Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 MG SuperBoy Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    mr lastiği takmaktaki amacınız lastiği kalınlaştırmaksa 18 inç daha büyük lastik takarsınız olur biter. ama illa mr 150 nin jant lastiğini takacağım derseniz arka çatalın genişliğini takacağnız lstiğin genişliğini hesaba katmalısınız. ayrıca mr jantı süperboyun gövdesine uyarmı dişli kısmı ön dişli ile çaprazda kalırmı felan filan denemeden bilinmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eski-hondacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUPER BOY... KASK LAZER...ELDİVEN ,DİZLİK PROHEL
    lastiğin deseni hoşuma gidiyor yere sağlam basacak gibi duruyor sboy 18 ınch den16 ınche düşeceğinden kalınlığın artışı gücü etkilemez diye düşündüm fakat yanyana getirmedende olmaz gibi bakalım ne olacak.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Onun yerine kaliteli bir çift lastik alsanız, daha faydalı olur. Hem geniş lastik 100 cc motoru yorar, yakıtı arttırır, hızlanmayı yavaşlatır.
    Yanlışta biliyor olabilirim

Motosikleti
    haklısın 100 cc motorda etkiler biraz da yani böylede bisiklet tekeri gibi neredeyse mübarek hiç haz almıyorum bakınca şöyle arkadan.motorda cüsse büyük teker ince eski antika
    yarış motorları gibi

Motosikleti
    birde şu yan çanta demirleri işi var onuda çözmem gerek yakınlarda bir 650km yola gitme projem var gerçekleştirmek istesem çantalar olmadan olmaz yahu yakınlarımda tanıdığım birileri olsa bu işleri yapmış kolay olacakta uğraştıracak beni zalimm.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bir seferlik kullanım için ise basit heybeler var. Tentecilerde falan satılıyor. Onlar da işini görür.
    Bu arada prince'yi sattım. Bakalım motosikletsiz ne kadar dayanabilecegim.

slm abiler ben motor almayı düşünüyorum super boy ile kanuni breton s 100 arasında kaldım hangisi az arıza verir

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ikiside temiz kullanılınca arıza vermez. Breton gereğinden fazla pahalı.
    Ben prince'yi 1830 liraya alırken, breton s 2200 liraydı.
    uzmanhobi bunu beğendi.

şimdi breton 2395 olmuş bencede yüksek ... ama ben kaskımı falan beyaz renkte aldım yani super boya hazırlık yaptım ama mondialede tam anlamıyla güvenmiyorum abi sence iyi bir motor firmasımı arada uzun yolada çıkarım beni yarı yolda bırakırmı

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben tecrübeli değilim, 3 yıllık ve 6500 km'lik bir geçmişim var. Tamamı Mondial ile.
    Titremeleri dışında (hep balansörsüz modellere bindim) hiç problemleri olmadı. Hiç yolda kalmadım.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir seferlik kullanım için ise basit heybeler var. Tentecilerde falan satılıyor. Onlar da işini görür.
    Bu arada prince'yi sattım. Bakalım motosikletsiz ne kadar dayanabilecegim.
    hayırlı olsun diyelim kaça sattınız acaba ? ben 1500 fiyat çektim birisi 1400 veririm dedi kızıp kaldırmıştım ilanı

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bizim iş biraz karışık. Dayıoğluna verdim. 1750 lira civarı diyelim.
    Şöyle ki karışık; 700 lira para aldım. prince'nin kalan 6*150 lira taksidini ödeyecek.
    Ayrıca yeni bir motosiklet alırsam, bütün ekstraları (rüzgarlık, arka çanta, koruma demiri vs.) o alacak.
    Siz neden satmak istiyorsunuz ki? Size de tam ölücü denk gelmiş.

eyw super boyla 5 .viteste 6500 deviri geçmeden saatte kaç km hıza ulaşırım bilgin varmı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim iş biraz karışık. Dayıoğluna verdim. 1750 lira civarı diyelim.
    Şöyle ki karışık; 700 lira para aldım. prince'nin kalan 6*150 lira taksidini ödeyecek.
    Ayrıca yeni bir motosiklet alırsam, bütün ekstraları (rüzgarlık, arka çanta, koruma demiri vs.) o alacak.
    Siz neden satmak istiyorsunuz ki? Size de tam ölücü denk gelmiş.
    hımm sen iyi fiyata satmışsın. kt125 veya seyahn 150 almak istiyorum ben koltuğu geniş oturuş pozisyonu rahat diye. hatta bi tane ilan bile bulmuştum benden 90 km uzakta gidip alacaktım. ama 8-9 aylık motoru 1000 lira aşağısına satmaya kalktım çabuk satılsın diye ama millet hepten öldürdü fiyatı. neyse satmaktan vazgeçtim gibi zaten motorunu oynamayıdüşünüyorum biraz belki 200 lük yapabilirim ama belli de olmaz. yapıp yapmama arasında kararsızım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Alıntı uzmanhobi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyw super boyla 5 .viteste 6500 deviri geçmeden saatte kaç km hıza ulaşırım bilgin varmı
    80 km civarı yaparsın 6000 de 70 yapıyor

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben prince ile (superboy ile aynı motora sahipler) 5. vites, 6500 devirde 65-70 km hızla gidebiliyorum.
    Superboy kullanan Salih abi (eski-hondacı) daha yüksek hızda gittiğini söylemişti, önceki sayfalarda.

---------- Post added at 00:18 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm sen iyi fiyata satmışsın. kt125 veya seyahn 150 almak istiyorum ben koltuğu geniş oturuş pozisyonu rahat diye. hatta bi tane ilan bile bulmuştum benden 90 km uzakta gidip alacaktım. ama 8-9 aylık motoru 1000 lira aşağısına satmaya kalktım çabuk satılsın diye ama millet hepten öldürdü fiyatı. neyse satmaktan vazgeçtim gibi zaten motorunu oynamayıdüşünüyorum biraz belki 200 lük yapabilirim ama belli de olmaz. yapıp yapmama arasında kararsızım
    Ben hem makinenin titreşiminden sıkıldım hem de kredi ve kredi kartı taksitlerimi ödemekte zorlanınca, sattım gitti.
    Bir daha alırsam, kesinlikle titreşimli makine almam. Insanı motosikletten soğutuyor.

şimdi ben bu super boyla 400 km lik uzun yolculuğa çıka bilirmiyim

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Ben hem makinenin titreşiminden sıkıldım hem de kredi ve kredi kartı taksitlerimi ödemekte zorlanınca, sattım gitti.
    Bir daha alırsam, kesinlikle titreşimli makine almam. Insanı motosikletten soğutuyor.[/QUOTE]

bende titreşimi sevmiyorum ama cg öyle güzelki basit arıza yapmayan yapsa dahi kendin yapabileceğin bi alet. yedek parçaşı bi dünya fiyatları ucuz. istersen motoruyla oynayabiliyorsun 200 lük yap istersen. ama içimden cbr 125 geçmiyor değil benimde

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı uzmanhobi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi ben bu super boyla 400 km lik uzun yolculuğa çıka bilirmiyim
    Çıkabilirsiniz tabi ki. Titreşimden dolayı yorucu olur. Dinlene dinlene giderseniz problem olmaz.

davazli20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonunda Aldım 'süper boy'umu 2 hafta kadar oluyo yakında resimlerini paylaşacağım

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı davazli20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda Aldım 'süper boy'umu 2 hafta kadar oluyo yakında resimlerini paylaşacağım
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)