Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    arkadaslar crf rx kıyaslaması olmaz
    araya birde cem tuning modifiye max 210cc alalım ki hepsini yiyip içeyim
    arazide motordan ziyade sürücü faktörü ön plandadır sonra motor gelir.
    adana da hakan arkadasımda da mondial max vardı, ve gercekten gözü kara bir sürücüdür kendisi,
    benim cıkamadıgım yerlere adam cok rahatlıkla cıkardı, ben dik rampalarda hep motor kafama gececek,şahlanacak korkusuyla az gazla girerdim cekmez stop ederdi. artık biraz daha iyi sayılırım.
    (max ı satıp ybr aldı, ondan gecmiş zaman yazıyorum)
    gel gelelim crf nın rx e yetişememesi de aynı seydendir, süren basmaya korkuyordur.

syanur kardes sen max ı da silmedin umarım aboneliklerden,
    cok kırılırım sana, gelir mondinin tekerine iğne batırıp kacarım

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

bu bahsettiğim max la ucan arkadas Hakan:

buda acemi çekirge ben

görüldüğü gibi birkaç karış havalanmayı basarmısım
    35emre35, ÖMER FARUK İ ve zenon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay arkadaş, adamlar toros gezisi yapmış, siz izmirde değilmisiniz kardeşim, ne işiniz var toroslarda !! (Emre)

@Cem abi ilk sizin başlığı sildim çünkü çok hareketli. Sürekli bir paylaşım sürekli bir bildirim !!

Valla fotolar çok güzel. Ben bu görsellik konusunda çok zayıfım sanırım

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş, adamlar toros gezisi yapmış, siz izmirde değilmisiniz kardeşim, ne işiniz var toroslarda !! (Emre)

@Cem abi ilk sizin başlığı sildim çünkü çok hareketli. Sürekli bir paylaşım sürekli bir bildirim !!

Valla fotolar çok güzel. Ben bu görsellik konusunda çok zayıfım sanırım
    yaptılar vallaha; ben gidemedim ona yanıyorum. neyse seneye inşallah, Allah sağlık versin yeterki.
    görselliğin zayıf olur tabi; o SM ile asfalttan ayrılamıyorsunki
    hadi onların geziden de 1kaç foto koyayım.

CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Ben de GPS ölçümü yapmadım ancak aekadaşımın xj6 diversion modeliyle karşılaştırma yaptım birebir aynıydı. Ancak hemen her motor yahut arabanın göstergelerinde artan oranda (yani hızlandıkça daha fazla) kayma olduğunu düşünüyorum. Bunu yollara konan radar levhalarından da anlayabiliyoruz.

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Onur öncelikle geçmiş olsun. Aynen dediğin gibi, ben takip ediyordum RX sayfasını, alacağımdan değil ama meraktan. Fakat sonra biraz fazla gereksiz paylaşımlar oldu gibi. Bir de senin söylediğin gibi çinlileri bir kenara bırakmaya karar verdim artık O sebepten de bazı modellerin aboneliğini sildim. Ben kendi motorumdan hernekadar(şaşırtıcı derecede) memnun olsam da bu benim ilk ve son çinli motorum olur gibi. Çinliler ile dans tehlikeli Ki bukadar uygun fiyata bukadar kalitelisini de bir daha bulabileceğimi sanmıyorum. Zaten bundan sonra model değiştirirsem de cc büyütürüm, çinlilerin şansı yok

Fabrikanın geri alma durumunu bilmiyordum. Tüketici haklarındaki kriterleri detaylı yazabilirsen belki başka arkadaşlara da yardımcı olabilirsin. Yani hangi koşullar altında fabrika bu ürünü geri almak zorunda, sadece "memnun kalmadım" diyerek bu olmaz herhalde. Veya motorun kaç km'yi yada yılı geçmemiş olması gerekiyor gibi detayları kastediyorum. Ve şöyle bişey söyliyeyim (belki moralin düzelir) eğer 6.000 TL ye aldıysan motoru ve 1.500 TL düşüğe geri verdiysen gerçekten iyi fiyata satmışsın demektir. Kimse Asyaya 2.el de 4.500 TL vermez, bir satmayı dene de gör bak

Bizim motorlar bile okadar sorunsuz vs, diyoruz, insanlar "haaa mondial mi, hayatta vermem o parayı" gözüyle bakıyorlar. Ki bizimkinin 0 satış fiyatı sizinkinden 1.500 TL (hatta biraz daha) fazla idi. 2. elde değer düşüşü var ne yazıkki. Sen iyi iade alacaksın bence, ben sana söyleyim.

Buarada kendi motorumda bugüne kadar vida düşmesi dışında hiçbir ciddi problem yaşamadım. Fakat 1-2 günlük +500 km üzeri 2 gezide de ön ve arka fren disk vidaları gevşedi ve çıkmak üzereydiler. Tesadüfen yakaladım. Ölümden döndüm belki. Bunu da burada yazıyorum ki millet görsün. Ama yine de kendimi suçlu görüyorum çünkü bu motoru alırken her yerini, özellikle vidalarını elden geçirmem gerektiğini biliyordum. Ama ihmal ettim. Loctite sürmemiş olmaları büyük hata ama benim kontrol etmemem daha büyük hata oldu. Onun dışında ne karbüratörümde, ne motorumda, ne radyatörümde, ne amortisörümde ne başka birşeyde 15.000 km boyunca sıkıntı yaşamadım. Sinyallerim git-gel yapıyor bir süredir, temassızlığı bulamdım Ama gel gelelim satmaya, kimse yanaşmıyor, insanları anlamak zor valla

Kırmızı ile yazdığın yeri ben kasten alıntı yaptım. Tahmin etmiştim zaten kim olduğunu. Kendisi bir zamanlar bizim motordan da almıştı. İlk aldığında neler neler yazdı, arazide ne KTM kaldı ne başka bişey. Uçuyor kaçıyordu. Dyno'ya felan sokmuş, yok bilmem 25 hp güç müş felan filan. Sonra birden bire motoru sattı, yazdıklarının hepsini yalanladı, motora etmediği hakaret kalmadı, "2 zorladık patladı çatladı" muhabbetine girdi. Önceki yazdıklarını da sorduğumuzda bilmem bir başkası kendi adına girmiş yazmış felan filan diye kıvırdı. Yani kısacası dürüst ve doğruyu söyleyebilen birisi değil. Söyeldiklerine objektif olarak "he he" deyip geçiyorum. (Kendisi daha sonra STR aldı ve onu da yere göğe sığdıramadı -ki ben benim motordan inip STR ye bindiğimde sadece gülüyorum ) Şimdi de RX için Honda'ya bok atıyor. Karakter meselesi hacım, çok takılmayacaksın. İsmini de kasten yazdım, alıntı yaptım ki insanlar tanısın, bilsin. Yine özelden bana küfür ve tehdit içerikli mesajlar gönderir kesin (yönetime de şikayet ettik ama sonuç yok )

Gösterge olayını sana daha önce de söylemiştim zaten, benim göstergede tam %25 fazladan sapma vardı. Sonra kendi kendine düzeldi Şimdi GPS (telefon) ile ölçtük, ne hiktmese tam 1e1 aynı gösteriyor. Ki Duke, CBR gibi motorlar benimkinden 7~15 km daha fazala gösteriyor. Karalama manasında demiyorum, sapma olabiliyor yani. Ölçüm yaptığımız telefonun hız değerleri çok hızlı güncelleniyordu, uzun süreli, çeşitli hızlarda ölçüm yaptık. O yüzden sağlıklı bir ölçüm yaptığımızı düşünüyorum ve kendi göstergemin şuanda "tam" gösterdiğini biliyorum. Bu yüzden milletin herhangi bir 125 yada 200 lük motorla "130 yaptım, 140'ı geçtim, 150'yi gördüm, daha da giderdi" laflarını kaale almıyorum
    Yazan kimdir kim değildir ona bile bakmadım. Bu forumda paylaşım yapanların dürüst olmayacağını pek düşünmedim açıkcası =)))) sonuçta herkes kendi kullandığı motor hakkında yorum yapıyor... Sanada tavsiyem motorunu bi an önce elinden çıkartman=)) bi yerinden sıkıntı çıkartmaya başladımı toplanmıyor bu çekik gözlüler...

Söylediğin gibi motorumu iyi denilebilecek bir fiyata sattım. Satmaya niyetli olsaydım ve bu fiyattan satsaydım mükemmel olurdu. İyi kötü 20-30 bin km kullandım, uçtum kaçtım, zevkini çıkardım, motor hakkını verdi derdim ve satarken 3000'e bile satsam koymazdı.En azından derdim iki üç sene doya doya kullandım!!

Ama gel gelelimki motoru alalı 9 ay olmuş, yaklaşık 100 gün civarından servisten çıkmamış, daha 4000 km yapmamış ve satmayı istemediğim bir motoru; sırf sağıyla soluyla uğraşmaktan binememek, yolda defalarca kalmasına kızmak ve en sonunda yeter diyipte satmak insana koyuyor... Bir adama 6300 lira para verip, bir motor alıp motoru çalıştıramayarak geri o adama verip 4500 lira almaktır bu... yada direk alıp 1500-2000 lirayı çöpe atmaktır... sinir olduğum nokta bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar crf rx kıyaslaması olmaz
    araya birde cem tuning modifiye max 210cc alalım ki hepsini yiyip içeyim
    arazide motordan ziyade sürücü faktörü ön plandadır sonra motor gelir.
    adana da hakan arkadasımda da mondial max vardı, ve gercekten gözü kara bir sürücüdür kendisi,
    benim cıkamadıgım yerlere adam cok rahatlıkla cıkardı, ben dik rampalarda hep motor kafama gececek,şahlanacak korkusuyla az gazla girerdim cekmez stop ederdi. artık biraz daha iyi sayılırım.
    (max ı satıp ybr aldı, ondan gecmiş zaman yazıyorum)
    gel gelelim crf nın rx e yetişememesi de aynı seydendir, süren basmaya korkuyordur.

syanur kardes sen max ı da silmedin umarım aboneliklerden,
    cok kırılırım sana, gelir mondinin tekerine iğne batırıp kacarım

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

bu bahsettiğim max la ucan arkadas Hakan:

http://imageshack.us/a/img11/1226/10mart24.jpg

http://imageshack.us/a/img401/6225/10mart17.jpg

http://imageshack.us/a/img254/2897/10mart18.jpg

buda acemi çekirge ben

http://imageshack.us/a/img541/2270/bscap0014b.jpg

görüldüğü gibi birkaç karış havalanmayı basarmısım
    Şimdi ilk olarak rx'le crf'nin kıyaslaması neden olmaz onu anlayamadım?? Biri çinli biri japon diyeyse yanlış bir yaklaşım... Diğer taraftan derdim ikisini kıyaslamak değil... Burda diğer motorda yaşadığım saçamalıklardan bahsedip, motorun kalitesizliğinden bahsedip, bizzat kullanıcısı olduğum için huyundan suyundan bahsedip,,, crf'yi almayı düşündüğüm için burada bulunan kullanıcılarından doğru ve tarafsız ne kadar bilgi alabilirsem, onu almak

Ha tekrar söylüyorumki derdim kıyaslama değil... ama çinli-japon muhabbeti yapacaksak rx250'yi kullandığım için rahatlıkla söyleyeblirim;; 10 üzerinden 0 bile vermem... ama yaklaşık 3 senedir kullandığım kubacg150'nin bir cbf150'den dayanıklı olduğunu burda herkese iddia ederim,,, çünkü 2 sene cbf150 kullandım, 3 sene kubacg150 kullandım ve bu çinli motorla;; iki teker yerden kestiğimde çoktur, suya çamura girdiğimde, teker yaptığımda... bunların birini rx250 ile yaptığımda motor kendinden geçiyordu, cbf150 ise çok narin kalıyor yanında

Diyeceğim odur ki bi mal kalitelidir veya kalitesizdir... bahsettiklerimde göreceli kavramlar ancak, herkes nezdinde bi görüş vardır en azından... şu an honda'nın sağlam, uzun ömürlü, yedek parçasına kolay ulaşılabilir denilmesi gibi her modeli öyle olmamasına karşın evet genelde böyledir...

Konuyu çok uzatıpta her zaman olduğu gibi çin-japon-italyan şu bu gibi tartışmaları burda yaparak, boşa bu motor hakkında bilgi almayı isteğimiz bi sayfayı işgal etmek istemiyorum... Özellikle kullanıcılarından bol bol yorum,fotoğraf,vidyo ve ne olursa paylaşım bekliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptılar vallaha; ben gidemedim ona yanıyorum. neyse seneye inşallah, Allah sağlık versin yeterki.
    görselliğin zayıf olur tabi; o SM ile asfalttan ayrılamıyorsunki
    hadi onların geziden de 1kaç foto koyayım.
    http://img855.imageshack.us/img855/3025/4swx.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/9711/l6f7.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9791/47l4.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/3927/xvks.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/2072/cph6.jpg

http://img33.imageshack.us/img33/4538/anfb.jpg
    Bu yolculuğun an ve an fotoğraflarının, paylaşımlarının olduğu bi sayfanız veya blog'unuz var mı? yada üzerinde hangi yollardan gittiğinizi gösteren bi harita... Böyle bi tur yapmayı istiyorum da ön bilgi olması açısından soruyorum

Bide böyle uzun bir yola çıkarken yanınıza aldığınız malzemlerden bahsedermsnz? özellikle lastik tamiri için şu köpükler dışında

@Onurkahraman

"Adamın içi yamış" dedikleri cinsten, başına gelenler inanılmaz, sabırlar dilerim.

@35emre35

O geçitler fotolara bakınca bile korktum valla, ama ekibiniz sağlam, coğrafya sağlam, gezilecek yerleriniz çok , şanşlısın vesselam.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Onurkahraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdi ilk olarak rx'le crf'nin kıyaslaması neden olmaz onu anlayamadım?? Biri çinli biri japon diyeyse yanlış bir yaklaşım... Diğer taraftan derdim ikisini kıyaslamak değil... Burda diğer motorda yaşadığım saçamalıklardan bahsedip, motorun kalitesizliğinden bahsedip, bizzat kullanıcısı olduğum için huyundan suyundan bahsedip,,, crf'yi almayı düşündüğüm için burada bulunan kullanıcılarından doğru ve tarafsız ne kadar bilgi alabilirsem, onu almak

Ha tekrar söylüyorumki derdim kıyaslama değil... ama çinli-japon muhabbeti yapacaksak rx250'yi kullandığım için rahatlıkla söyleyeblirim;; 10 üzerinden 0 bile vermem... ama yaklaşık 3 senedir kullandığım kubacg150'nin bir cbf150'den dayanıklı olduğunu burda herkese iddia ederim,,, çünkü 2 sene cbf150 kullandım, 3 sene kubacg150 kullandım ve bu çinli motorla;; iki teker yerden kestiğimde çoktur, suya çamura girdiğimde, teker yaptığımda... bunların birini rx250 ile yaptığımda motor kendinden geçiyordu, cbf150 ise çok narin kalıyor yanında

Diyeceğim odur ki bi mal kalitelidir veya kalitesizdir... bahsettiklerimde göreceli kavramlar ancak, herkes nezdinde bi görüş vardır en azından... şu an honda'nın sağlam, uzun ömürlü, yedek parçasına kolay ulaşılabilir denilmesi gibi her modeli öyle olmamasına karşın evet genelde böyledir...

Konuyu çok uzatıpta her zaman olduğu gibi çin-japon-italyan şu bu gibi tartışmaları burda yaparak, boşa bu motor hakkında bilgi almayı isteğimiz bi sayfayı işgal etmek istemiyorum... Özellikle kullanıcılarından bol bol yorum,fotoğraf,vidyo ve ne olursa paylaşım bekliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Bu yolculuğun an ve an fotoğraflarının, paylaşımlarının olduğu bi sayfanız veya blog'unuz var mı? yada üzerinde hangi yollardan gittiğinizi gösteren bi harita... Böyle bi tur yapmayı istiyorum da ön bilgi olması açısından soruyorum

Bide böyle uzun bir yola çıkarken yanınıza aldığınız malzemlerden bahsedermsnz? özellikle lastik tamiri için şu köpükler dışında
    demek istediğim crf ile rx motor ekonomisi ve performansı olarak,
    ve malzeme kalitesi olarak kıyaslanamaz biri enjeksiyonlu oteki karb. vs.
    honda da yedek parca sorunu olmaz ama onda da paracan servis sorunu var.
    babamın honda ps 150 scooteri var,4000km bakımında 105 TL itekleme yaptılar, 12000de değişmesi gereken hava filtresini bile değişmişler
    honda da da durumlar bundan ibaret.
    kuba cg kullanmıssınız, cg cok basit bir yapılı motor modelidir, arıza verme riski azdır, yedek parcası bol ve ucuzdur vs vs

cbf narin yapılı demişsiniz ama araziye uygunluk konusunda crf de biraz narin kalabilir,
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Günaydın,

F 650 GS'im vardı 2002 model. Çocuk vs binemez olmuştum. Geçenlerde sattım. Satana kadar 2-3 yıl yattı otoparkta. Ama satınca tuhaf oldum. Tekrar sitelere dadandım Şİmdi bu CRF 250 L sanki bana uyar gibi geliyor. Hoplayıp zıplamayacağım ama dağ tepe gezmek istiyorum İstanbuldan hafta sonları yakın yerlere gitmek istiyorum. Amaçlarım bunlar. Aklıma takılanlar ise, F650'den sonra çok mu zayıf kaçar? Bakıyorum 300-500 Km'de satılan bir çok CRF 250L var. Sanki insanlar bir heves alıyor ama sonra yeterli gelmiyor olabilir mi? Diğer yandan yaşım 48 bu fiyatlarda motor almak çok sorun olmaz benim için Versys, Tenere vs de alabilirm. Diğer yandan 20 binli fiyatlarda olsa F800 alırım ama değil Yorumlarınızı bekliyorum, sevgiler

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    .....çinlileri bir kenara bırakmaya karar verdim artık
    ....bu benim ilk ve son çinli motorum olur gibi. Çinliler ile dans tehlikeli Zaten bundan sonra model değiştirirsem de cc büyütürüm, çinlilerin şansı yok
    .... +500 km üzeri 2 gezide de ön ve arka fren disk vidaları gevşedi ve çıkmak üzereydiler. Tesadüfen yakaladım. Ölümden döndüm belki.
    .... -ki ben benim motordan inip STR ye bindiğimde sadece gülüyorum )
    La bebe, bana çinli motor aldırıyosun şu söylediklerine bak
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@35emre35

O geçitler fotolara bakınca bile korktum valla, ama ekibiniz sağlam, coğrafya sağlam, gezilecek yerleriniz çok , şanşlısın vesselam.
    bu ayın 20inde başlayıp 28inde biten 9günlük bir tur yaptılar. 29unda iş başı yaptıkları için foto vs. o işlerle uğraşamadılar; kendi face'lerine koydukları bir kaç foto haricinde kapsamlı bir anlatım yok daha. olunca gene paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Alıntı Dradis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın,

F 650 GS'im vardı 2002 model. Çocuk vs binemez olmuştum. Geçenlerde sattım. Satana kadar 2-3 yıl yattı otoparkta. Ama satınca tuhaf oldum. Tekrar sitelere dadandım Şİmdi bu CRF 250 L sanki bana uyar gibi geliyor. Hoplayıp zıplamayacağım ama dağ tepe gezmek istiyorum İstanbuldan hafta sonları yakın yerlere gitmek istiyorum. Amaçlarım bunlar. Aklıma takılanlar ise, F650'den sonra çok mu zayıf kaçar? Bakıyorum 300-500 Km'de satılan bir çok CRF 250L var. Sanki insanlar bir heves alıyor ama sonra yeterli gelmiyor olabilir mi? Diğer yandan yaşım 48 bu fiyatlarda motor almak çok sorun olmaz benim için Versys, Tenere vs de alabilirm. Diğer yandan 20 binli fiyatlarda olsa F800 alırım ama değil Yorumlarınızı bekliyorum, sevgiler
    hocam bende 1sene kullandığım KLR'mi satıp crf aldım, hiçte eksikliğini hissetmiyorum. tabiki 24bg ile 44bg aynı değil ama çok uçan kaçan, hız meraklısı biri değilim; senelerce 15bg lik çinlilerle bile neler yaptık nerelere gittik, oyüzden CRF bana haydi haydi yetiyor. dağda taşta, asfaltta, uzun yolda her yere yetiyor bu 24beygir crf'yi mayıs ayı ortasında 500km de aldım, şu anda 6500km ye geldim; deyim yerindeyse motordan inmiyorum; ekonomi açısından da crf benim için biçilmiş kaftan. fakat siz imkanım var diyorsunuz, sadece hafta sonları bineceğim diyorsanız benim hayalim olan bembeyaz bir tenere almanızı öneririm sonuçta crf'nin biraz fazlasını yakıyor ve arazi koşulları için harika bir makina. kararınızda hayırlısı olsun
    mankind1976 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okurken direk sen geldin la zaten aklıma..
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okurken direk sen geldin la zaten aklıma..
    Yorumsuzsunuz olum siz Analiz yeteneğinizi geliştirin azcık
    #sürenadam

Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Yorumsuzsunuz olum siz Analiz yeteneğinizi geliştirin azcık
    analizi sen yapmışsın ya tatar oğlan daha ne analizi yapacaz biz, çekik gözlü bodur atalarına resmen ihanet etmişsin... olm bana karşı ihanet ve hıyanet içerisindesin bak ona göre, faiz lobisi yine iş başında...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    analizi sen yapmışsın ya tatar oğlan daha ne analizi yapacaz biz, çekik gözlü bodur atalarına resmen ihanet etmişsin... olm bana karşı ihanet ve hıyanet içerisindesin bak ona göre, faiz lobisi yine iş başında...
    Sen değil misin ~10.000 TL civarı para veremem diye(ki ben de karşı çıkmıyorum) bre müslüman, 15 yaşında motor almaya da yanaşmıyorsun(mantıklı). Eh geriye başka ne kalıyor, sanki daha iyisi var da biz mi almıyoruz .

Ayrıca tüm sorunlarını tespit ettim, biraz loctite ile hepsini bizzat ben halledicem
    cenkito ve 35emre35 bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    #analizsizadam

Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Sen değil misin ~10.000 TL civarı para veremem diye(ki ben de karşı çıkmıyorum) bre müslüman, 15 yaşında motor almaya da yanaşmıyorsun(mantıklı). Eh geriye başka ne kalıyor, sanki daha iyisi var da biz mi almıyoruz .

Ayrıca tüm sorunlarını tespit ettim, biraz loctite ile hepsini bizzat ben halledicem
    hep demişimdir zaten crf ye 10 bin tele verilmez diye, sonuçta yarı parasına muadili olan ikstriiim var, yalnız o loctite dediğin pahalı değil mi, japon bassak olmuyo mu

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    #analizsizadam
    #adamgibiadam sın goca oğlan
    cenkito ve GaCCaLL bunu beğendiler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    hep demişimdir zaten crf ye 10 bin tele verilmez diye, sonuçta yarı parasına muadili olan ikstriiim var, yalnız o loctite dediğin pahalı değil mi, japon bassak olmuyo mu

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

#adamgibiadam sın goca oğlan
    Ofisteki adım "ölücü" ye çıktı benim. Ama arkadaşlar sizi görse beni taktir ederler yani, ancak bukadar ölücü olunur Motoru alalım hele, herşey çok güzel olacak

Ayrıca birbirinizi poh pohlayıp başlığın önünü kalabalık etmeyin hadi, bu muhabbet bukadar yeter...
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 125 E >> Honda NX4 Falcon
    https://tciproductsusa.com/index.php...th=144_150_199

Çanta, taşıma demiri ve daha birçok şey için harika çözümler var burada. Bakmanızı öneririm
    35emre35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ofisteki adım "ölücü" ye çıktı benim. Ama arkadaşlar sizi görse beni taktir ederler yani, ancak bukadar ölücü olunur Motoru alalım hele, herşey çok güzel olacak

Ayrıca birbirinizi poh pohlayıp başlığın önünü kalabalık etmeyin hadi, bu muhabbet bukadar yeter...
    olm burda çok ciddi paylaşımlar dönüyomuş,
    herkez takım elbise kravat bilgisayar başında;
    yazacakken öyle yazıyomuş buraya,
    biraz neşelendirelim dedik fena mı

@ozgur325
    eyvallah reyiz
    35emre35 ve ozgur325 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Kerem Akın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tciproductsusa.com/index.php...th=144_150_199

Çanta, taşıma demiri ve daha birçok şey için harika çözümler var burada. Bakmanızı öneririm
    teşekküler
    http://www.crfsonly.com/catalog/index.php/cPath/290
    crfs only'nin fiyatları sanki daha uygun gibi. 2sini karşılaştırmadan aksesuar almamalı.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler