Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    hayırlı olsun dreamdark keyifli ve kazasız sürüşler
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    Hayırlı olsun Ayıp olmazsa Durumu ne? kaç kmde? hocam kaça aldın? trafiğe çıkışı falan filan..... söylersen piyasayı bilelim bari.
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili bbrr motor 1800 km de 8000 ytl ye aldım daha once 3000 km scooter 12000 km regal raptor tecrübem var ama motoru alalı 3 gu oldu ama 3 gundur yağmur camur daha detaylı bir sürüş gerçekleştiremedim ama performans olarak acyip iyi geldi bana gazı actığımda sanki beni ustunden atacak gibi,birde R1 i olan bir motor ustası tanıdığım var o bir denedi cokbeğendi cok atak falan dedi
    havalar düzelsim işallah daha detaylı yazarım,birde resimleri ekleyeceğim işsllah yakında
    orhanay kardeşim dün kaza yaptı arkadaşlar...Maçkada tesadüfen şahit olduğum bir kazaydı...kendisi ne yazıkki cometiyle kaldırımda ters istikametten gelirken yayalara çarpmamak adına motorun hakimiyetini kaybetti ve düştü...ben yanına geldiğimde o çarpmamak için kaçtığı yayalarla birlikte motoru kaldırıyordu...fazla hasar yok ama kaldırımda olması tabi beni şaşırttı...kendisi iyi bir kaç çizik vardı galiba motorunda...geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhanay kardeşim dün kaza yaptı arkadaşlar...Maçkada tesadüfen şahit olduğum bir kazaydı...kendisi ne yazıkki cometiyle kaldırımda ters istikametten gelirken yayalara çarpmamak adına motorun hakimiyetini kaybetti ve düştü...ben yanına geldiğimde o çarpmamak için kaçtığı yayalarla birlikte motoru kaldırıyordu...fazla hasar yok ama kaldırımda olması tabi beni şaşırttı...kendisi iyi bir kaç çizik vardı galiba motorunda...geçmiş olsun...

Geçmiş olsun....Olacaksa her yerde olur...Kaldırım maldırım hikaye....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    movistar
    bu motor kaldırımda giden bişey mi
    ben orası yayaların diye biliyorum...

Bu ülkede yaşıyorsan ne önemi var... Motorla kaldırıma da çıkarsın, tankla havaalanına da girersin..
    :D

Türküz biz, kurallar ve yayalar çiğnemek içindir.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Es gibt einen Platz in der Hölle für mich und meine Freunde..[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    Alıntı Gaddarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türküz biz, kurallar ve yayalar çiğnemek içindir.
    Öldürdün beni yaw Carmegadoon diye bir oyun vardı onu hatırlattı bu dediğin ilk işim motorun üzerine yazdıracağım

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kusura bakmayın, dün motoruma kavuştuğum için, saat 07:00 - 23:00 arası dışarıda olduğum için msjlarınıza cevap yazamadım

Ewet dün sabah motoru alacağım arkadaşla buluşup işlemleri hallettik ve saat 10:00 itibariyle ilk defa kırmızı GT250R' ımın üzerine bindim.

Daha önce scooter ve 250cc chopper kullandım ve açıkçası ilk defa bir race makineye binince, özellikle virajlarda, başlarda biraz zorlandım, hatta moyumun fazla uzun olmaması nedeniyle, bi ara motoru tutamayıp sabit konumda yan bile yatırdım, içim gitti bayaa ağırmış yaw, alışmamışım tabi Benim boyda olunca biraz dikkatli olmak gerekiyormuş dar ve yavaş dönüşlerde, onu anlamış oldum

Benim aldığım motor 7000 km.de, 2006 mayıs trafiğe çıkışlı, kazasız, gayet temiz kullanılmış, bakımları düzenli yapılmış, garanti kapsamında bir makine. Sahibini tanıyorum zaten, o yüzden içim rahattı alırken 6500YTL motorun fiyatı arkadaşlar, bu arada alım-satımı da 226YTL bilginize..

Daha çok yeni alıştığım için fazla limitleri zorlamak istemedim ama, bu sabah köprü yolunda, 155 km.ye kadar çıktım bi ara, motorun yüksek devirlerdeki ivmelenmesi ve sesi çok hoş gerçekten

Arkadaşlar ilk fırsatta görüşmek üzere diyorum, bu arada benim adım Emre, saygılarrrr..

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    "fuardan cıktım beşiktaş merkez ışıklarda allahtan tarfik var yavaş ilerliyodum,soldaki araba aniden sola kırdı ben de ani fren ön teker kaydı yan yattım sola" diye anlatıyor orhanay kardeşim kazayı. araba da basmış gitmiş hatta orada bir polis plakayı almış zabıt tutalım mı demiş de orhanay hasar yok diye uğraşmak istememiş diye biliyordum

Motosikleti
    Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "fuardan cıktım beşiktaş merkez ışıklarda allahtan tarfik var yavaş ilerliyodum,soldaki araba aniden sola kırdı ben de ani fren ön teker kaydı yan yattım sola" diye anlatıyor orhanay kardeşim kazayı. araba da basmış gitmiş hatta orada bir polis plakayı almış zabıt tutalım mı demiş de orhanay hasar yok diye uğraşmak istememiş diye biliyordum

dostum o ayrı bir kaza galiba...bu Maçkada havuz civarında kaldırımda oldu...Orhan kardeşime galiba 650 comet pek hayırlı gelmedi...biraz acemi olsa gerek...Allah korusun tecrübesiz ellerde 79 hp olması beni üzer...iyiliği için...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    dreamdark saol bilgilere.Ben sadece kendi motorumu pahalıyamı ucuzamı aldım anlamak istedim. İyi durumdaki bir motor için piyasa bu civarlarda sanırım. Ufak tefek yatmalar pek zarar vermiyor grenaja ama genede insanın içi cız ediyor. Bende aldığım ilk hafta durduğum yerde yatırmıştım. Hatta çizilmesin diye altına kendimi atmıştım. Sana en keyifli sürüşler. Bu arada kaza geçiren arkadaşa çok ama çok geçmiş olsun.

Bu arada sizinle paylaşma istediğim birşey var arkadaşlar. Geçen hafta polislere ehliyetimi (B2) kaptırdım.Bazı arkadaşlar alkollü araç kullandığım için kızabilir şimdiden onlara hak veriyorum hatta inanın onlardan fazla kızıyorum kendime. neyse konuya dönelim. motorumu almadan önce ehliyet kursuna yazılmıştım birkaç hafta sonra sertifikam elimde olacak ama ehliyet yok(ağlamak isttiyorum .) Motoruma gerçek anlamda kavuşamadan ayırdılar beni. Soru şu: Siz olsanız sertifika ile motor kullanırmıydınız yada kullandanız polisin tepkisi ne olur? tolerens gösterir mi?. Yoksa eylülü beklermiydiniz. Birde hayatınızda motorla kaç kere ehliyetiniz soruldu?

Motosikleti
    Alıntı qwerter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    . Bende aldığım ilk hafta durduğum yerde yatırmıştım. Hatta çizilmesin diye altına kendimi atmıştım. ?

bravo hocam.......

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    dostum o ayrı bir kaza galiba...bu Maçkada havuz civarında kaldırımda oldu...Orhan kardeşime galiba 650 comet pek hayırlı gelmedi...biraz acemi olsa gerek...Allah korusun tecrübesiz ellerde 79 hp olması beni üzer...iyiliği için...
    tamam o zaman o kazayı söz konusu bile etmedi o zaman birşey olmadı diye herhalde, benim dediğimde vites pedalıyla aynası kırılmıştı. umarım bundan sonra daha dikkatli olur, kimsenin başına kötü birşey geldiğini duymak istemeyiz Allah korusun

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    arkadaşlar benım bir sorum olacak lütfen kardeşim git geçmiş sayfaları oku felan demeyin rica ediyorum
    arkadaşlar ben mt honda cbr 125 r bölümündenim;cbr 125 r varda ondan sorum şu...
    bir arkadaşımdan hyosung 2006 model kırmızı 250 gt naked alma düşüncem var ..fiyatı 5000 ytl... benım tek kuşkum motorlarnızdan mennunmusunuz..uzun yol olsun, servis olsun ,her bakımndan
    honda da hiç bir sorun yaşamadım bugüne kadar bu yuzden soruyorum..
    BORN TO RACE

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın, dün motoruma kavuştuğum için, saat 07:00 - 23:00 arası dışarıda olduğum için msjlarınıza cevap yazamadım

Ewet dün sabah motoru alacağım arkadaşla buluşup işlemleri hallettik ve saat 10:00 itibariyle ilk defa kırmızı GT250R' ımın üzerine bindim.

Daha önce scooter ve 250cc chopper kullandım ve açıkçası ilk defa bir race makineye binince, özellikle virajlarda, başlarda biraz zorlandım, hatta moyumun fazla uzun olmaması nedeniyle, bi ara motoru tutamayıp sabit konumda yan bile yatırdım, içim gitti bayaa ağırmış yaw, alışmamışım tabi Benim boyda olunca biraz dikkatli olmak gerekiyormuş dar ve yavaş dönüşlerde, onu anlamış oldum

Benim aldığım motor 7000 km.de, 2006 mayıs trafiğe çıkışlı, kazasız, gayet temiz kullanılmış, bakımları düzenli yapılmış, garanti kapsamında bir makine. Sahibini tanıyorum zaten, o yüzden içim rahattı alırken 6500YTL motorun fiyatı arkadaşlar, bu arada alım-satımı da 226YTL bilginize..
    hayırlı olsun keyifle bin birde şu alım satım masrafını yazmışsın çooook teşekkürler 300-500 culer ortalıkta kafamı bulandırırken

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    slm beyler bende hyo istiom ama öğrenci adam alamıyo ki.napacam bilmiyom.
    bugün motor satan bir arkadaşın dükkanındayım.hyosung gt 250 var vitrinde.motordan anlamıyan biri geldi.bu motor çin malımı yoksa maket mi diye sordu.bizim cevabımızda şu oldu.'yog abi maket değil o süngerden yapılıyo.adam haaaaaaa'.dedi gitti.garibim ne bilsin 8500 ytlik motor olduğunu....koptum yaaa.
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benım bir sorum olacak lütfen kardeşim git geçmiş sayfaları oku felan demeyin rica ediyorum
    arkadaşlar ben mt honda cbr 125 r bölümündenim;cbr 125 r varda ondan sorum şu...
    bir arkadaşımdan hyosung 2006 model kırmızı 250 gt naked alma düşüncem var ..fiyatı 5000 ytl... benım tek kuşkum motorlarnızdan mennunmusunuz..uzun yol olsun, servis olsun ,her bakımndan
    ben gt kullanmıyorum ama kullanan çok tanıdığım var ve hepsi çok memnunlar. motorlar kaliteli ve ithalatçısı global müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firma. istanbul'da beğenilmeyen servisler olsa da iyi olanlar yetiyor. senin tek dikkat etmen gereken nokta bursa'daki servis durumu. açıkçası bursa'dan servis şikayetleri geliyordu, onu bir araştırman lazım, muhtemelen global konuyla ilgili birşeyler yapmıştır veya yapacaktır ama.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı qwerter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark saol bilgilere.Ben sadece kendi motorumu pahalıyamı ucuzamı aldım anlamak istedim. İyi durumdaki bir motor için piyasa bu civarlarda sanırım. Ufak tefek yatmalar pek zarar vermiyor grenaja ama genede insanın içi cız ediyor. Bende aldığım ilk hafta durduğum yerde yatırmıştım. Hatta çizilmesin diye altına kendimi atmıştım. Sana en keyifli sürüşler. Bu arada kaza geçiren arkadaşa çok ama çok geçmiş olsun.

Bu arada sizinle paylaşma istediğim birşey var arkadaşlar. Geçen hafta polislere ehliyetimi (B2) kaptırdım.Bazı arkadaşlar alkollü araç kullandığım için kızabilir şimdiden onlara hak veriyorum hatta inanın onlardan fazla kızıyorum kendime. neyse konuya dönelim. motorumu almadan önce ehliyet kursuna yazılmıştım birkaç hafta sonra sertifikam elimde olacak ama ehliyet yok(ağlamak isttiyorum .) Motoruma gerçek anlamda kavuşamadan ayırdılar beni. Soru şu: Siz olsanız sertifika ile motor kullanırmıydınız yada kullandanız polisin tepkisi ne olur? tolerens gösterir mi?. Yoksa eylülü beklermiydiniz. Birde hayatınızda motorla kaç kere ehliyetiniz soruldu?

Benim bir kere sormuştu polis, olmadığını söyleyince bişeyler koparmaya çalıştı, baktı gerçekten param yok, bırakmıştı gitmiştim Ben 4 ay ehliyetsiz kullandım, bu süreçte sadece 1 defa çievrildim dediğim gibi, tabi yolda nerden gideceğini bileceksin, hep çevirme noktalarından ve yolun en sağ tarafından uzak durdum ben o dönemde. ama bence havalar da daha soğukken, sık biraz daha, herşeyin tamamken, için rahat bir şekilde bin bence, onun da keyfi ayrı oluyo

Alıntı DEVIL CBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

walla ben motoru daha yeni aldım ama, fiyat olarak gayet makulmüş bence düşündüğün motor, sezon açılmak üzere, kaçırma derim, ayrıca benim hyosung'un kalitesinden şüphem yok, servis-parça olayını zamanla görücez bakalım

----------

Bu arada bugün motora komple pasta cila attım arkadaşlarrrrrrr

yanıyo resmen yanıyooooo

Motosikleti
    şuna dikkat ettim...comet kasa biraz kısa kalıyor...şasi biraz daha uzun olmalıydı...bunu yeni farkettim inanın...yahu dedim bir problem var ama ne diyordum...şasi kısa beyler...

tabi bu benim görsel anlamdaki gördüğüm kusur...

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kısalan şasi artan viraj kabiliyeti demek unutmayalım!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler