Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Modenas GT 135 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı ahmetunuver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor 6000 km yaklaştı yakıtı 100 km de, 1.9 litreden 1.7 litreye kadar düştü açıldıkça katalog değerine yaklaşıyor, zaten sıfırken bile hep 2 litrenin altında idi..İki hafta süren 2800 km lik geziden yeni geldim motordan hiçbir şikayetim yok çok memnunum..

2lt nin altı gerçekten çok güzelbi değer. bi de şu motor commuter tipinde olsaydı nolurd

neyse bi adım daha yaklaştım modenasa yorumun için teşekkürler dostum

nerde diğer modenasçılarrrr
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    gözüm üstünde bu motorun kısmetse bayramdan hemen sonra alıcam aslında 3 sene önce niyetlenmiştim ama ozamanda honda innova almamı tavsiye etmişlerdi çok şükür şikayetçi değilim kahrımı çekti 40.000 km artık ufaktan yenilenme zamanı geldi. innova ile istanbul amasra gibi gidiş geliş 1000 km üzeri yolculuklarım oldu banamısın demedi. modenaslada inş. uzun ve keyifli yolculuklar yaparım

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    2013 model, 3400km deki modenas gt 135'imi satıyorum, ilgilenenlere duyurulur
    Henüz ilan koymadım, ilgilenen olursa mesaj atabilir. Kazası, düşmesi, çiziği falan yoktur.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    bu da ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-modenas-piril-piril-gt135-139408711/detay

ahmetunuver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT135
    Topiği biraz canlandırayım yazılmayınca Modenas kötü sanılmasın,
    Benim GT 135 13000 km oldu..Her 2500 km de yağını (Castrol racıng 10-50 tam sentetik) değiştiriyorum.
    Her 5000 km de yani 2 yağ değişiminde bir yağ filitresini değiştiriyorum ve hava filitresinin süngerini gazyağı ile yıkayıp yağlayıp takıyorum..Orijinal lastkleri IRC NR21 hala onlarıı kullanıyorum çok mükemmel değil ama benim gibi emekli kullanımı için iyi sayılır, bir kere arka lastik patladı yama yaptıkdan sonra içine lastik zırhı denilen süt gibi bir sıvı var ondan sıktım ikisinede 7-8 bin kilometre oldu birdaha patlamadı..Zinciri (RK 420-122L) ve dişlileri (ön 15T arka 42T) her 500 km de gazyağı ile temizleyip gres yağı ile yağlıyorum, şimdiye kadar 2-3 kere gerginliğini ayarladım hala payı var ama artık eskisi kadar bollaşmıyor..Yakıt tüketimi aylar evvel yazdığım gibi 1,6 litre ile 1.9 litre arasında değişiyor..Devamlı ölçüyorum hiç 2 litre olmadı..Hızına gelince ben uzun yolda stabil 80-90 la çok rahat gidebiliyorum..Sollamalarda gerektiği zaman 120 yi buluyor, vibrasyon 50 km ye kadar biraz var fakat 50 km/h geçince devir yükselince kalmıyor hele 80-90 km/h aralığında yağ gibi akıyor..Alalı bir sene oldu ben çok memnunum tam bana göre, iyiki almışım..

Motosikleti
    modenas gt135
    selam sütlüceel.Ön veya arka dişlilerde oynadınmı?ben 100 ü geçemiyorum

devrim1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty 150 3V i.e.
    Ben de motorumu satıyorum. İlgilenenler için :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-modenas-ilk-sahibinden-temiz-ve-sorunsuz-235494224/detay/

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Şehir içi tavsiye edermisiniz,şehir içi güç falan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler