Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    yani 7800/5 = 1560x5 oluyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alınmaz mı bu be valla ben bile sport sevmeyen biri olarak gaza gelebilirim ....

öndende ducati gibi valla

renk seçenekleri mi dedi birisi

bakmayın kuzu gibi duruyo ama 32 beygir bu alet

renkli windscreen mi dediniz oda var....

[B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SWING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, Globalmotor bu işe parça ve servis açısından oldukça ciddi girmiş görünüyor. Ancak galiba fiyatı olsa olsa metodu ile oluşturuyorlar. Ankara bayi oldukça ciddi bir yatırımla soyundu işe ancak motorların fiyatları 2 haftada iki kez düşürüldü. 250 liklere Ankara'da 6950 fiyat veriyorlar. 3 adet için daha iyi fiyat da alabileceğiniizi sanıyorum. Bayi ile tanışıklığım var. Yardımcı olabileceğimi umuyorum.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SWING adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, Globalmotor bu işe parça ve servis açısından oldukça ciddi girmiş görünüyor. Ancak galiba fiyatı olsa olsa metodu ile oluşturuyorlar. Ankara bayi oldukça ciddi bir yatırımla soyundu işe ancak motorların fiyatları 2 haftada iki kez düşürüldü. 250 liklere Ankara'da 6950 fiyat veriyorlar. 3 adet için daha iyi fiyat da alabileceğiniizi sanıyorum. Bayi ile tanışıklığım var. Yardımcı olabileceğimi umuyorum.
    bugun gıttım gorusmeye kapalıydı.bayram nedeni ile.ama dedıgın gıbı fıyatı dustuyse ne mutlu bana ve alıcak dıgerlerıne.hafta sonu tekrar gidicem eğer bi yardım gerekirse hiç çekinmem söylerim sana .
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

fuat_rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6.950 ytl hangi 250 liligin.comet 250 mi yoksa gtr250 mi.ayrıca gv 250 içinde fiat alırmısın

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadaşlar global motors'un sitesine girdim inceledimde bu hyosung'lar ne kalitede motorlar yani görünüş olarak güzeller bi lafım yok ama motor olarak nasıllar kullanan var mı,yani fiyatı ucuz alınabilir diye aman aman süper bi motor dememek lazım bence,GT650R 11.750 liraya satılıyor ben 14.750 verip CBR600F alırım yani arada fiyat farkı var ama kalite ve marka farkıda var,bence GT250 güzel ve seri motor ama mühim olan kalitesi ve satıldığında ikinci elde zarar etmemesi,motorun 0 fiyatı 7.850 lira sonra üst cc'ye geçmek istediğinde satacaksın mecburi ama satarken çokta zarar etmemen lazım bence,bilemiyorum aslında gayet güzel motorlar ama şu marka olayları yok mu gerçekten çok önemli...

bu konuda haklısın sana katılıyorum ,satarken zarar etmek adama çok koyar.ancak söyle bı gercek var hyosung u diğer çin malı motorlarla karıştırmamak lazım.suzzukiye parça üreten ve geçmişi bulunan bir kuruluştur.parca sıkıntısı var diyorlardı sanırım o sorunda aşılmış.kullanan bir kaç arkadaş var sitede onlarda çok memlun olduklarını söylüyor.artık şansımızı deniyicez.
    hondanın 250 racing i olsa hiç düşünmem onu alırım ama piyasada geçiş motoru olarak başka 250 racing yok,bunuuda göz önünde bulundurmak lazım

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya dün gt650r modelini gördüm virtrinden.ağzımın suyu aktı.vala olsa para alırdım ama ne para nede 650cc kullanacak tecrübe var.fiyat konusunda birazdaha aşşağı çekmeleri gerekir.250ccmakineler zaten fahiş fiyatlara saatılıyo daha yüksek cc li abilerine göre.tüm modellerde fiyat indirimi gerek bence.kalitesi iyi olabilir ama genede türkiyede kendini ispatlaması için fiyat indirimine gitmeleri gerekir

ben düşünüyorum ama bir kaç ayı var 125 r düşünüyorum,ama fuarıda beklemeyi düşünüyorum,ama BBrr danda fikir aldım yedek parça konusunda içim rahatladı ..bakalım

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadaşlar alıp evladiyelik kullanacaksan bi lafım yok çok güzel motor,şekli şemali seriliği,250cc az yakar gayet makul,ama aldıktan max 1 sene sonra 250cc yetmeyip 600cc'ye geçeceğin vakit zarar edersin işte sahibinden.com'da gördüm GT250 diye bi model var hyosungun,0'ı 6600lira,arkadaş 5000km'de 2005 modeli 5250'ye satıyor,nedenide daha üst cc motora geçeceğinden,belki bu fiyata bile satamayacak dahada düşecek fiyatı şimdi bu zarar değil midir arkadaşlar yazık değil mi,motoru kötülemiyorum asla alıp kullanacaksan problem yok mesela GT650R 11.750 0'ı,cbr600'den 3000lira daha ucuz,istanbul'dada 600cc'den fazlasına gerek yoktur diye düşünüyorum,ben olsam bu durumda ya 2.el az km yapmış cbr600 alırdım veya paraya kıyar 0 cbr600 alırdım genede hyosung almazdım,çünkü genede bu işin ilerisi var gün gelir paraya sıkışırsın motorunu satmak zorunda kalırsın hondayı gene rahat satarsın ama hyosungun fiyatı düşer zarar edersin,bunlar önemli gözükmesede motor alırken dikkat edilmesi gereken hususlar bence...

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    ben de cbr 125 almayı düşünüyordum fakat bu yaratığı görünce içime bir kurt düştüki çıkaramıyom..fuar gelsin görelim henüz piyasada daha yeni bir ürün ve servis ağı bayisi çok az bunları aşarsa kesin alırım..250cc bana yeter ve 600liğe
    geçmeye de hiç niyetim yok
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    istanbul avrupa tarafında oturan ve 250 cc almak isteyen ve ya almış olan arkadaşlar var mı? ben ataköydeyim bana en yakın bayi nerdedir
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

Alıntı SWING adlı üyeden alıntı
    ankara ile gorustum 7 800den fiyat açtılar.sen sanırım yanlış öğrenmişsin.
    nerden aldın bu bilgiyi?

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    hyosung 150 exceed marka scooterım var 2005 model 1 senesini yeni tamamladı 11000 km de hiç problem çıkarmadı 1 kere yolda bıraktı (benzinim bitti arkadaş bir şişe 98 oktan getirdi bereket) ama şu ara debriyaj veya kayışta problem olabilir biraz ses yapmaya başladı arka lastiği yakmamdan kaynaklanabilir diye düşünüyorum bir gün içerisinde maximum 500 km yol yaptım kapıdağ yarım adasını komle dolaştım vesselam marka bilinmiyor başka bir eksik ben görmedim işallah alacaklara yardımcı olur

parça sorunun oldumu hiç veya kulağına gelen bir sorun.parça sıkıntısı vr deniliyordu ama şimdi kalmamış

Motosikleti
    2move arkadaşım bana soruyorsun sanırım
    3 defa servis gördü motorum yağ filtresi ve arka balata değişti parça gelior ama 3-4 gün bekliyorum bide ben bursadayım bursada ersan kocaman bursadaki en iyi racing ustasıdır bursadaki hyosung serviste kocaman motorundur bide o yüzden içim rahat kısaca motorda yağ filtresi ve balata değişti sadece önemli bir parçada problem olsaydı kaç günde gelirdi bilemiyorum

Motosikleti
    ayrıca hyosung 650 racingine bindim makina 80 beygire yakın performans olarak tam bir racing değil gibi ama fenada değil yani cbr la kapışamazsın bu zaten bg gücündende belli ama racing olduğunu diğer motorcularada kanıtlarsın zaten kısa mesafede test ettiğimden 190 ıda geçemedik trafikte yoğundu ama 250 lik racing nasıldır bilmiyorum

Alıntı hyosung150 adlı üyeden alıntı
    ayrıca hyosung 650 racingine bindim makina 80 beygire yakın performans olarak tam bir racing değil gibi ama fenada değil yani cbr la kapışamazsın bu zaten bg gücündende belli ama racing olduğunu diğer motorcularada kanıtlarsın zaten kısa mesafede test ettiğimden 190 ıda geçemedik trafikte yoğundu ama 250 lik racing nasıldır bilmiyorum
    parçası 3-4 gune geliyosa iyi valla..razıyım.. 1 ay 1.5 ay diye duyanlar olmuş.nerden duyduklarını soruncada hiç biri hatırlamıyo,"duyduk biyerden işte".herkez bişeyler yazıyo.doğru yanlış
    saolasın yorumların için

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Parçadan parçaya değişir ama arkadaşlar. Bir sinyal ile kuyruk aynı sürede gelmez unutmayın.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın.sanırım bendede anlatım bozukluğu olmuş biraz.şu an motoru 7300 indirdiler. belki talep artarsa 7000 de indirebilirler demiştim 2 hafta once.ama bugüne kadar olan gelişmelere bakılırsa 7300 son fiyattır.haberiniz olsun.yani daha fazla indirmiyorlar.nisan başına kadar bir gelişme olursa haber vericem.almaya karar veren olursa iletişimi devam ettiririz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler