Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani motor cc si haricinde...küçük bir detay...dijital ekranınız hepinizin aynı...yanlışmıyım...
    Metecim çok küçük detaylar elbette var göze çarpmayan, mesela yağ hararet göstergesi 650 lerde var 250 lerde yok, 4 lü flaşörde keza 650 de var 250 de yok

ikisinide kullandınmı gerçekten çok büyük farklılıkları olduğunu anlıyorsun her ne kadar şekil şemal aynıda dursa. Benim daha çok ilgimi çeken 250 'lik hyo ile GS500 'ün şase benzerlikleri oluyor, 650 'likte kullanmamış Hyo bu şaseyi ve güçlendirilmiş farklı bir yapı var.

GS500 - Comet250

komtan abi bu ledli stoplar 2007 de olsaydı fenamı olurdu...Hyosung efsanesi devam etmezmiydi sence...
    Ledli stoplar açıkcası benim hoşuma gitmedi, ama alt kuyruğu kesip atmak isteyene alternatif gördüğüm için paylaştım, bu tarz işler satış sonrasında daha güzel gibi geliyor bana herkes zevkine göre istediği uygulamayı yapar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.places2ride.com/images/ducati.gif

birde ön kafa Ducatiden esinlenme gibi...artık yürümasyon diyebiliriz...zaten bütün motorlar birbirine benziyor...önemli olan sağlamlığı...dijital ekran kalitesi 2007 lerde dahada yükseltilebilirdi...

gt 650 s getirmiyolar...

comet 125 ve 125 r yok...yani diyeceğim şu...Global motor Dolmabahçedeki çaydan sonra işleri sallamaya başladı...

bunlarda olabilirdi mesela...69 aaurocuk bu...

olcay sana bundan alammı la...120 öro olur...oda sana kıyak...agaya beleş...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Arkadaşlar niye olaya ters ten bakıyorsunuz bende bir GV 650 kullanıcısı olarak hiçte kıskanmıyorum. Hatta aynı göstergelerin 250' lerde bulunması beni mutlu bile ediyor. Tam tersine 250 liklere değerverdiklerini göstermiyormu. Bece hem güzel olmuş hemde yakışıyor. Hatta GV 650 de devir saati olsaydı bence daha şık olurdu.

Motosikleti
    Hyosung 250 Comet (Kırmızı)
    konuyla pek alakalı değil ama bende hyosung 250 comet aldım arkadaşlar.aranızda olmaktan mutluyum listeye benide ekleyin:D

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Fuar' dan ilk fotoğraflar, yeni kasa R 'lar ve yeni MS3, fuar kaçmaz, canlı canlı görün derim

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    dijital ekran kalitesi 2007 lerde dahada yükseltilebilirdi...
    gt 650 s getirmiyolar...comet 125 ve 125 r yok...yani diyeceğim şu...Global motor Dolmabahçedeki çaydan sonra işleri sallamaya başladı...
    Comet 125 veya 125 R ları getirmmelerinin sebebi fiyatını 250 lik modellere yakın olma olasılığı olabilir bence. Şimdi GTR 125 i satabilirse 5.500 ytl ye piyasaya bomba gibi düşer , cıbırlık 125 satışları dibe vurur.

Demekki + 5.500 mal etme veya satma durumları var ki getirmiyorlar...

650 S getirmeleleri ise büyük bir yanlış.......

Bana kalırsa da 650 R ile , 250 R arasında bazı farklılıklar olabilirdi.
    Şöyle bir düşündüğümüzde 650 lik olanın farklılıkları olarak ;

• 650 R egzostları koltuk altına alınabilir veya çift olarak yanlara konulabilirdi.
    • Aynalar gövde renginde olabilirdi

• Gösterge tablosunda değişiklik olabilirdi. çift analog gösterge veya. Şöyle ortada büyük bir devir saati , beyaz zemin kaplaması , kırmızı ışıklandıma , yanında adam gibi dijital bir hız göstergesi ( Cbr 600 veya Gsxr tarzında ) hatta vites göstergesi orta yukarıya......

• Şeffaf ledli stop lambası , beyaz renkli sinyal camları

• Ön rüzgar girişlerinin motor renginde olması

Daha bir çok fikir olabilir tabi ki.....

Bence 650 ve 250 arasındaki fark dış görünüş olarak 5 $ maliyetli iki tane stıcker dan ibaret olmamalı......

Çünkü iki motor arasında sağlam bi fiyat farkı var.

Bunlarda almanyadaki 650 S ve 650R ın satış fiyatları...

Bu da gelmeyen 125 R 3995 Euro

FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    abicim resimler güzel sağolasın..

fakat 125 likle 250 lik arasında ciddi bir fiyat farkı olmalı.. 4000 euro 73000 tl mi ne yapıo yaklaşık.. e 1 daha atar 250 lik alırım..

ben mi yanlış hesapladım
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Çok doğru hesapladın bir yanlış yok....

Bu fiyatlar türkiyeye gelince daha da uçuyor. vergisi algısı bi kamyon para..

Onun için 125 R türkiyeye gelmiyor maalesef....

Görünüşe göre gelse 6500 - 7000 arasında bir fiyata satılır. daha doğrusu satılmaz çünkü bu fiyata o motoru alan olmaz. Üstüne bir iki bi şey daha ekleyip 250 cc olanı alınır....

ancak 5000 - 6000 arası bir fiyat olsun , bu alet karaborsaya düşer yok satar piyasada....

Honda da kudurur cıbırlar elde kaldı diye....

Bİr de bu yeni scooter in aynaları nerede diye bakınırken. Motorun grenajının iki kenarında da simetrik olarak aynı yerlere konuşlanmış kapaklar var. Acaba o kapakların içerisinde aynalar olmasın. kapaklar kalkınca aynalar ortaya çıkarmış....

hatta bu kapaklar elektrik motoru ile çalışıp kontak açılınca kendisi kalkarmış...

Vayyy Hyooo Vayyyyy...

bomba olurdu valla....
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s_kelevra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla pek alakalı değil ama bende hyosung 250 comet aldım arkadaşlar.aranızda olmaktan mutluyum listeye benide ekleyin:D
    Sanırım bu gün seninle yolda tanıştık Çankaya'da hayırlısı olsun.Klübümüze bekleriz...

http://www.hyosungfanclub.com/index.php

Bence GV 650'deki Krom gösterge korumaları yeterince fark ve kalite yaratıyor

Gt250'min ufak bir sorunu var. Merak ettim acaba daha önce aynı sorunla karşılaşan var mı?
    Motor boşta ve çalışmıyor iken hareket ettirince şanzımandan bir şıkırtı sesi geliyor. Çalışırken de boşta hafif bir vuruntu ve ses yapıyor. Debriyaj sıkılı iken ya da vitesde hiçbir ses yok.
    Motorum kıştan dolayı birkaç ay yattı, en son kullandığımda(Aralık sonu) böyle bir problem yoktu. Sizce neden olabilir, ne yapılması gerekir?
    Not: Cumartesi servise gidecek zaten ama sizin de fikrinizi almak istedim. Bu arada motorum toplam 1050 km'de.

Motosikleti
    BU ARADA bu gün köprüde 2 *3 yerde motorları durdular sadece ruhsatlara baktılar... ehliyete bakmadılar..

ARKADAŞLAR BU GUNLERDE muayenesi bitmiş arkadaşları dikakt etsinler .. benden söylemesi

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar herkese selam bende gt 250r alarak aranıza katıldım.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selam bende gt 250r alarak aranıza katıldım.
    harikaa! tebrikler allah kazasız belasız ve çok zevkli sürüşler versin sana!!
    -turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı s_kelevra adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun dostum

HFC'ye bekleriz..

www.hyosungfunclub.com

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Arkadaşlar geçen akşam cadde deki mc donalds ın onunde bir kaç hyoyu yanyana gördüm de orada olanlardan bu foruma yazan arkadaşım varsa tanışalım bir ara uyarsa.

beyazpapagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar görmeyen duymayan kaldıysa buda benim Hyosung'um...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...e-videolu.html

Selam arkadaşlar. Uzundur pasif bir izleyici oldum. Aranıza katılmak için bir Hyosung GV 250 aldım. Ankara dan aldım. Bu gün eskişehire geldim. yaklaşık 300 km yaptım. 280 km yi 35YTL lik benzinle...işte böyle..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün ikinci bir olay daha yaşadım malzeme kalitesi hakkında bilenler vardır daha önce gidonu söktürmüş içinden konik rulman çıkınca hem açan usta hem ben şok olmuştuk konik rulman diğer rulmanlara göre çok daha uzun ömürlü ama pahalı bu yüzden pek kullanılmıyo ama hyosung rx125 gibi en alt modelinde kullanmış bu sistemi.. dün aldığımdan beri ilk defa
    ön far ampulüm yandı gittim değiştirmeye açtık bide ne görelim alaman malı orji philips far var .. usta aynı zamanda burgman yetkili servisi şaşıordı bu ampulleri burgmanlarda kullanıyolar 55 ytl dedi ..xenon falan değil bildiğimiz sarı ışık veren standart ampul ama işte en kalitelisi bir çok xenon dan pahalı zaten 6 yıldır benim gibi far devamlı açık kullanna birine sorun yaratmadı..her fırsatta görünüşü çok güzel ama malzemem kalitesi honda yamaha gibi değildir diyen arkadaşlara kapak olur ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    rodaja kadar fazla yakar sonra biraz daha ucuzlar merak etme

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    BBRR abicim içimize bir daha su serptin çok saol. Dediğin gibi hepsine kapak olsun Zaten onlar çekemiklerinden böyle konuşuyorlar. Bir gün herkes hyosung çu olacak.
    Bir de Globalin artık tek renk gtr getirmeyeceğini duydum artık tekrenk sahipleri bu eşsiz motorun sahibi olamanın tadıdını daha bir çıkarırlar.
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler