Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bu makinaya ön cam takan var mı? vidalı uydurma olanlardan değil de gidondan bağlantısı olanlardan. yurtdışında var ama burada bulabilen var mı?internette baktım biraz ama iyi bir şey göremedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Arkadaşlar merhaba, crf 25 kullanıcılarına bi sorum olucak. Boyum 1.90 ve sürekli artçı ile şehir içi kullanıyorum. Boydan dolayı enduro cross tarz motorlar daha çok uymakta ve ilginçtir ki kız arkadaşımın dikkatini de çekmeye başladı bu ara. Motorumu değiştirmeye niyetlendim.
    Lastikleri yol lastiği ile değiştirip asfaltta kullanmayı düşünüyorum. Şehir içinde veya uzun yolda artçı ile sıkıntı yaşar mıyım? artçı konforu nasıldır? tek başıma olduğum zamanlarda da rahat edebilirmiyim şehir içinde ve en merak ettiğim konulardan biri de yakıt. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    Tekeriniz düz bassın
    2M is my life
    Music & Motorcycle

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Slm arkadaşlar 2015 az kmde bir crf kaca alınır yada satan varmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Arkadaslar crf kac kmde servise giriyor kaç kmde girmesek garanti dışı kaliyor

cios106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250 L
    trafik sigortasında son zamanlar ne kadar ödediniz arkadaşlar crf için?

Tek kişi çamura toprağa girmek için bire bir
    Teknik Özellikler

Motor Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, DOHC, sıralı tek silindirli
    Motor hacmi (cc) 250
    Silindir çapı x strok (mm) 76 x 55
    Sıkıştırma oranı 10,7 : 1
    Maks. Güç (kW@dev/dak) 17/8.500 (23 PS)
    Maks. Tork (Nm @ dev/dak) 22/7.000
    Boyutlar (UxGxY) (mm) 2.195 x 815 x 1.195
    Tekerlekler arası mesafe (mm) 1.445
    Yakıt kapasitesi 7,7 lt.
    Ağırlık 144 kg

Tekerlek (Ön) 3.00-21 (51P)
    Tekerlek (Arka) 120/80-18M/C (62P)

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, crf 25 kullanıcılarına bi sorum olucak. Boyum 1.90 ve sürekli artçı ile şehir içi kullanıyorum. Boydan dolayı enduro cross tarz motorlar daha çok uymakta ve ilginçtir ki kız arkadaşımın dikkatini de çekmeye başladı bu ara. Motorumu değiştirmeye niyetlendim.
    Lastikleri yol lastiği ile değiştirip asfaltta kullanmayı düşünüyorum. Şehir içinde veya uzun yolda artçı ile sıkıntı yaşar mıyım? artçı konforu nasıldır? tek başıma olduğum zamanlarda da rahat edebilirmiyim şehir içinde ve en merak ettiğim konulardan biri de yakıt. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    Tekeriniz düz bassın
    şehiriçinde artçı olmadan 1 depo bitene kadar kullanılabilir. artçıya yer yok zaten. yinede başka model bile olsa önerim enduro olması eğer istanbuldaysanız

[QUOTE=adanalı01;3841292]Slm arkadaşlar 2015 az kmde bir crf kaca alınır yada satan varmi[COLOR="Silver"]

sıfır almayı düşündürmeyecek kadar olmalı

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    selamlar.
    ilk motorum crf250l için ödemeyi yaptım. cuma ya da cumartesi gidip teslim alacağım.
    kaskım montum pantolonum eldivenim hazır.
    daha önce honda gs1 eğitim almıştım, gs2 için de kayıt oldum. bunun dışında tecrübem olduğu söylenemez.
    boy 1,95cm kilom 84.
    tabiki tatlı bir heyecan var.
    paylaşmak istedim. umarım herkes hayallerini gerçekleştirip istediği motosiklete kavuşabilir. benim için 8 senecik(!) sürdü
    zaman içinde bilgilerinize başvuracağım eminim.
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    cenkito, gncy, temperantia ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı olsun Ali. Keyifle kullanmanı dilerim.
    alijian bunu beğendi.

Alıntı alijian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.
    ilk motorum crf250l için ödemeyi yaptım. cuma ya da cumartesi gidip teslim alacağım.
    kaskım montum pantolonum eldivenim hazır.
    daha önce honda gs1 eğitim almıştım, gs2 için de kayıt oldum. bunun dışında tecrübem olduğu söylenemez.
    boy 1,95cm kilom 84.
    tabiki tatlı bir heyecan var.
    paylaşmak istedim. umarım herkes hayallerini gerçekleştirip istediği motosiklete kavuşabilir. benim için 8 senecik(!) sürdü
    zaman içinde bilgilerinize başvuracağım eminim.
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Hayırlı uğurlu olsun 2009 da üye olmuşsunuz ilk motoru almanız 8 sene sürmüş artık şarkı dinlemek değil şarkı söylemek zamanı sanırım sizin için. Kazasız belasız sürüşler dilerim...
    alijian bunu beğendi.

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

resim yüklemedim daha önce ama bi deneyelim bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:28 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

nightshift ve hınzır dede bunu beğendiler.

Herkese selam. Şimdi deneyimli arkadaşlardan fikir almak için buradayım. Daha önce motor tecrübem Vespa dan öte değil ama iyi bir dağ bisikleti kullanıcısı yım. Öncelikle 2013 model 15.000 km de aksesuarlı bir 250l var 10.000tl istiyor. Sizce sıfır mı yoksa ikinci el mi almalıyım. Sıfır bana 15.000 artı ekstralar ile 17.000 TL ye gelir ama garanti kapsamında. Yoksa acemiliği atmak için bu motoru mu alsam sonuçta dusup kalkacağım.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Arkadaslar merhaba, bi arkadasima crf bakiyoruz ama supermoto seklini istiyoruz, soyle bi ilana denk geldik baya bir ekstrasi var sizin dusunceleriniz nelerdir ? Alinir mi ?http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83050606/detay
    nightshift bunu beğendi.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Merhaba Değerli Arkadaşlar

Bende CRF sahibiyim ve rodajdayım. Haftasonu pazar günü bir iğne ada yapmayı planlıyorum. Günübirlik tabii. Avcılarda oturuyorum. katılmak isteyen varmıdır?
    Hava fena değil, gitmeyi planladığım yol genel olarak çatalca üzerinde subaşı ve oradan devam. belki hadımköyden girip de olabilir. Var mı katılan?
    Özledik valla gazlamayı...
    Erken kalkıp devam edeceğim. eğer gelen olursa buluşma saati, buluşma noktası yol planı vs işlerini hemen hallederiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Merhaba
    İşin açıkcası sm çok yakışıyor bu motora. Üzerindeki malzemeler oldukça güzel. kendimde motoru SM e çevireceğim ancak motorun durumunu bilmek gerekiyor. Temiz olabilir. Genelde SM ciler motoru biraz sert kullanır ama kimsenin günahını almayalım. Üzerindeki malzemelere göre fiyat bana biraz düşük geldi. CRF için sm jant genelde Warp9 ve excel diye bir markanın var. Yurtdışında ve burada bir kaç sitede rastladım. KTM jantının ne kadar uyumlu olduğu konusunda pek emin değilim. Sonuçta crf için yapılan SM jantında fren diskleride motora göre yapılıyor ve herhangi bir modifikasyona ihtiyaç duyulmuyor. Anladığım kadarı ile KTM jantı uydurmak için frenleri modifiye etmişler.
    o fiyatlara sıfır crf alabilirsin ve yaklaşık 5000 tllik bir masraf ile sm e çevirebilirsin.
    Şahsen ben önce bu orjinal halinin tadını çıkarıp yavaş yavaş crf ye çevirmeyi tercih ediyorum. böylelikle her ikisinin de tadını çıkarabiliyorsun. Türkiyedeki en büyük sorun şu anda CRF için SM jantın pek olmaması. Ya da ben pek rastlayamadım.
    enjoy your ride and enjoy forever

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Cevap icin tesekkurler ayni seyleri dusunmusuz

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar rotayı kıyıköy olarak değiştirdim.

Motosikleti
    CRF 250L
    Herkese selamlar..

Yeni bir motor tutkunu olarak CRF250L'im ile aranızdayım.. Boy 1.94 olunca başka motor kurtarmıyor zaten Ama çok keyifli bir makineymiş.. Ayrıca İstanbul'un tümsekli hendekli yolları için en idealiymiş, kros yapar gibi..

Takıldığım konularda, bol bol danışacağım.. haberiniz ola

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

723 TL.. 34 Plaka.. Trafik sigortası çok değil mi? :(
    alijian bunu beğendi.

merhaba arkadaşlar şuanda honda cg kullanmaktayım. motorumdan gayet memnunum. fakat artık cc yükseltmek istiyorum ve crf 250 L yi baya inceledim. eğer satmak isteyen yada bir tanıdığı olan varsa bana buradan ulaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    CRF 250L
    950 TL'ye Geniş Kapsamlı KASKO yaptırdım(Anahtarla çalınma falan var).. Merak eden varsa paylaşayım dedim..

İnstrument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok ki :(
    Bu motosiklet bir deposuyla uzun yolda sollamalar dışında agresif olmayan bir sürüşle kaç km gidebiliyor?

Alıntı İnstrument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet bir deposuyla uzun yolda sollamalar dışında agresif olmayan bir sürüşle kaç km gidebiliyor?
    180 gibi ışık yanıyor. 7.7 lt depo. normal sürüşte 30 km nin üstünde giger 1 lt ile. 7 lt kullansan 220-230 km.
    İnstrument bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler