Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Asya Swift 150 Yeni model

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    güçlü motora benziyo 16litre depo - 14 beygir miş. cbf i geçmiş..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya motor swift 150
    MOTOSİKLETİM SATILIK swif
    2500 km kazasıyok 2013 model 3 aylık bebek gibi makul bir fiyata verilecek siyah renk ve yakıt cimrisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:26 ----------

çok memnunnum aşırı serii bi botoru var malzemesi sahlar motor kısmı taywanda üretilmiş karburetörüde japon malı agresif bi motor

Motosikleti
    asya motor hero
    aga bize de oğret bu yolları

Motosikleti
    Asya Swift 150
    Cumartesi günü EVKUR'dan sipariş ettim.İnşallah izlenimlerimi burada paylaşacağım.

Motosikleti
    asya motor swift 150
    7 aydır kullanıorum swifti 4400 km inegölde gitmediğim orman kalmadı hiçbir sıkıntı çıkarmadı titreşimsiz 140 km hızı kısa bisüre içinde gördüm
    çok memnunum tavsiye ederim azmı kanuni az mı honda cbf azmı mondial tokatladım.. çok memnunnm gerçekten çok kalite..

Motosikleti
    asya swift 150
    2013 model war bende kardeşim 9200 km devirdim 7 ayda . Çoğunluğunu uzun yolda yaptım sıkıntı çıkarmadı hiç.

Motosikleti
    asya motor hero
    Abi bende de hero var Asya yakıtı çok hızı ama orijinal 150görüyö ama hep sehir içi en son ölçtüğümde 20 kuruş yamıyordu yazın 14kuruş dilendi neden. Bu kadar arttı bi de gaz yemiyor motor

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bunların aynası ince paso mu kalın paso mu? bilen var mı?

arkadaşlar en fazla kaçı gördünüz motorla 140 lık ibre var 140 kı gördünüz mü

Ozanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben açılmadan önce 120-125 yapmıştım şuan motorun km teli kopuk olduğundan bilmiyorum ama rahat 130 u görüyorda gerisini bilmiyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Ya araştırdım bulamadım aynadaki ince kalın paso olayı ne arkadaşlar aynanın görüş açısımı yoksa aynanın bir özelliğimi?
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların aynası ince paso mu kalın paso mu? bilen var mı?

Motosikleti
    Asya Swift 180
    Merhaba arkadaslar ben motoru 2.el aldim 17 binde daha. Distan bakinca cok afilli duruyor. Yani bi mekana gidince motor çevreye bi ben geldim yapiyor. Benden onceki sahibi akrapovic yan sanayi açık egzos taktirmis yani ben onun yalancisiyim (egzosun altinda by akrapovic yaziyor )yolda giderken patir patir duyuyorum ,ve yolda giderken dikkat cekmesi hosuma gidiyor. Buyuk motor kullaniyomusum gibi bi havasi var.Ilk izlenimim plastik aksami biraz dandik olmus. Biraz kurcaliyim dedim granajlari sokerken akla karayi sectim. Az zorladim hemen cit diye gitti. Onun disinda sinifinda cok seri motor 125 lik sinifta drift cbf ybr tokatlamisligim var.Parasina göre fazlasiyla keyif verici . Torklu seri bir motor. Sanziman siralamasi mondial honda vb gibi degil hepsi assagi.Orasi biraz insani sasirtiyor ama bir hafta kullandiktan sonra alisiyorsun . Benzin tüketimi bana oyle fazla gelmedi . Şehir ici kullanimda gaayet ekonomik iciyor. Kisacasi ilk izlenimim verdiğim paraya degdi. Tabi sonucta bu karşılıklı iliski meselesi sen motoruna bak oda sana baksin. Ben baslangic motoru olarak alan kisiyi üzmez seveni olur diyorum . Seytaniniz bol olsun .

Motosikleti
    Mondial Drift
    bende alıcam inşallah evkurdan o şanzumanı hiç hoşuma gitmesede ilk motorum olucak ama motor hakkında hiç detaylı bilgi göremedim 100km de nekadar yakıyor

Motosikleti
    Asya Swift 180
    kardesim bende yakit konusunda korkarak almistim ama dusundugum kadar cok yakmadi . gazlamana bagli . tam net rakam olarak bilmem ama sürekli yuksek devirlerde kullanirsan biraz yakabilir. Ama sehir ici sakin kullanimda cok yakmiyor.

Motosikleti
    Mondial Drift
    3 ü geçermi yanlış hatırlamıyorsam 162 cc mondial 150mr 3 civarında yakıyordu bu biraz daha güçlü sanırsam 3 lt geçmediği sürece zorlamaz beni

Motosikleti
    Asya Swift 180
    3lt yi gececegini sanmıyorum .

Motosikleti
    ASYA SWIFT 150
    Arkadaşlar konu eski ama, ben daha yeni aldım bu motoru. şu an sadece 15 km de depoyu doldurdum bakalım ne yakacak. ne arıza çıkaracak veya çıkarmayacak. bütün izlenimlerimi fotolarıyla beraber buradan paylaşacağım. herkese iyi sürüşler.

Motosikleti
    ASYA SWIFT 150
    Arkadaşlar, Motosikletim 250 km geldi. fakat son zamanlarda bozuk yola girdiğimde lakırdı geliyor gördüğüm tüm cıvataları sıktım fakat hala devam ediyor servis de 500 bakımından sonra geçer diyor bekliyorum bakalım.

Motosiklet performans olarak çok güzel ben sürat seven biri değilim o yüzden kaç bastığını bilmiyorum bilmek de istemiyorum. Sadece baktım araçlar sıkıştıracak o zaman asılıyorum gaza sonra rahatlayınca yavaşlıyorum. o yüzden dedim performansı çok iyi.

Titreşim cup dan buna geçince yok denecek kadar az. Ama yüksek devirde illaki titriyor motor.

Yakıt konusu da 250 km de yarıya düştü depo.

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200ie
    Herkese merhaba seift 170 sıfır almayı düşünüyorum yorumlarınız nelerdir? Sorun çıkartırmı gidişi falan nasıldır

Arkadaşlar asya swift 170r ı 200 cc yaptım https://www.youtube.com/watch?v=LHB9FvRAuq8

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)