Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kanuni GV 170 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    purplebee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni gv 170
    Birçok motoru kullanmış biri olarak , hem sıfır olsun hem fiyatı uygun olsun diye , servisim olan kişi tarafından tavsiye üzerine aldım, saydığınız hiçbir olumsuzluğu yaşamadım, şehirler arası da gidip geliyorum sürekli , titreşim yok denecek kadar az ve oldukça seri... bu saydığınız sounların bir kısmının montajdan kaynaklanabileceğini unutmamak lazım.
    Motoru tercih etmemdeki en büyük sebeb , servisim ilgisi, bilgisi ve verdiği güven ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni GV170
    Selamünaleyküm arkadaşlar motoru 3 gün önce satın aldım.Kullanımı gerçekten cok rahat suan 210 kmde motoru aldım alası üstünden inesin gelmiyor önceki motorum skuterdi bu ilk vitesli motorum.Gezmek ve cok fazla hız takıntısı olmayan insanlar için gerçekten güzel bir seçenek ayrıca tarzı dolayısıyla cok hoş duruyor.Bende aldığımda titreşim var diye korkmuştum ama sölenen kadar değil şimdilik titreşim neredeyse hiç yok diyebilirim.Henüz yakıt tüketimi konusunda bilgi veremicem ölçemedim ama rodaj bittikten sonra ölçüp bilgileri sizinle paylaşırım.Motorun en sevdiğim özellikleri süspansiyonu ve sürüş rahatlığı.:D herkeze selamlar

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    5 gün önce bende gv 170 sahibi oldum kırmızı siyah renkte havaların kötü oluşu nedeniyle fazla kullanma fırsatım olmadı.
    ilk izlenimlerim olumlu motor sessiz ve titreşimsiz en beyendiğim yanı titreşim olmaması havaların düzelmesiyle uzun bi yolculuğa çıkıcam izleni,mlerimi yine buradan sizlere sunacağım ;)
    42konya bunu beğendi.

topic ölmüş motor hakkında bilgi verin arkadaşlar titreşim ne durumda

Motosikleti
    kanuni gv 170 almayı düşünüyor
    arkadaşlar bu motoru almak istiyorum kafam karışık rodaj dan sonra sürüp test etmiş biri lütfen cevap atabilir mi gerçekten nasıl bir motor oldugunu merak ediyorum gerçekten sürüp test etmiş birinden teşekkür ederim

Karşılaştırma-Öneri

Arkadaşlar motor almayı düşünüyorum ama Kanuni GV170 ile Mondial 150 MR Vulture arasında ikilemdeyim bilgiledirirseniz sevinirim.

purplebee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni gv 170
    Yakıt tüketimine gelince 12 litre ile 616 km yaptım depo 17-18 litre toplam kilometrede 52 kuruş yakıyor yani ekonomik,hala bi aksilik çikarmadı,firmanin elinde kalmamis mayis gibi tekrar gelecekmis,ve gercekten kullandigim bircok motora gore dengeli ve titresimsiz...

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    2000 km yol yaptım bi sıkıntısı sorunu yok tek eksiği 6.vites olsaymış çok iyi olurmuş onun haricinde iyi yakıtı az titreşimsiz ve dengeli bi makine düşünenlere tavsiye ederim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..
    solmyr bunu beğendi.

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    motosikletin rampa çekişi çok güzel 2kişi 3.vites hatta yerien göre 4.viteste dahi tırmanabiliyorum anlıcanız baya bi zorlamışlığım var bi sıkıntı şişme yada bayılma gibi bi durum yaşamadım
    tek sıkıntısı düz yolda 5.viteste çok bağırması ve bağırdığı kadar gitmemesiydi.bu sıkıntınında üstesinden geldim ön dişliyi 1dişli büyüttüm şimdi biraz daha iyi ama bana yetersiz geliyor yaza doğru arkadan 1 yada 2 dişli ufalttırmam olacak..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı megadeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletin rampa çekişi çok güzel 2kişi 3.vites hatta yerien göre 4.viteste dahi tırmanabiliyorum anlıcanız baya bi zorlamışlığım var bi sıkıntı şişme yada bayılma gibi bi durum yaşamadım
    tek sıkıntısı düz yolda 5.viteste çok bağırması ve bağırdığı kadar gitmemesiydi.bu sıkıntınında üstesinden geldim ön dişliyi 1dişli büyüttüm şimdi biraz daha iyi ama bana yetersiz geliyor yaza doğru arkadan 1 yada 2 dişli ufalttırmam olacak..
    ön zaten 1 büyütüldüyse arkayı da 1 küçültün. daha fazla küçülürse bu defa kalkışlarda motor, debriyaj zorlanır. motor vuruntu yapabilir, her türlü zarar. azami 2 diş değişimi iyidir.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Kanuni GV170
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kanuni-motor-sifirlanmistir-sifirlandiktan-sonra-4000-km-gidilmistir-227306281/detay

Bu motora uygun bir fiyata sahip olmak isteyenler bana ulaşsın lütfen

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    2013. Model birtane buldum bu motordan bi abim de 2000 tl veryim fiyor is den eve ayazaga kagithane arasi kulanyo ne dersiniz

YA ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ŞU MOTORU KULLANMIŞ OLAN YOKMU ADAM AKILLI BİLGİ VERSİN KM KAÇ YAKAR SON HIZ NEY ALDIĞINA PİŞMANMI DEĞİLMİ LÜTEN

Alıntı utku38tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ŞU MOTORU KULLANMIŞ OLAN YOKMU ADAM AKILLI BİLGİ VERSİN KM KAÇ YAKAR SON HIZ NEY ALDIĞINA PİŞMANMI DEĞİLMİ LÜTEN
    Dostum ben motoru 2. el aldım ve yaklasık 2.000 ni geckindir kullanıyorum şuan motorum 26 bin km de ve gerçekten Allah nazardan saklasın çok güzel saat gibi tek marşta beni üzmeden çalışıyor. Şimdi geleyim Artılarına öncelikle sele çok ama çok rahat kullanması keza öyle gaz tepkisi çok iyi hemen cevap veriyor dengeli bir motor frenleri gayet yeterli güzel önler disk arkalar kampana ve kampana korkutur çoğu kişiyi ama ne yalan söyleyim kampana gibi deil de sanki disk fren gibi tutuyor aydınlatmalar falan yeterli Motor performansına gelecek olursam motorun km si ile 140 km yi tamamen tersine çevirdi 4. viteste. Rampa çıkması süper keçi gibi tırmanıyor viraj alması çok iiyi hani bi honda yamaha kawasaki gibi motorlarla kıyaslanamaz ama tatmin edici yakıt desen ben bir tepo ile yaklasık 320 330 300 km yol gide biliyorum. Yaklasık depo tam boş iken 45 tl ye falan doluyor hesaplarıma göre. Amartisörleri çok yumuşak bozuk yollarda özellikle hissetme yapmıyor bazı motorlar var kütür kütür vuruyor ama bu rahat tam görevini yapıyor. Artçı kişi arkada rahatsız olmuyor arkası oturmak icin baya geniş ben tek kullandığım için nedir ne degildir o konuda tam bilgi sahibi deilim. Gelelim Eksilerine motorda titreşim her tek silindir motorlarda oldugu gibi var ama baya var oda cok yüksek devirlerde belli ediyo mesela 8000 9000 devirlerde. Lastikleri her motorsiklette oldugu gibi IRC marka geliyor ve berbat virajlarda kac kere ön bir yere arka bi yere gitti sayısını unuttum frenleme mesafesi ise lastiklerden uzuyor birde arka sinyaller cok büyük oldugu icin arkana binen kişiler dengesiz bindikleri zaman da kırılıyor ayakları takılıp bende ona güzel modifiyeli sinyaller uydurdum ve gayatte güzel oldu bunun dışında ben bi eksiklerini görmedim. Dediğim gibi bi Japon veya ithal motor deil ona göre yorum yapmak gerek. Bence alına bilecek bir motor. Şuan ben biraz daha binip bi motoru actırıp 200 yada 245 cc falan yapmayı düsünüyorum titreşim olayını biraz daha çözerim gibi geliyor ve motor buna göre daha seri ve akıcı olacağına inanıyoru...
    42konya bunu beğendi.

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    onu bende düşünmüyor değilim 200cc bende yeterli bide bazen 6. vites olsa yeridir diyorum
    rampa çıkışı gerçekten güzel 2 kişi banamısın demiyor günlük kullanıyorum 13000km ye geldi tık yok valla ben memnunum işimi fazlasıyla görüyor
    acaba cc yükseltmenin maliyeti ne olur kullanışlı olurmu biryerdede orjinalliğini bozmayayım diyorum açıkçası kararsızım yapmış birileri olsa da bilgi edinsek

ben bu motoru çok inceledim ( gv 170 ). benim sorum olacak bu motrla uzun yol yapılırmı ? (700 km ) senede bir defa . malzeme kalitesi ne durum da . parçası pahalı deniyo biliyorum . yakıtının az olması avantaj. titreşim olayı uzun yolda çok rahatsız ediyor mu ? son hızı dişli değişiminden önce ne kadar sonra ne kadar ? bu motoru tipi çok hoş . LÜTFEN YARDIMCI OLUN .( bu motorda parça sıkıntısı çekermiyim ? parçası rahat bulunuyor mu ?)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

gv 170 sakin kullanım son hızı 90 mı ? yoksa daha aşağı 70- 80 mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

bide şu husus var gv 170 in kilometre göstergesi 20-30 km fazla gösteriyormuş bu doğrumu kullanın arkadaşlar sizden ricam bir yanıt verirseniz çok iyi olacak

YA ARKADAŞLAR UYGUN FİYATA GV 170 BULDUM CESARET EDEMİYORUM . DERT OLUR DİYE BAJAJ BOXER VE GV 170 ARASIDA KALDIM.

kuralkan neden bu motorlarla ilgili yeterli tanıtım yapmıyor ? reklamları yeterli değil internet siteleri yeterli değil . mondialı bu konuda başarılı buldum. servis ağı da daha yeterli mondialin ben ilçede ikamet ediyorum mondial ve bisan dan başka alternetifimiz yok . il ile mesafem 70 km ve her halukarda . bana yakın olan mondial markası daha cazip ve yeterli reklam ve bilgilendirmede yapılıyor . her halukarda bir araç alıyoruz ve bigilendirme şart.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

bu motoru kullanıpta tavsiye edecek var mı ?

Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    13000 km 0 sıkıntı hergun ise gidip geliyorum vakit buldukça geziyorum tırmanmadıgım rampa kalmadı hacim 170lik yakit 125lik simdi aksesuarla donaticam arka canta koruma demiri sis fari elcik koruma ve bulabilirsem şık bir siperlik resimleri paylasirim düşünenlere ve tereddütte kalanlara rahatlikla tvsiye ederim,
    42konya bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler