasık 2 aydır şanzıman yağı varyatör bölümüne kaçak veriyor.Keçeyi degistik azaldı ama yine kaçırıyor.Aynı sorunu yasayan veya nasıl giderilebilecegı konusunda yardımcı olabilecek varmıdir.

Bir de balata orjinal gereksiz pahalı ECB karbon balata 155TL iyimidir veya balata öneriniz varmıdır.
    rulmanda hata varsa keçeyi yoruyor olabilir kaçak sebebi o olabilir.ayrıca debriyajınız orjinal mi yan sanayi falan mı vuruntulu kalkış varsa motorda o da mile vuruntu veriyorsa keçeden sızmaya sebep olabilir debriyaj orjinalse vuruntulu kalkış varsa gene sızma yaptırıyor olabilir.

açmışken rulmanları yenileyin yıpranmış rulmanlar dişlileri bozuyor zaten sonra ses yapıp geçmiş olsun 1000-1500 lira gidiyor.

karbon balata kullandım diski ezdi baya organic balatadan devam ediyorum.

Eyw baskan

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Joymaxı benden fazla kurcalayan yoktur heralde

Ben sinyalleri sislerin içine taşıdım, bunlardan önce bende led sinyaller kullandım ama gündüz iş görmedi sislerin içine de led sinyal takmıştım onlarda gündüz zayıftı h21w orange normal halogen ampul alıp orjinal sisleri sinyale çevirdim şimdi gündüz gece canavar gibi sinyaller

elcik korumalarda da sis var ilaveten orjinal aynaların deliklerinde de farklı sisler var

bir ara ben de düşündüm benzer bir uygulamayı,
    motosikletin estetiğini bozuyor ve mevcut sinyallerin oldukça güçlü olduğunu düşündüğümden değiştirmek istemedim.

denediklerim;
    jcosta
    stebel havalı korna
    bosch havalı korna
    kevlar kayış
    çeşitli çakarlar
    farklı bir ön cam
    dr. pulley baga

şu an stok halinde kullanıyorum,
    bir şey eklemeye de niyetim yok.

Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bujiyi sökebilmek için illa ki buji anahtarı şart mıdır yoksa başka alternatif yollar var mıdır acaba ? Birde Buji anahtarları üniversal mı yoksa farklı tiplerde farklı numaralardamı ?
    hocam buji anahtarları ucuz,
    macera arama.
    bana da lazım, evvelden olsa aliexpressden alırdık,
    fiyatlara bakmadım,
    vergi ile düşüğe gelir ise oradan alacağım.
    Samet Özkan bunu beğendi.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ara ben de düşündüm benzer bir uygulamayı,
    motosikletin estetiğini bozuyor ve mevcut sinyallerin oldukça güçlü olduğunu düşündüğümden değiştirmek istemedim.

denediklerim;
    jcosta
    stebel havalı korna
    bosch havalı korna
    kevlar kayış
    çeşitli çakarlar
    farklı bir ön cam
    dr. pulley baga

şu an stok halinde kullanıyorum,
    bir şey eklemeye de niyetim yok.

hocam buji anahtarları ucuz,
    macera arama.
    bana da lazım, evvelden olsa aliexpressden alırdık,
    fiyatlara bakmadım,
    vergi ile düşüğe gelir ise oradan alacağım.

Havalı korna sık kullanımda malesef aküyü tez yiyor daha önceki motorlarımda tadına baktım ondan evde yatıyor benim stebelde

Bende yaptıklarımı yazayım

Aynaları söktüm gidon aynası taktım
    Ön sinyalleri sislerin içine aldım
    Elcik koruma taktım (üzerlerinde sisler var)
    Ayna deliklerinde ayrıca sisler var
    Farlar led h4
    12volt çakmaklığı aküye direk yüksek amper çekecek kablolarla bağladım.(akü takviye yada park halinde aküyü sökmeden sarj etmek için)
    Diğer çakmaklık deliğine 5volt usb şarjı bağladım
    Kombine frenleri ayırdım
    Telefonluk
    Ses sistemi
    Koltuk ısıtma
    Elcik ısıtma
    Alarm
    Topcase (stop ledli)
    Çanta tablasına ledler ilave ettim stopla çalışıyor

Arızaları ve bakımları ile ilgilide uzun liste var

Şanzıman dişli onarımı
    Motor onarımı sekman sibop lastiği yenileme
    Antifiriz değişimi
    Rölanti valfi temizliği boğaz temizliği
    Hidrolik değişimi
    Yağ değişimi
    Kevlar kayış
    Ön varyatör torna
    Hava filtresi değişimi
    Yukardada yazmıştık kombine fren ayrımı

Falan filan
    CO2 bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Koltuk ısıtmayı bende düşündüm ama malum aküyü bitirir diye hiç bulaşmak istemiyorum. Zaten aküyü sıfır olarak değiştirdikten sonra sıkıntılar geçmedi hala. Koltuk ısıtmayı nasıl yaptınız ? Bi h.sonu gelip incelesem mümkün müdür ?

Motosikleti
    sym joymax
    Havalı korna sık kullanımda malesef aküyü tez yiyor daha önceki motorlarımda tadına baktım ondan evde yatıyor benim stebelde

Bende yaptıklarımı yazayım

Aynaları söktüm gidon aynası taktım
    Ön sinyalleri sislerin içine aldım
    Elcik koruma taktım (üzerlerinde sisler var)
    Ayna deliklerinde ayrıca sisler var
    Farlar led h4
    12volt çakmaklığı aküye direk yüksek amper çekecek kablolarla bağladım.(akü takviye yada park halinde aküyü sökmeden sarj etmek için)
    Diğer çakmaklık deliğine 5volt usb şarjı bağladım
    Kombine frenleri ayırdım
    Telefonluk
    Ses sistemi
    Koltuk ısıtma
    Elcik ısıtma
    Alarm
    Topcase (stop ledli)
    Çanta tablasına ledler ilave ettim stopla çalışıyor

Arızaları ve bakımları ile ilgilide uzun liste var

Şanzıman dişli onarımı
    Motor onarımı sekman sibop lastiği yenileme
    Antifiriz değişimi
    Rölanti valfi temizliği boğaz temizliği
    Hidrolik değişimi
    Yağ değişimi
    Kevlar kayış
    Ön varyatör torna
    Hava filtresi değişimi
    Yukardada yazmıştık kombine fren ayrımı

Falan filan
    standart bakım dışında,
    akü ile ilgili bir problem yaşadım, havalı kornadan dolayı, yeni akü aldım.
    hararet yapmaya başlamıştı, soğutma sıvısı eksiltiyordu, radyatörden motora giden ana borunun motor giriş yerinde bir sızıntı vardı, kendim halettim.

bunun dışında rutin bakımlar ve sarf malzeme kullandım.
    38.000 km nin az biraz üzerindeyim.

şimdilik her şey yolunda (vamos bien)

iyi sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

ledlerin altında, farların dış köşelerine doğru yuvarlak biçimli yer var.
    sanki burası bir şey için yapılmış sonradan vazgeçilip kapalı olarak bırakılmış.
    burayı çıkartıp içerisine powerled koymayı düşünüyordum, ikinci el ucuz parça bulamadığımdan vazgeçmiştim.
    sinyallerde alınabilir ama ne kadar etkili olur bilemiyorum.
    far üstü ledleri sinyale çeviren de vardı.

far derinliği yeterli olduğundan bir çift kaliteli devil eye almayı planlıyordum, pahalı geldi.

açık hava filtresi için araştırma yapmıştım, vazgeçtim.
    egzoz bakmıştım, gereksiz masraf olarak gördüm.

eski makinede koltuk süngerini değiştirmiştim, rahattı, daha rahat olmuştu.

koltuk kılıfı tavsiye ederim,

fotoğraftaki gibi komple takmadım, sırt desteğini çıkarıp öyle takmıştım.

elcik kılıfı kullanıyorum, z motodan almıştım, tek eksisi direksiyonu çevirirken sona doğru aynalara değiyor, dikkat etmek gerekiyor.

sıfır dereceye yakın düşük sıcaklıkta dahi gayet güzel iş görüyor,
    iş ve ev arası mesafem düşük olduğundan çok rahat ettim.

sadece diz örtüsü kullanmadım,
    o da hareket kabiliyetini çok kısıtlayacağını düşündüğümden dolayı yanaşmadım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar,
    elimde az biraz kullanılmış dr. pulley baga var,
    isteyen olur ise verebilirim.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı Alman_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koltuk ısıtmayı bende düşündüm ama malum aküyü bitirir diye hiç bulaşmak istemiyorum. Zaten aküyü sıfır olarak değiştirdikten sonra sıkıntılar geçmedi hala. Koltuk ısıtmayı nasıl yaptınız ? Bi h.sonu gelip incelesem mümkün müdür ?
    aküde ne kadar çok almaç varsa evet ömrü kısalıyor ben amper hesabı yaparak kullanıyorum ekipmanlarımı mesela lambaların tamamını açmayıp koltuk ısıtmayı kullanıyorum mesela, sizin motorda kesin kaçak var kontak kapalı çekilen amperi ölçmemiz lazım bu aşamada.

Koltuk ısıtmayı döşemecide söktürüp serdirdim bir ilaç ile yapıştırıp bir kat sünger koyup yeniden gerdik kablolarını alttaki deliklerden aldım acemiliğe ve aceleye geldi şimdi olsa koltuğun benzin deposuna yakın yerinden çıkarırdım. kablosuz bağlantı yapmak için çok düşündüm ama koltuk altı grenajını kesmek istemediğimden vazgeçmiştim.
    36800km deyken takmıştım koltuk ısıtmayı şuan 56800 de yaklaşık 1000-2000km kadar önce ön ısıtma bozuldu zamanla oturkalk resistans gidiyor sanırım.

ürün buydu 10 dolarlık bişey bu işin özü işçilik maliyeti yani emek aslında

müsait zamanda bakabilirsiniz motora.

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    standart bakım dışında,
    akü ile ilgili bir problem yaşadım, havalı kornadan dolayı, yeni akü aldım.
    hararet yapmaya başlamıştı, soğutma sıvısı eksiltiyordu, radyatörden motora giden ana borunun motor giriş yerinde bir sızıntı vardı, kendim halettim.

bunun dışında rutin bakımlar ve sarf malzeme kullandım.
    38.000 km nin az biraz üzerindeyim.

şimdilik her şey yolunda (vamos bien)

iyi sürüşler dilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

https://www.motopit.com.tr/UserFiles...mple-82690.jpg

ledlerin altında, farların dış köşelerine doğru yuvarlak biçimli yer var.
    sanki burası bir şey için yapılmış sonradan vazgeçilip kapalı olarak bırakılmış.
    burayı çıkartıp içerisine powerled koymayı düşünüyordum, ikinci el ucuz parça bulamadığımdan vazgeçmiştim.
    sinyallerde alınabilir ama ne kadar etkili olur bilemiyorum.
    far üstü ledleri sinyale çeviren de vardı.

far derinliği yeterli olduğundan bir çift kaliteli devil eye almayı planlıyordum, pahalı geldi.

açık hava filtresi için araştırma yapmıştım, vazgeçtim.
    egzoz bakmıştım, gereksiz masraf olarak gördüm.

eski makinede koltuk süngerini değiştirmiştim, rahattı, daha rahat olmuştu.

koltuk kılıfı tavsiye ederim,

https://i0.shbdn.com/photos/90/40/76...9904076url.jpg

fotoğraftaki gibi komple takmadım, sırt desteğini çıkarıp öyle takmıştım.

elcik kılıfı kullanıyorum, z motodan almıştım, tek eksisi direksiyonu çevirirken sona doğru aynalara değiyor, dikkat etmek gerekiyor.

sıfır dereceye yakın düşük sıcaklıkta dahi gayet güzel iş görüyor,
    iş ve ev arası mesafem düşük olduğundan çok rahat ettim.

sadece diz örtüsü kullanmadım,
    o da hareket kabiliyetini çok kısıtlayacağını düşündüğümden dolayı yanaşmadım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar,
    elimde az biraz kullanılmış dr. pulley baga var,
    isteyen olur ise verebilirim.
    joymaxlarda bir fabrikasyon tasarım hatası var soğutma kutusunun tahliye hortum tasarımı ya yedek kutusu çok aşağıda kutu max seviyesinde doluyken yan park ayagına bırakınca sıcak havada sıcak motorda damlatma yapıyor.min seviyesine gelince damlamıyor

farın üst köşeleri park ampulu için bırakılmış yerlerine sarı amerikan parklar takacaktım delip ama zamanla toz kir su girer fardan olurum diye vazgeçtim malzemelerini almış olmama rağmen.

sinyaller farın içinde güçsüz kalır diye düşünüyorum.

pulleyleri neden söktünüz ?

Motosikleti
    sym joymax
    o ara polini kevlar kayış kullanıyordum,
    sanırım ikisi pek anlaşamadılar,
    makine 9000 devire yaklaşırken hız 110 civarı idi.

bir dahaki bakımda tekrar takıp deneyeceğim.
    stok hali ile arasında ciddi fark göremedim, detaylı ölçüm de yapmadım.
    tekrar deneyeyim, belki farklı bir izlenim olur.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Selamınaleyküm joymax ailesi aranıza yeni katıldım 2016 model joymax aldım size bir sorum olacak yağ değişimi yaptık ama km 10bin yeni olduğu için lambayı sonradan yaktı onu nasıl resetliyoruz yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler