Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CRF250L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

cvp icin sglun.zincirim pratik parca baglantili olanlardan dgl. orjinal olan zincir kirma yapma zincirden. dediki servisteki usta bunlari en fazla 2 kere kirip yaparsin sonrs sknti olur. para almak icin demis olabilceginden sizede sorayim dedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray'cım, seni tekrar gördüğüme inan çok sevindim. Bu yazını görüp beğenmiştim. Cevap yazdım diye hatırlıyordum. Bişeylere bakarken bu mesajına cevap vermediğimi görünce çok sıkıldım.
    Kusura bakma lütfen. (Yaşlandık bee...)

Kasım başında (06-07-08) Bolu Yedigöller'de bir kamp yapacağız büyük ihtimal. Şimdiden haber veriyorum. Görüşebilirsek çok sevinirim.
    Abicim selam, estağfurullah ne kusuru yav, fırsat buldukça seni ve gezilerini takip etmeye çalışıyorum. Maşallah çok özeniyorum.

Kasım ayı yedigöller gezisi ilginç olabilir, gerçi sizin ekibin diğer karlı gezilerinizin yanında bu da ayrı bir keyif olacaktır. Kısmet olursa gelmeye çalışacağım. Epeydir motor yok bende, bizim oğlan beni de gaza getirdi yaza kısmet olursa CRF tarzı bir şeyler almaya niyetimiz var bakalım. Şu anda 2 teker hevesimizi Ankara'da bisikletle gidermeye çalışıyoruz :o)) ..

Kendine çok iyi bak, arkadaşlara selamlar.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhaba arkadaşlar. Hornet 600umu satıp crf veya klx almayi düşünüyorum. Karda kışta yağmurda motosiklet kullanmak istiyorum. Be imkan buldukça uzun yolculuklarda da kullanmayı düşünüyorum. Uzun yolda güç olarak beni kesmeyecek biliyorum. Ama sonuçta 250.cc tek silindir bir makinaya binecegimin farkındayım. Bu arada horneti ilana koymadim. Ama dileyen olursa takas ta yapabilirim anlasabilirsek.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Hornet 600umu satıp crf veya klx almayi düşünüyorum. Karda kışta yağmurda motosiklet kullanmak istiyorum. Be imkan buldukça uzun yolculuklarda da kullanmayı düşünüyorum. Uzun yolda güç olarak beni kesmeyecek biliyorum. Ama sonuçta 250.cc tek silindir bir makinaya binecegimin farkındayım. Bu arada horneti ilana koymadim. Ama dileyen olursa takas ta yapabilirim anlasabilirsek.
    Merhaba Crf uzun yoldada keyifli gayet.Tabikide çok güç beklemeyin :D Hornet hakkında bilgi verirmisiniz modeli? kozmetiği?.. belki düşünebilirim özelden de yazabilirsiniz.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Facede engin Şenses diye aratip beni eklersen motorun ayrıntılı resimlerini görebilirsin. Genelde uzun yolda kullandığım 2010 model 31 binde dosta gidecek tertemiz bir makina.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Motorumu ilana koydum. ilgilen olursa fiyatta yardimci olmaya çalışırım. Ilan no 234223591 temiz bir crf ile takas edebilirim.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Beyler ekipman ararken FC-Moto diye bir firmayı buldum Almanya da neredeyse bütün markalar var ellerinde . Oneal kask beğendim hem off road hem enduro da giyilebilecek axo nun cros botu birde axo nun armor unu seçtim 3 nün bedeli 1.450 Tl %18 gümrük ve kargo dahil 3 nü bir arada getirtmek sıkıntılı olurmu acaba gümrükde tek tek mi getirsem . Bilgisi olan varmı konu ile ilgili yardımcı olabilirmi .

O´Neal Sierra Edge Adventure Helmet 169 usd
    AXO Drone MX Boots 117 usd
    AXO Air Cage Pro Protection Jacket 122 usd

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Motoru beğeniyorum fakat, şehir için günlük işe geliş-gidiş kullanımda motorun ön çamurluğunun yüksek olmasından dolayı üzerinize fazlaca su/çamur vs geliyor mu?

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Arkadaşlar merhaba,

İnternette halihazırda satışı bulunan Acerbis marka plastik benzin deposu kullanan var mıdır? Siyah ve natural renk olarak iki seçeneği var ve yanlış görmediysem 11.7 lt hacmi var. Benim merak ettiğim bunu alıp taktığımızda şamandıra işini nasıl çözüyoruz? Orijinal depodaki sökülüp buna mı takılıyor yoksa iptal mi oluyor? Kalan yakıt miktarını nasıl okuyacağız?
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

SeYyAh0981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 KT / 150 MR / CRF 250L
    Fotoğraf varmı

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Arkadaşlar bende motorumu satıyorum maalesef http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9604423/detay/

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crf çok keyifli bir motor gerçekten.Yıllardır 4 silindire bindim, fakat bunun zevki çok farklı.Üstündeki orjinal lastiklerle kartepe karlı yollara patikalara girdim çokta tavsiye etmem gerçekten =) Hafta içi en az 40 km hafta sonu ortalama 300 km yol yapıyorum. Yağmur çamur demeden biniyorum.Üstünde gelen lastiklerle kuru zeminde gayet başarılı güzel virajlar alıyorum.Islak zeminde aynı şeyleri söyleyemem çok güvensizler.
    Uzun yol şuan için en fazla 600 km yaptım arkamda artçımla beraber.İkimizde gayet keyif aldık biraz seleden kaynaklı ağrı oldu o kadar =)

Genel olarak CRF Hem arazi hemde şehiriçinde çok keyifli bir motosiklet. BEN artçımla rahat olarak binebiliyorum
    Honda PCX kullanıcısıyım. Satıp CRF almayı düşünüyorum.
    Şehiriçinde ve şehirdışında artçılı kullanım hedefliyorum. Bununla ilgili olumsuz yönleri var mı sizce?

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Arkadaşlar. Geçen sezon CRF kullanıyordum. Bu sezon KLX e geçtik. bilenler olacaktır eski kullanıcılardan CRF'de takamadığım FMF Factory 4.1 egzozum vardı. Klx 'te de kullanmadım. İlgilenen olursa uygun fiyata vericem (nişan masrafları) Özel mesajla ulaşabilirsiniz. Egzoz temiz kesinlikle kaynaksız. Tüm etiketleri üzerinde, Çiziksiz ve darbesizdir.

CROSS_MROSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 HONDA CRF 250 L
    Mekanik bilgisi olan arkadaslara sorum. Henüz 2300 km de CRF 250 L motorum, sabit bir hızda kaldığımda sürekli ile geri areketi var öksürür gibi arkadan iteklenyor gibi (sürat farketmıyor 15 km hızda da yapıyor 90 km de de) Bakımları yağı suyu tam olan makına bunu neden yapar?
    Uzerıne akrapovıc egzoz var susturucu ıle kullanıyorum. Ancak sıtandart egzozunda da aynı prglem var. Buji tırnağı ve lambd sensor oksıtlenmesı geldı aklıma fırsat olmadı bakmaya. Sizce sorun ne olabılır yada bu problemı yasayan varmı? Honda tum crf lerı servıse cagırıp mars rublesı degısecek demıstı benıde cagırdılar, onla bunun bır baglantısı olamaz herhal.. yorumlarınızı beklıyorum, herkeze selamlar saygılar..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CROSS_MROSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mekanik bilgisi olan arkadaslara sorum. Henüz 2300 km de CRF 250 L motorum, sabit bir hızda kaldığımda sürekli ile geri areketi var öksürür gibi arkadan iteklenyor gibi (sürat farketmıyor 15 km hızda da yapıyor 90 km de de) Bakımları yağı suyu tam olan makına bunu neden yapar?
    Uzerıne akrapovıc egzoz var susturucu ıle kullanıyorum. Ancak sıtandart egzozunda da aynı prglem var. Buji tırnağı ve lambd sensor oksıtlenmesı geldı aklıma fırsat olmadı bakmaya. Sizce sorun ne olabılır yada bu problemı yasayan varmı? Honda tum crf lerı servıse cagırıp mars rublesı degısecek demıstı benıde cagırdılar, onla bunun bır baglantısı olamaz herhal.. yorumlarınızı beklıyorum, herkeze selamlar saygılar..
    TPS ile ilgili bir Problem olabilir mi?
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Mekanik bilgisi olan arkadaslara sorum. Henüz 2300 km de CRF 250 L motorum, sabit bir hýzda kaldýðýmda sürekli ile geri areketi var öksürür gibi arkadan iteklenyor gibi (sürat farketmýyor 15 km hýzda da yapýyor 90 km de de) Bakýmlarý yaðý suyu tam olan makýna bunu neden yapar?
    Uzerýne akrapovýc egzoz var susturucu ýle kullanýyorum. Ancak sýtandart egzozunda da ayný prglem var. Buji týrnaðý ve lambd sensor oksýtlenmesý geldý aklýma fýrsat olmadý bakmaya. Sizce sorun ne olabýlýr yada bu problemý yasayan varmý? Honda tum crf lerý servýse cagýrýp mars rublesý degýsecek demýstý benýde cagýrdýlar, onla bunun býr baglantýsý olamaz herhal.. yorumlarýnýzý beklýyorum, herkeze selamlar saygýlar..
    Ayni sorunu honda ps150 scoter da da yasadik
    gaz kelebek sonsoru arizasi dendi ve garantiden degismisti
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Benzer sorun CBF 1000'de vardı. Gaz kelebeğinden şüphelenmiştim. Bu yüzden performans egzozu söküp orijinal egzozu taktırmıştım ama sorun çözülmemişti.
    Geçen hafta rutin bakıma girdi. hava filtresi sensörünün yerinden çıkmış olduğunu tesadüfen farkettik. Takılı gibi duruyordu ama çıkmış. Yerine oturtuldu ve sorun bitti.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Henüz yok
    Merhaba arkadaşlar aslında m modeli tam istediğim gibi âmâ Türkiye de satışı yokmuş,mevcut lastiklerin yerine şehir kullanımına daha uygun lastik bulma konusunda sıkıntı var mı?
    Lastik değişimi dışında jantta cadde lastiği kullanımı için başka değişiklik gerekiyor mu?
    Teşekkür ederim.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    selam 4 aydır crf250l kullanıyorum.cok memnunum vallahi.kullandığım en ağlenceli motor.ben de paylaşayım dedim

ilkadam, papazkemal, champion77 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Biraz önce bu başlığı bulamayıp, kullanıcılarından yardım istemek için yeni başlık açmıştım.

Şimdi dolaşırken karşıma çıktı, yorumların çoğu eski yıllara ait olsa da motosiklet artık Türkiye^de satılıyor.

Fiyatı da şu şekilde: http://honda.com.tr/motosiklet/adventure/crf-250l-2015/fiyat

selamlar bende yeni bir kullanıcı olarak aranıza katıldım , yıllarca race makine kullandıktan sonra toprak yollar ayrı bir keyifli geldi , hayırlısı bakalım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler