Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Suzuki Vl250 Intruder Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Zinciri değiştirdim geçenlerde. Dişlilere gerek kalmadı. İhtiyacı olanlar olur belki

VL 250 için uygun zincir DID 520 - 114 X ring

http://magaza.entelenerji.com/520-vm-114-x2-ring.html
    Gökhan YAŞDAL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de 2006 Intruder vc 250 sahibi oldum İlk motor tecrubem ve alalı 1 ay olmadı son derece keyifli bir motor. Öğrenmek istediklerim var.

Genel bakım için ustaya götürdüm. İyi ki de götürmüşüm. Çünkü motor yağı bitmek üzereymiş. Eski sahibi ise 6 ay önce yağı doldurmuş. Motor yağ yakmıyor. Usta'nın dediğine göre debriyaj yağ kaçırıyor ve değişmesi lazım dedi. Motor konusunda çok yeni olduğum için bir alaka kuramadım.

Bi de elinde pdf olarak kullanım kılavuzu olan var mı? Yapabilceğim basit işler için ustaya para vermek istemiyorum.

Benzin musluğunda 3 kademe var. Res, Pri, On. Res (yedek depo), Pri(ana depo), on(?). On ne olduğunu çözemedim. Benzinciye gittiğimde depoyu fullemek için Pri, yedeği doldurmak için ise Res mi seçmek gerekiyor?

lastiklerinin değişmesi lazım. Hangi lastiği önerirsiniz. Usta lastikler için baya bir fiyat çıkardı bana.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    M800 aldığımdan, emektar VL 250 yi satıyorum. İlgilenen olursa iletişime geçelim.

http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/112010-aksesuarli-vl-250-a.html

Sahibinden linki ise : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-acil-satilik-suzuki-intruder-vl250-aksesuarli-112987570/detay/
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Mehaba, bu konuyu uzun aradan sonra hortlatiyorum ama bugun ben de bir intruder vl 250 sahibi oldum. Istanbul Avcilar dayim tanismak ve ogrenmek bilgi paylasiminda bulunmak istiyorum.. iyi forumlar.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Herkez VL 250 leri elinden çıkardı mı arkadaşlar??
    İstanbul Avrupa yakasında güvenilir ve ekonomik bir servis arıyorum.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    buldum, naturel motor recep abi..
    solamnic bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Hala kimseden ses yok :(

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Arkadaslar merhaba, Intruderimi satiyorum. Ilgili link asagidaki gibi;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42330733/detay

Motosikleti
    Suzuki intruder LC 250 2005
    Ben de ikinci el bir Suzuki Intruder 250 satın aldım. Yaşım 63 olduğu halde, benim ilk motorum. Bütün araştırmalarıma rağmen ne yazık ki motorun hiçbir kullanıcı kitabını bulamadım.

Bu dökümanların bir kopyasını, tabii bedeli karşılığında, benimle paylaşabilir misiniz?

Cevabınız için şimdiden teşekkürlerimi sunmak isterim.

Saygılarımla,
    solamnic bunu beğendi.

Selamlar,bizde kardeşime Suzuki İntruder aldık.Zannedersem Azermu adlı kullanıcının motoruMotorla ilgili yazılanları okudum,parça sıkıntısı olduğu yazıyor çok uğraştırıyormu parça tedariki?Birde garip kimse foto koymamış ilk biz olalım selamlar sevgiler...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    solamnic bunu beğendi.

Intruder 250 arıyorum yardımcı olur musunuz? Bütçe 8000TL'ye kadar.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yakın bir arkadasıma bu motordan almak istiyoruz. Varsa satan veya haberdar olan bilgilendırırsenız sevınırım Şehir İstanbul..

Satılık çok temiz orijinal 12000 km de Suzuki intruder (800cc Suzuki Volisia aldık)

Bir ay önce suzuki vl250 aldım. 2005 model 39.000km de.. Yaklaşık 3.000km yaptım. Ortalama benzin tüketimim 13-15kr arası(yüksek hızda). Motor baya ciğerli ve performanslı. Ciğerini gittikçe açıyorum. Görebildiğim son hız 160. Tabi 160 geçti ancak daha fazla hız kadranı olmadığı için tam öğrenemedim. Tahminen 170 derim.
    Aldığım motorda beyin arızası çıktı zamanla çalışmamaya başladı soğukken. Şuan hiç çalışmıyor vurdurmadan. Motorum şuan kadıköyde suzuki servisinde yatıyor. Beyin beklemekteyim. Suzuki vl250 intruder beyin nerden bulabilirim bilgisi olan varmıdır? Şimdiden teşekkür ederim

FerhatKaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700 Deauville
    Merhaba arkadaşlar;
    Suzuki Intruder VL 250 aldım.İzmirde yaşıyorum.Bakım servis için önereceğiniz bir yer var mıdır?

Bu güzel abiler o güzel suzukilere binip gittiler mi ?. Son yorumdan bir önceki 2015'te yapılmış. Ben de bir suzuki intruder 250 aldım. 2. el 18 bin km'ye yaklaştı. Olay yeri istanbul beykoz. Anadolu yakasında nereleri önerirsiniz servis için ?.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

Bu arada gerçekten çok memnunum. Sadece fotoğraflardan bu motosiklete baktığımda bana neden küçük geliyordu motosiklet bilmiyorum. Kalıpsız gibiydi. Ama yakına gidip üstüne binince bu baya büyük yahu diyorsun. Algısı ve kafasında şekil/model oluşturma konusunda kötü değilim ama fotoğrafla gerçeği bana farklı geldi. (Boy 1.80 Kilo 73) Güzel bir tork var trafikte zırt pırt vites değiştirmek istemediğinde canım durur gibi olurken bile 3. viteste gırığırıhraran diye kalkıp hızlanabiliyor. 2. vitesnen kalkabiliyorum bazen debriyajın kavrama süresini acık uzun tutarak. Canım isterse 1 istemezse 2 olur tork benim motor benim kardeşim!. Hakkında bir çok bilgi yazılmış yukarıda. Şuan teknik zart zurt yazmak istemiyorum. Abiler anlatmış. Hasıl kelam.. olmasa da ''çok memnunum''.

Umarım hala bu motosikleti kullananlar vardır. Tanışmak dileğiyle. Güzel bakın kendinize. Keyifli sürüşler.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı FerhatKaraca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Suzuki Intruder VL 250 aldım.İzmirde yaşıyorum.Bakım servis için önereceğiniz bir yer var mıdır?
    Çiğli Ata Sanayi'de Pıtır Motor var. (Özgür Usta)

Yaklaşık 3 yıldır kendisi ile çalışıyorum ve memnunum.

İlgilenirseniz telefon numarası : 0536 950 21 93

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Honda NT700 Deauville
    Alıntı vader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çiğli Ata Sanayi'de Pıtır Motor var. (Özgür Usta)

Yaklaşık 3 yıldır kendisi ile çalışıyorum ve memnunum.

İlgilenirseniz telefon numarası : 0536 950 21 93

Saygılarımla.
    Çok teşekkür ederim.
    Hazır buraya gelmişken bir soru daha sorayım.Motorun kornası ve farı zayıf.Marşı da çok zor alıyor hatta dün hiç almadı.Akü değişmesi gerekiyor diye düşünüyorum.VL250 için araştırdığımda YTX7L-BS standartlarında bir akü almam gerektiğini gördüm.12 V 6 Amper.
    Yuasa marka öneriliyor.Başka tavsiyesi olan var mı? birde 6 yerine biraz daha yüksek amper takanlar varmış.Marş sorunları yaşamamak için.Deneyimleyen var mı ?

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Alıntı FerhatKaraca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim.
    Hazır buraya gelmişken bir soru daha sorayım.Motorun kornası ve farı zayıf.Marşı da çok zor alıyor hatta dün hiç almadı.Akü değişmesi gerekiyor diye düşünüyorum.VL250 için araştırdığımda YTX7L-BS standartlarında bir akü almam gerektiğini gördüm.12 V 6 Amper.
    Yuasa marka öneriliyor.Başka tavsiyesi olan var mı? birde 6 yerine biraz daha yüksek amper takanlar varmış.Marş sorunları yaşamamak için.Deneyimleyen var mı ?
    Bildiğim kadarı ile Yuasa'da distribütör ve garanti ile ilgili bir sıkıntı var. Yaklaşık 20 gün önce akü almaya gittiğimde Kahramanlar'da bulamamıştım.

Onun yerine Unibat aldım (İtalyan) ve şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 170 Tl'ye mal oldu bana.

Vlm diye bir marka daha var (Çin malı) ben tercih etmedim.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Honda NT700 Deauville
    Merhabalar;
    Intruder Vl 250 için sisybar almak istediğimizde sadece VL 250 için özel bir model mi var? yoksa birbirine uyumlu ortak bir model var mıdır?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler