Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Motor bloğunun siyah renk olduğu dikkatimi çekti orjinal rengimi yosa sonradanmı boyandı?
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

S&T Kanuni'nin(Hyosung'un yeni ismi) Ankara bayisi ise Emek 4. caddede.
    hyosungun yeni ismi değil benim bildiğim şu hyosung firması ürettiği modeller patent almadığı için kanuni firmasıda aynı modelleri st kanuni adında üratiyo satıyo hyosungta hiç bi hak talep edmiyo doğal olarak bana böle dediler doğrumu yanlışmı bilmiyom ama st kanuniyle hyosungun hiç bir aakası yok
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    arkadaşlar istanbul daki hyosung servislerinin adreslerini nerden öğrenebilirim , yakın bi zamanda gt650r almak için istanbula gelme ihtimalim var , ama istanbul un yabancısıyım . .?

bu motoru ben çok araştırdım yaza doğru almak istiyorum ama parça sıkıntısından korkuyorum acaba çok sıkıntı yaşarmıyız.

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı yavuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru ben çok araştırdım yaza doğru almak istiyorum ama parça sıkıntısından korkuyorum acaba çok sıkıntı yaşarmıyız.
    hocam şu anda eski şirket "hyosung" marka adını etik olmayan bir şekilde kendi üstüne tescil ettirdiğinden dolayı yeni şirket tarafından mahkemeye verildi. mahkeme muhtemelen devam ediyor çünkü bitse herkes anında birbirine duyururdu.

sonuç olarak motorun marka yazan bölümünde "s&t kanuni" değil de "hyosung" yazan motorlara yedek parça konusunda garanti vermiyorlar. ikinci el de s&t bulmak çok zor. yani şu sıralar hyo alacaksan sıfır alacaksın.

ben de bu yüzden muzdaripim. gv250 alacağım ama sıfırı beni acıtıyor. ikinci eli de bu belirsizlik yüzünden alamıyorum. bu mahkemeler neden iki üç celsede kararı vermezler anlamam ya.

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungun yeni ismi değil benim bildiğim şu hyosung firması ürettiği modeller patent almadığı için kanuni firmasıda aynı modelleri st kanuni adında üratiyo satıyo hyosungta hiç bi hak talep edmiyo doğal olarak bana böle dediler doğrumu yanlışmı bilmiyom ama st kanuniyle hyosungun hiç bir aakası yok
    marka olarak eski firma olan global motor "hyosung" markasını kendi üstüne tescil ettiriyor. muhtemelen yeni distrübütörden biraz çorba parası almak için böyle bir "akıllılık" etmiş. kuralkan da burada markayı "s&t kanuni" yapmış.

bazı yabancı ülkelerde "langnese" olan dondurma markasına bizde "algida" denmesi gibi birşey yani.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

s.a

Arkadaslar bende gt 250r alcam ama sşzmdi su krank milini bi anlatırmısınız nasıl kırılır ?
    Bide su 250r alıpda basmamak olurmu basınca ne olur?? 250 lik motordada 100 gidmek olmaz tamam gorunusu harika ama insan adrenalinde istiyo demi nuten cvp yazın

aga bisey sorıcam ben 250r almayı dusunuyorum bu kırank mili nsaıl kırılır? bide bu 250 r la ben istedigim kadar basamazmıyım bozulurmu

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    650 lik motosiklet görüntüsüne kaptırıp,hakkını versin şeklinde üst devirleri zorlayarak kullandığınızda motor yağlama konusunda sıkıntı yaşıyor ve yağlamanın tam yapılamadığı krank bazı motosikletlerde kırıldı. Tamamen kullanımla alakalı. Geliştirilmiş s&t 250R modelinde bu soruna denk gelmedim. Ya sadece bizim ülkeye mahsus olan bu sorun geliştirmelerle ortadan kaldırıldı yada kullanıcıları sınırları doğru çizdi
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bu hyo beni öldürecek. komşu kızı gibi. nyanaşsan olmuyor, kaçsan olmuyor
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    son 2 motorumda hyo oldu.cruiser modellerinde çok büyük bir sıkıntı duymadım ben.1000cc üstü modellerle gelecekse o motoruda düşünmeden alırım yani =)
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün motosikletlerde tahliye vardır sahil007, korkmana gerek yok. Depo içerisinde basıç yapıp patlamasındansa akıp yanması daha emniyetlidir.
    Sayfayı başından beri okuyorum ama bunu gorunce dayanamadım yazıyorum. O dediginiz tahliye sadece karburator de vardır ve devrilme esnasında en kötu ihtimalle karburator deki benzinin bir kısmı akar.. Depo icerisinde basınc yapmaması için cogunlukla depo kapagı uzerindeki cok kucuk bir hava deligi vardır.. Ayrıca her motor yan yatması durumunda benzin akıtmamaktadır ve sonrasında zor calışma gibi bir sorunu yoktur..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Nerde bu hyo kullanıcıları. Yoksa artık st kununi başlıgı altında mı. toplandılar..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

arkadaşlar rx 125 alma aşamasındayım ama maalesef ankarada ikamet ediyorum ve hiç göremedim maalesef daha. alacağım motorda şehir dışından olacak muhtemelen. ankarada ikinci el temiz rx 125i olan yada en azından bi test sürüşü yapabileceğim bi rx kullanıcısı varmı acaba.

bide hyo servisi yada bayisi nerde var ankarada acaba

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ben konuyu şimdi ilk defa görüyorum hyosung başlığı altına taşınsa iyi olur ...

Madida kanuni servisleri artık hyosung aynı zamanda ...

Motosikleti
    coolandalone
    Selam millet,

Ben Hyosung sahibi değilim ama düşünüyorum. Acaba güncel cruiser fiyatları sıfır ve 2 el ne kadar bileniniz varmı ?

Ve Türkiye' de yetkili bayileri hangileri ?

Teşekkürler...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı coolandalone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam millet,

Ben Hyosung sahibi değilim ama düşünüyorum. Acaba güncel cruiser fiyatları sıfır ve 2 el ne kadar bileniniz varmı ?

Ve Türkiye' de yetkili bayileri hangileri ?

Teşekkürler...
    http://www.stkanuni.com.tr/

Motosikleti
    coolandalone

???

Teşekkürler...

Peki bu hyosung aquila markasını ST & kanuni yede yapma iznimi veriyor yoksa hyosung için yapan firma zaten kanunimi ???

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde bu hyo kullanıcıları. Yoksa artık st kununi başlıgı altında mı. toplandılar..
    bence benim gibi S&T GT250R kullanıcıları başka başlık altında yazışıyorlar artık.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

TIGERMZ, banada yardimci olabilirmisin lutfen. On sag sinyal lazim, 5 liraya nereden aldin acaba ?

yazık günah. hepsi hepsi bir ucu toparlak, bir ucu vida dişli, silindir şeklinde bir aliminyum çubuktan bahsediyoruz burda. maliyeti taş patlasın 5 liradır.

benim de başımdan ufak bi kaza geçti. sol gidon, sol sinyal ve vites pedalının ucu kırıldı
    tabi bu fiyatları görünce orjinalini almadım.

vites pedalını aliminyum kaynak yaptırdım gayet güzel oldu............. 5 lira
    tıpkı bizimkine benzer güzel bir sinyal lambası buldum........... 5 lira
    tornacıda aliminyum gidon yerine sağlamını baz alarak bir çift çelik gidon yaptırdım aynısı gibi... 15 lira

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    Alıntı yavuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serk21 en canlı şahit kardeş geriye dönük yorumları okumanı tavsiye ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 ----------

Alıntı er101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bisey sorıcam ben 250r almayı dusunuyorum bu kırank mili nsaıl kırılır? bide bu 250 r la ben istedigim kadar basamazmıyım bozulurmu
    kardeş r1'de kol çıkarır 600rr da hepsi çıkarır.altındaki motorun performansını bilerek kullanırsan herhhangi sorun yaşayacağını zannetmiyorum.ama 250 cc motoru 600 cc sanıp redline sınırlarını zorlarsan krank da kırar kolda çıkarır vs.bu motor 160 da redline giriyor.top speed ide bu.redlinede hiçbir motorlu tşıt kullanılmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler