Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Honda CB 125 Ace Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şimdi bu motorun ön freni diskmi ve benzin göstergesi yokmudur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

SOrumdan vazgeçtim böyle tırıst bir motor olabilirmi..ülkemize yamaha olsun honda olsun diğer büyük markalar olsun hep eski ve kötü modellerini getiriyor ve pahalıya satıyorlar ..
    Disk fren yok, kampana. Göstergede de sadece hız saati var. Ayrıca 5. vitesi de yok çalmışlar galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu modeli bence ilaç firmaları vs gibi ticari filo satışları içi getirdi honda.son zamanlarda pazar payını ticari araç sektöründe çinlilere kaptırma endişesi ile düşük fiyatlı modelleri getiriyor olabilir. cbf gibi konforlu ve şekilli bir motor dururken neden getirsin ki ?

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bari cg tip motor kullansalardı hiç olmazsa hacim yükseltilip kullanılabilirdi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Disk fren yok, kampana. Göstergede de sadece hız saati var. Ayrıca 5. vitesi de yok çalmışlar galiba
    Hic degilse km hiz saati var

Utanmasa gosterge felanda koymuyacak

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Daha alan yokmu bu motordan

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha alan yokmu bu motordan
    Alan vardır da, o kişiyi bulmak meseledir.
    Bu kadar eleştiriden sonra bende alsam, hiç sesimi çıkarmazdım

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bedava verseler alacak adam 10 kere düşünür. Çinli alsa o kadar rezil olmaz çünkü.

Motosikleti
    Diğer hondalara göre ucuz diye neden her özelliği kırpılması gerekiyo anlamıyorum. 125 cc'den 8 beygir çıkartan motor getireceklerine 100cc'yi geçmeyen 8 beygir motor getirselerdi vergisi olmazdı hiç değilse.
    Uway, amaninmb ve Red*X bunu beğendiler.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    cb 125 ve bu motor hondanın çinlilerle rekabet etmek için piyasaya sürdüğü kaliteden yoksun motorları. bunlardan alacağıma gider çinli alırım ve zaten 1 hafta önce asya 150 swift aldım 170 cc canavar gibi motor

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008

çok mu zordu şu modeli tekrar üretip getirmek ey honda ?yine olmasın devir saati çelik jantı ama güven versin.

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    hız göstergesinede gerek yokki nasılsa gitmiyo

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bu motor honda için hayal kırıklığı olacağa benziyor. Otoseverde görmüştüm 10-12 tane vardı 1 aydır yerinde sayıyo. Ben oradayken millet cbf150 almak için neredeyse kuyruğa girecekti ben dahil.

atillacenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan 250*B
    ya bunu yazarken amacım hondayı savunmak değil

mesela istanbul trafiğinde kaçınız 80-90 la gidipte 8000.9000 devirde motor kullanıyoki

4 zamanlı 125 cc motordan hız beklicen lüx beklicen tasarım beklicen ucuz fiyat beklicen devlet normlarına uysun isticen oldu olacak üstüne evlenceğin hatunuda koyup öyle versinler çocugunuda okutsunlar yapmayın allah aşkına

125 ccde hız bekleyen gider alır 2 zamnlısını bayılır benzin parasını motor masrafını atar havasını

bunun yanı sıra araba alırkende 20 bin tlye çin malı piyasada araba var araba kötü mü değil ama niye herkez japona amerikana almana binio para bayılıp 2. ellerini alıyo!

bunların yanında bütün yol gözünüz göstergelerdemi gidionuz kaçımız devir göstergesine bakıp vites değiştiriyo

tartışıonuzda rahat kullancaksınız madem titreşim varmı yokmu artçı rahat edermi şehir içi beni yorarmı sormuyosunuz 2 güneşte bırakırım boyası atarmı atmazmı diye düşünende yok motru arza yapmış gider honda servisine yeri yurdu belli yaptır(bunu 1 yılda distürbütörü servisi yokolan markalara itafen söylüyorum
    takmışız bir beygire disk frene bu motora yetiyoki disk fren koymuşlar 8 bg az diye bağırıyonuz bu motoru 20 bg yapsalar cok yakıyor diye ağlıcaz 13 beygir olsa belki malzeme değişicek fiyat artıcak
    dede motoru diyosunuz sadece evinden işine,okuluna giderken kullanan kaç insan var sadece bu amac uğruna kullanıp arıza yapmasın az yaksın diyen herkes için sevda değil bu motor işi artık

öte yandan fiyat değermi değmezmi tartışılır ama motora binilir incelenir tecrübelisi tarafından ondan sonra

çinliyede tayvanlısına korelisine hintlisinede karşı değilim ki onlar olmasa türkiyede bu kadar motor kullanan olmazdı ve yapıtımı çinlisi korelisi, japonundan italyanından güzel motor yapabiliyor ki üretim çinde diyede motor dandik olcak diye bişi yok en basit örneği ceplerimizdeki motor fiyatlı telefonların %90 ını çinde üretiliyor

kıssadan hisse hata bizde direk alınmaz damgasını yapıştırmadan önce isteyin hakkınız olan deneme sürüşünü öyle karar verin nasıl bir arabayla deneme sürüşü yapıyorsunuz nasıl bir telefon alırken magzalarda kurcalıyorsunuz aynen öyle

direkt katolağa bakıp alınmaz diye söylediğinizde kaç yeni başlayanı başlıcağı küstürdüğünüzü bilseniz şaşırırsınız
    dc05v bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bunu honda plazaya gidip gördüm.Bence Honda cb 125 ten daha şekil duruyor.Ha kampana fren,benzin göstergesi dahi yok..Düz koltuk ama ökkeş tipli bir motor değil.Hız aramayan tıs tıs giden kişiler için ideal..Honda sonuçta

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı atillacenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mesela istanbul trafiğinde kaçınız 80-90 la gidipte 8000.9000 devirde motor kullanıyoki

4 zamanlı 125 cc motordan hız beklicen lüx beklicen tasarım beklicen ucuz fiyat beklicen devlet normlarına uysun isticen oldu olacak üstüne evlenceğin hatunuda koyup öyle versinler çocugunuda okutsunlar yapmayın allah aşkına

125 ccde hız bekleyen gider alır 2 zamnlısını bayılır benzin parasını motor masrafını atar havasını

bunun yanı sıra araba alırkende 20 bin tlye çin malı piyasada araba var araba kötü mü değil ama niye herkez japona amerikana almana binio para bayılıp 2. ellerini alıyo!

bunların yanında bütün yol gözünüz göstergelerdemi gidionuz kaçımız devir göstergesine bakıp vites değiştiriyo

tartışıonuzda rahat kullancaksınız madem titreşim varmı yokmu artçı rahat edermi şehir içi beni yorarmı sormuyosunuz 2 güneşte bırakırım boyası atarmı atmazmı diye düşünende yok motru arza yapmış gider honda servisine yeri yurdu belli yaptır(bunu 1 yılda distürbütörü servisi yokolan markalara itafen söylüyorum
    takmışız bir beygire disk frene bu motora yetiyoki disk fren koymuşlar 8 bg az diye bağırıyonuz bu motoru 20 bg yapsalar cok yakıyor diye ağlıcaz 13 beygir olsa belki malzeme değişicek fiyat artıcak
    dede motoru diyosunuz sadece evinden işine,okuluna giderken kullanan kaç insan var sadece bu amac uğruna kullanıp arıza yapmasın az yaksın diyen herkes için sevda değil bu motor işi artık

öte yandan fiyat değermi değmezmi tartışılır ama motora binilir incelenir tecrübelisi tarafından ondan sonra

çinliyede tayvanlısına korelisine hintlisinede karşı değilim ki onlar olmasa türkiyede bu kadar motor kullanan olmazdı ve yapıtımı çinlisi korelisi, japonundan italyanından güzel motor yapabiliyor ki üretim çinde diyede motor dandik olcak diye bişi yok en basit örneği ceplerimizdeki motor fiyatlı telefonların %90 ını çinde üretiliyor

kıssadan hisse hata bizde direk alınmaz damgasını yapıştırmadan önce isteyin hakkınız olan deneme sürüşünü öyle karar verin nasıl bir arabayla deneme sürüşü yapıyorsunuz nasıl bir telefon alırken magzalarda kurcalıyorsunuz aynen öyle

direkt katolağa bakıp alınmaz diye söylediğinizde kaç yeni başlayanı başlıcağı küstürdüğünüzü bilseniz şaşırırsınız
    Hacı savunduğun motosiklette sadece motor var :D gözünü seveyim bu nedir ya 3200 lira fiyatı var ?

Motosikleti
    Alıntı atillacenk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen böyle biniyorum sürekli anasını ağlatıyorum motorun, 12 beygir motor bile yetmiyo uzun yolda karşıdan fırtına gibi rüzgarı yiyince tam gaz 85-90 yapıyo. 8 beygir motorla bakkala çakkala gitmekten başka bişey yapılmaz.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...lik-gezim.html
    Bir günde 390km yaptım banamısın demedi.

Disk fren çok gerekli, motosikletin fren gücünün yüzde 70 ön tekerleklerdedir, ön fren kampana olunca ön tekerin frenlenmesi çok zayıf kalıyo ani duruşlar yokuş aşağı yavaşlamalar çok sıkıntılı.
    Devir göstergesi motoru patlatmadan limitlerde sürmek için çok gerekli ayrıca yokuş çıkarken motosikletin devri düşmeye başladığında devir göstergesi yoksa vites küçültmen gereken anı bilemezsin.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne duruyosun o zaman? Hemen git bitane al. biz fikirlerimizı söyledik. Beyenen varsa gitsin alsın bize ne?

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne duruyosun o zaman? Hemen git bitane al. biz fikirlerimizı söyledik. Beyenen varsa gitsin alsın bize ne?
    Bizlerde senin gibi fikirlerimizi söylüyoruz.Beyenen varsa tabiki alır.Kime ne?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam o zaman poblem yok. Herkes özgürdür ama bu motor pek satmaz. Honda bu modeli getirdiğine pişman olacak. Ahada buraya yazıyom.

Motosikleti
    Çinli 8 beygirlik 97 cc vergisiz motorlar varken hondanın 125'lik 8 beygir motorunu kim alır. Getirseydi honda da vergisiz bir commuter, düşünürdük.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)