Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Suzuki Intruder C800 / VL800 / C50 / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Suzuki Intruder C800 / VL800 / C50

Teknik Özellikler

Renkler Metalik inci siyah, metalik koyu mavi
    Garanti 2 yıl veya 30.000km
    Motor Tipi 4-zamanlı, SOHC, 45° V-twin, elektronik yakıt enjeksiyonu
    Supaplar 4, silindir başına
    Soğutma sistemi Sıvı soğutmalı
    Silindir hacmi 805 cm3
    Çap 83,0 mm
    Strok 74,4 mm
    Sıkıştırma oranı 9,4 : 1
    Maksimum güç 53 hp / 6000 dd
    Maksimum tork 69 Nm / 3200 dd
    Aktarma Tipi Şaftlı
    Şanzıman sıralaması 5-vites

Ateşleme tipi Elektronik ateşleme (Transistörlü)
    Çalıştırma sistemi Elektrikli marş

Toplam uzunluk 2500 mm
    Toplam genişlik 955 mm
    Toplam yükseklik 1110 mm
    Aks arası mesafe 1655 mm
    Zeminden yükseklik 140 mm
    Sele yüksekliği 700 mm
    Çalışır ağırlık 277 kg
    Yakıt depo kapasitesi 15,5 Litre

Ön süspansiyon Teleskopik çatal, helezon yay, yağ sıkıştırmalı
    Arka süspansiyon Eklem tip, helezon yay, yağ sıkıştırmalı amortisör
    Ön fren Disk
    Arka fren Kampana
    Ön lastik ölçüsü 130/90-16 M/C (67H) İç lastikli
    Arka lastik ölçüsü 170/80-15 M/C (77H) İç lastikli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    bi intruder alıcam az kaldı ha :D

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    çook canlı bir sayfa
    rm125 bunu beğendi.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    motorlariniz cok guzel ama sanirim bu forum disinda baska bi adreste yazisiyorsunuz. biraz bilgi almak icin basligi ziyaret ettim tik yok

selamlar c800 hakkında bir başlık bulamadım.ankaradan yazıyorum benim rölanti dengesizliği sıkıntım var.Acaba aranızda bunu yaşayan veya çözen birisi var mı? Not: Enjeksiyonlu model

selamlar, fazla aktif bir sayfa değil sanırım. intruder m800 ya da vl800 merakına düştüm. diğer emsalleri ile kıyas yapan, inceleyen var mı ? yani neden dragstar değilde intruder gibi bir soru mesela. bir de tecrübeleriniz nelerdir ? ne düşünüyorsunuz.. vallahi neden hiç bu tarz mesajlar yok anlamadım.

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, fazla aktif bir sayfa değil sanırım. intruder m800 ya da vl800 merakına düştüm. diğer emsalleri ile kıyas yapan, inceleyen var mı ? yani neden dragstar değilde intruder gibi bir soru mesela. bir de tecrübeleriniz nelerdir ? ne düşünüyorsunuz.. vallahi neden hiç bu tarz mesajlar yok anlamadım.
    Biraz geç bir cevap olacak ama bilgilerim dahilinde yardımcı olayım.

Volusia 800 karbüratörlü, intruder 800 enjeksiyonlu modeller. Volusia 2004'e kadar üretilmişti yanlış hatırlamıyorsam.
    Ben 2 gün önce 2002 model bir Volusia sahibi oldum. Sesi kuvveti vs. müthiş. Bir kaç eksik var onları da tamamlayınca süper olacak.

Volusia'lar XL kasa olarak üretilmiş, cüssesi 1600 cc chopperlere denk bir kasa. En irilerinden diyebilirim. Dragstar yanında çok ufak kalıyor.
    Tabi makineden üstün makine vardır ona lafım yok ancak VL gerçekten çok kalıplı bir makine.

Miy33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia 800
    bende volusia kullanıcısıyım, hiç ses yok
    rm125 bunu beğendi.

atik216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Blackster
    herkes ses yok yazıyor birisi konu açsada az muhabbet etsek

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar istanbulda makinasını satan varmı?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar istanbulda makinasını satan varmı?
    Atilla Bey; hayırdır NC sarmadı mı ? : ) Belki ben düşünebilirim. Bütçe konusunda bilgilendirirseniz yardımcı olayım. Bizim konuda motorun resimlerini görebilirsiniz:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ylasimi-6.html
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    suzuki volusia 800 intruder
    bende 2003 volusia var yani vl800 veya c50 diye adlandırılan modeli kullanıyorum. çok memnunum fakat universiteye farklı bir şehire gidecegim için satıyorum. iki ayda 5000km yaptım bir kez bile sıkıntı çıkarmadı yakıt olsun güç olsun harika bir motor. kesinlikle tavsiye ederım. dusunen arkadaslar mesaj atabılır.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla Bey; hayırdır NC sarmadı mı ? : ) Belki ben düşünebilirim. Bütçe konusunda bilgilendirirseniz yardımcı olayım. Bizim konuda motorun resimlerini görebilirsiniz:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ylasimi-6.html
    nc den vazgeçemem... 2. motor olarak ucuz bişey düşünüyorum cruiser tarzında... yok bursaya 20 tl ye gidersin dersen takasa gireriz

Motosikleti
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc den vazgeçemem... 2. motor olarak ucuz bişey düşünüyorum cruiser tarzında... yok bursaya 20 tl ye gidersin dersen takasa gireriz
    NC gibi Kızılay dağıtmışçasına herkesin altında olan bir makineyle hayatta takasa girmem : ) Özel makineler, özel makinelerle takas edilmeli. Ucuz bir şey düşünüyorsan hacım, Dragstarlara bakmalısın. Bizim motorun sıfırı 40.000 TL şu an ve özel siparişle geliyor. Sıfır bulabileceğin alet klasik versiyonu. Bendeki yeni kasa muscle versiyon. Ben üzerindeki ekstralarla 6000 km'de ve Türkiye'ye sınırlı gelen rengiyle 35'e bırakmayı düşünüyorum. M1800R alacağım için böyle bir düşüncem var. Verdiğim linkte benim motorun tüm ekstralarını görebilirsin.
    sey_47 bunu beğendi.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Herkese slmlar herkes dediğimde 5-10 kişiyiz de Hadi sohbet açıyorum kışın sıkıntı çeken var mı? yani motoru bikaç hafta beklettikten sonra çalışmaayan ? yani karbüratörü vakum ve diyaframlı modellerde benzin haznesindeki benzin depoya geri döndüğü için herkes ''vurdurarak'' (tenzih ederim ) ) çalıştırıyor yada akü bitiriyor vs zorluyor yani bu meretlerin benzin musluğu cartu curtu bişeysi yokmu suzuki bunu düşünmemiş olamaz ki harley de zamanında aynı karbüratörü kullandı Not :Karbüratör Mikuni.

Motosikleti
    Yeni eve taşındığımdan bir süredir dışarıda, branda ile örtülüydü valla benim motor. Hem de 1 hafta kadar karlar altında bekledi. Bu süre içerisinde aksi gibi ayağım da kırıldığından motoru 3 hafta çalıştıramadım. Biraz karlar eriyip de bana kırık ayağıma rağmen yardımcı olacak biri bulabildim sonunda ve motor tek marşta çalıştı : ) Bir sıkıntım olmadı yani. Motor 2013 M800 enjeksiyonlu. Karbüratörlü her motorda olduğu gibi Volusia'lar için soğuk hava koşulları biraz uğraştırır. Mümkün mertebe kapalı ortam gerekiyor.
    pinkkuvars bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni eve taşındığımdan bir süredir dışarıda, branda ile örtülüydü valla benim motor. Hem de 1 hafta kadar karlar altında bekledi. Bu süre içerisinde aksi gibi ayağım da kırıldığından motoru 3 hafta çalıştıramadım. Biraz karlar eriyip de bana kırık ayağıma rağmen yardımcı olacak biri bulabildim sonunda ve motor tek marşta çalıştı : ) Bir sıkıntım olmadı yani. Motor 2013 M800 enjeksiyonlu. Karbüratörlü her motorda olduğu gibi Volusia'lar için soğuk hava koşulları biraz uğraştırır. Mümkün mertebe kapalı ortam gerekiyor.
    Abi gecmis olsun. Bayadir da yazamiyorum.

Dediginiz durumu bende yasayacagim. Bakalim calisacak mi. 1 kasimdan beri yatiyor motosiklet.
    Aku sokulu, depo dolu, motosiklet sehpada.
    Muhtemelen 10 nisanda mars vuracagim. Once akuyu saglam sarj ettirip, bakima goturecegim, yag filtre vs. Sonrasinda uzun yola cikacagim. Bakalim ne olacak. Icindeki benzin tahmin etmiyorum bozulacagini ama. Ici gecmis olabilir

karburatorlu araclarda da jikle falan ilk denemelerde calisir diye tahmin ediyorum. Eski motosikletim oyleydi, aku ölü oluyordu ancak ayak marsinda jikle ile tek seferinde aliyordu. Hee, jikle kapatmak, hafif gaz vermek rolantiye dusurmeden, falan baya ugrastiriyordu yalniz, motor isinana kadar.

Motosikleti
    Sağolasın İbrahim. Daha 3 hafta alçıda duracak ayak.

Aküyü şarj edip de bağlayıp çalıştırırsan bir problem olmaz. Sadece benzin uzun süre durmaktan bayatlayabilir ya da tortu bırakabilir. Depoya çok az miktarda temizlik katkısı da dökersen bir sıkıntı olmayacaktır. O kadar uzun süre durduktan sonra depodaki yakıttan hayır gelmeyebilir. En ideali haftada 1-2 defa en az 15 dakika çalıştırıp lastiklerin sırt yapmaması için motoru biraz sürmektir.

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street
    Merhaba, şuan bajaj avenger street kullanıyorum. 2002 model VL800 Intruder almayı düşünüyorum. Uzun yıllar beklemiş açıkta beklemiş bir motor buldum almak için sahibiyle konuşmayı düşünüyorum. Fakat almadan önce sizlere sormak istedim. Bilinen kronik bir arızası var mı. Bide dediğim gibi motorun durumu pek iyi değil. Sizce en fazla ne kadara almam mantıklı olur eksiklerini falan da yaptırmam gerekecek çünkü. Öğrenci olduğum için bütçemi ona göre ayarlamam gerekecek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı b1nt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, şuan bajaj avenger street kullanıyorum. 2002 model VL800 Intruder almayı düşünüyorum. Uzun yıllar beklemiş açıkta beklemiş bir motor buldum almak için sahibiyle konuşmayı düşünüyorum. Fakat almadan önce sizlere sormak istedim. Bilinen kronik bir arızası var mı. Bide dediğim gibi motorun durumu pek iyi değil. Sizce en fazla ne kadara almam mantıklı olur eksiklerini falan da yaptırmam gerekecek çünkü. Öğrenci olduğum için bütçemi ona göre ayarlamam gerekecek. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
    Suzuki cruiserların herhangi bir kronik arızası yoktur. Sadece ön frenleri zayıf olabilmekte. Bu durum doğru balata ile bile düzelmiyor maalesef. Yedek parçası da çok uygun fiyatlı olmadığından hem bu kadar eski hem de masraflı bir motosiklet almanızı tavsiye etmem.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)