Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 MG SuperBoy Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eski-hondacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUPER BOY... KASK LAZER...ELDİVEN ,DİZLİK PROHEL
    yeni çıktı daha kesin konuşamam ama emin ol şimdilik sağından solundan zırıltı gelmiyor grenajlarda sorun olacağını sanmam üstten depolu yani üçgen bir şasesi var ağırlık merkezi biraz yukarıda cupa göre fakat dizlerinin arasında denge kontrolü yapabilirsin silindiride büyütülürmüş ama ben düşünmüyorum en azından yeni bir silindir isteyene kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

birşey daha var scuter ve cuplarda ön tarafına koyabildiğin damacana çanta falan bazen tüp te koyuyorlar böyle şeyler yapamazsın yani doğasına aykırı kullanamazsın haberin olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı eski-hondacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende zararı olmadıysa tamam ozaman koruyucuları alabildinmi.?
    Hayır henüz almadım. Ama Yola motosikletle çıkmaktan vazgeçtim.
    Bu pazar tren ve minibüs ile gideceğiz Allah'ın izniyle.

[QUOTE=eski-hondacı;3054475]yeni çıktı daha kesin konuşamam ama emin ol şimdilik sağından solundan zırıltı gelmiyor grenajlarda sorun olacağını sanmam üstten depolu yani üçgen bir şasesi var ağırlık merkezi biraz yukarıda cupa göre fakat dizlerinin arasında denge kontrolü yapabilirsin silindiride büyütülürmüş ama ben düşünmüyorum en azından yeni bir silindir isteyene kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

birşey daha var scuter ve cuplarda ön tarafına koyabildiğin damacana çanta falan bazen tüp te koyuyorlar böyle şeyler yapamazsın yani doğasına aykırı kullanamazsın haberin olsun.[/QUO

ozaman ben cup a devam edeğim. zaten kilomdan dolayı bana ancak cup un yakıtı dayanır. yardımın için teşekkür ederim.

Motosikleti
    yardımım dokunduysa ne mutlu keşke durumun vultureyi almaya müsait olsa istediğin heryere sorunsuz gidebilirsin ozaman özellikle yayla yoluna katır gibi çıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

zaten havalarda karışık yağacak gibi iyi düşünmüşsün koruyucusuz çıkmana gönlüm razı değildi zaten.iyi eğlenceler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    dik motor olduğundan kaynaklanıyor ama torku da yüksek emin ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

sübab sesine yorum gelmedi 2000 imi beklesem yoksa servise gidince ayarlatayımmı heralde artık azalmaz motor çalıştıkça değilmi motor arızası yaşamamıştım daha önce tecrübem az bu konularda

sadece sesin vereceği sinir bozuklugu zararı var oda asırı titiz olanlarda, yoksa herhangi bir zararı olmaz.cok sıkı sessiz olmasının zararı olabilir, ses yapan subabların zararı olmaz
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

yardımım dokunduysa ne mutlu keşke durumun vultureyi almaya müsait olsa istediğin heryere sorunsuz gidebilirsin ozaman özellikle yayla yoluna katır gibi çıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

zaten havalarda karışık yağacak gibi iyi düşünmüşsün koruyucusuz çıkmana gönlüm razı değildi zaten.iyi eğlenceler.

cup motor adana şartlarında iş görüyor. ama başka şehirde olsam ,vulture yi alırdım .

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    ilginiz için çok teşekkür ederim.

kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    ESKİ hondacı motorunun resimlerini paylaşsana. mavisini almayı düşünüyorum. rengi açık mavimi koyu mavimi tam anlayamadım.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı termeli kami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ESKİ hondacı motorunun resimlerini paylaşsana. mavisini almayı düşünüyorum. rengi açık mavimi koyu mavimi tam anlayamadım.
    Zaten resmi var 12. sayfada.

Motosikleti
    güneşli bir günde çekerim birdaha koyarım koruma demiride taktım fikir olur. rengi koyu değil açıkta değil tatlı metalik birşey kalabalık bir motor parkında fark ediliyor.öyle bişey işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

biraz fazla işgüvenliği eğitimi aldığım için ayrıca uluslararası arama kurtarma (akut) sertifikalı, ilk yardım sertifikalı birisi olarak düşünmemek elde değil rs güven, insani yönüm çok ağır basıyor hiç tanımadığım bir insana hayati konularda yardımcı olabilirsem nemutlu bana.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

burada hava patlamak üzere acayip geliyor şu anda fişleri çekeceğim herkese iyi geceler.

Motosikleti
    560 km oldu gösterge 7100-200 devir arası 90km yi gördüm düz rüzgarsız yolda normal oturuşta.haftaya yağ değişimine götüreceğim.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ilk bakım ücretsiz. Haberiniz olsun. Sadece 15 lira (Castrol) yag ücreti alacaklar.

Motosikleti
    koruma demirini serviste taktırmıştım onlarda 15 lira yağ ücreti var demişlerdi castroldan daha iyisi varmı acaba farkını versem. bide ikinci bakımda ne alırlar acaba sibob ayarlanacakmışya garantiden çıkmasın diye servise gideceğim mecburen yoksa kendim değiştirip yapardım

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Benim motosiklet 1815 km'de. 2000 bakımına az kaldı. Maliyeti burdan size yazarım.

Motosikleti
    tamam neler yapıyorlar ne sonuçlar alıyorsun bakalım sen benden önce aldığından kılavuzlık yapmak gibi birşey olacak ... bu arada daha kimse motor almadı siteden farkındaysan. biz baş başa kalacağız galiba. bugün komşum inceledi motoru beğendi galiba aldığım yeri taif ettim pazartesi uğrayacak alırsa mahallede iki tane olacak aynı rengi alırsa ikiz gibi gezeriz artık.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben aylardır tek başıma yazıyorum. Sizin katılımınızla bu sayfaya geçtim.
    Daha önceki paylaşımlarım hep 'prince' sayfasında.

Motosikleti
    zaten memleketlerde yakın havadan sudan derken bir şekil veririz buralara ampülü değiştireceğim servise fluorasan ampül gelecekmiş olduğu gibi birşeyleri söküp çıkarmadan takılıyormuş .oda yetmezse farın altına küçük bir led projektör ayarlarım görüntüyü bozmadan.ışığım yetmiyor bana malum yaş gidiyor gözlerde yavaştan ölüyor ah nerde o 18 li yaşlarım düz duvara çıkardım ip destekle tabiki.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben cub'tan sonra buna bindiğim için farı projektör gibi geldi.
    Tabi orjinal ampulü değiştikten sonra eski randımanı vermedi. Yinede iyi.

kamil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    moturum yok
    hondacı yeni resimleri ne zaman koyacaksın

Motosikleti
    çekemedim birtürlü hafta tatiline yıkayıp bir çekecem bakımı da yapılsın bu arada komşum bugün siyahını aldı motoru gelince yan yana koyupta çekerim fikirde olur.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)