Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
88. sayfa BirinciBirinci ... 38788687888990 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Fren diskinide bi kontrol edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    32500 km oldu. Bayramda memlekete gittim geldim. Giderken yavaş tempo 3.5 tüketti
    Gelirken 110 -140 arası hesaplamadım. Tahminim 4.5 filandır.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    motora sunwa h-006 yağ filtresi almış bulundum , hıflo hf204 olarak geçiyor baktım , hiflo 303 olması gerekiyor sanırım , taksak olur mu diycemde elimizde kaldı galiba 600-1000 lik filtresi farkı ne acaba ?

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Arkadaşlar 2005 kawasaki zx636 motorumu satmayı düşünüyorum ninja 300 ile takas da yapma planım var düşünen olursa özelden yazabilir.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    AĞALAR SA. nasılsınız , bana arka dişli lazım dğiştiren bilgisi olan var mı ? marka kalite fiyat aralığı

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    42 yoktu ben değiştirirken 43 taktim daha iyi oldu son hızda devirde oynama olmadı. Sunstar kullanıyorum. Kmadan aldım.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 yoktu ben değiştirirken 43 taktim daha iyi oldu son hızda devirde oynama olmadı. Sunstar kullanıyorum. Kmadan aldım.
    Bu mu ürün böyle ucuz mu ya , biz bi hata yaptık tamirciyi dinledik , çok gider bu dişliler dedi zinciri değiştirdi , zincir yeni ama deli ses yapıyor kafayı yedim gitti 200 tl boşa , ön dişli tamam arka ve zinciride aldık mı tamamdır , zincir alabileceğim bi yer var mı ?
    http://www.kmadepo.com/kawasaki-ex-3...is-buyuk-75756
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Aynen budur.

On arka disli artı zincir 400e patlamıştı.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Aynen budur.

On arka disli artı zincir 400e patlamıştı.
    bunu aldım aynı kalitedeymiş , ön düşli var zaten , bu zincir yeniydi 1000 km yaptım eski dişlilerle , kurtarırsa devam ederiz yoksada bir daha zincir alacağız :S

http://www.kmadepo.com/esjot-50-3202...=50%2032029-43
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja zx636 Abs krt edition
    Arkadaşalr konuyu biraz hortlatayım.Honda 250rr gelıyor malum bizim motorları gölgede bırakırmı ?

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı GhostRıderTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşalr konuyu biraz hortlatayım.Honda 250rr gelıyor malum bizim motorları gölgede bırakırmı ?
    ŞU an heryerde bu motor konuşuluyor ,38 bg netleşmiş , fotolarda gözükenle gelen motor bir olmayacaktır , tercih meselesi önden bi sevdiriyorlar millete , kuyruk kısmı ninja ön kısım yamaha zaten .:D gölgede bırakmazda 2. eli öldürecektir ama daha yayılmasına 1 seneden fazla var sanırım , birde öyle bir motor yapıp o kadar övüp şöyle iyi böyle iyi deyip kalkıpta 17000 e satmaz , bizde min şuan çıksa 20000 o yüzden tercih yine r25 olacaktır milletin.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Torku düşük. Bizim motor rahat geçer düşünmeye bile gerek yok. R25 ile giderken arkadan gelip rahat yakalıyor üstüne geçiyor. Kawasaki ile kiyasladiginiz motor honda olmamalı arkadaşlar.

Motosikleti
    R125 - R25 - Ninja 300 30. Yıl
    Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce sıkıntılı r25 den kurtularak aranıza katılmış bulunmaktayım. Ninjayla ilk izlenimlerim çok olumlu fakat son zamanlarda titreşim arttı ve yağını ilk kez değiştiricem. Yağ eksiltme gibi olaylar duydum km 11000 küsür serviste yaptırıcam değişimi. Biraz araştırdım forumda ama herkesden farklı gördüm. Benim sorum hangi yağ uygundur kendi istediğimiz yağı serviste katabiliyor muyuz ve başka nelerine baktırmam lazım sonucta 2. El motor içime sinsin istiyorum şimdiden teşekkürler
    ssCi bunu beğendi.

Arkadaşlar şu ilan için ne düşünüyorsunuz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24289193/detay

sizce alınırmı yani KM bazında soruyorum, 2 yıl kullanmayı planlamaktayım ve aktif kullanıcıyım binmediğim gün yoktur günlük git gel 30km yol yapıyorum iş için üzerinede arkadaşlarla hemen hemen her gün geziyoruz gezmesek bile ben tek geziyorum oda bir 30 km falan yapsa günlük rahat 50km ve üzeri yapıyorum.

2 Yıl kullanıcam bakım ücretli sıkıntı değil sadece motorun ne bileyim ciğeri sönermi :D gidişi duruşu bozulurmu bişi olurmu?

Mesela bir abimiz FZ8 için daha 30-40'bin kmler başlangıç demişti.

Peki bu motorda ne kadar km yapabiliriz? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar, fz8 alıcaktım kredi o kadar çıkmayınca mecbur ninja 300 alıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı SRC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce sıkıntılı r25 den kurtularak aranıza katılmış bulunmaktayım. Ninjayla ilk izlenimlerim çok olumlu fakat son zamanlarda titreşim arttı ve yağını ilk kez değiştiricem. Yağ eksiltme gibi olaylar duydum km 11000 küsür serviste yaptırıcam değişimi. Biraz araştırdım forumda ama herkesden farklı gördüm. Benim sorum hangi yağ uygundur kendi istediğimiz yağı serviste katabiliyor muyuz ve başka nelerine baktırmam lazım sonucta 2. El motor içime sinsin istiyorum şimdiden teşekkürler
    Ekspertiz yaptırıyorsun, kawasaki servisini ara randevu al motoru götür onlar tepeden tırnağa kadar kmler bakımlar her bir şeyi kontrol edip sana söylüyorlar ona göre ekstra bir masraf çıkarsa fiyattan düşer adam çıkmazsa gönül rahatlığı ile binebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Evet bişiler yazarsanız iyi olur arkadaşlar bir ilgilenelim şu ölü konuyla yani bir bilgi istedik kaç saat oldu

Motosikleti
    Dostum ben aldım zaten motoru 1 ay oldu expertiz de yaptırdım üstünkörü de olsa . Sorum ilk defa bakıma gireceğim hangi yağ koymalıyım yaz ayları için en güzel ve başka nerelerine baktırmalıyım

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İpone rs 4000 10 40 kullanıyorum. M3mnunum. Eğer yağ yaktığından suphe duyuyorsan yarı-sentetik koy. Tam sententige gore yağ yakma ihtimali daha az demişti son bakımda usta.

6 binde bir bakim yaptirıyorum ben sıkıntı yok.

Motosikleti
    İpone rs 4000 10 40 kullanıyorum. M3mnunum. Eğer yağ yaktığından suphe duyuyorsan yarı-sentetik koy. Tam sententige gore yağ yakma ihtimali daha az demişti son bakımda usta.

6 binde bir bakim yaptirıyorum ben sıkıntı yok.
    Cevap verdiğin için teşekkür ederim fakat aklıma takılan izmir sıcağındayım muhtemelen içinde de kalın bi yağ var. 10 40 bu sıcaklarda uygun olmayabilir diye düşünüyorum. 15 50 veya 20 50 olan bi kaliteli marka önerisi yok mudur ?

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Castrolden memnun kalmamıştım vites geçişleri tak tuk olmuştu. 40 derece ustu ise sıcaklık 50 kullanman normal olacaktır. İpone iyidir. Shell de eski motorumda kullandım güzel yagdi. Bir kere eksilmedi.

Castrolden memnun kalmamıştım vites geçişleri tak tuk olmuştu. 40 derece ustu ise sıcaklık 50 kullanman normal olacaktır. İpone iyidir. Shell de eski motorumda kullandım güzel yagdi. Bir kere eksilmedi.
    Üste yazdığım sorum hakkında bilginiz varmıdır acaba?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı ssCi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üste yazdığım sorum hakkında bilginiz varmıdır acaba?
    Sigarası içkisi yoksa ciğeri sönmez;) gider bakarsın yürüründe sıkıntısı yoksa alınır
    ssCi bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

REKLAM ALANI
88. sayfa BirinciBirinci ... 38788687888990 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)