Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı 06CGLR06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop lambasının içinde sinyalleri olan stop lambası videoları var acaba satışı nerede bilen var mı? Bu ve benzeri aksesuar satılan önereceğiniz yerler var mı? Teşekkürler...
    aliepress ve ebay'da bulabilirsin, Türkiye'de yok sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Video istiyoruz !!!!!!
    Öyle egzoz taktırdım deyip kaçmak yok

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Ninja 250 ve 300 de en güzel sesi akrep yada yoşhi verir bilginize

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Polisin bir şey demeyeceğini bilsem taktırmak için çabalarım da daha doyamadım artı maddiyat elvermiyor

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video istiyoruz !!!!!!
    Öyle egzoz taktırdım deyip kaçmak yok
    Video daki sesle canlı ses çok farklı.bugün egOza susturucu taktırmak zorunda kaldım

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=sTlrJJjE3mo
    Videoyu yapanlar millete soruyor hangisi daha tipli diye herkez ninja diyor cocuklar bile

evet en çok güldüğüm yerde 4:50 den sonraki sahneler
    leons bunu beğendi.

Arka plakalık ve sinyaller hoşuma gitmedi. Leyli sinyalim içinde olduğu stopları taktırmak istiyorum. Plakalığu nasıl ve nerede hqllettirebilirim? Dizayn önerileriniz nelerdir bu konuda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:02 ----------

http://www.motordelisi.com/forum/mot...pilabilir.html
    Buradaki egzos? Yorumlarınız nedir hakkında? Videoyu indirmedim linki yazdım �� sorun olmaz umarım

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çanakkale İstanbul arasında gittim geldim. Bugün geliboludan yola çıkıp beylikduzune 270 km mesafeyi 2.20 dakikada aldım. 14 l yakut tuketti

Motosikleti
    2teker
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale İstanbul arasında gittim geldim. Bugün geliboludan yola çıkıp beylikduzune 270 km mesafeyi 2.20 dakikada aldım. 14 l yakut tuketti
    Hoşgeldin kardeşim bayramın mübarek olsun

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Teşekkür ediyorum abi herkesin bayramı mübarek olsun buluşalım bir ara

Motosikleti
    2teker
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ediyorum abi herkesin bayramı mübarek olsun buluşalım bir ara
    Yarın Maşukiyedeyim.akşamı çaya beklerim

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Akşama doğru haber edeyim sana bayrama gidiyorum şu an yaşlılara

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu akşam 20:30 civarı beylikdüzü real'in arka yolundan geçen bi tane ninja gördüm yeşil se'dı sesini canlı duymak nasip olmamıştı çok hoşmuş gerçekten forumdan bi arkadaşsa geçen selamlar

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben de oradan geçiyorum ama ben değilim işten yeni çıktım dıştan duymak nasip olmadı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gönlümde ninja vardı benimde başlıkta da konuşmuştuk gerçi, o mudur bu mudur derken honda cbr 250r aldım. bende acemiyim daha kaza maza olursa kawa grenajları ya da parçaları pahalı diye honda tercih ettim. 2 sezon sonra filan kawasakiye geçme niyetindeyim gerçekten çok hoş görünüyor dışardan, sürüşüne bişi diyemeyeceğim çünkü bilmiyorum sahibi olan arkadaşların hepsine güle güle kullanmayı diliyorum bir gün bende umarım diyerekten selamlar hepinize

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı Akmina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönlümde ninja vardı benimde başlıkta da konuşmuştuk gerçi, o mudur bu mudur derken honda cbr 250r aldım. bende acemiyim daha kaza maza olursa kawa grenajları ya da parçaları pahalı diye honda tercih ettim. 2 sezon sonra filan kawasakiye geçme niyetindeyim gerçekten çok hoş görünüyor dışardan, sürüşüne bişi diyemeyeceğim çünkü bilmiyorum sahibi olan arkadaşların hepsine güle güle kullanmayı diliyorum bir gün bende umarım diyerekten selamlar hepinize
    İnşallah kullanma fırsatın olur, cbr 250r kullanmış biri olarak söyleyeyim cbr'dan çok daha keyifli bir motor hatta bana yakınsan gel bir gün motorları değişip tur atalım ne demek istediğimi anlarsın, Allah sana 600'lüğünü nasip etsin inşallah, bu arada ben hep söylerim kaza yapmaktan korkma korkarsan yaparsın önemli olan dikkatli olman korumaların da tamsa tamamdır, trafikte dikkat korunmaktan ve korkmaktan daha önemli, ön görülerinin çok iyi olması lazım her türlü olasılığı hesap edebilmelisin bu bazen gereksiz önlemlerede sebep verebilir ama olsun

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Teşekkür ederiz kardeşim sendende allah razı olsun Bende senin gibi acemiyim. Motorun orinal koruma takozlarını taktırdım.şimdide eğitime gidiyorum Ninjayi alalı 2 hafta oldu ama henüz binmiş değilim. Eğitimlerde yamaha 125 kullanıyorum.önümüzdeki hafta kısmetse bende ninjamla trafiğe çıkacağım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah kullanma fırsatın olur, cbr 250r kullanmış biri olarak söyleyeyim cbr'dan çok daha keyifli bir motor hatta bana yakınsan gel bir gün motorları değişip tur atalım ne demek istediğimi anlarsın, Allah sana 600'lüğünü nasip etsin inşallah, bu arada ben hep söylerim kaza yapmaktan korkma korkarsan yaparsın önemli olan dikkatli olman korumaların da tamsa tamamdır, trafikte dikkat korunmaktan ve korkmaktan daha önemli, ön görülerinin çok iyi olması lazım her türlü olasılığı hesap edebilmelisin bu bazen gereksiz önlemlerede sebep verebilir ama olsun
    Hocam haklısın, trafikte kafanın kaza yapacağım stresiyle dolu olmasının insanın dikatini daha çok dağıttığını biliyorum benim ki öyle birşey değildi. Olur da yaparsak kazayı iye ilk motorum çünkü çok yüksek meblalı yatırmak istemedim. Tüm koruma ekipmanlarını ve sürüş eğitimini motoru almadan önce aldım. Fakat şanssızlığıma ehliyet dosyam hala millieğitimden gelemedi ehliyet yok diye yollara düşemiyorum. Aldıgım motorla bi 30bin km filan deviyerim sonrasında ninja 300 istiyorum 600cc benim için fazla tüketiyor

Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz kardeşim sendende allah razı olsun Bende senin gibi acemiyim. Motorun orinal koruma takozlarını taktırdım.şimdide eğitime gidiyorum Ninjayi alalı 2 hafta oldu ama henüz binmiş değilim. Eğitimlerde yamaha 125 kullanıyorum.önümüzdeki hafta kısmetse bende ninjamla trafiğe çıkacağım
    Motoru alınca dayanamam binmek isterim diye ben eğitimi motoru daha almadan gerçekleştirdim. Fakat yukarda da yazdım ehliyet yok işin ironik kısmı o oldu benim için 1 hafta içinde gelmesi lazım artık gelirse bende yollara çıkacağım

Başlığın sıkı takipçisiyim motor hakkındaki deneyim ve izlenimlerinizi bol bol yazmanız dileğiyle,

Herkese öncelikle güvenli, sonra keyifli sürüşler diliyorum

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Kawasaki 30. yıl yeni renkleri duyrulmuş bir sürü renk seçeneği var.
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy/street/15_ex300ab_gallery_e.html

Kişisel fikrim:
    Beyazlı çalışma dışındakiler fazla uydur kaydır göründü bana. Beyazlı çalışmada Ninja ZX-10R ve Ninja ZX-6R'a yakıştıgı kadar yakışmamış Ninja 300'e. Bence beyazı ninja 300de bol kullanmışlar :D Fakat metalik gri Ninja hoş olmuş.
    Akmina bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki 30. yıl yeni renkleri duyrulmuş bir sürü renk seçeneği var.
    https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy/street/15_ex300ab_gallery_e.html

Kişisel fikrim:
    Beyazlı çalışma dışındakiler fazla uydur kaydır göründü bana. Beyazlı çalışmada Ninja ZX-10R ve Ninja ZX-6R'a yakıştıgı kadar yakışmamış Ninja 300'e. Bence beyazı ninja 300de bol kullanmışlar :D Fakat metalik gri Ninja hoş olmuş.
    Yeşil-siyahı hiçbirine değişmem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)