Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Wave110i

Motovento
    REKLAM ALANI
    mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3 advance 250 ABS
    bende kısmetse çarşamba günü resmi işleri halledip alıcam. yaklaşık bi 6 ay kadar kuba kee 100 modeli kullandım ve askere giderken sattım, forumdan araştırtırım kullanıcılarıyla direk iletişim kurarak bu cup modelini almaya karar verdim hayırlısı olur inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110 i
    arkadaşlar bende 6 aylık bir araştırma ve bütçe ayarlama döneminden sonra honda wave mi aldım 500 km de yim şu ana kadar memnunum bakalım ilerleyen günlerde ne olur ayrıca ilk bakım 500 demi yoksa 1000 km demi bilen arkadaşlar var ise yardımcı olursanız sevinirim

Son hız 100-105 gibi düşünebilirsin. 100 rahat çıkıyor fakat ondan sonra gitmiyor.

Bu arada Ocaktan beri yakıt tüketim değerlerim aşağıdaki gibi.
    Şehiriçi Ortalamada 2.2L/100km.

banak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda wave 110 i
    güzel istatistik ben şu ana kadar 40 tl lik benzinle 490 km yol yaptım şu an motor yeni rodaj dönemi

..................... .........................

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar bende wave 110 i modeline sahibim lastiklerini değiştirmek istiyorum düzgün bir dubleks lastik taktırmak istiyorum, bu konuyla alakalı tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum saygılar sunarım...

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    Herkese hayırlı günler, bende 3 hafta önce wave alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Almadan önce yamaha cryptonla wave araştırması yaptım ,baktığımda ikiside 100 cc üzeriydi yani her ikisinde de vergi vardı ,wave cryptona göre biraz daha torklu çekişli ve bana göre en önemliside wavenin enjeksiyonlu olması cryptonunda karburatorlu olması idi.Honda bu motor için kendi sitesinde full depo 208 km gittiğini okuduğumda beni hem etkilemişti ama birazda abartı gelmişti,zaten depo 3.7 litreye doluyor.Bende bunu test etmek için depoyu fulladım ve fullediğimde 182 kmde idi şayet dedikleri gibiyse benzın tamamen bittiğinde 390 olması lazım km nin, ve şu an km 383 e geldi ve benzinde artık son demlerinde biraz daha gider biter.Zaten gösterge kırmızı çizgininde atında şu an.Kısacası benzin olayında söyledikleri veriler doğru veriler ve bu gerçekten çok ekonomik bir veri 1 litreye 56 km gercekten cok hoş.

Motosikleti
    arkadaslar arkaya çanta almak istiyorum, yanlız çanta demiri çanta koymaya elverişli değil, bu demir aparatını nerden temin edebilirim, bilgisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum.

islambey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 250NK
    .................

Motosikleti
    arkadaşlar siperlik kullanan varmı aranızda?

Motosikleti

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Wave ci arkadaşlar uzun süre kullananlar ,nasıl sağlamlığı tavsiye edermisiniz.

haluk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250 Rally - Wave 110i - Crypton S - CB125F ...
    Merhaba. 2013 yılından beridir Wave kullanıyorum ama bu 3. Wave motorum. Toplamda 22 bin km civarı kullandım bu 3 motoru. Mevcut Wave motorum 2015 yılından ve 1000 km'den beridir bende ve de şimdilerde 12 bin km civarlarında. Motorumu 2019 yılında binerek Balıkesire, yazlığa götürüp orada bırakmıştım ve pandemide de gidip kullanmaya fırsat olmadığından aküsü bitmişti. Geçen yıl arabamın arkasına atıp Ankaraya getirdim ve aküsünü değiştirdim ve de yetkili serviste bakım yaptırdım. Kilometresi yüksek olmasa da bana hiç bir sorun çıkartmadı şimdiye kadar. Düzenli bakımları yapıldıktan sonra 100 bin km'yi bile sorunsuzca devireceğini düşünüyorum. Kolay gelsin. Selamlar.
    Paran varsa Japon, yoksa alman.
    A wise man once told his wife . . . nothing because he was a wise man.
    If you can't afford a new German car, then you definitely can't afford a used one.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)