Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Truva Tr 250-4

Motovento
    REKLAM ALANI

.................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Truva 250
    truvacılar hiç forumlara uğramıyorsunuz... aynı motor olan masaiciler baskın çıktılar... halbuki bizimki daha iyi... aksesuarımız fazla en azından....

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı runnercity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    truvacılar hiç forumlara uğramıyorsunuz... aynı motor olan masaiciler baskın çıktılar... halbuki bizimki daha iyi... aksesuarımız fazla en azından....
    ben Dikmen'deyim yakınlardaysan haberleşelim.

Motosikleti
    Truva 250
    Gupilya ben çayyolundayım... mail adresim mfuatg@hotmail.com msn adresimde o buradan da haberleşebilriz...

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    bizim masai sizin truva yı döver arkadaşlar

Motosikleti
    Truva 250
    en güzel motor bizim motor.....

Motosikleti
    honda cbr 125
    mesela haberlesmek icin pazar gunu MT Ankara bulusmasina gelin orda haberlesin daha guzel olur

hem kar yagmaz ise motorla gelirsiniz.. tadindan yenmez

:]

Shakulin

Ankarada'ki truvacılar slm

Ankarada'ki truvacılar slm havalar ısınınca biraz turlayalım beraber ,bende 7,8 aydır truva sahibiyim. Basınevlerinde oturuyorum.

benim kanaatim bu motorla haftada 1,2 kez tur atmak en ideali öyle hergün dolaşırsan servisten çıkmaz diye düşünüyorum

sevgiler saygılar.

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı seyrialem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kanaatim bu motorla haftada 1,2 kez tur atmak en ideali öyle hergün dolaşırsan servisten çıkmaz diye düşünüyorum
    niye kine ne?

bence...

ya biraz hassas motor bunlar süs eşyası gibi bakıyorum ,ben bir de kaza yaptım ondan belki . dikkatli olmaya çalışıyorum.

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı seyrialem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya biraz hassas motor bunlar süs eşyası gibi bakıyorum ,ben bir de kaza yaptım ondan belki . dikkatli olmaya çalışıyorum.
    geçmiş olsun aman dikkat.

Merhaba arkadaşlar uzun aradan sonra tekrar birlikteyiz.
    Truva bir motor almayı düşünürken Jinlun'a karar kıldım bir zamanlar harika bir şekilde modifiye etmiştim yaz dan beri tepesinden inmedim ufak tefek sorunlar çıkarsada bu güne kadar ciddi şekilde yolda kalmadım 14000 km ye ulaştım ama kışın da bindiğim için motor çok pis görünüyor havaların soğumasından dolayıda pek bir bakım yapamıyorum ama yaza yeniden cillop gibi edeceğim
    bu arada geçenlerde yağmurda yola çıktığımda bujilere yada karbüratöre su almış olmalı tekleme yaptı ilk kez başıma geldi cigleyle kısa bir sürüşün ardından kesildi...
    Bu arada istanbuldaki arkadaşlarla aramızda bir gezi düzenliyelim derim.

Motosikleti
    Truva 250
    ben maalesef kışın pek binemiyorum... hafta sonları hava güzelse eğer motoru bir çalıştırıp yakın çevrede ve de yavaş yavaş biraz dolaşıyorum.. bir an önce yaz gelse tam süper olacak...

bir şey sormak istiyorum arkadaşlar özellikle de ankara da ki truvacılar hatta tüm motorcular... ben motorun yanındaki truva yazılarını söktüm... yerine şöyle güzel bir szukinin veya yamaha nın orjinal kabartma amblemlerinden yapıştırmak istiyorum ama bulamadım bir türlü.... bulmam konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba... hiçç olmazsa jinlun un marauder yazısını yapıştıracağım... başka tavsiyesi olan varmı???

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Truva bayisi benim arkadaşım gerçekten çin malları içinde en kaliteli üretim yapan firma.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

arkadaşlar bugün bir truva 250 cruiser almayı düşünüyorum.keeway sl 150 alıcaktım baktım ki alan 4-5 ay sonra satıyor büyütmek için.250 lik başlangıç en iyisi anladım ki.regale baktım,herkes memnun ama fiyatı hiçde az değil.keeway supershadowa baktım,güzel motor ama donanımı az.aldıktan sonra cam,koruma demiri,pegler derken fiyat artıcak.jinluna baktım fena değil derken tesadüfen truvayı gördüm.en çok hoşuma giden donanımın yüksek olması ve en önemlisi vites göstergesi olması.scooterdan vitesliye geçeceğim için başlangıç için çok önemli açıkcası.
    arkadaşın biri motoru almış ailesi izin vermemiş binmesine. 0 motoru satıyor binemeden.dua edin bugün anlaşırsak aranıza bi truvalı hector daha katılıyor

Motosikleti
    Truva 250
    hoşgeldin oguner....

Motosikleti
    TRUVA 250/4 2006
    oguner ne oldu hala sonuclanmadımı senin motor işin. beyler cumartesi fuara gelen varmı varsa toplanalım tanışalım

oguner ne oldu hala sonuclanmadımı senin motor işin. beyler cumartesi fuara gelen varmı varsa toplanalım tanışalım

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı bigking adlı üyeden alıntı Mesajı göster

osman abi sen ilk yardım kursundan bu yana yoksun hoşgeldin
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Truva 250

Bahar Geliyor...

Evet arkadaşlar bahar geliyor... havalar ısınıyor... özellikle ankaralı truvacılar varmı plan program... ???

Motosikleti
    Truva 250 TR
    Evet arkadaşlar bahar geliyor... havalar ısınıyor... özellikle ankaralı truvacılar varmı plan program... ???
    var var
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...-gezisi-6.html

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler