Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    uzun süre gt250r kullandım ve sattım çok memnu kaldığım motordur motorun sınırını bilirseniz sizi hiç üzmez bakalım yakında tekrar alıcam galiba durum onu gösteriyor motorsuz olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Hyosung GT250 Comet'imi alalım 2 hafta oldu. Çok memnunum makinamdan. Hyosung'un işçiliğini ve kalitesinide beğendim. Fiyat performans olarak çok iyi bir seviyede. İleride Comet650 yada Aquila 650 'ye geçerek büyütmeyi düşünüyorum. V motor tam benim aradığım torku ve sesi sağlıyor.

Motorum 2005 model Kırmızı. Şuan 20.500 km'de.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

selamlar tüm hyo kullanıcıları aranıza yeni katıldım affınıza sıgınarak bir iki sorum olacaktı bende sizler gibi hyosung gt250r motorumu büyük bi hevesle 2007 model olarak aldım motorun yana yatması olduğu için biraz ucuza aldım fakat depoyu fulllemem rağmen yakıt gostergem hala kırmızıda ve yanındaki sanırım hararet göstergeside hiç kıpırdamıyor acaba gösterge bozulmuş olabilirmi

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Selam. Hayırlı olsun öncelikle. Benim'de 5 aydan fazla olmuş motorumu alalı. Bir üstteki yorumu okuyunca anılarım canlandı diyebilirim Şuan 24.600 km'de makinam. Masraf çıkarmadı değil. Ufak ufak yaptım ve şuan toparlandı satmadığım sürece bana bir sorun çıkartmaz.

@enezfatih Tahmini olarak söylüyorum. Deponun altında Benzin göstergesi jackı, benzin hortumu ve tahliye hortumu var. Benzin göstergesi jackı çıkmış yada hasar almış olabilir. Hararet göstergesi bildiğim kadarıyla yok. Çünkü fan yok makinamızda ve yağ soğutmalı. Göstergenin bozuk olmasıda bir ihtimal. Önce depo kaldırıp gösterge kablosunun yerinde olduğundan emin ol.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

merhabalar. 2011 model gt250 r kullanıyorum. lastikleri değiştiricem. ama ne yapacağımı bilmiyorum.

1. orjinal ebatlardamı kalayım.
    2. 120/60 ön 160 /60 arka pilot power mı ?
    3. 120/60 ön 160 /60 pilot road 2ct mi?
    4. ön taraf 120/70 arka 160/60 olur mu ? ön taraf genişlik 70 iken arka 60 olur mu yani ?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arka tarafı 160/60 yapmak yeterli olacaktır bence.

Arkadaşlar merhaba, enjeksyonlu 650r mi götürebilecegim bir usta arıyorum istanbul anadolu yakasında. Bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    Merhaba arkadaşlar. Benim motor xrx 125 cross modeli. motorun birçok parçasını değiştirip yenilemeyi düşünüyorum ama parçalar pahalı olduğu için bana fazla masraf açacak. xrx 125'e uyan ucuz fiyata alabileceğim başka markanın yedek parçaları var mıdır ?

acil olarak değişmesi gerekenler:

-ön çamurluk
    -sağ-sol yan paneller
    -arkaya kaliteli bir dişli tekerlek
    -depo kapağı

acil olmadığı halde yinede değiştirmek istediklerim:

-komple grenaj
    -ön tekerlek
    -sinyaller

egzosumu söktüm ne yapsam acaba? orjinalinin içinimi boşalttırsam? yoksa başka bir egzos mu alıp kaynattırsam? nasıl daha güzel ses çıkar naked için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler