Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z800 - 2013 / Bilgi Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Suerte_Z800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200 ABS
    Merhabalar, 2 aydır kullanıyorum. Ducati Monster 696 isterken birden Vespa GT200' den Z800' e geçiş yaptım. Çok keyifli bir makina, Usturuplu kullandığınızda 30 Krş kadar yakıyor ama agresif ve devirli kullanırsanız 50 krş bile yakabilirsiniz. Kesinlikle artcısız kullanılması gereken bir motorsiklet. Artçınız oturmayı bilmiyorsa tabut taşır gibi onu taşıyorsunuz. Kesinlikle trafiği sevmiyor, Motor sıcaklığı 100 C'ye geliveriyor. Allah isteğen herkese nasip eder inşallah.
    wolrath, initial-D, barodi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Merhaba arkadaşlar bende mt 09 ve z800 arasında kalıp dün z800 almış bir arkadaşınızım pazartesi gidip teslim alıyorum kızıltoprak z moto dan aldım dükkanda köşede turuncu siyah kızım yatıyor pazartesi teslim alacağım .. Havalar düzeldiğinde kullanacağım bu nedenle yorumlarımı o zaman yapabilirim. Alıp kullanan arkadaşalr bilmemiz gerekenleri söylerse sevinirim saygılar herkeze
    wolrath bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT-09 çok eğlenceli alet ama Z800'ün karizmasının yanına bile yaklaşamaz. Özel bir motosiklet almışsınız, güle güle kullanın.
    erays bunu beğendi.

günümüz kuruyla kac tl ye maal oldu ve aldiginiz z800 hangi model z800 e mi a mi ve abs limi? bu aralar bende dusunuyorumda.ikinci elde rakamlar iyice cigrindan cikti firsatcilara para kazandirmayada hic niyetim yok.

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Aldığım model z800 abs yok e modeli değil . Fiyat olarak ciddi bir indirim aldım direk Firma sahibinin bir kıyağı oldu bana ancak fiyat vermiyeyim .. Mt 09 u kullandım gerçekten güzel motor zaten fiyatı herşeyin başında bana çok cazip gelmişti ama sonra kawada böle bir indirim alınca direk kawa aldım . Allah herkeze nasip eder inş
    Suerte_Z800 bunu beğendi.

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    arkadaşlar bugün malum hava şartlarında aldım motorumu donuma kadar ıslandım ama daha fazla motorumun orada olmasına gönlüm razı olmadı aldım garajıma koydum. Kısa bir yolculuk olmasına rağmen muazzam bir zevk aldım. Gerçekten çok güzel ve keyifli bir motor olduğu belli . Gazı birazcık açman kıçını başını oynatıyor makinenin havaların biran önce düzelmesine müteakip kullanım detaylarını paylaşacağım ... Motorumu 27.600 TL ye günümüz kuru ile aldım. Herkese kazasın belasız sürüşler olsun. Ayriyeten katlanır plakalık ve sinyal aparatı alacağım nerede bulabilirim ??
    Suerte_Z800 bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hanı fotolar abs'lı model olması da ayrı guzel olmus

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Yok motor abs li değil başkan . Fotoğraf çekmeye fırsat kalmadı bas bas eve kaçtım

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    e modelı degıl cumlesını hızlı okumusum

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Henüz kullanmama rağmen garajda motoru temizlerken fark ettiğim bir şeyi söyliyeyim bu bana göre bir eksidir.. Motorun direksiyon turu çok az manevrayı 3-5 kerede yapabiliyorsun şuan için gözüme takılan bir ayrıntıydı bu bilginize

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

Bu arada İstanbul bölgesindeyim 25 yaşındayım sigorta poliçemi 400 TL ye yaptırabildim bilginize

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Arkadaşlar bugün adam akıllı kullandım motoru tek kelime ile Muhteşemmmmmmmmmmmmm bir motor ben r6 kullanırken bile buladar keyif almıyordum mükemmel bir hızlanma mükemmel bir yol tutuşu varmotorda orijinal sesi bile mükemmel motorun gerçekten bayıldım motora çok atik ve inanılmaz yakışıklı bişey ya trafikteyken dikkat çekmeyi bütün gözleri üzerine çekmeyi seviyorum arkadaş )))))
    Bilalancer bunu beğendi.

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Sürekli ben birşeyler yazıyorum ama kusura bakmayın.. Naked bir motor olduğu için rüzgarın çok rahatsız edeceğini düşünmüştüm fakat 170 km ye kadar çıktım beni rahatsız edecek bir dirençle karşılaşmadım bilginize
    Bilalancer bunu beğendi.

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Plakalık iptal edildi katlanır plakalık ve led sinyaller takıldı total 200 TL montaj dahil
    Bilalancer bunu beğendi.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Merhaba arkadaşlar yamaha fazer 6 kullanıcısıyım motorumu satıp mt 09 veya z800 almayı düşünüyorum? Öneri alabilirsem sevinirim?

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Topik Baya Bir Ölü

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    z800'Ü her daim beğenmişimdir.Hatta bir ara Versys le arasında dahi kalmıştım

Motosikleti
    z800
    z800 ile yattığınız virajlara mt09 ile yatamıyorsunuz yatan yatar ama güven vermiyor mt09 sokak motoru deli gibi agrasif depo cok kücük bütün rüzgarı yiyorsunuz 188kg 200km'den sonra titremeye başlıyor makina uzun yol motoru degil gider ama yoruyor makina ben z800 kullanıcısıyım makina 230kg 200km motor yere yapısıyor sanki viraja yatınca bitmesin virajlar diyorsunuz ağırlık merkezi çok iyi yapmışlar zaten mt09 kasasına bakın çok dandik maliyetten kısmışlar sadece uçsun 2. 3. viteste tekere gelsin vs vs. kötü demiyorum ama street rally bir makina emin olun z800 188kg olsaydı 4 silindir kaldırıma çıkardınız zaten
    Bilalancer bunu beğendi.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bende bu motoru ciddi ciddi düşünüyorum, bakalım hayırlısı

tarsuslu33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    merhaba arkadaşlar z800 kullanıcılarından bır bılgı almak ıstıyorum bu 800 modelınde asırı bır ruzgar etkısı var dıyorlar acaba sız ne dıyorsunuz bır bılgı verırsenız sevınır bıde onerır mısınız yanı ??

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)