Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni S170T Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Kanuni S170T

Silindir Hacmi: 169 cm3
    Motor: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Çapı ve Strok: ??
    Sıkıştırma Oranı: ??
    Soğutma Sistemi: Hava Soğutmalı
    Maksimum Güç: 15,10 HP (7500d/d)
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 5 Vites
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Uzunluk: 1980
    Genişlik: 720
    Yükseklik: 1130
    Aks Arası: 1280
    Sele Yüksekliği: 755
    Yüksüz Ağırlık: 115
    Yakıt Tankı: 18
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Hidrolik çift amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Tambur
    Ön Lastik: 2,75-18
    Arka Lastik: 110/90-16

Fiyatı : 2.885 TL

Motosikletin Kullanım Kılavuzu
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yenimsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa xCity 250
    Selamın Aleyküm arkadaşlar. önümüzdeki 1 2 ay içinde İlk yeni motorumu almayı düşünüyorum başlangıç olarak bu motoru ufak tefek araştırmalarım sonunda almaya karar verdim.
    çok hızlı olmasını beklemiyorum ama genelde şehir içi işte kullanıcam arada sırada şehirler arası 100 120km yapsa bana yeter diyorum. Bi arkadaşım phantum 180 i önerdi çok begendim, çok güzel , sportif ama biraz pahalı hem ilk motorum olacak karar veremedim.
    ......Bu konuda yorum yapacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum tşkler.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Bende aynı kasanın 125 cc olanı için merak içindeyim. Mondial ve Salcano'ya alternatif yaratmaya çalışıyorum. Kendi çapımda bir araştırma yaptım bu motor için ama bi sonuca varamadım. Var mıdır kullanan, bilen?

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Jantlar hariç tipi oldukça güzel birde şu arka farları daha güzel yapsalarmış çok iyi olurmuş.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Devir Saatimi yok ne
    Sado

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir Saatimi yok ne
    Gerçekten yok yahu. Bunlar kullanıcı taleplerini hiç mi dikkate almazlar ki.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hondanın Satış Politikasına özeniyor heralde bunu 1 yıl satar ondan sonrada devir saatlisini getiriler daha pahalıya
    Sado

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın Satış Politikasına özeniyor heralde bunu 1 yıl satar ondan sonrada devir saatlisini getiriler daha pahalıya
    Ben 2 haftadır sürücü kursunun motor eğitimine gittim. Yani ilk kez vitesli motor kullandım. Devir saatine 1 kere bile bakmadım ama ben o kadar para veriyorsam, devir saatini orada görmek isterim. Öyle hız göstergesine vitesleri yazmakla olmuyor. 100 tl daha fazla verilir ama konulsun oraya bi devir saati. Yıl olmuş 2013

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    devir saatinin olmaması büyük hata. arkadasın da dedıgı gıbı yıl olmus 2013, daha gosterıslı cafcaflı kaliteli birşey koyacagına komple kaldırıyorsun devır saatini. bu resmen saçmalık başka birşey değil. Devir saati olmadan olmaz mı? hayır. olur niye olmasın. sonucta o motorun ustune oturduktan sonra yanı ona alıstıktan sonra sesınden anlarsın motoru zorluyo musun zorlamıyo musun. rolantiyi de sesine göre yaparsın ama konulsa çok daha iyi olurdu.

Mart'ta geliyor dedi buradaki Kanuni bayii'si. inşallah bi incelemeye gidicem.

bu arada 125lik ve 170lik olarak 2 tane bu seri. 125lık de 2885TL, 170lik de. bu bana biraz saçma geldi en azından 100-200tl fark olması lazım mantıklı dusunulurse. 125cc nereee 170cc nere.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

hasanaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 170
    aldınızmı bu motordan bende bundan düşünüyorum da almadıysanızda neden almadınız

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bugun geldı bızım servise hazırladık, bı tane s170t bı tane gv170 geldı. gv170 cırkın olmus ama s170 yıne ıyı. kafa grenajı acayıp buyuk. pek gıtmemıs gıbı. onun dısında selesı ıyı sayılır. bakalım, alan olursa deneme surusunu de yaparız yıne yazarım..

kimse almadımı acaba bende almayı düşünüyorumda hakkında hiçbir yerde yorum bulamadım

Ben aldım motoru tavsiye ettiğim bir motor değil çok kolay dağılıyo motoru aldığım günden itibaren 1 hafta içinde 6-7 kere tamire götürdüm şimdi herhangi bir sorun çıkarmıyor fakat 1 de 20 2 de 40 3 te 60 4 te 70 5 te 80 gidiyor daha fazlası yok bu hızlara ulaşınca motor elektrik kesiyo mu konudada götürdüm tamirciye büyük ihtimalle bu bir özelliği motorun beyninde de bir sıkıntı yok motorun ama elektrik kablosunu çıkarıp gaz verince elektrik net olarak gözüküyo belli bi yerden sonra gidiyor

Öncelikle Herkse Selam nette gezinirken bir uğradım Bu moturu Alalı yaklaşık bir ay oldu Ben motordan gayet memnunum Alacak kişilere Tavsiye ederim Ancak Şu konu gayet dikkatimi çekti Motora önden baktığınız zaman tip olarak hiç bir şey ifade etmiyor ama yandan baktığın zaman tip olarak güzellikleri göz önüne seriyor ayrıca buna siyah korumalığıda takarsan ayrı bir havası var ben moturumu alırken kırmızıyla siyahı karşılaştırdım ustune kırmızı nedense hiç cezbedici değil ek olarak alan arkdaş kaskını güzel alsın mesala ben full siyah şeçtim diğer karışık renkler havasını bozuyor ayrıca arka stop lambarak normalde güzel dumuyor gibi gelebilir ama az hava karardığında parklar açık iken gittiğinde ayrı bir havası var egsoz seside gayet iyi tek eksiği devir saatidir . yakıta gelince daha ben test etmediğim için şuan bir şey soyluyemiyorum. ek olarak hızlanmada motor çok güzel . 1,inci vites 50 km. 2,nci vites 75-80 km. 3,ncü vites 115km ortalama . 4,üncü vites 125, 130 km ortalma. 5,inci vitesi tam olarak daha denemedim tahminice motorda eğilirsen 150 kdar gider o ama . bunları yaparken zorladım ne yaptığın görmek için ama normal kullanırsan 120 sabit gidebilirsin hiç zorlanmadan , şuan söyleyebileceklerim bukdar .alana hayırlı olsun yanlış bilgilerle sakın almayın.

kardes söyledigin fiyata nerde var bu motor?

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Alıntı CihanOkyay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkse Selam nette gezinirken bir uğradım Bu moturu Alalı yaklaşık bir ay oldu Ben motordan gayet memnunum Alacak kişilere Tavsiye ederim Ancak Şu konu gayet dikkatimi çekti Motora önden baktığınız zaman tip olarak hiç bir şey ifade etmiyor ama yandan baktığın zaman tip olarak güzellikleri göz önüne seriyor ayrıca buna siyah korumalığıda takarsan ayrı bir havası var ben moturumu alırken kırmızıyla siyahı karşılaştırdım ustune kırmızı nedense hiç cezbedici değil ek olarak alan arkdaş kaskını güzel alsın mesala ben full siyah şeçtim diğer karışık renkler havasını bozuyor ayrıca arka stop lambarak normalde güzel dumuyor gibi gelebilir ama az hava karardığında parklar açık iken gittiğinde ayrı bir havası var egsoz seside gayet iyi tek eksiği devir saatidir . yakıta gelince daha ben test etmediğim için şuan bir şey soyluyemiyorum. ek olarak hızlanmada motor çok güzel . 1,inci vites 50 km. 2,nci vites 75-80 km. 3,ncü vites 115km ortalama . 4,üncü vites 125, 130 km ortalma. 5,inci vitesi tam olarak daha denemedim tahminice motorda eğilirsen 150 kdar gider o ama . bunları yaparken zorladım ne yaptığın görmek için ama normal kullanırsan 120 sabit gidebilirsin hiç zorlanmadan , şuan söyleyebileceklerim bukdar .alana hayırlı olsun yanlış bilgilerle sakın almayın.
    arkadaş ibrenin gazabına uğramış. bu motor düz yolda 150 yapsın motor işini bırakırım.
    cenkito bunu beğendi.
    Eğleniyor muyuz?

Motosikleti
    KANUNİ S170T

kanuni s170t aldım düşünenlere bilgi verilir

Araçkadaşlar uzunca düşündüm araştırdım.sonunda kanuni s170t ye karar verdim ve dün gittim aldım. Bütçem bu civardaki honda cb125 baktım ancak bu kadar donanımsız bir motor hiç görmedim. Resmen demir yığını 150 likleri var aynı sınıfta ancak 5500 tl tabi nerden baksanıza bin TL de aksesuar kayıt Vs tutuyor bunları da göz önünde bulundurarak bende kanuni ye karar verdim.Onbeş km civarı sürüş yaptım ilk izlenimlerim şöyle
    _titreşimi var eline vibrasyon masaj makinesi almışsın gibi
    _ devir saati yok ama hiç problem olmuyor zaten sese göre vites kullanıyoruz
    _vites göstergesi elektronik dijital yazıyla yazıyor güneşte görünmüyor
    _ aydınlatma güzel
    _selektör var
    _konfor orta
    _güzel atılıyor (alışana kadar istemeden iki kez ön kaldırdım )
    Şimdilik bunları söyleyebilirim sorunuz olursa cevaplarım. Tabi henüz Rodajda olduğunu da göz önünde bulundurmak gerek titreşimin azalacağını düşünüyorum

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı CihanOkyay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.vites te herhalde 150/160 yapar kanuninin 170 serisindeki motorların hepsi aynı 1.vites 30 yapsın öp başının üzerine koy.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzu konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler