Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Alıntı Emiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar , sizleri uzun süredir merakla zevkle takip ediyorum.YzfR125 kullanıcısı idim motorumu sattım birazda kredi çekerek şu an 21.000 tl bütçe hazırladım kendime zorla.tabi bu paranın bankaya ödemesi 27.000 tl oluyor.Sizden ricam şudur 21.000 tl ye 2007 - + motor bulamıyorum bulduğum 60.000 km de oluyor full boyalı oluyor.Ben motor alsam arıza verse o arızayı giderecek tamir parası bulamam o yüzden biraz masrafsız temiz birşey arıyorum.21.000 TL ye max35.000 km , boyasız bi motor bulamam mı ? Sahibinden.com da incelemediğim hatta tel numarasını ezbere bilmediğim ilan kalmadı ama yok 23.500 den aşağı motor bulamıyorum :( Ne yapmam gerek bana bi fikir verirmisiniz sabırsızlanıyorum artık , konuyla alakalı tecrübelerinizi umutla ve ümitle bekliyorum saygılar sunuyorum.
    Boyasız bulmanız bence çok önemli değil. 2 teker sonuçta temiz bile olsa yarın sizde düşürebilirsiniz. Temiz kullanılmışsa km de bence o kadar önemli değil yağı suyu eksik edilmemişse 100.000km yi rahatlıkla görür. Daha tecrübeli arkadaşların yorumlarına da bakarsanız faydalı olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    geç kaldın kasım dan sonra alırsın artık bu işler böyle maalesef bu aylar el yakar her motor
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

aadrenalin16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 600 rr
    Alıntı KaanMutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 için olan lazım bu olmaz sanırım
    07 2015 arası zaten bunlar.bendede kırmızısı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan var bende 2014 e oluyıır.2015 de aynı zaten.
    delı kadirr ulennn

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    21 Binliraya alacaginiz RR sadece ariza verir günümüzde. Ama tabi piyasa belli de olmuyor. Bir arkadasim 9ooo kmde 2004 model kazasiz boyasiz Bir Almancinin motorunu 18 binliraya aldi. Daha 1 ay olmadı. Biraz da şans işi. Fakat size tavsiyem motor alıp riske gireceğinize motor almayin butcenizi artirin. Veya 4 silindir nakedlere bakip bir sezon kullanin. Sonra RR 'a geçiş yaparsınız 😊
    KaanMutlu bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Piyasa fena uçmuş 2008 modele 27.000TL yazan var o ne öyle ya. Alıcısı da olmaz bence o fiyattan.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Piyasa göreceli...
    2008 RR 'a 24 veren de var , 2010 Model RR'ı 25 Bine veren de var. Fakat genel olarak ortalamanin yüksek olması fiyatları şişirmekten kaynaklanıyor. 2013 Model 1100 kmde motoru 29 a satan arkadasim varken 2013 3ooo kmde motorunu 33 bine satan arkadaslarimiz da var.
    Sonuc olarak biraz nasip işi biraz şans işi diyelim
    Ben şahsen şu piyasada 2013 modelden aşağısına para vermem. Çünkü güvenemem. Sonra titizligimden kafayi siyiriyorum çünkü
    Son olarak bilmediğiniz motoru almayın.
    bilginozi bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa göreceli...
    2008 RR 'a 24 veren de var , 2010 Model RR'ı 25 Bine veren de var. Fakat genel olarak ortalamanin yüksek olması fiyatları şişirmekten kaynaklanıyor. 2013 Model 1100 kmde motoru 29 a satan arkadasim varken 2013 3ooo kmde motorunu 33 bine satan arkadaslarimiz da var.
    Sonuc olarak biraz nasip işi biraz şans işi diyelim
    Ben şahsen şu piyasada 2013 modelden aşağısına para vermem. Çünkü güvenemem. Sonra titizligimden kafayi siyiriyorum çünkü
    Son olarak bilmediğiniz motoru almayın.
    usta sen motoru ne zaman satıcan

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Belimi toparlayana kadar satmayı düşünmüyorum o da nerden baksan bu sezon sonuna denk gelir. 1yil daha bende kalir RR sanırım. R6 ya doyamadan sattim. Aklim R6 da kaldi bundan sonra sifir R6 planliyorum da bakalim artik kismet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Arkadaslar bugün yakiti denedim. Ortalama 4 ila 10 bin devir aralığında 100 KM de 4.1 litre yakit tüketmişim 😊

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    bende cbr ı sene sonu satmayı düşünüyorum. satacağın zaman haberimiz olsun

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaslar bugün yakiti denedim. Ortalama 4 ila 10 bin devir aralığında 100 KM de 4.1 litre yakit tüketmişim 😊
    Ben de dün pistte denedim 14lt/100km harcamış hayvan

Arkadaşlar iyi akşamlar foruma yeni katıldım ve uzun zamandır kafamı kurcalayan birkaç soru var . Buradaki deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum . Ben sergen 18 yaşındayım daha önce motor kullanmadım ve bu yaz hem araba hemde motor ehliyetimle açılışı yapmak istiyorum fakat kafamdaki soru şu ; ilk önce başlangıç olarak yamaha R25 ya da Hyosung Gt250 den birini alabilirim ama asıl hedefim &00RR bunun için 4 5 ay 250cc leri sürüp honda güvenli sürüş eğitimlerine gittikten sonra başka ne yapmalıyım bunları yaptığım zaman kendimi hazır hissediceğimi düşünüyorum ama önerileriniz varsa lütfen söyleyin.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bugün Uzun bir Gezi yaptım Buyrun Fotoğraflar...

Arkadaşlar; 115 KM Sonunda Almış olduğum Yakıt Aşağıdaki fotoda mevcut Yakıt hesabını yapmak size kalıyor artık Hız Aralığı 100-150 KMH olmak şartıyla ; 100 KM'de TÜKETİM 4.1 Litre

Mitoqondri, gursus, trancexp ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de dün pistte denedim 14lt/100km harcamış hayvan
    anormal yakmış, sızıntı olmasın

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Mrb arkadaşlar hafta sonu Safranbolu motosiklet festivaline gittik geldik, pazar günü dönüşte içesine yağmur yedik ve lastiklerin yağmur performansınıda denemiş oldum, virajlarda hafiften sıyırmalar oldu ama ben aşırı viraj yapan birisi olduğum için sınırı zorladım ara ara fakat beni en çok şaşırtan ıslaktaki frenajı oldu çok sağlam tutundu ön taraf...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Kayseri - Safranbolu - Amasra gittik geldik toplamda 1300 km filan oldu ortalama yakıt 100km/4,3 lt civarı, 90 ile 160 km arası değişken hızlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    1000rr nin hastasıyım ama neden bilmiyorum
    Maslak, jurisgonzo ve 106GT! bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar hafta sonu Safranbolu motosiklet festivaline gittik geldik, pazar günü dönüşte içesine yağmur yedik ve lastiklerin yağmur performansınıda denemiş oldum, virajlarda hafiften sıyırmalar oldu ama ben aşırı viraj yapan birisi olduğum için sınırı zorladım ara ara fakat beni en çok şaşırtan ıslaktaki frenajı oldu çok sağlam tutundu ön taraf...

http://i.hizliresim.com/EY6ba9.jpg

http://i.hizliresim.com/mP7dYy.jpg

http://i.hizliresim.com/j51LkG.jpg

http://i.hizliresim.com/2gNyX0.jpg

http://i.hizliresim.com/BM6Epj.jpg

http://i.hizliresim.com/ZDQWb0.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:21 ----------

Kayseri - Safranbolu - Amasra gittik geldik toplamda 1300 km filan oldu ortalama yakıt 100km/4,3 lt civarı, 90 ile 160 km arası değişken hızlar.
    abi ısırmasın beni (600 ün yanına gelen arkadaş hayran kalarak vay be abi ısırır mı beni demişti )
    106GT! ve FalconX bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yakıtlarımız hemen hemen ayni demekki. Çok güzel bir gezi yapmissiniz Kazasiz Sürusler Dilerim
    106GT! bunu beğendi.

Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000rr nin hastasıyım ama neden bilmiyorum
    Çook geçmiş olsun hocam bu hastalığın tedavisi belli , hastalığın tanısı adı fireblade kullanmadan geçmez haberin olsun
    bilginozi bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Az önce bir takım pirelli rosso corsa siparişi verdim, yarın elimde olacak inşallah. Geçen sene tarihli michelin pp2 lerin frenlemede ciddi şekilde özelliğini kaybettiğini düşünmeye başlamıştım ki satıcı kişi lastiklerin 1 sezon sonunda özelliklerini kaybettiğini söyledi.
    jurisgonzo bunu beğendi.

Motosikleti
    size bir uzman sorusu 2015 600 rr ın kafa grenajı ve yan grenej fiyatlarını bilen varmı sorunun cevabı bende ilerleyen saatler de gelecek şapkanız uçacak resmen

niyemi sordum bu soruyu dün mazgalın üstünde yanlayınca insan merak ediyor haliyle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler