Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kobra16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı kobra16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi forumlar arkadaşlar. Benim daystarı bugün iş çıkışı bi yıkayayım dedim. Güzelce yıkadım kuruladım. Sonra marşa bastım çalıştırdım eve doğru gelirken para çekmek için bankamatiğin yanında durdum. Tekrar çalıştırmak istediğimde çalışmadı. Marşa basmıyor hiç. Bir yerlerinde su mu kaldı diye bekledim fakat az önce tekrar denedim yine çalışmadı. Korna basıyor. 4lüler yanıyor. Onun haricinde tık yok. Sizce sorun nerededir tahminen? Fazla da anlamam motordan, açıp bakamam sağına soluna.
    Sigortalar atmış. Oto elektrikçiye götürdüm yaptı. Şimdilik sorun yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Arkadaşlar forum neden bu kadar cansız? Motora ape gidon taktırmak istiyorum. Sizce paralel kol mu yoksa çaylak gidon mu daha çok yakışır? Bir de koruma demiri sorununu nasıl çözeceğim? Daystara uygun koruma demiri bulamıyorum nereden bulabilirim lütfen biri yardımcı olsun. Balıkesir'deyim bu arada...

arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar.
    Bende daystar almak istiyorum tabiki şimdiki motorumu sattıktan sonra.
    bu motorun 17lt deposu gözüküyor bunun kaçı rezerve?full depo rezerve hariç kaç km gidiyor şehir içi?
    yedek parça sıkıntısı ne durumda çabuk temin edilebiliyormu? istanbul ümraniyede oturuyorum. yedek parça fiyatları çok can sıkar mı?
    çok sıkıntı çıkartan bir motormu kronik arızası varmı?
    internette 3-5 kişinin daelim daystar ile videosu var. adam ilk videoyu çekiyor ve diyorki (biraz kullanayım daha sonra bu motorla ilgili video atmaya devam edicem) ama adamların hiç bir videosu yok. o yüzden motorla ilgili genel bir düşünce bilgi rastlayamadım. adam motoru tanıtıcam diye çekmiş güya ama bakıyorsun videoya, adam hayatını anlatıyor trafikte neler yaşamış dün ne yemiş içmiş filan.
    bana yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar motorunu satmak isteyen olursa irtibata geçebilir.

Selamın aleyküm ustalar bende 2015 model gv250 var ve dealimle değiştirmek istiyorum acaba iyimi etmiş olurum sizce dealimle nasıl daelim daystar 250

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 45Chopper60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleyküm ustalar bende 2015 model gv250 var ve dealimle değiştirmek istiyorum acaba iyimi etmiş olurum sizce dealimle nasıl daelim daystar 250
    Genel olarak ikisininde artı ve eksikleri belli. 1 yıldır her gün aktif olarak Daystar kullanıyorum. Şu ana kadar 1 gün bile keşke GV alsaymışım dedirtmedi. Bunu aktarabilirim.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GV 250 verileri daha üstün değil mi ?

Motosikleti
    honda cbf 150
    Arkadaşiar , daystar 250 artçı konforu nasıldır ? Özellikler cbf 150'ye göre konfor karşılaştırılması yapar mısınız ?

Motosikleti
    Daelim Daystar 250 (2017 ABS)
    Arkadaslar herkese merhabalar yaklasik 5 senelik arastirmadan sonra Daystar da karar kilip aldim. Motorumu izmir motoroomdan 2.el 2 bin km de aldim. Yaklasik 2 ayda 3 bine yakin km yaptim. Bunlar izmirden manavgat a geldim ve manavgattan bodruma da iki defa gidip geldim. Motordan cok memnunum yol tutusu ve ozellikle frenleri cok sorunsuz ve cok iyi calisiyor. Vites gecisleri cok rahat ve hic tereddut etmiyor. Devamli seyir halinde 100-110 km hizla gayet yormadan ilerliyor. Istege ve yol durumuna bagli olarak da 130-140 yapabiliyor ancak ben cok tercih etmiyorum o hizlari. Merak ettiginiz ne varsa sorabilirsiniz. Motorun durusunu merak edenler icin instagramdan takip edebilirsiniz. Kullanici adi alptugraerturk

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Motoruma hic artci olmadim ancak 3-4 farkli kisi artcim oldu. Hepsine de sordum rahat miydi diye. Hepsi gayet rahat oldugunu hic bir rahatsizlik hissetmediklerini soylediler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

2 motorun da birbirlerine ustun ozellikleri var ancak gv250 nin kronik buji ve buji piposu arizalari oldugu icin Daystar tercihinde bulundum.
    ilker_41 bunu beğendi.

eran_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar başlangıç motoru olarak Hyosung GV 250 ile Daelim Daystar arasında kalıyorum. Hyosunglarda buji, buji piposu gibi bazı elektrik sorunları oluyormuş. Daystar'da da benzer durumlar var mı? Yani kronik arızaları var mı? Şimdi diyeceksiniz ki her motorda bazı ufak tefek aksaklıklar olabilir. Mümkün olan en az kronik sorunlu motor olursa daha iyi olur benim için. Malum yeni başlayacağız, bir de bakımla tamirle fazla uğraşmayalım.

Motosikleti
    Eran Bey merhabalar.
    Yaklaşık 4 aydır Daystar 250 sahibiyim. O zamandan beri 4 binin üzerinde çoğu uzun yol olmak üzere kilometre yaptım. Bu yollar boyunca motosikletim hiç ama hiç bir sorun çıkarmadı. Başlangıç için düşünüyorsanız bence doğru karar verirsiniz. Kronik olarak şu ana kadar ne ilk sahibinden bir şikayet duydum ne de beni başıma bir sorun geldi. Kısacası gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.
    ilker_41 bunu beğendi.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Arkadaslar 5664 te plaka sorgulattığımda daelim daystar 250 yerine başka bir motosiklet çıkıyor. Adam daystar 250 kaleminin olmadığını söylüyor yani tüm daystar 250 ler farklı bir araç olarak görünüyomuş kayıtlarda bu doğru mu?

Motosikleti
    Artık Yok...
    abs siz daystarlara beyin falan getirtilip yeni kasanın abs yapılamıyormu acaba yapılsa varya satarım x10 u alırım bir daystar ikinci el uygun yollu.. kendim abs ye çevirtirim..

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 5664 te plaka sorgulattığımda daelim daystar 250 yerine başka bir motosiklet çıkıyor. Adam daystar 250 kaleminin olmadığını söylüyor yani tüm daystar 250 ler farklı bir araç olarak görünüyomuş kayıtlarda bu doğru mu?
    Arkadaşlar bu konuya bir açıklık getirebilir miyiz

Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Alıntı Katatonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eran Bey merhabalar.
    Yaklaşık 4 aydır Daystar 250 sahibiyim. O zamandan beri 4 binin üzerinde çoğu uzun yol olmak üzere kilometre yaptım. Bu yollar boyunca motosikletim hiç ama hiç bir sorun çıkarmadı. Başlangıç için düşünüyorsanız bence doğru karar verirsiniz. Kronik olarak şu ana kadar ne ilk sahibinden bir şikayet duydum ne de beni başıma bir sorun geldi. Kısacası gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.
    Sizin motor tramer kayıtlarında hangi araç olarak görünüyor?

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motor tramer kayıtlarında hangi araç olarak görünüyor?
    VL 250 olarak da gözüküyor olabilir.

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Hayırlı olsun. Az önce Ankara Nur Motor firması ile görüştüm. Ellerinde daystar yokmuş. Gelip gelmeyeceğini de bilmiyorlarmis. Sıfırını bir düşüneyim dedim alamadım arkadaş

Motosikleti
    Herkese merhabalar. Motosikletimi satıyorum. Pazarlık payı vardır. https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35127421/detay

BurakBoztepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Alıntı Katatonic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar. Motosikletimi satıyorum. Pazarlık payı vardır. https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...35127421/detay
    Öğretmenim hayırlı olsun, çok istiyordum motosikletinizi, malesef o anki şartlar el vermedi. Umarım alana hayırlı olur, çok güzel bir motosiklet. Sağlıkla kalın

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim Burak Bey. İyi dilekleriniz için sağolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler