Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de sifir alu aldm servisyen.
    360 lira bayildik
    Sokup yazi beklemek lazim aslinda
    marka-model i ne aldın. bi de kuru mu jel mi? ben de degıstırmeyı dusunuyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Marka Yuasa ; Model YTZ10S ; Zaten Orjinal RR Aküsü Serviste mevcut ... Fiyatı 360 TL
    İşte Akü bu ...

Uploaded with ImageShack.us

wolrath, 106GT!, ömer2 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    bandit 1200le deniyormusunuz hiç 600rr ı?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    1200 Değil Bandit 600 Bu motor...
    Bizim öyle kapısma hevesimiz pek olmuyor. 110-130 Aralığında gezeriz sürekli. Kimse Kimseyi gerilerde bırakmaz. Hızlanırsak da beraber hızlanırız
    forewer, initial-D, ömer2 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Sizin oralar ne güzel yaa sahil boyu gazla dur Rizeden gir Samsundan çık hafif virajlar filan harika yani imreniyorum bazen, aküde maşallah altın gibi parlıyor

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bizim buralar motor icin ideal degil aslinda. Ortalama olarak Haftanin 4/5 günü yagislidir. Bazen 30 gun boyunca yagislar araliksiz devam ediyor.
    Yollarimiz guzel genis ve virajli ama yayalar cok bilincsiz. Viraj ortasinda karsiya gecen bir yaya kesin oluyor ki bu nedenle hayabusamla kaza yapmistm gecen yil.
    Yine de motor kullanmak zevkli

Motosikleti
    FJR 1300
    1200 Değil Bandit 600 Bu motor...
    Bizim öyle kapısma hevesimiz pek olmuyor. 110-130 Aralığında gezeriz sürekli. Kimse Kimseyi gerilerde bırakmaz. Hızlanırsak da beraber hızlanırız
    kapışmak değilde düzde 100-200 veya daha üstlerde 600rr ile arasındaki farkı merak etmiştim ama 1200lük değilmiş
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bende 2006 CBR600F var iken , bandit 1200 yanima gelemiyordi

Motosikleti
    FJR 1300
    Bende 2006 CBR600F var iken , bandit 1200 yanima gelemiyordi
    1100xx ve fzs1000 den çok daha ağırkanlı olduğunu biliyorum ama 600lükle gidişini görmemiştim

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    @cakalaz Ben doğma büyüme istanbulluyum biliyosun zaten. Memleket Trabzon ama. Bizim oralar dediğin gibi hava şartları bakımından kötü ama iyi bi yanı var. Yaylalar... Tabiki cross'la of road yapmak icin. İstanbul da bizim öyle bi şansımız yok.

Bu arada tekrardan merabalar herkese.Benim bakım sorunsalı vardı bi ara gündemde olan :D . Bahsi gecen 250 tl sadece ustanın hiç nakiti olmaması ve alacağı parcalar icin ödeme yapması icinmiş. Bana tüm listeyi verdi ve detaylı bi şekilde gösterdi ama acelem olduğu icin o sıra pek bakamadım. Herneyse toplamda 490 tl tuttu bakım (yağ-bujiler-hava/yağ filtresi) + arka ayaklığa kaynak....
    Göstergem yapılmadı icimde kaldı(tek devir göstergesi calışmıyo).Yaz yaklaşana kadar beklerim(bu sırada ebaydan ve burdan cıkma vs. kovalıyorum), bulamassamda en kötü ihtimal 600 liraya sıfır gösterge alırım.

106GT! bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kroslar zevkli. Hatta bir tane de krosum var bir hevesle sifir aldim. 3 ay oldu daha 600 kmde...
    Ama pek binemiyorm , hayabusa kazasinda sol ayagim sakatlaninca krosun zevkini alamiyorm. Ne varsa asfaltta var

Motosikleti
    Bizim buralar motor icin ideal degil aslinda. Ortalama olarak Haftanin 4/5 günü yagislidir. Bazen 30 gun boyunca yagislar araliksiz devam ediyor.
    Yollarimiz guzel genis ve virajli ama yayalar cok bilincsiz. Viraj ortasinda karsiya gecen bir yaya kesin oluyor ki bu nedenle hayabusamla kaza yapmistm gecen yil.
    Yine de motor kullanmak zevkli
    Geçmiş olsun hocam Allah korusun desene yaşayan bilir, biz dışarıdan bakınca tabi...
    cakalaz bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Kroslar zevkli. Hatta bir tane de krosum var bir hevesle sifir aldim. 3 ay oldu daha 600 kmde...
    Ama pek binemiyorm , hayabusa kazasinda sol ayagim sakatlaninca krosun zevkini alamiyorm. Ne varsa asfaltta var

bende de bi tane xt660r var inanilmaz zevkli 67 binde aldım şuan 72 binde...

Motosikleti
    Arkadaşlar bu 600RR'larda HTEV (exup) iptali yapan veyahut konu hakkında bilgisi olan varmı aramızda, artıları eksileri ne getirir ne götürür ve nasıl iptal edilir ... Dışarı çıkamıyorum ya kurcalayacak bişeyler arıyorum

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yarın gazlama zamanıdır ey dostlar
    106GT! bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu 600RR'larda HTEV (exup) iptali yapan veyahut konu hakkında bilgisi olan varmı aramızda, artıları eksileri ne getirir ne götürür ve nasıl iptal edilir ... Dışarı çıkamıyorum ya kurcalayacak bişeyler arıyorum
    acıkcası komple satılan tum markalara baktım neredeyse.hıcbırınde rezonans yayları dısında tertıbat gormedım.dırek ıptal mı edılıyor acaba? e pekı hıcbır yararı-zararı olmuyor mu bunun? motor bunu nasıl absorbe edıyor? 7000den sonra bzm egzoz-motor sahlanırken komple egzozlu ne yapıyor meraktayım ben de

Motosikleti
    Bi kaç parça bişeyler buldum çok anlamış değilim ama bu modifikasyon işine giren ecnebiler hep iptal ediyorlar ve dediğiniz gibi full boğazdan bir sistem takıldığındada exup yalan oluyo sökülüp atılıyo yani, hem kilodan kazanırız he bide yeni kasada (2013) jantların bizimkilerden daha hafif olduğunu söyleyenler var onadamı el atsak

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç parça bişeyler buldum çok anlamış değilim ama bu modifikasyon işine giren ecnebiler hep iptal ediyorlar ve dediğiniz gibi full boğazdan bir sistem takıldığındada exup yalan oluyo sökülüp atılıyo yani, hem kilodan kazanırız he bide yeni kasada (2013) jantların bizimkilerden daha hafif olduğunu söyleyenler var onadamı el atsak
    jant olarak marchesini akar diyecektim ki linkini verdıgın eleman da marchesini swaplamış makınaya

bugun de gezdik

106GT! ve initial-D bunu beğendiler.

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    Merhaba arkadaşlar max 18.000 tl ye 2007-2008 model 600rr arıyorum 30.000 km yi aşmamış kazasız belasız helal ekmek yemiş bir motor arıyorum lütfen bi yardımcı olun.

Motosikleti
    pani / 3colore
    artık başlıkta mısafirim canavarı 92'li bayrampaşalı bir gence teslim ettik ...
    initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler