Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Jawa 650cc CLASSIC

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Bir zamanların tamirci abilerinin motosikletiydi bizde özenerek bakardık o yüzden biraz tarih kokar bu modeller

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Olay tamamen duygusal 650 dakar süper fakat bu fiyata arkadaşlarında dediği gibi 2006 sonunu getiremez satan firma.
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bu motorun eksozunu gemi bacası olarak yapıpta yanlışlıkla bu makinayamı takmışlar

Motosikleti
    Artık Yok...
    eskiden sadece japonlar varken piyasada dalga geçerdik onu alıcağına al bir jawa diye şaka bir yana jawa tarih kokar hayala anadoluda da dolu eski jawalar tıkır tıkır kazalarda köylerde teker döndürür ama o zaman satmasının sebebi halk motoru olmasıydı bu arada jawa çekoslavak malıdır yani çinlilerle karıştırmayın gerçekden sağlam yaparlar gerçi yeni nesilleri bilmiyorum ama bahsettiğimiz motor jawa ise 10 milyar 11 milyar lafları jawanın etrafında dönüyorsa o fiyaltara bmw ler hondalar yamanahalar kawasakiler piyasada üç aşağı beş yukarı varsa kimsenin aklından zoru yoksa gidipde jawa almaz sonuçda bu motor jawa ötesi varmı isterlerse altından kulp yapsınlar işde jawa jawadır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence piyasayı yoklayacaklar sonra fiyat dengesini kurarlar kimse almasın protesto edelim jawayı

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %38 ÖTV'den sonra bile fiyatları aynı kalmış bunların.Bence fiyatları iyice düşürüp sürümden kazansalar eskisi gibi yer-gök JAWA olur valla.Hadi bakalım son bi gayret jawatr!

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    kusura bakmayın ama bu paraya bir adet Suzuki Marauder GZ800 ve üstüne de 250lik eski bir Jawa satın alınabiliyor. memleketin ve motor piyasasının eko-durumlarını birileri anlatsa şu adamlara çok daha iyi olur

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Herkes kötü yazıyor bu fiyata olmaz makine 250 lilik değil ki 650 lilik.

en azından kıyaslarken bunlarla kıyaslasanız haksızlık olmiyacak diye düşünüyorum sayın arkadaşlarım.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    arkadaş biz de 800cclik makine üstüne de 250lik yazdık zaten çok para istiyorlar etmez bence bu paraları

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    iyide arkadaşım 800 cc lik sıfırmı? bana onuda söyle ozaman pahalı diyeyim
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    hayır deil, ama sonuçta bundan daha canavar ve az sorun cıkaracak bir şey olduguna eminim.

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw jawa nedir yaw..geçin yaw

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Antalyadaki fuara katilmadilar bile.Jawa nin Turkiye ithalatcisi Antalyada bildiginiz gibi.Adamlarin kendileri bile umudu kesmisler.Fiyatlari dusururler ise belki eski isimlerine guvenilerek motor satabilerler yoksa bu politika ile cok zor.Cunku 650 cc su alet hic bir seye benzemiyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Hahahaha.. biraz önce javanın sitesine girdim baktım.. Dakar 650 nin fiyatını 11 milyar olarak yazmışsınız ve sitem etmişsiniz. Ben sayfayı açınca Dakarın fiyatı flash animasyon olarak rakam rakam gelmeye başladı. Bi baktım 8930 yazıyor. Vay be dedim adamlar fiyatı indirmişler herkesin söyledikleri göz önünde bulundurup. Ama ne yazıkki erken karar vermişim ki birden bu rakamın yanına euro simgesi iniverdi.. üzerinde de sadece yazıyor. Şu an motomax daki kampanyada Aprillia Pegasonun fiyatı 11.900'ken bunlarda beyin mi yok ki bu motor için bu kadar fiyat çekiyolar.
    Bana kalan sadece OHAAAA demek...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler