Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z800 - 2013 / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende pazartesi gidip alıcam çok heyecanlıyım sıfır absli versiyon aldm bakalım racing den sonra naked nasıl birşey olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Şşşşşşş Zeem geldi Kral Çıplakk

onuroz, wampaa, OnurTr ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Hayırlı uüurlu olsun desvandi kazasız belasız.. kral hiç bu kadar çıplak olmamıştı

wampaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S 125
    Hayırlı olsun nefis gözüküyor.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Dodoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z800 ile yattığınız virajlara mt09 ile yatamıyorsunuz yatan yatar ama güven vermiyor mt09 sokak motoru deli gibi agrasif depo cok kücük bütün rüzgarı yiyorsunuz 188kg 200km'den sonra titremeye başlıyor makina uzun yol motoru degil gider ama yoruyor makina ben z800 kullanıcısıyım makina 230kg 200km motor yere yapısıyor sanki viraja yatınca bitmesin virajlar diyorsunuz ağırlık merkezi çok iyi yapmışlar zaten mt09 kasasına bakın çok dandik maliyetten kısmışlar sadece uçsun 2. 3. viteste tekere gelsin vs vs. kötü demiyorum ama street rally bir makina emin olun z800 188kg olsaydı 4 silindir kaldırıma çıkardınız zaten
    Tamam karaliyorsunda... Bari z800 kullaniyorum diyip çaktirma
    sedat_57 bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam karaliyorsunda... Bari z800 kullaniyorum diyip çaktirma
    kim için söylediniz anlamadım

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Can Gelsin biraz ya bune !

volkan42 ve hamzarat bunu beğendiler.

Motosikleti
    :(
    yakıt tüketimi ortalama ne kadar arkadaşlar nasipse bu motoru çok istiyorum ama hayırlısı yakıt konusunda farklı söylentiler var yazan olursa sevinirim ....

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim için söylediniz anlamadım
    Sizden bahsetseydim... Mesajinizi alintilardim
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı volkan42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi ortalama ne kadar arkadaşlar nasipse bu motoru çok istiyorum ama hayırlısı yakıt konusunda farklı söylentiler var yazan olursa sevinirim ....
    şuan t0est ediyorum karışık kullanım km de 35 40 kuruş arası yakıyor kardeşim
    volkan42 ve hamzarat bunu beğendiler.

Motosikleti
    :(
    sağol kardeşim kazasız sürüşler inşallah...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Rizoma ayna takımı çok şık oldu bence ;)

hamzarat bunu beğendi.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Ulen her iyi apaçi olmayan motorun topici ölü he 800 rr olsa millet doluşur doluşmasında saten naked bize kalsın.

Verdik bakalım siparişimizi beni racingden soğutan sahibindendeki motorlara ve apaçilere şükranlarımı sunuyorum =))

Racinge artık veda gelsin bakalım naked.

Suerte_Z800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200 ABS
    Hayırlı Uğurlu olsun, allah kaza bele vermesin Inşaallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Boşver Üstad dediğin gibi Naked bize kalsın... :D

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı Dodoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z800 ile yattığınız virajlara mt09 ile yatamıyorsunuz yatan yatar ama güven vermiyor mt09 sokak motoru deli gibi agrasif depo cok kücük bütün rüzgarı yiyorsunuz 188kg 200km'den sonra titremeye başlıyor makina uzun yol motoru degil gider ama yoruyor makina ben z800 kullanıcısıyım makina 230kg 200km motor yere yapısıyor sanki viraja yatınca bitmesin virajlar diyorsunuz ağırlık merkezi çok iyi yapmışlar zaten mt09 kasasına bakın çok dandik maliyetten kısmışlar sadece uçsun 2. 3. viteste tekere gelsin vs vs. kötü demiyorum ama street rally bir makina emin olun z800 188kg olsaydı 4 silindir kaldırıma çıkardınız zaten
    Hayır hepimiz motosikletlerimizi seviyoruz ama başka modele bok atmak neden ben onu anlamadım Hayatında kaç bin km mt09 kullandında güven vermediğini anladın ki? Yoksa mt09 topiğinde test edip ben motoru hiç yatıramadım bence hiç yatmıyor diyen yeteneksizden mi yola çıktın? Rüzgar yemenin deponun büyüklüğü küçüklüğü ile alakası olduğuna emin misin? Bu dediğin en komiği 188 km olduğu için 200 km'den sonra titremeye başlıyor! Titremeye başlıyor tabiri? Motor 230 kg olunca yere yapışsa ve buda iyi olsa hiç bir marka motosikletini şase vb teknoloji kullanarak hafifletmeye çalışmaz daha çok ağırlık koyar yere bassın diye.. Mt09'un kasasına bakın maliyetten kısmışlar dediğin motor z800'ünün motor bloğundan daha çok arge ve teknolojik özelliklere sahip üstün bir motor. Kalite olarak kastetiğin geriye kalan mode, şase, amortisör, komple paslanmaz egzoz kısmına hiç girmiyorum bile. Evet tarz olarak z800'mü mt09'mu diye 10 kişiye sorsan bende dahil z800 derim. Fakat element uydurmaya gerekte yok açıkcası
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Bİ selektöre BİN manita

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı Suerte_Z800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Uğurlu olsun, allah kaza bele vermesin Inşaallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Boşver Üstad dediğin gibi Naked bize kalsın... :D
    Saolasın hocam hepimize inş. Arkadaşlar bide koruma takozu ne taktınız önericeğiz marka model nedir

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Kawasaki cidden rakipsiz şu nakedlarda yav.

Motosikleti
    Honda CB650F hayat onda
    Z1000 kullanıcısıyım 255 km hızı gördüm... Rüzgar sıkıntısı var diyen arkadaşlara gelsin... Racing gibi eğildiğiniz zaman 260 a kadar yolu var... bakınız youtube https://www.youtube.com/watch?v=YTdStgg0x8w ghostrider naked motorla 353 km hız yapıyor

Naked daha güvenlidir. yüksek hızı anında görürsünüz ama devamı gelmez. Sizi devamlı istemeden de olsa 200 km altında gitmenizi sağlar. Radyatörü büyüktür 102 dereceyi yi kolay kolay geçmez. Bırakın şu racingleri Tr yi naked le dolduralım
    hamzarat ve Mr.Kowalski bunu beğendiler.

Yamaha FZ6(2006), sonrasında YZF R6(2012) ve son olarak Z800E(2013)aldım. Kawasaki'nin malzeme kalitesini ve detaylara verdiği önemi takdir etmek lazım, yamaha ve honda'dan daha iyi olduğunu net olarak söyleyebilirim. MT-09'u ben de düşünüyordum, normal yolda test sürüşü de yaptım, çok seri bir motor ancak tipine hiç özenmemişler,zevk meselesi tabi. Bir de MT-09'un garip bir çalışma sesi var, sanki motorun içine vida düşmüş gibi şıngır şıngır çalışıyor, her yerden ayrı bir ses geliyor 5 motora baktım hepside aynıydı, acaba bir terslik mi var dedirtiyor insana, pek keyif alamadım. Kawasakide böyle bir durum yok, tek tip düzenli bir ses geliyor. Sıralı 4 silindir olması ayri bir "grunt" vermiş, standart egzozla bile sesi hoş. FZ6 kadar seri ve hızlı ancak torku çok daha yüksek. 4. viteste 1500devirede düşseniz motor hiç yığılmıyor, gazı açınca uzayıp gidiyor. Yol tutuşu çok daha düzgün, frenleri çok daha güvenli. Motor yürüdükten sonra ağırlığı farketmiyorsunuz zaten, sadece düşük hızdaki manevralarda biraz sıkıntı oluyor. Gidonun az döndüğü de doğru, o da aynı şekilde yürürken değilde park ederken biraz sıkıntı. Genel olarak görüntüsüyle büyük ilgi çeken, oturaklı bir motor. En hızlısı değil, en serisi de değil, performansı ortalarda ama güç aralığı çok dengeli, şehir içinde kullanması çok zevkli, uzun yolda da yormuyor. Puig ön cam ile 200km hıza çıkıp bir kaç dakika sorunsuz gidebildim, fz6 daki gibi üzerinde uçacakmışsınız gibi olmuyor. R6 ile karşılaştırmak pek doğru olmaz bu motor çok daha rahat ve güç genelde alt ve orta devirlere dağıtılmış,ağırlıklı olarak şehir içinde bindiğim için bana lazım olanda buydu. Şu an için herşeyden memnunum, bundan sonrada büyük ihtimal 1000'lik bir naked alırım.

Reşit, onuroz ve volkan42 bunu beğendiler.

_SAKALLI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    facebook.com/S4K4LL1
    z800 radyatör koruma 90 TL
    toplu alımda özel fiyat

detaylar için https://www.facebook.com/S4K4LL1

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)