Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

yamaha TZR Race Replica

Motovento
    REKLAM ALANI
    victor54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    Yaa AnlamadiĞim BİrŞey Var Cbr 125 Şuan TÜrkİyede Ve Grubunda Tek Nİye TÜrkİyede Olmayan Ve Belkİde HİÇ Olmayacak SatiŞa Sunulmayacak ÜrÜnlerle Kiyaslamaya ÇaliŞiyorsunuz.............
    Cbr 125 Burada Ve Aslanlar Gİbİ Yollarda..............................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ben de sidik yarışına katılayım dedim, madem bilen bilmeyen atıyo tutuyo...Benim neyim eksik. Bence CBR 125 commuter'dır,aynı zamanda race'dir ve SuperSport'dur, bunu ispatlamak için YBR 125 ile performanslarını kıyaslamak yeterli olacaktır.İkisi de 4 zamanlı 125, ama baya performans farkı var aralarında.Niye?Çünkü CBR 125 race.İşte o kadar.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    Kargaya yavrusu şahan gibidir. Boşuna sinir yapmayın arkadaşlar. Anlaşılan herkes kendi motosikletini çok seviyor. Ne güzel

gurolteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125**34 ZKN 34**
    Arkadaşlar bencede cbr125 bir race motordur honda com a girdiğinizde zatenrace kısmında yer almaktadır.şimdi şöle kıyaslamak gerekirse race motor olduğu kannatine varacaksınız zaten çogu 125 cc motor 120 km yi geçmemektedir ama cbr 125 yaklaşık 150 km hıza tek kişi çıkma kapasitesine sahip bir motor tamam dez avatntajlarıda yok değil ama fiyat ve kaliteyi göz önünde bulundurursak çok iyi bir performansa sahip arka tekeri kalınlaştır sınıfında en iyisi olacak kadar kullanışlı bir motor diyebilirim.Onun için cbr125 motoru olanlar bu tartışmadan etkileneceklerini sanmıyorum ben motora 8-10 milyar vermedimki benim beklentilerimi her şekil karşılıyo..

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    alalı iki hafta oldu forum u takip eden arkadaşlar bilir 1170 km oldu 140 ı gördü motor bu gün ilk kez bu kadar zorladım motoru o da 9500/10000 devirde zorlamak denirse helal olsun honda ya 125 cc motor yapmış bu kadar arkasından konuşturuyor
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    canın sıkılınca bugün cbr 'a nasıl dokundursak diye düşünmeye başlıyosun arkadaşım. amacın ne anlamıyorum, açtığın topicte ne anlatmak istediğini de anlamadım. kendine başka meşgale bul artık,baydın milleti, senin çamur atmanla cbr 'a bişey olmaz. dünyada kolay ulaşılamayacak bir yere gelmiş bir motor benim motorum ve ona aşığım ben. sen alma olsun bitsin...
    +9999999999999999999999999999999999999999999999
    CBR 125 R

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    http://cbr125r.online.fr/e107_plugin...ges/videos.php
    SİZ SADECE BU SİTEYE GİRİP ONDAN SONRA YORUM YAPIN ARKADAŞLAR
    SİTEDE GÜZEL ATRAKSYONLAR VAR

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abisi site için saol ya.. cbr 125 arşivi yapıyordum.. çok ii oldu.. cbr125 ile ilgili bildiğiniz siteler warsa ii olur hocam..
    CBR 600F Honda,

umitsuha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ArkadaŞlar Motor Alacmda Baliyorumda Nekadar Da Çamur Atan Olsada Cbr 125 İyİ Bİr MotormuŞ Gİbİ Gelİyor Bana Ben Anlamam Motordan Ama Sİzlerİn Yorumlarina Bakilirsa GÜzel Bİr Motor Sİzce İlk BaŞlayacam Alayimmi

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr'cilar kızıcak belki ama oyuncak gibi, şaka gibi bi makine bu yaa.. Birde çakmaları çıktı yaa.. Onlar daha da vahim!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

UnSpokeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar bende CBR 125 R kullanıyorum..
    ve gerçekten bu konu sakız oldu gitti desem yeridir yani uzadıda uzadı...
    Honda'nın kataloğuna baktığınızda bu alet supersport sınıfında yer alıyor bence daha nekadar tartışmalıyız ki bunu? bakıyorum cbr a çamur atanların çoğunda motor bile yok.. hani kedi uzanamadığı ciğere derler yaa... o hesap olmasın sakın?

Ha gelelim benim fikrime.. (gerçi ne kadar önemsenir bilmiyorum ama..)
    parası yetenler ve fazla bi beklentisi olmayanlar için son derece mantıklı bi seçim.. Binerim motoruma canım nereye isterse oraya... E allah için yakışıklı makina yani.. E daha ne olsun yaaaa fazla kurcalamak yanlış bence...
    İlla devr-ül alemin, bi kerametun red - line

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı themarmara adlı üyeden alıntı
    yani sizin olaynız aynen bu arkadaslar.sizler cbr 125 sahiplerini motorlarından sogutmak için burdasınız ve bu yaptıklarınıza birinin dur demesi gerekiyor.arkadaslar o resimler 50 cc.yani bunu düşünün bi akıllı baslı 50 cc ya.hani mobylette olanlarla aynı bir zamanlar herolar vardı iki vitesli onlarla aynı motor gücü.yamahanın 125 lik sınıfta ürettiği makineller malümünüz ybr var cbr la eslestirebilcek olan oda tozunu yutar.50 cc lik bu makina lar ancak vitrine konur.iki kişi bayır cıkarmı acaba.ya bide biz sadece cbr 125 e görüntü icabı iyi hos güzel motor yapmıs honda demedik.sen motordan anlmıyorsun yada etrafa savuracak paran cok.motor alırtken ben sahsen motoruna ve öz.motor kadro uyumuna.fiyat mal orantısına görüntüsüne kalitesine bakarım yani fiyatıyla da makul olcak.aprilla nın 125 lik rs modeli 8000 ytl civarı diye biliyorum ben.ona okadar vereceğime alırım 600 lük makina ikinci el.he bu ikisine verecek param yoksa cebimde 4500 ytl varsa ve racing tadında görüntüsünde hem havalı hemde kaliteli bir motor istiyorsam cbr 125 alırım.ayrıca racing makine değil diyorsanız cbr 125 ile bir arastırma yapın derim cbr 125 in yarıs resimlerini görürsünüz.ben sahsen o resimlerdeki motora para vermem kşim bilir kac para bide.50 cc lik motora ver bi sürü para akıl işi mi
    uheuheuhee benden erken davranmışsın kardeş . sözlerine katılıyorum . görüntüye aldanan arkadaşlara duyurulur... biraz sayılara dikkat edin ...

Arkadaşlar cbr 125 r kasa ufak olabilir ancak 13,2 hp güç motorun sadece tork ve güç diagramında bir devirde bir an için çıkıp ta geri düştüğü bir durum değil grafikte maksimum güç yüksek devirler de hızlı bir düşüş yaşamıyor baya baya düz gidiyor ve buna güvenerek 6 vites i koymuş capon kardeşler.. CBR yazısının sonundaki "R" süs değil etiketten "r" ı sökünce bu motoru titan bile geçiyor
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

tarzanabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha bisan megashock sürüyoz :(
    Arkadaşlar bence bu tartışma yersiz..

İsteyen arkadaşlar alıyorlar, parasına göre iyi bir motor ve beklenen performansı veriyor. Her race motordan 300 yapmasını beklemek mantıksız olur. Ki motorun kendi yarışlarının yapılması da resmi anlamda race olduğunun bir ispatı olarak alınabilir.

Ben race tarzı motorlardan hoşlanmıyorum ama bu yüzden ortalamanın altında performansa sahip bir race motoru kötüleyemem. Aynı şekilde, herkes bir race motora 20000 ytl verebilecek ekonomiye sahip değil.

Eğer bu motor resmen race olarak adlandırılabiliyorsa, yarışları yapılıyorsa, kullananlar memnunsa böyle bir tartışmaya gerek olmamalı. Kaldı ki konumuz da bu değil.

Yalnız yamaha çok güzel bir motor yapmış, benim bile içim cız etti tam cruiser alacakken
    Patronundan memnun musun? [FONT="Impact"]genh.projesi.com[/FONT]

arkadaşlar bahsettiğiniz motorlar birbirlerin den çok farklı makineler. ikisinden de kullandım. honda cbr 125 sadece spor bi model. yamaha tzr 50 ise tamamen küçük hacimli bir süperspor. başlangıçta ikisinide kullanabilirsiniz yada sınıf değiştirirken kullanabilirsiniz. eğer sportouring'e geçecekseniz cbr, ama süperspor'a geçiş yapacaksanız tzr iyi birere karar olur. bu sadece bu iki model için geçerli değil. her modelin ufak hacimli motosikletini kullanarak başlamak en güvenli yol olacaktır. bide günümüzde artık motorları belli bi sınıfa sokmak çok zor hale geldi. artık otomatik bir chooper bile var. bunu kullanınca ben ne zevk alacam chooper kullanmaktan nerde bunun vitesleri nerde bunun devir sesi nerde bunun motor freni............

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1

hortlamış bi konu daha
    tzr 50 yi nerden buldunda kullandın?
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler