Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Arkadaşlar uzunca bi süredir bi racer almayı düşünüyordum bu konuda bana yardımcı (cbr 125 tavsiyesi ile)oldunuz çok sağolun ama bu gün bi Hyosung gf 125 gördüm makine naked ama çok güzel 99 model fiyatıda 900 ytl bana çok cazip geldi motoda bi cızıltı var ama daha kullanmadım yanılmıyorsam eksoz bağlantısından geliyor kullanan varsa tavsiye edermisiniz?? Bu markayı alırken neleri göze alalım? Bide bu motoya mersin ve çevresinde grenaj takılabilecek yer varmı??? Aranızda Gf 125 e grenaj taktıran veya öyle gören varmı??yardım ederseniz sevinirim!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar bugün rodajı tamamladım istinyeye gidip bakımı yaptırıcam dikkat etmem gereken neler var birde yağ olarak en kalitelisi ve sıcağa en çok dayananı 15/50 gibi bi değerdi zannedersem bundan almayı planlıyorum bunun dışında neler önerirsiniz...
    yellow storm

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    naked motorlara ön camı hiç ama hiç yakıştırmıyorum sadece uzun yolda takıcaksın oda rüzgar gelmesin die yoksa er 5 lere falan takıyolar çok iğrenç oluyo tabii şahsi fikrim buda aynen öle olmuş
    yellow storm

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    hyosung çetesine yakıştıramadım hanki zevksiz böyle bişi yapmış yahuBiraz daha olabilirimsi

To know me is to love me....

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kombinasyon nasıl?Gerçekten güzel BMW benzemiş.Aynalara dikkat far çok iyi.

Buda bir alternatif uygulaması çok daha kolay...

Motosikleti

gv 1000? varmı böle bişi üretiliyormu

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    ya bende şu çift far olayından istiyroum... nerden buluruz nası yaparız acaba???
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    selamlar .. gt 650 r nin çıkabileceği max hızı merak ediyorum . bu motoru kullanan arkadaşlardan cvp bekliyorum teşekkürler

Motosikleti
    260............................................... ...................

hakandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    hımmm gt650 r için 260 kim yapmış nerde yapmış..neyse 5N 1 K gibi olacak ama merak ettim inanmadığımdan değil yani.....aytskal ikinci foto çok hoşuma gitti satmazsam bunu motoruma uygulamayı düşünüyorum..

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    babam çok rahat 200 yaptığını söyledi , daha fazla sıkıştırmamış , bende 190 ı gördüm .
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    yani 200 cıvarı max hız değil mi ? düz yolda hızı pozitif veya negatif etkileyecek bir artı yol şartı olmadığında en fazla 200 mü basıyor bu motor

Ballantyne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650 - V-Strom - Le Grand Bleu
    200 üstü rahat giden bi motor...
    250likle 170 rahat gidildiğine göre 650liği sen hesapla...
    Örsan Telgeren

Le Grand Bleu

conti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R
    Herkese merhabalar

bugün motorsikletime ilk bakımı istinye motorda yaptırdım. Reklam yaptığım düşünülemesinden korkuyorum ama yine bir kaç detay yazmadan edemeyeceğim. çünkü; artık bence bu forumu hyosung bayi ve servisi olarak s adece istinye motor takip etmiyor. Bu nedenle diğer bayi ve servis çalışanları nasıl bir hizmet beklediğimizi nelerden memnun kaldığımızı tecrubelerimizi yazdıkça görecekler diye düşünüyorum. İstinye motorun servis bölümünde görevli Murat bey ilk olarak periyodik yapılması gereken işlemleri yaptı. Bana da ayrıntıları izah ederek. Motoru nasıl temizlemem gerektiğini sorduğumda yine pek samimi bir şekilde aklımda hiç soru kalmayacak şekilde bana motorumu nasıl (zarar vermeden ) temizleyeceğimi gösterdi. İşlerinin çok yoğun olmasına rağmen yaklaşık bir saat süren tüm bu işlemleri yaparken sorularımdan hiç sıkılmadan güleryüzlü bir şekilde benimle ilgilendi. Ben çok etkilendim.

yaklaşık 1100 km. devirmiş bulunuyorum. motorumun üzerinde yapmayı planladığım şu an için iki değişiklik var birinci eksoz ufak bir operasyon istiyor. diğeri ise kuyruk (çamurluk) bu değişiklikleri yapan, yada araştıran arkadaşlar var mı ? Global motor bu konuda hala bir açıklama yapmış değil ve bu konuda olumlu yada olumsuz global motordan bir dönüş bekliyoruz :(

Yakıtla ilgili deneyimlerim ise şunlar;15 .06 . 2006 tarihinde motorsikletimi teslim aldım. ve şu ana kadar 4 kere depo fulledim.

İlk depo ile 306 km. 0 - 306 arası
    2. depo ile 404 km. 306 - 710
    3. depo ile 395 km . 710 -1105

Netzo motorsikletin hayırlı uğurlu olsun . aramıza hoşgeldin Bu arada benimm motor da siyah ve şöyle bir olumsuz tarafı var çok çabuk çiziliyor ufak tefek çizikler bile sırıtıyor.

motorsikletimle ilk vukuatım yaklaşık 45-50 cm'den benzin deposunun üstünü disk kilidini düşümem oldu .bayağı yüksek bir ses çıktı ve kesin deponun eğildiğini düşündüm amam şükür çizik bile olmadı. Nasıl mı oldu bence nazar motoru yıkayıp parlattıktan sonra otoparkın önüne kuruması için çekmiştim. ve çok dikkat çekiyordu. Aksi taktirde disk kilidinin elimden kayıp düşmesi bence imkansız birşey...

Jakobine ben de diğer arkadaşlar gibi hyocuların buluşmasına tabii ki çoook katılmak istiyorum ancak biliyorsunuz benim ehliyetim yok ve şu an sadece hafta sonları sabah 5-12 arası kullanabiyorum motorsikletimi trafik polislerine yakalanmamak amacıyla. aslında şu ana kadar trasher in dediği gibi kaskımı ve montumu giyerek kullandığım için polislerin pek tepkisi almıyorum ama çarşamba ve akşam hala kara veremedim gelemezsem aklım hep orda olucak.
    ayrıca Yolda bir hyosung gördüğümde bile dehşet heyecanlanıyorum. 23 tanesini bir arada görmeye kalbim dayanamaz herhalde

Motosikleti
    Velespit :)
    Arkadaşlar GT250 Race mi enduro mu? 2. el ilanlara baktım. Bazıları Race bazıları enduro demiş.

Ben chopper düşünüyorum. Ama benim gibi gezmeyi seven dostlarım ısrarla "enduro al" diyor. Sizlerin tavsiyesi nedir?

Bir de istanbul içinde açıkça korkuyorum trafikten. Gidip çalışabileceğimiz, motor kiralayabileceğimiz bir pist var mı Avrupa yakasında?

selamlar tüm dostlara

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reco58, gt250 naked bir motor, fakat gt250r ise race tipi bir motor.
    arkadaşların endurocu anlaşılan ama gezmek için illa da enduro almana gerek yok. bende gv250 cruiser var (senin deyiminle chopper) gayet güzel her yerde kullanabilirsin tabi dağ bayır gitmez(gerçi gider ama ben kıyamam ) yani dağ bayır gezmeyeceksen istediğin tarzı al.

Motosikleti
    Çok Yorucu bir yolculuğun ardından olm motorlar çok güsel repliği altında dün akşam çekilen foto atlar dinleniyor

hyosung racıng team - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Ben Hyosung gt 250 r sahibiyim motor bi harika motoru olsun sürüşü olsun mükemmel.Duyduklarıma göre yedek parça sıkıntısı falan var diyolar öyle bişe yok global motor da var.Global motora çok teşekkür ediyorum çok iyi bi firma artık 4 büyük hyosungla 5 büyük oldu.

Motosikleti
    yedek parçada böyle giderlerse bir üst segmenttede japonların başını ağrıtacağa benziyor...

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı conti adlı üyeden alıntı

yaklaşık 1100 km. devirmiş bulunuyorum....

Jakobine ben de diğer arkadaşlar gibi hyocuların buluşmasına tabii ki çoook katılmak istiyorum ancak biliyorsunuz benim ehliyetim yok ve şu an sadece hafta sonları sabah 5-12 arası kullanabiyorum motorsikletimi trafik polislerine yakalanmamak amacıyla.
    Benim 550 km`de hala. Ne zaman 1000 olacak diye bekliyorum. Ehliyette yok henüz, çıkıp rahatça da dolaşamıyorum. Köprüden geçtim 5-6 kez, durduran olmadı ama stres içinde geçmek de keyif vermiyor. 500 km`den itibaren 8000 devir yapıyorum artık. İlk 500 km`de bir miktar rahatladım motor üzerinde ama hala bir parçam olmadı. Sanırım bir kaç 1000 km sonra ancak bütünleşebileceğim. Esasında gezmekten ziyade çalışmak lazım trafiğe kapalı bir alanda, ya da şu 4-5 gün süren ileri motor eğitimlerine katılmak lazım.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler