Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pionner chopper

Motovento
    REKLAM ALANI
    BaDWoLf! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok Yakında
    Slm arkadaşlar bu pionner chopper kullanan biri yokmu?bişiyler söylesin ... 3000ytl fiyat görünüşüne göre iyi gedi bana.Zaten daha pahalısınıda alamam.Kullanan biri varsa lütfen biraz bilgi versin.Şimdiden TEŞEKKÜRLER ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gcc_ondr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2006-gara ilan
    bizim komşuda 125 ccliği var bu motorun, adam şehir içinde,sokak aralarında 5 inci viteste biniyorum dedi, Allah Allah dedim, ya sen fantezi seviyorsun ya da motor çok verimsiz dedim. sonra bende denedim motor çok kısa yolda hızlanmadan vites istiyor, ama tabi rodaj döneminde motor çok yorulmuşta olabilir ki bence bayağı bi hor kullanılmış, zaten o da ikinci el almış. düz yolda maksimum 80 i zor görmüş adam, bende yüksek viteste görmedim ama 3 üncü viteste 40 falan anca yapıyor motor, onun haricinde konforlu bir motor, göstergeleri çok iyi, şu ana kadar büyük bi problem yaşamamış, ve bizim ordaki serviside bayağı iyi zaten bu motorun bu arada benim bahsettiğim motor 3000 km, benim gördüğüm bunlar...
    herkese adrenalini bol zamanlar....

bir gün gelecek, gelecekte gelecek...B RH+

Motosikleti
    Çok Yakında
    Alıntı gcc_ondr adlı üyeden alıntı
    bizim komşuda 125 ccliği var bu motorun, adam şehir içinde,sokak aralarında 5 inci viteste biniyorum dedi, Allah Allah dedim, ya sen fantezi seviyorsun ya da motor çok verimsiz dedim. sonra bende denedim motor çok kısa yolda hızlanmadan vites istiyor, ama tabi rodaj döneminde motor çok yorulmuşta olabilir ki bence bayağı bi hor kullanılmış, zaten o da ikinci el almış. düz yolda maksimum 80 i zor görmüş adam, bende yüksek viteste görmedim ama 3 üncü viteste 40 falan anca yapıyor motor, onun haricinde konforlu bir motor, göstergeleri çok iyi, şu ana kadar büyük bi problem yaşamamış, ve bizim ordaki serviside bayağı iyi zaten bu motorun bu arada benim bahsettiğim motor 3000 km, benim gördüğüm bunlar...
    herkese adrenalini bol zamanlar....
    saolasın 200cc lik olanı var bide,performans farkı nekadar olur? 200cc'de kadran 140,güzel bi rodaj dönemi sonrası bu hıza ulaşırmı?

Motosikleti
    Çok Yakında
    150 cclik keeway superlight mı yoksa 200cc lik pionner mı?fiyatları 3 aşşa beş yukarı aynı ... biran evvel yorumlarınızı bekliyorum ona göre birini alıcam ...

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BaDWoLf! adlı üyeden alıntı
    150 cclik keeway superlight mı yoksa 200cc lik pionner mı?fiyatları 3 aşşa beş yukarı aynı ... biran evvel yorumlarınızı bekliyorum ona göre birini alıcam ...
    öncelikle hoşgeldin arkadaş eğer forum u tam okumuş olsaydın bu iki motor arasında %200 tercih yapmış olurdun tabiki keeway

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Merhaba,
    Kafanı karıştırmak istemem ama o motoru bende inceledim hatta bir topic de ben açmıştım vaktinde fuardada biraz daha ayrıntılı inceledimgörünüş güzel ancak satış servis gibi konularda henüz bir bilgi yok fiyatı 3000 ytl demişsin bu fiyat yeni ötv ile beraber mi eğer değilse 2990 a mondial mct 250 var. konu ile ilgili açılan topicleri incelersen daha sağlıklı kararlar verirsin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Çok Yakında
    Alıntı bu-rock adlı üyeden alıntı
    öncelikle hoşgeldin arkadaş eğer forum u tam okumuş olsaydın bu iki motor arasında %200 tercih yapmış olurdun tabiki keeway
    hocam iyi diyorsun ama biri 150 diğeri 200 cc pek bir fark olur mu?

kertenkela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand eagle
    benim de aklımda pioneer 200 cc , keeway 150 cc ve sonradan da grand eagle vardı.grand eagle ı haftasonu aldım , fikir belirtmek için çok erken ama sesi , gidişatı oldukça hoş ve konforlu.
    Yazmamın sebebi ise , bu forumda çoğu kişinin keeway i bu kadar övmesi..
    anlamış değilim , umarım anlamam da
    bence diğer motorlar bu kadar yaygın değil , bu yüzden fazla iyi ya da kötü yorum okuyamıyoruz.ama 250 cc alman daha mantıklı görünüyor.ben 2950 ytl ye aldım mesela.ve keewydan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum her ne kadar erken olsa da..
    galiba en iyisi en iyi servis ilgi olayını gözününde bulundurmak.

umarım en kısa zamanda istediğin modele kavuşursun.
    saygılar...
    if something sounds to good to be true , it probably is..

diyeceğim o dur ki chopper dediğin tarz sadece özel üretim yani kişiye özel motorlardır. fabrikasyon chop yoktur. cruiser vardır. sen onu sonradan değiştirirsin zevkine göre. doğan görünümlü şahin yapıyolar ya yakında çinliler harley görünümlü (tıpatıp aynı) çıkarır. Fat boy falan

slm bende pioneer 200cc motor var memnunum, servis mevcut ama ithalatcı firma patates adamların daha web siteleri yok motor güzel motor rodajı iyi tamamlarsan keeway yada bi baskası kafa tutamaz ben de zaten servis elemanıyım hatta pioneer motorlarada biz bakıyoruz rodaj öncesi biraz vibrasyon var rodaj sonrası zor hissediliyor... ( ayrıca 200 cc yada 125 cc farketmio her ikisindede 120 ibre var :D) ama ben 200 cc ile 130 a kadar ulastım daha da artar ama yolunun acık olması lzm :D bu motorların ( her çin motorunun ) ilk değiştireceğin parcaları ( zincir buji ve en kalitelisinden bir yağ) bu üçünü rodajdan önce değiştirince problem cıkmaz...

bol rüzgarlı yollar:D:D:D

Motosikleti
    Çok Yakında
    Alıntı kertenkela adlı üyeden alıntı
    benim de aklımda pioneer 200 cc , keeway 150 cc ve sonradan da grand eagle vardı.grand eagle ı haftasonu aldım , fikir belirtmek için çok erken ama sesi , gidişatı oldukça hoş ve konforlu.
    Yazmamın sebebi ise , bu forumda çoğu kişinin keeway i bu kadar övmesi..
    anlamış değilim , umarım anlamam da
    bence diğer motorlar bu kadar yaygın değil , bu yüzden fazla iyi ya da kötü yorum okuyamıyoruz.ama 250 cc alman daha mantıklı görünüyor.ben 2950 ytl ye aldım mesela.ve keewydan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum her ne kadar erken olsa da..
    galiba en iyisi en iyi servis ilgi olayını gözününde bulundurmak.

umarım en kısa zamanda istediğin modele kavuşursun.
    saygılar...
    hocam mümkünse resmlerini bekliyorum en kısa zamanda ...
    Bir Motorumuz Olsada,Çamurdan Olsa ...[FONT="Verdana"][COLOR="Navy"][SIZE="2"][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Aynen öyle...Pioneer' in sadece ithalatçılarını gözüm tutmadı benim de...yoksa tercihim bu motordu...
    Ama 250 McT'm gayet ii gidiyo ve muhtemelen ilk başlarda rastlanan ve forumda sık sık dile getirilen problemler çözülmüş gibi....

1. Arka teker jant telleri - OK
    2. İlk çalıştırmada zorluk ve vites küçültmede durma - OK
    3. Vibrasyon - oldukça az ki daha rodajdayım...muhtemelen çok daha ii olucak...

Makinen ne olursa olsun, tekerleri düz bassın hocam...kazasız ve belasız şimdiden...

Saygılar....

Alıntı chuck adlı üyeden alıntı
    slm bende pioneer 200cc motor var memnunum, servis mevcut ama ithalatcı firma patates adamların daha web siteleri yok motor güzel motor rodajı iyi tamamlarsan keeway yada bi baskası kafa tutamaz ben de zaten servis elemanıyım hatta pioneer motorlarada biz bakıyoruz rodaj öncesi biraz vibrasyon var rodaj sonrası zor hissediliyor... ( ayrıca 200 cc yada 125 cc farketmio her ikisindede 120 ibre var :D) ama ben 200 cc ile 130 a kadar ulastım daha da artar ama yolunun acık olması lzm :D bu motorların ( her çin motorunun ) ilk değiştireceğin parcaları ( zincir buji ve en kalitelisinden bir yağ) bu üçünü rodajdan önce değiştirince problem cıkmaz...

bol rüzgarlı yollar:D:D:D
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

Nerde bu pioneer? bi bulabilsek alcaz ama

Selam arkadaşlar. Biz de birkaç gün önce pioneer marka cruiser gördük. Uzun araştırmalar sonucunda bu motorun Küba Motor tarafından satıldığını öğrendik. (Banzer modellerin hepsina baktık ama onlar tam olarak Pioneer ın aynısı değiller.) Fakat İstanbul şubelerinin hiçbirinde bu model kalmamış. Gaziantep'teki merkezi de aradım , onlar da 2005 yılı ve 2006'nın başında bu modeli sattıklarını fakat şimdi ellerinde olmadığını söylediler. Yani biz bu pioneer'ı dağ tepe aradık ama bulamadık. Bizim gördüğümüz model çift renk siyah-gri ve bir hayli ağır bir modeldi. Çok güzeldi yani. Fazlasıyla Jinlun a benziyordu ama bu kasa olarak çok iyiydi. Konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa çok seviniriz. O motoru gördükten sınra gözümüz başkasını görmüyor doğrusu

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Modeller bölümüne açılan başlıklarda modelle ilgili olarak resim, teknik bilgi, ithalatçı firma ,motora ait internet sitesi vb.. gibi model hakkında açıklayıcı bilgilerin olması gerekmektedir.
    Başlığın kilitlenme sebebi bu tip bilgilerin mevcut olmamasıdır.
    Lütfen başlıktaki model hakkında daha kapsamlı bilgiler bulup başlığı öyle açın.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler