Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Gt 170 (Yeni Model)

Motovento
    REKLAM ALANI
    fast rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    gt lerin hepsinin göstergesi bozuk
    arabayla ölçmek lazm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar,bulunduğum yerde bir motorcu kardeşimde siyah gt 170 var.Yeni aldı henüz 2.500 km de bana düz yolda 140 gördüğünü söyledi inanmadım gösterge yanlış gösteriyordur dedim siz kullanıcılarından 140(düz yolda)gören varmı Pzts beraber bir gezi yapıcaz o zaman belli olacak ikimizin göstergelerini kontrol edebilicem.
    valla ben düz yolda 100-110ü geçemiyorum ilginç bişey adam 140 demiş ve şuda var 140ı bitek inişlerde görüyorum.nasıl bi düzxlükse artık
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar,zaten göstergeden şüpheliydimki arkadaş pzts gidelim demişti 200km biyol bana haber vermeden Pazar günü gitmişyani deneyemedim.

Exslans44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Adam düz yolda 140 demiş oda bişeymi ben ara sıra rampa yukarı 140 görüyorum Anlayacağınız gösterge demeye bin şahit lazım buna uygun başka bir gösterge bulsam 1 dk durmam değiştiricem ama daha bulamadım. Bide bu benim ikinci göstergem garantiden değiştirdiler gelen malda aynı.

Motosikleti
    Kanuni GT170
    evet arkadaşlar aldım biniyorum çok güçlü bir makina doğrusu keyif verici herşey güzel ama eksikleri ve düzeltilmesi gereken yanları var
    1. Alır almaz otomatik yan ayağı manual hale getirtin
    2. istege bağlı egzoz değiştirin ben degiştirdim mükemmel bi ses ve personmans oldu
    3. ön firende sıkıldığında motorda çekme var
    4. 90 lı 100 km hızlara çıkıldığında vibrasyon citti artıyor ama rodajın sonlarında azalmış olucaktır diye düşünüyorum
    5. Bu torkta ve güçte bir makinanın 5 vites olması dez avantaj mutlaka 6 vites olmalı ziraa vites aralarındaki geçiş oldukca kısa 125 lik motorlar bile daha 3 cü vitesteyken ben 5 e çıkıyorum aynı hıza ulaşabilmek için
    6. Ön çamurluk lastikten çok uzak olması nedeniyle baya bi su sıçratıyor bir yolunu bulup onu aşağı çekiniz
    7. Zincir koruma kapagındaki 2 vida uzun gelmiş hemen onu çıkartın kısa vidalar takın çünki sürter

şimdi en çok merak edilen soruya geleyim bu makina nekadar yakıyor diyenler için yazayım benzinimin bitmesini bekliyorum ama tahminde bulunayım 4 lt civarı yani bu makina rodaj landıktan ve bakımları düzgün yapıldığında 3 3.5 litre lerde gezer diye düşünüyorum

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı wercil07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar aldım biniyorum çok güçlü bir makina doğrusu keyif verici herşey güzel ama eksikleri ve düzeltilmesi gereken yanları var
    1. Alır almaz otomatik yan ayağı manual hale getirtin
    2. istege bağlı egzoz değiştirin ben degiştirdim mükemmel bi ses ve personmans oldu
    3. ön firende sıkıldığında motorda çekme var
    4. 90 lı 100 km hızlara çıkıldığında vibrasyon citti artıyor ama rodajın sonlarında azalmış olucaktır diye düşünüyorum
    5. Bu torkta ve güçte bir makinanın 5 vites olması dez avantaj mutlaka 6 vites olmalı ziraa vites aralarındaki geçiş oldukca kısa 125 lik motorlar bile daha 3 cü vitesteyken ben 5 e çıkıyorum aynı hıza ulaşabilmek için
    6. Ön çamurluk lastikten çok uzak olması nedeniyle baya bi su sıçratıyor bir yolunu bulup onu aşağı çekiniz
    7. Zincir koruma kapagındaki 2 vida uzun gelmiş hemen onu çıkartın kısa vidalar takın çünki sürter

şimdi en çok merak edilen soruya geleyim bu makina nekadar yakıyor diyenler için yazayım benzinimin bitmesini bekliyorum ama tahminde bulunayım 4 lt civarı yani bu makina rodaj landıktan ve bakımları düzgün yapıldığında 3 3.5 litre lerde gezer diye düşünüyorum
    Güzel bir gözlem yapmışsın fakat ben . Alır almaz otomatik yan ayağı manual hale getirtin. Önerini nasıl yapacağımı anlamadım daha açık yazabilirmisin acaba

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı Exslans44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gözlem yapmışsın fakat ben . Alır almaz otomatik yan ayağı manual hale getirtin. Önerini nasıl yapacağımı anlamadım daha açık yazabilirmisin acaba
    usta yan ayağın altında sarı bi tel var o teli çıakr diyo anlıcan.
    ayak gücüyle çalışan 2tekere 5 yaşından beri binen gazlı 2tekere yeni başlamış biriyim.ve son olarak bir Beşiktaş taraftarı.

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı monolog17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta yan ayağın altında sarı bi tel var o teli çıakr diyo anlıcan.
    Tamamda gardaş iki tane var biri büyük diğeride onun içinden geçiyo hangisi çıkacak. İkiside çıkarsa ayaklık sabit durmaz yanlış değilsem

Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    haklısın ikiside çıkarılırsa ayak aşagıya düşer

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Arkadaşlar sizdede arka amortisörün orda esneyince bir gıcırdama sesi geliyormu ben bir türlü bulamadım sesin nerden geldiğini bütün temizleyici yağ çözücü pas sökücüleri kullandım halen o ses kesilmedi.Sizdede öyle bir sorun varmı acaba ?_?

Motosikleti
    kanuni gt170
    beyler bu motora uygun depo kılıfı bulan var mı hiç?

hector15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200NS
    Arkadaşlar kanuninin S125T modeli nasıl sizce? kullananlar var mı aranızda

Motosikleti
    kanuni windy s & GT170 R
    arkadaşlar motorunuza çok iyi bakın parçalar çok pahalı
    ben kaza geçirdim ön maşalar değişiyor 400 tl ye

Motosikleti
    KANUNİ GT 170
    Alıntı fast rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorunuza çok iyi bakın parçalar çok pahalı
    ben kaza geçirdim ön maşalar değişiyor 400 tl ye
    Aynen Doğru söylüyor arkadaş. Bende kaza geçirdim ön maşa eğilmişti pahalı olduğu için değiştirmedim usta fazla önemli değil dedi tornaya soktu yinede 450 tl masrafı çıktı. Ön far zaten 95 tl yinede dikkatli olun benim korumalık olmasaydı hasar bendede motordada fazla olurdu.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    valla ben düz yolda 100-110ü geçemiyorum ilginç bişey adam 140 demiş ve şuda var 140ı bitek inişlerde görüyorum.nasıl bi düzxlükse artık
    kusura bakmayın da 170cc motor 110 u geçemiyorsa, yazık verilen paraya bence

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı mus6684 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın da 170cc motor 110 u geçemiyorsa, yazık verilen paraya bence
    ne diyeyim kardeş sen mi verdin parayı ben mi verdim anlamadım ? sende ne var kaç yapıyo söylede bilelim madem.

Kadrana inanacak olursak ki güven vermediğini baştan söyleyeyim, ben düz yolda 120 km yokuş aşağı ise 130 km sürat yapıyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geçen yoldayım, tabelada "Ankara 140" yazdı. Ben de düz yolda 140 rahat görüyorum...
    monolog17 ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    kanuni GT170
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yoldayım, tabelada "Ankara 140" yazdı. Ben de düz yolda 140 rahat görüyorum...
    işte bu iyiydi

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    ne diyeyim kardeş sen mi verdin parayı ben mi verdim anlamadım ? sende ne var kaç yapıyo söylede bilelim madem.
    arkadaş, mevzu paran falan değil. benim canımı sıkan kanuni markası. benim anlamadığım konu, bu kanuni markası bir model çıkartıyor, 1-2 sene sonra aynı modeli üretmiyor. kullanmış ve sütten ağzı yanmış biri olarak konuşuyorum. 30 yaşındayım bende bu zamana kadar 100cc-250cc arası 8 tane motor oldu. çoğu da çin malıydı. o yüzden diyorum ki motor alınacaksa arkadaşlara tavsiyem çinde üretilmesin de ne olursa olsun

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)