Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı mustaf_y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu brandanın aynısından bir sene önce aldım. Kapalı alanda kullanıyorum ve çok memnunum. Kapalı alanda bile olsa 4-5 günde toz oluyordu. Çünkü garaj kapısı sürekli açılıp kapanıyor. Şimdi 1 ay dokunmasam bile pırıl pırıl makinem.

Kesinlikle tavsiye ederim...
    bu iyi haber nasıl kumaş kalitesi falan biz daha alamadık maalesef aras kargo sağolsun cumartesi izmirde olan kargoyu bir türlü eve getiremediler keşke gidip ben alsaydım nette alışverişlerinizde kargo seçme varsa sakın bu firmayı kullanmayın bu kaç oldu bana
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Değerli Arkadaşlar;
    Geçen gün Servisin 2 Bin kmde bir Yağ ve Filtre Bakım zorunluluğu var demesinden dolayı Honda Türkiyeye mail atmıstım ve bugün geri döndüler. Kesinlikle öyle birsey yok, Sizin bakım kitapçığınızdaki Aralıklar 6 Bin kmde birdir kitapçığa uyacaksınız garantiden düşme söz konusu değildir dedi.
    Bu konuya da açıklık getirmiş olduk. Bizim motorların servise girme kmleri 6ooo kmde birdir. Bilginiz olsun

Uygulama Candır

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli Arkadaşlar;
    Geçen gün Servisin 2 Bin kmde bir Yağ ve Filtre Bakım zorunluluğu var demesinden dolayı Honda Türkiyeye mail atmıstım ve bugün geri döndüler. Kesinlikle öyle birsey yok, Sizin bakım kitapçığınızdaki Aralıklar 6 Bin kmde birdir kitapçığa uyacaksınız garantiden düşme söz konusu değildir dedi.
    Bu konuya da açıklık getirmiş olduk. Bizim motorların servise girme kmleri 6ooo kmde birdir. Bilginiz olsun

Uygulama Candır
    bence servis seni çok seviyor desek daha doğru mu olur bilemedim

ek olarak egsoz ile sayende 1 saat fazladan uğraşmış olduk takarken
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

gokhan87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "2008 Honda CBR600RR & Pcx
    Arkadaşlar selam geçen ay 600RR ımı alıp aranıza katılabildim en sonunda, 1,5 sene cbr250r kullandıktan sonra kısmet kavuştum motoruma.

ayrıca instagram kullanan arkadaşları sayfama bekliyorum, çok güzel fotoğraflar gördüm geçmiş sayfalarda instagramda : @turkishriders hesabı bana aittir, herkese güvenli sürüşler dilerim.
    deep_far, Maslak, Mitoqondri ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İlkay cığım kafam güzeldi yanlış hatirlamışım
    Turkishriderse bol bol fotograf atiyorm ama yayinlamiyorsun :/

Motosikleti
    instagram kullanıcı adın ney geçen gün yayınladım senin fotoğrafı

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    Alıntı gokhan87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam geçen ay 600RR ımı alıp aranıza katılabildim en sonunda, 1,5 sene cbr250r kullandıktan sonra kısmet kavuştum motoruma.

http://i.hizliresim.com/mPG16Y.jpg
    http://i.hizliresim.com/j54V39.jpg
    http://i.hizliresim.com/YBvrkA.jpg

ayrıca instagram kullanan arkadaşları sayfama bekliyorum, çok güzel fotoğraflar gördüm geçmiş sayfalarda instagramda : @turkishriders hesabı bana aittir, herkese güvenli sürüşler dilerim.
    maaşallah = )

çok güzel motor kazasız belasız
    gokhan87 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    su an yoğun bi turkishriders begenisi yasiyorum

Motosikleti

hayırlı olsun
    valla bizde atıyoruz arada ama yoğunluktandır deyip geçiştirdim sonra

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    valla bizde atıyoruz arada ama yoğunluktandır deyip geçiştirdim sonra
    valla haklısın bazen çok geliyor karışıyor tekrar gönderir misin?

Bu motoru istiyorum benim olmalı alıcam bunu binicem üstüne

Şaka bir yana çok güzel makine rabbim kaz bela vermesin arkadaşım ayrıyeten bu rengi ilk defa gördüm yada fotoğraftan öyle hissettim kaç model

Motosikleti
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru istiyorum benim olmalı alıcam bunu binicem üstüne

Şaka bir yana çok güzel makine rabbim kaz bela vermesin arkadaşım ayrıyeten bu rengi ilk defa gördüm yada fotoğraftan öyle hissettim kaç model
    Teşekkürler evet bu renk pek yok 2008 model inşallah hayırlısı ile sana da nasip olur.

Motosikleti

hayırlısı olsun kazasız belasız akrep headers danmı yoksa tüpmü sadece 1.5 cbr 250 derken önceden büyük motor yoksa dikkat 600 rr farklı kendimden biliyorum gaza gelmemek lazım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkay cığım kafam güzeldi yanlış hatirlamışım
    Turkishriderse bol bol fotograf atiyorm ama yayinlamiyorsun :/
    ben bilmem o kadar video araması bile yapıp detaylı 10 saat anlattık ama :D
    neyse belli ki bizim kafamız güzel değilmiş

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun kazasız belasız akrep headers danmı yoksa tüpmü sadece 1.5 cbr 250 derken önceden büyük motor yoksa dikkat 600 rr farklı kendimden biliyorum gaza gelmemek lazım
    1.5 sene demiş aslında orada virgülü kaçırmış olabilirsiniz arada

Motosikleti
    1.5 sene demiş aslında orada virgülü kaçırmış olabilirsiniz arada [/QUOTE]

düzelteyim cümleyi 1.5 sene cbr 250 kullandım derken cbr den önceden büyük motor var mıydı yoksa dikkat 600 rr farklı kendimden biliyorum gaza gelmemek lazım

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5 sene demiş aslında orada virgülü kaçırmış olabilirsiniz arada
    düzelteyim cümleyi 1.5 sene cbr 250 kullandım derken cbr den önceden büyük motor var mıydı yoksa dikkat 600 rr farklı kendimden biliyorum gaza gelmemek lazım[/QUOTE]

egsoz sadece tüp, cbr250r öncesi scooter tecrübesi var 600rr almadan öncede 1 kaç hafta cbf1000 ile takıldım ama rr gerçekten farklı dikkatliyim,gaza gelmiyorum :D

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaslar bugün otobanda abs nin faydasını cidden gördüm. Hatta hayatımı korudu diyebilirim. 200km ile giderken yol çalışması olan bir yerde yol daralıyordu. Yaklaşık 150-200mt önümde tır gidiyordu ve o daralan kısım herhangi bir taşıt için hız kesmeyi gerektirecek bir nokta değil yani kısmen daralıyor. Her sabah o bölgeden arabamla geçiyorum çünkü. Ancak tır o kadar yavaşlamışki bunu farketmemle frene sonuna kadar asılmam bir oldu bir taraftan abs freni yaparken aynı anda manevra yaparak tırın yan tarafına konumlanmaya çalıştım ve tırın arka tamponu ile aynı hızaya geldiğimdeki hızım 60km idi. Yani tır 60km ile gidiyormuş. Kameram kayıttaydı ama şirkete dönünce kontrol ettim o anda batarta bitmiş ve ne yazıkki kapanmış. Motorumda abs olmasaydı bu denki iyi fren yapabileceğimi sanmıyorum ancak diğer bir yandan güvenlik mesafesi yönünden abs nin oluşu fazla cesaret veriyor bu da negatif tarafı sanırım. Sevgilerle.
    Mitoqondri ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam geçmiş zaman okuduğum bir konu vardı 600rr'a abs takmakla ilgili sizin konunuzdu daha sonra konuyu takibi unuttum ve takmışsınız gördüğüm kadarıyla başarılıda olmuş.. Ayrıca tebrik ederim hocam abs konusunda ki başarınızdan.. Benim merak ettiğim orjinal fabrika çıkışı abslerden bir farkı var mı ? Beyin nasıl kabul etti vs. konunun linki varsa bakabilirim..

Bu arada çok büyük geçmiş olsun.. Allah korumuş..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Orjinal 600rr abs den hiçbir farkı yok. Herşey birebir aynısı takıldı. Fren kaliperleri bile değişti. Abs beyni ile ateşleme beyni bağımsız çalıştıkları için abs beynini çalıştırmak sıkıntı olmadı. Ama olayı çözene kadar cidden çok ter döktüm. Linki burda: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-hakkinda.html
    Bu arada anlamadığım şey. Honda neden Türkiyeye abs li ss opsiyonu vermiyor. Tamam fiyat farkı olabilir ama adam parasını ödeyip abs li almak istiyorsa onlara ne ? Bu sene 1000rr sp getirdiler onlarda bile abs yok arkadaş inanamıyorum. Sene olmuş 2015 özellikle bu sürat motorlarında olması gerekirken abs yok.
    Resimler patlamış bu arada.
    Mitoqondri bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugün otobanda abs nin faydasını cidden gördüm. Hatta hayatımı korudu diyebilirim. 200km ile giderken yol çalışması olan bir yerde yol daralıyordu. Yaklaşık 150-200mt önümde tır gidiyordu ve o daralan kısım herhangi bir taşıt için hız kesmeyi gerektirecek bir nokta değil yani kısmen daralıyor. Her sabah o bölgeden arabamla geçiyorum çünkü. Ancak tır o kadar yavaşlamışki bunu farketmemle frene sonuna kadar asılmam bir oldu bir taraftan abs freni yaparken aynı anda manevra yaparak tırın yan tarafına konumlanmaya çalıştım ve tırın arka tamponu ile aynı hızaya geldiğimdeki hızım 60km idi. Yani tır 60km ile gidiyormuş. Kameram kayıttaydı ama şirkete dönünce kontrol ettim o anda batarta bitmiş ve ne yazıkki kapanmış. Motorumda abs olmasaydı bu denki iyi fren yapabileceğimi sanmıyorum ancak diğer bir yandan güvenlik mesafesi yönünden abs nin oluşu fazla cesaret veriyor bu da negatif tarafı sanırım. Sevgilerle.
    senin konuda fotolar yine uçmuş bende bir ara servisle görüşeceğim honda dan alacağım (varsa veya getirip )parçalarla ve dolayısıyla garantiyi bozmadan takabilir miyim diye

hatta senin konudan bahsetmiştim ustalara geniş bir zamanda fabrikayı arar sorarız demişlerdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler