Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daystarın yenisi gelirse büyük ihtimal şu anki rakamından 3-5 bin pahalıya gelir.. şu anki motorların geldiği dolar kuru 2014 olsa 2 tl falandır 2015 olsa 2.40 falandır 2015 nisan sonrası olsa 2.60 falandır...

şu anda dolar 3.60 ordan hesap edin aradaki farkı öyle 300 tl-500 tl bin tl oynamaz.. çok zor.. en az 3-5 bin oynar..
    Benim motosikleti aldığım Fethiye deki bayi ve Ankara daki başka bir bayi her ikisi de 17.000 - 18.000 TL arasında olacak dediler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    olabilir ötv ler arttı dolar arttı her şey arttı .. ama 17-18 bin gibi rakamlara satmalarıda imkansız ellerindeki leri bile 3 senede zor erittiler... 17-18 binden satıcakları motorlar 5 yıl ellerinde kalır..

şu anda bile sıfır satılanlar 2014 modeller falan hala.. o fiyatlara satılıcaksa bence hiç getirmesinler..

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    olabilir ötv ler arttı dolar arttı her şey arttı .. ama 17-18 bin gibi rakamlara satmalarıda imkansız ellerindeki leri bile 3 senede zor erittiler... 17-18 binden satıcakları motorlar 5 yıl ellerinde kalır..

şu anda bile sıfır satılanlar 2014 modeller falan hala.. o fiyatlara satılıcaksa bence hiç getirmesinler..
    Benim gördüğüm Türkiye de toplam 4 tane 2014 model sıfırı kalmıştı. Geçen hafta 1 tanesini ben aldım. 13.000 TL ye mal oldu. En büyük rakipleri GV250 ve Regal Raptor un fiyatları her ikisininde bugün itibariyle 14.000 TL den satılıyor. Onlarda 2016 model şu anda.

Motosikleti
    Artık Yok...
    regal daystara rakip olamaz şu anda daystarın tek rakibi gv250 dir.. aslında rakp diyoruzda onlar korede kardeş pazara sahipler burda bizimkiler garip bir rekabete sokdular onları.. mesela toptancı ve parçacıları bile hyo ile daelimin ortak..

aslında parkurları farklı hyo manuel genelde scooterı az var hatta sanırıma rtık hiç getirtmiyorlar yada üretmiyorlar daelimde esasen scootercı bir firma otomatik üstüne uzmanlaşmış proflaşmış bir firma.. yani pazarı hyo ile daelim bölüşmüşler kardeş payı etmişlerde bizimkiler garip bir rekabete sokuyor iki markayı..

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    regal daystara rakip olamaz şu anda daystarın tek rakibi gv250 dir.. aslında rakp diyoruzda onlar korede kardeş pazara sahipler burda bizimkiler garip bir rekabete sokdular onları.. mesela toptancı ve parçacıları bile hyo ile daelimin ortak..

aslında parkurları farklı hyo manuel genelde scooterı az var hatta sanırıma rtık hiç getirtmiyorlar yada üretmiyorlar daelimde esasen scootercı bir firma otomatik üstüne uzmanlaşmış proflaşmış bir firma.. yani pazarı hyo ile daelim bölüşmüşler kardeş payı etmişlerde bizimkiler garip bir rekabete sokuyor iki markayı..
    Tabi Regal rakip olamaz orası belli. Sadece 250 cc sınıfında aynı fiyata sahip motorlar o anlamda söyledim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    daystar ve gv 250cc lik cruiser segmentinde bence pazarda tek şu anda..

daystarın sport cruiser bir görünümü var gv nin kült klasik chopper tarzı bir görüntüsü var..

aslında iki motorda klassmanları içinde çok farklı yerlerdeler..

Daystarı süren sport seviyordur gv ona çok hantal klasik gelebilir..
    Gv yi sevende tam klasik kült chopper seviyordur onada daystar fazla sport gelebilir..

Aslında farkında değil insanlar ama iki marka pazarıda birbirlerine zarar vermiycek şekilde bölüşmüşler..

zaten sport seven gv ye bakmaz klasik seven sporta bakmaz para kore dışına çıkıcağına japona italyana almana çinliye gidiceğine kore içinde kalsın demişler sen sport üret ben klasikden devam ediyim 250 c.c de ..

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ukibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gördüğüm Türkiye de toplam 4 tane 2014 model sıfırı kalmıştı. Geçen hafta 1 tanesini ben aldım. 13.000 TL ye mal oldu. En büyük rakipleri GV250 ve Regal Raptor un fiyatları her ikisininde bugün itibariyle 14.000 TL den satılıyor. Onlarda 2016 model şu anda.
    O 4 taneden bir tanesini de ben aldım sanırım 2 ay önce :D

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun yine bayagi arastirdim ancak bulamadim daystar. ikinci el alternatifi de pek bulamadim. Ayrica fabrika Temmuz'un son haftasi gibi bir bilgi vermis, facebook grubundaki arkadaslardan aldigim bilgi kadariyla. Bayiler de Temmuz basi diyor. Yazi bitirmeden almak istiyorum, kafalar cok karisik

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    İlk aldığımda hali

Son hali

ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    @Felis Leo, On cami degistirecegini soylemistin ama bence gayet guzel duruyor

Fotografta sagda bulunan gibi yapmayi hayal ediyorum ben de on tarafi. Belki daha buyuk olabilir o bolum.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Olabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Alıntı cokyay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun yine bayagi arastirdim ancak bulamadim daystar. ikinci el alternatifi de pek bulamadim. Ayrica fabrika Temmuz'un son haftasi gibi bir bilgi vermis, facebook grubundaki arkadaslardan aldigim bilgi kadariyla. Bayiler de Temmuz basi diyor. Yazi bitirmeden almak istiyorum, kafalar cok karisik
    Sahibinden.com ve n11.com da 2014 model sıfır Daystar var, bulamadım derken 2017 model olarak mı diyorsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Muayene tarihi ne olarak görünüyor, ithalat tarihinden itibaren 3 yıl diyorlar, tescil tarihinden itibaren değil. Benim ruhsat ve plaka bugün çıkacak, merak ediyorum muayene tarihini.

Motosikleti
    Honda CRF 250L

Sahibinden.com ve n11.com da 2014 model sıfır Daystar var, bulamadım derken 2017 model olarak mı diyorsun[COLOR="Silver"]
    Iki tane buldum evet ama ikisi de beyaz renkte ve kesinlikle o renk istemiyorum

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Iki tane buldum evet ama ikisi de beyaz renkte ve kesinlikle o renk istemiyorum
    Anladım. Ben beyazını aldım mecburen

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bende beyaz isterken siyah denk geldi nasip.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende beyaz isterken siyah denk geldi nasip.
    Genelde siyah bakıyordum, beyazını bulunca düşünmeden aldım. Ama şimdi iyi ki beyaz olmuş diyorum, gerçekten çok farklı görünüyor, resimlerinden daha güzel. 10 sn videosunu çektim, youtube a ekleyip buradan linkini paylaşıcam.

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Genelde siyah bakıyordum, beyazını bulunca düşünmeden aldım. Ama şimdi iyi ki beyaz olmuş diyorum, gerçekten çok farklı görünüyor, resimlerinden daha güzel. 10 sn videosunu çektim, youtube a ekleyip buradan linkini paylaşıcam.
    Bekliyorum hocam, yine de aklima yatmaz beyaz gibi geliyor

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Bekliyorum hocam, yine de aklima yatmaz beyaz gibi geliyor
    https://youtu.be/tXGfJf_qh-0

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Youtubeda Motosiklet Aşkı kanalına yükledim, bir kaç tane de önceki motorumla video var

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muayene tarihi ne olarak görünüyor, ithalat tarihinden itibaren 3 yıl diyorlar, tescil tarihinden itibaren değil. Benim ruhsat ve plaka bugün çıkacak, merak ediyorum muayene tarihini.
    2014 model olduğu için, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 1 ay içerisinde muayene yaptırmak gerekiyor.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    2014 model olduğu için, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 1 ay içerisinde muayene yaptırmak gerekiyor.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    Honda CRF 250L

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Youtubeda Motosiklet Aşkı kanalına yükledim, bir kaç tane de önceki motorumla video var

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=tXGfJf_qh-0
    Beyaz da guzelmis gercekten ama yine de siyah diyorum

Boyle bir ilan buldum, gidip gorecegim sanirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-daelim-yaza-hazir-daystar250-takasli-mt-25-ile-419025949/detay/

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler