Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Suzuki Vl250 Intruder Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GV250 istiyor :)
    Merhabalar, Parça sorunu yaşanacağını hiç tahmin etmemiştim. Yamaha virago 250 cc taklidi keeway, honda rebel taklidi ramzey, bu motorlara birbiri parçaları uyumlu diyte duymuştum. VL 250 hangi çin malı ile benzer onu bilmiyorum. İnternet sitelerinden parça bulunuyor ama aradığın parçaları bulabilirmisin bilmiyorum. Böyle harika bir motorun Türkiye de az sayıda olması ve parça sorunu olması çok üzücü...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw r1100r 2006
    selam arkadaşlar bendede bir suzıkı ıntruder 250 lc var 3. sahibıyim yaklaşık 5.000 km yaptım şehir içinde çok güçlü bir motor,tabkı 250 cc lerin içinde almanzı tavsiye ederim ama bulabilirseniz sayısı cok az alanda sıkılmadıgı sürece satmaz bence sorunsuz bır motor en fazla debriyajı ister oda sıtelerde var orjınal tabı
    yakın zamanda debriyaj telını deyiştırdım orjınalıyle 1 gun bekledım ertesıgın geldi şimdilik sorun yaşamadım inşallah da yaşamam .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:39 ----------

ayrıca ben eksoz acık olmasına ramen 80 90 km hızla ortalama 1,30 1,50 kr arasına düşürdüm otobanda sureklı kulanımda 130 140 km hizlada 170kr yaktım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    arkadaslar motorunu takas icin düsünen varsa Kymco Grand Dink 250 mi takas edebilirim ayrintilar icin pm.

Motosikleti
    Piaggio fly 100
    Evet merhaba bugün bende bir suzuki vl 250 sahibi oldum. bundan sonra motorla ilgili izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.
    Ömür biter yol bitmez

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı alperkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet merhaba bugün bende bir suzuki vl 250 sahibi oldum. bundan sonra motorla ilgili izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım.
    Hayırlı olsun
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Piaggio fly 100
    teşekkürler kardeş. daha soğuklardan fırsat bulup binemedik ama baharda yollara düşeriz heralde.
    Ömür biter yol bitmez

Motosikleti
    Suzuki VL250 İntruder
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. Kullanma kılavuzunu buldum ama asıl gerekli olan o servis montaj kitapçığı aslında. Söküp takarken nelere dikkat edeceğimiz vs. orada yazıyor olmalı. yasdal@yasdal.com a gönderirsen sevinirim. 35.000 km de 2005 model olarak aldım. Hatta sahibinden deki eski linkini paylaşayım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...67/pasif-ilan/

İlan kaldırıldı diyor ama alta indiğinizde detayları görebiliyorsunuz yine de. Eski motosikletim V motor olan çinlilerden (borelli ledov) olduğundan performansı bana 600 CC ye geçmiş intibası bile yaşattı. Henüz daha kendim bakım yapmadım. Aldığım arkadaş ısrarla daha bir kaç ay önce komple bakım yaptırdığını tekrar masraf yapmamamı söyledi. Bir tek bujileri değiştirmem gerekiyor. Ucuz buji takmış. Yakıtı şu anda biraz çok gibi geliyor bana. 5 lt. civarı 100 km'de. ortalama 40 TL lik 95 oktan benzinle 200 km gibi gidebiliyorum. Tek sıkıntım bu ama kullanım kılavuzundan doğru bujinin adına baktım bu gün uğrayıp alacağım. Yanlış hatırlamıyorsam NGK ER7C gibi bir kodu vardı. Alırken tekrar kontrol edeceğim. Büyük ihtimal doğru buji ile yakıtım da düzene girecek. Onun dışında bir sıkıntım yok. Hızlanmaları vs. çok güzel. Aldığım arkadaş son hız olarak tek kişi 160 - iki kişi 150 km/h gördüğünü iddia ediyordu am TEM de yaptığım bir iki denemede 140 ın üzerine pek çıkamadım. Çıkmak da istediğimden değil ama merak tabi. Şu anda camım yok uygun bir camı kendi imkanlarımla yapmak istiyorum buradan da yapım aşamalarını paylaşırım. Cam olmadan 110 ve üzeri hızlar can sıkıyor. Rüzgardan yolun tadına varamıyorsunuz. Vel hasılı VL 250 kullanan arkadaşlardan biraz daha geri bildirim olursa bu makinelerin tadını daha iyi çıkarırız. Ben sayfayı abone listesine kaydettim. Size de öneririm.
    selam öncelik motosikletin hatırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum. Aldığınız bu motosiklete bende bakmıştım anlaşmıştıkta yanlız aynı gün 3 VL 250 baktım ve son baktığıma karar kıldım. Size nasipmiş demekki. Suzuki Vl 250 gerçekten keyifli bi motor. Daha 500km yol yaptım yazı sabırsızlıkla beklemekteyim. Yaza hazırlıklarımızda ara vermeden devam ediyor önce zinciri değiştirdim. Aküm bitmişti değiştirdim ( Bu arada kesinlikle çin malı akü almayın kaldırmıyor YUASA YTX7LBS) sONRASINDA GEÇEN BUJİ DEĞİŞTİRDİM ngk cr9eix iridyum buji senin yazdığın buji olmaz. bugün yağ aldım castrol 4T 20 40 Hava yağ filitresinide alıcağım araştırıyorum. En çok sıkıntı lastiklerini bulamıyorum. Ön lastik tamam ama arka lastik zor bulunan ebatta Bakalım yaza kadar hazırız inş. Bakım masraflarından hiç kaçınmıyor ve severek kendim yapıyorum Ama şunu söyliyebilirimki bu motor hakkını fazlasıyla veriyor.

---------- Post added at 03:25 ---------- Previous post was at 03:22 ----------

Alıntı alperkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz hayırlı olsun kazasız Keyifli sürüşler. Nasıl motor hakkında izlenimleriniz olumlumu.

Motosikleti
    Suzuki VL250 Intruder
    selam öncelikle bir hafta önce 2006 model suzuki vl 250 intruder aldım başlangıç motoru olarak. motoruma kaliteli bir koruma demiri arıyorum. herhangi bir kontak bilgisi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

teşekkürler

Motosikleti
    ben biraz araştırdım bulamadım. Sonunda şuna karar verdim.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...p-projesi.html
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Suzuki VL250 Intruder
    selam arkadaşlar bir aydır VL 250 Intruder kullanıyorum. koruma demirini Küçükyalı'da bir ustaya yaptırdım. Full krom malzemeden ve cok başarılı. İsteyen olursa kontak bilgisi paylaşabilirim? Acaba motorum için Highway Hawk dışında fiyatı uygun bir sissy bar nerden bulabilirim?

Teşekkürler

hyosung gv250 ile karşılaştırmasını yapabilir mi bilen arkadaşlar?

Motosikleti
    Gv 250 de çok güzel bir motosiklet. Hatta daha heybetli daha güçlü. Açıkçası ben japon motosiklete binmenin verdiği güven için VL yi seçmiştim. Yanılmadım da. Ama sürüş, güç, gösteriş açısından GV 250 de çok tatmin edici bir motor.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Zincir seti değiştiren var mı? Benimki biraz eskimiş yenilemek istiyorum. Sanıyorum aşağıdaki bilgiler doğru.

SUZUKI VL250 2000-2006
    15 TOOTH FRONT
    43 TOOTH REAR
    HEAVY DUTY JT 520-114 CHAIN

Suzuki nin elinde yok yine standart. Nereden tedarik ederiz? Ebc ye de sordum onlarda da yok stokta.
    Gökhan YAŞDAL

almayı düşünüyorum...+ ve - leri nedir..sanırım parça problemi var...

Koruma Demiri Hakkında

Merhaba,

Ben Istanbul' dan Nurettin. Iki ay önce ilk motorumu aldim: KLE500. Koruma demiri yaptirmam sart çünkü orjinalini bulamiyorum.
    Küçükyali' da bir usta oldugunu duydum, hatta bugün bir yol tarifi de aldim. Forumdaki yaziniza istinaden mesaj atiyorum. Iletisim bilgilerini yazarsaniz bulmak çok daha kolay olacaktir. Tavsiyelerinizi de paylasin lütfen.

Tesekkür ederim.

parçaları çok mu zor bulunuyor..ey cemaati müslimin yok mu bilgi verecek yavru ıntruder le ilgili

Motosikleti
    Hayır sonuçta Suzuki var arkasında. Ben geçen gün debriyaj değiştirdim. Suzuki de yoktu. EBC alıp taktık. Dişli - zincir değiştirecek oldum stok yine yoktu ona da baktırıyorum hala başka marka. En kötü 3 hafta diyorlar.
    Gökhan YAŞDAL

Alıntı crazydragon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bir aydır VL 250 Intruder kullanıyorum. koruma demirini Küçükyalı'da bir ustaya yaptırdım. Full krom malzemeden ve cok başarılı. İsteyen olursa kontak bilgisi paylaşabilirim? Acaba motorum için Highway Hawk dışında fiyatı uygun bir sissy bar nerden bulabilirim?

Teşekkürler
    Merhaba,

Ben Istanbul' dan Nurettin. Iki ay önce ilk motorumu aldim: KLE500. Koruma demiri yaptirmam sart çünkü orjinalini bulamiyorum.
    Küçükyali' da bir usta oldugunu duydum, hatta bugün bir yol tarifi de aldim. Özel mesaj atamıyorum nedense... Iletisim bilgilerini yazarsaniz bulmak çok daha kolay olacaktir. Tavsiyelerinizi de paylasin lütfen.

Tesekkür ederim.

Motosikleti
    intruder 250 LC
    Merhaba
    benimde suzukı LC ıntruder 250 motırum var VL ile arada ne fark var anlayamadım .Bırde kullanım kılavuzunu internette bulamadım 300 kilometre falan yaptım cok harıka
    tesekkurler

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler