Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    adresi biliyorumda burda yapılırmı acaba sahibinden.comda şöle bi ilan wardı her motora uygun cam yapılır diyor bunlar yaparmı acaba?
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...20&AdId=900057
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bncede yapılır olursada çok hoş olur hemen bende yaptırırım bi araştırmak lazım çok hoş duruyo bu tip camlar racinglerde
    yellow storm

aiqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar yarınki fener alayına kimler gelicek bi yazıversin orda toplanırız beraber hareket ederiz gelen olacak mı sabahkine ve akşamkine ...
    ben sabahkine katılacağım. Akşam yollar çok kalabalık olur, gündüz daha keyifli olur diye düşünüyorum.
    Life, in itself is just a fraction of being, a game of time on the material.

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazmadan duramadım. Çok uzun zamandır bu forumun takipçisiyim .. Kısmetse yakınlarda da alacağım motorumu..

Önceleri tereddüt etmeme rağmen bu forumu takip ettikçe kararımı verdim. gt 250'im olacak.

2 haftadır Ankara'daki bayiiye gidiyorum cumartesi günü, şöyle bir makinenin üstüne oturup bakmak, bilgi almak için . Ama ne yazıkki dükkanı Cumartesi günü saat 17:00 de kapattıkları için daha almayı planladıgım motor hakkında görüşemedim..

ve aklıma ister sitmez su sorular geldi .

Ankara 'da 1 tane mi Hyosung bayii var,.Servisi de bu bayii veriyorsa çalışan hyo kullanıcıları hafta sonu kapali bir bayii ve servis ile nasil problemlerini çözüyolar...,Hyosung gibi pazarda yeni yer edinmeye çalışan ve yedek parça ve servis kalitesini kabul ettirmeye çabalayan bir markanın Ankara'daki bayiisi nasıl kapatır dükkanı saat 5 de..

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı maddog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazmadan duramadım. Çok uzun zamandır bu forumun takipçisiyim .. Kısmetse yakınlarda da alacağım motorumu..

Önceleri tereddüt etmeme rağmen bu forumu takip ettikçe kararımı verdim. gt 250'im olacak.

2 haftadır Ankara'daki bayiiye gidiyorum cumartesi günü, şöyle bir makinenin üstüne oturup bakmak, bilgi almak için . Ama ne yazıkki dükkanı Cumartesi günü saat 17:00 de kapattıkları için daha almayı planladıgım motor hakkında görüşemedim..

ve aklıma ister sitmez su sorular geldi .

Ankara 'da 1 tane mi Hyosung bayii var,.Servisi de bu bayii veriyorsa çalışan hyo kullanıcıları hafta sonu kapali bir bayii ve servis ile nasil problemlerini çözüyolar...,Hyosung gibi pazarda yeni yer edinmeye çalışan ve yedek parça ve servis kalitesini kabul ettirmeye çabalayan bir markanın Ankara'daki bayiisi nasıl kapatır dükkanı saat 5 de..

www.globalmotor.com.tr adresinde illere göre bayilerin ve servislerin adres-telefonları mevcut

giallorosso; bahsettiğin siteden baktim Ankara'da 1 tek bayi gorünüyor ve aynı bayiide yetkili servis. Ama dükkan CMT 17:00 da kapali

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    ankaranın bahtı hep kara zaten
    o zaman global motor a telefon açıp bizzat sorman gerekiyor başka var mı diye ankarada

gfrokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam
    ben geçeen sene bu aralar cbr 125 r almıştım rodajı tam tamamlanmasada fuar sonrası sattım çünkü motor problemler çıkarmaya başladı fazla yakmaya başladı(tabiki değişen parçalar sonucu)
    şu an gt250r almak istiyorum
    bana yeter de fazla bile
    170 kmh olduğunu düşünürsek
    ama sormak istediğim şu : şimdi alacam motoru hemde 8100 ytl anahtar teslimi buldum rodajı kış dolayısıyla tamamlayamacağım
    ve motor yatacak yaza kadar bunun zararı olurmu tahminimce geçen sene başıma gelen bu yüzdendi
    lütfen bana yardımcı olunuz

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    madog;
    Ankara'da tek bir bayi var.Çağ motor eğer almayı düşünüyorsan yardımcı olur.
    İstersen arayıp bi konuş.Ben ordan aldım ve şu ana kadar memnunum.
    Çağ motor dışında bir servis daha var ama onun hakkında bir fikrim yok.
    AKLIN MOTORUNUN ÖNÜNDE GİTSİN

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Selam -- motorunun kışı geçirmesi konusu bu forumda epey işlendi, bence bir arama yapsan bulursun hemen..
    Şimdiden hayırlı olsun..

-turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Teşekkürler açıkyol,

2 haftadır gidip elim boş dönüyorum bu hafta arayıp öyle bir gideyim bari, belkide tesadüftür.

Sen hiç böyle bir olayla karşılaştınmı yani hafta sonları servis erken saatte kapaniyor olabilirmi ?

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    Alıntı serhat24766 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora böyle bi cam nasıl yapılır ? böle cam yaptırılabilirmi
    arkadaşlar ben bu camın daha güzelini motoruma yaptırdım süper ötesi oldu vallahi motorun tüm görünümü değişti diyebilirim çok asi bişey oldu eyer ilgilenen olursa adres ve fiyat verebilirim resimlerini çeker göstermek isterdim ama nasıl konulacağını bilmiyorum..
    saygılar.

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı öylebiraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu camın daha güzelini motoruma yaptırdım süper ötesi oldu vallahi motorun tüm görünümü değişti diyebilirim çok asi bişey oldu eyer ilgilenen olursa adres ve fiyat verebilirim resimlerini çeker göstermek isterdim ama nasıl konulacağını bilmiyorum..
    saygılar.
    motorun resimlerini bana mail atarsan ben koyabilirim çok merak ettim senden mail bekliyorum

gozcelebi@gmail.com
    yellow storm

volkanerguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bekliyoruz!!!

GT250 comet' ın sele yuksekliği kac mm

Bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz....

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Alıntı maddog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GT250 comet' ın sele yuksekliği kac mm

Bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz....
    kataloğlarda 795 mm yazıyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cometin uzun yol performansını bizzat denedim işte size kısa kısa gözlemlerim

artçılı ne kadar olur bilemem ama ilk defa 450 cc altı bir motorla bu kadar uzun bir yol yaptım ..İstanbul u sel altında bırakan yağmurun olduğu gün ben yoldaydım saat 11:00 gibi İzmirden yola çıktık daha manisaya gelmeden sırılsıklam olduk ..mecburi bir manisa ziyareti sonrası kuru giysiler çorap ,iç çamaşırı ve su geçirmez montlarımızın suyu fırtına ile içine geçirmesinden sonra yağmurluklarımızı alıp devam ettik manisadan çıktığımızda saat 17:00 gibiydi İstanbula yaklaştıkça önemli olanın yağış değil yandan aldığımız kuvvetli rüzgar olduğunun farkına vardık ..motor resmen yatık bi şekilde uzun bir süre yol aldık özellikle Bursa ya yaklaştıkça rüzgar şiddetini arttırdı ..ağır vasıtaların yerden kaldırdığı su zerreleri yoldaki yağ, mazot ve tüm pisliği kaskın vizörüne taşıdı..yer yer görüşümüz cidden çok azaldı hızımızı hep bu zor şartlara göre ayarlayarak saat 22:30 da İstanbula girdik..
    motor 250 cc den beklenenden çok daha iyi bir performans gösterdi..Özellikle 3. viteste ok gibi fırlaması geçişlerde beni oldukça rahatlattı 120 km/h üzerine çıkmak hiç akıl karı değildi kaldıki yolun çoğunu 90-100 km/h arası katettik.
    bir ara bursaya kadar olan 240 km yi hiç mola vermeden gittik ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Merhaba BBRR ,
    120 KM ustune cikmak akil kari degildi derken
    acaba makina mi guvensizdi yoksa ruzgar yagis yuzunden mi bu yorumu yaptin

ayrica
    Uzun suredir senin hyosung ile ilgili verdigin bilgileri takip ediyorum , comet ile ilgilenyorum ama nekadar okusamda halen kafam karisik .
    hizli gitmekten cok tecrube kazanacagim ve gorece uzun bir sure rahat edebileceigm bir motor olarak goruyorum simdilik , sadece ciplak olmasi kafamda soru isareti , hizli gidince problem cikariyorsa zaten hiz meraklisi degilim

Neyse her kafamdakini burdan sormayayaim kafanizi sisirdim
    Sevgiler Saygilar

Motosikleti
    GT250R
    BBRR abimiz yine süper bilgilerle bizi aydınlatıyo önce teşekkür ederiz yolculuğunuzda bayaa zor şartlar altında geçmiş 120 nin üzerine çıkmaması 2 kişi oldukları ve hava şartlarının kötülüğünden ve yol durumundan die tahmin ediyorum yoksa cometler çok rahat bu hızların üzerine çıkabiliyor.

starblazer eğer çıplak düşünmüyorsan grenajlı modelini almanı tavsiye ederim kullanım açısından da comet kadar olmasada çok rahat racing modelinde bi aantajda rüzgarı çok fazla almaman
    yellow storm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler