Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Alıntı Bashwarp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun

Üzerindeki lastikler ıslak zeminde güzel kayıyor dikkat edin ona :D
    Teşekkür ederim. Lastikleri ilk fırsatta değiştirmeyi düşünüyorum, şimdilik böyle idare edicem. Lastik öneri olan arkadaş olursa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Orjinal sisi bar diye satılan çabucak küflenen şeye 300 vermek yerine aydın kromdan 500 liraya aldım hemde taşıyıcı ile birlikte tavsiye ederim çok kaliteli

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Alıntı ukibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Arkadaslar motosikleti metro turizm ile gonderdiler. 200 tl verdim. Yarin plaka islemlerini yaptircam. Hem plaka olmadiginfan hem de hava yagmurlu oldugundan cok binemedim. Ama regal raptor dan sonra buna bayildim. Vites gecisleri inanilmaz. Gaz tepkimesi cok guzel. Her yerinde kalite var. Yarin plaka islemleri ile ilgili olanlari paylasirim. Herkese selamlar.
    Merhaba,

Ben de iki ay icerisinde Daelim Daystar kullanicisi olacagim umarim. Bahsettiginiz sureclerde sizi zorlayan bir seyler oldu mu? Ilk motorunu, sifir olarak alacak biri olarak merak ediyorum.

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cokyay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ben de iki ay icerisinde Daelim Daystar kullanicisi olacagim umarim. Bahsettiginiz sureclerde sizi zorlayan bir seyler oldu mu? Ilk motorunu, sifir olarak alacak biri olarak merak ediyorum.
    Daystar benim 2. motosikletim. Daha önce 150cc bir naked vardı. İlk defa cruiser sürünce bir tuhaf oluyor. Trafikte manevra yaparken resmen kamyon çevirir gibi geliyor :D Gerçi sanırım zevki burada bu işin. Virajlarda falan tuhaf gelmişti. Şimdi eğlenceli geliyor. Bu oturuş şekli ilk başta farklı gelebilir sonradan keyif alırsın

Sıfır olarak kalanlar sanırım 2014 model. Son geçerli muayene tarihini de kontrol edin.

Fabrika lastikleri ıslak zeminde güzel kayar. (Tecrübe ile sabit :D) Değiştirmenizi tavsiye ederim.

Aksesuar olarak sıkıntımız var. O konuda bilginiz olsun.

Son olarak facebook da daystar 250 kullanıcıları grubu var. Baya yardımlaşılıyor orada, etkinliklerde düzenleniyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Daystar benim 2. motosikletim. Daha önce 150cc bir naked vardı. İlk defa cruiser sürünce bir tuhaf oluyor. Trafikte manevra yaparken resmen kamyon çevirir gibi geliyor :D Gerçi sanırım zevki burada bu işin. Virajlarda falan tuhaf gelmişti. Şimdi eğlenceli geliyor. Bu oturuş şekli ilk başta farklı gelebilir sonradan keyif alırsın

Sıfır olarak kalanlar sanırım 2014 model. Son geçerli muayene tarihini de kontrol edin.

Fabrika lastikleri ıslak zeminde güzel kayar. (Tecrübe ile sabit :D) Değiştirmenizi tavsiye ederim.

Aksesuar olarak sıkıntımız var. O konuda bilginiz olsun.

Son olarak facebook da daystar 250 kullanıcıları grubu var. Baya yardımlaşılıyor orada, etkinliklerde düzenleniyor. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
    Merhaba,

Mesajiniz icin tesekkur ederim. Temmuz basinda 2017 modelinin gelecegini soyledi bayiler. O nedenle 2017 modelini beklemeye basladim. Facebook grubuna da bakayim.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Merhaba,

Dostum, İl dışından motosiklet almanın tek sorunu nakliye. Kargo firmaları ile getirmek zor, paketlenmesi falan gerekiyor. Otobüs ile kolay oldu ama sonuçta otobüsün bagajında geliyor. Benim motosikleti iyi bağlamamışlar, bişey olmamış ama olabilirdide. Motosiklete gelince 250 cc choper-cruser tarzı çok alternatif yok. Daystar bu konuda gayet başarılı. Ben daha çok az kullandım ama önceki Regal Raptora göre bunun mükemmel olduğunu söyleyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Bugün plaka işlemlerini tamamladım. İnternette yazdığı gibi Ek-1 belgesi falan istenmiyor. Fatura, AT belgesi, Yetki Belgesi, ÖTV belgesi, Sigorta ile gidiyorsunuz. 2 tane dilekçe var ben kendim doldurmadım. Aracı hizmetleri yapan firma sadece 10 TL ye şoförler odası dosyasını, dilekçeleri ve fotokopileri ayarladı. Trafik Tescilde 5 dakikada işlemler bitti 205 TL de oraya verdim. kimlik gerekiyor ehliyet ile işlem YAPMIYORLAR.
    cokyay bunu beğendi.

Motosikleti
    HHH
    Maşallah. Ne güzel motorsun sen daystar.

cokyay ve ilker_41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Dostum, İl dışından motosiklet almanın tek sorunu nakliye. Kargo firmaları ile getirmek zor, paketlenmesi falan gerekiyor. Otobüs ile kolay oldu ama sonuçta otobüsün bagajında geliyor. Benim motosikleti iyi bağlamamışlar, bişey olmamış ama olabilirdide. Motosiklete gelince 250 cc choper-cruser tarzı çok alternatif yok. Daystar bu konuda gayet başarılı. Ben daha çok az kullandım ama önceki Regal Raptora göre bunun mükemmel olduğunu söyleyebilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:55 ----------

Bugün plaka işlemlerini tamamladım. İnternette yazdığı gibi Ek-1 belgesi falan istenmiyor. Fatura, AT belgesi, Yetki Belgesi, ÖTV belgesi, Sigorta ile gidiyorsunuz. 2 tane dilekçe var ben kendim doldurmadım. Aracı hizmetleri yapan firma sadece 10 TL ye şoförler odası dosyasını, dilekçeleri ve fotokopileri ayarladı. Trafik Tescilde 5 dakikada işlemler bitti 205 TL de oraya verdim. kimlik gerekiyor ehliyet ile işlem YAPMIYORLAR.
    Ben direkt bayiden alabilecegim. O nedenle kargo sikintim olmayacak. Sigorta konusunda ucuk rakamlardan bahsediyor arkadaslar. Size ne kadara patladi sormamda sakincasi yoksa?

Motosikleti
    HHH
    Max. 330 çıkabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Yakında aydın kromdan yüksek mızrak uçlu gidon alıp takacağım 370 tl ve uzun fren hortumları, debriyaj ve gaz teli değişecek vede elektrik kabloları

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Ben direkt bayiden alabilecegim. O nedenle kargo sikintim olmayacak. Sigorta konusunda ucuk rakamlardan bahsediyor arkadaslar. Size ne kadara patladi sormamda sakincasi yoksa?
    3 gün önce yaptırdım 340 TL.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:23 ----------

2017 Nisana kadar 1000 TL civarlarındaydı. Ben geçen sene 970 TL ye yaptırmıştım. Ama bu Nisan ayında çıkan kanunla sınırlama getirildi. O yuzden 350 TL civarını geçemiyor
    cokyay bunu beğendi.

Motosikleti
    HHH
    Aksesuarın kalitelisi motoru güzel gösterir, ucuz çöpleri takıp bozmayın motoru arkadaşlar. Benim bir tek ön cam dandik oda geçici yakında giwi cam alacağım.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı T97G adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal sissy barını Çakırca Motor da buldum. 300₺. Arayan varsa diye yazıyorum.

Drivvo programı ile yakıt kullanımını da ölçtüm. Motosikletim şu an da 1500 km civarında.

Genel olarak otoyollarda son hıza yakın gidiyorum. Ani hızlanmalar falan vb. Genel olarak agresif bir sürüş diyelim. 4.5 - 3.8 lt / 100 km de. Sakin bir sürüş ile 3.1-3.5 civarı oluyordu.

Lastik olarak

Arka - https://www.motolastik.com/metzeler-...me-77-pmu27034

Ön - https://www.motolastik.com/metzeler-...f-57p-pmu27184

Almayı düşünüyorum. Başka bir önerisi olan var mı?
    Bence desenler çok alakasız. Nedir bu lastik sorunları anlamıyorum ? Adamlar aynı seriden ön/arka takım üretmiyorlar. Anlas'ta falan takımı yok mu ?

Not: Aşağıdakileri buldum

http://www.anlas.com/product/6237/#

http://www.anlas.com/product/6229/

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Merhaba,

Mesajiniz icin tesekkur ederim. Temmuz basinda 2017 modelinin gelecegini soyledi bayiler. O nedenle 2017 modelini beklemeye basladim. Facebook grubuna da bakayim.
    2017 modelinin geleceği kesinleşti mi? Bayiden mi öğrendiniz? Fiyatı konusunda bilgi verdiler mi acaba?

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    2017 modelinin geleceği kesinleşti mi? Bayiden mi öğrendiniz? Fiyatı konusunda bilgi verdiler mi acaba?
    Temmuz ayinin basinda gelecegini soylediler bayiden. Fiyati kesin degil ama su an sitede yazan fiyattan (1400TL) en fazla 300TL fark olacagini soylediler. Geldigi gibi deneyip almayi planliyorum. Maalesef daha onceden denemek icin bir daystar bulamadim.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Temmuz ayinin basinda gelecegini soylediler bayiden. Fiyati kesin degil ama su an sitede yazan fiyattan (1400TL) en fazla 300TL fark olacagini soylediler. Geldigi gibi deneyip almayi planliyorum. Maalesef daha onceden denemek icin bir daystar bulamadim.
    Ankara da isen benim motosikleti deneyebilirsin

Motosikleti
    Honda CRF 250L
    Ankara da isen benim motosikleti deneyebilirsin
    Tesekkur ederim, Istanbul'dayim. Ama Ankara'ya yolum duserse iletisime gecerim

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Tesekkur ederim, Istanbul'dayim. Ama Ankara'ya yolum duserse iletisime gecerim
    Ankara ya yolun düşerse almadan önce, uğra dene...

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksesuarın kalitelisi motoru güzel gösterir, ucuz çöpleri takıp bozmayın motoru arkadaşlar. Benim bir tek ön cam dandik oda geçici yakında giwi cam alacağım.
    Bende güzel bir cam arıyorum. Siz bir takın onay verirseniz, bizde bakalım giviye :D

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence desenler çok alakasız. Nedir bu lastik sorunları anlamıyorum ? Adamlar aynı seriden ön/arka takım üretmiyorlar. Anlas'ta falan takımı yok mu ?

Not: Aşağıdakileri buldum

http://www.anlas.com/product/6237/#

http://www.anlas.com/product/6229/
    Fiyatları baya uygunmuş. ANLAS kullanan var mı aramızda?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Malesef deneyecek motor yok. Ondan sonra neden satamıyoruz diye birbirlerine soruyorlardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Bende güzel bir cam arıyorum. Siz bir takın onay verirseniz, bizde bakalım giviye :D

Fiyatları baya uygunmuş. ANLAS kullanan var mı aramızda?
    Benim kendi motorumda var, çok memnunum.

Motosikleti
    Artık Yok...
    daystarın yenisi gelirse büyük ihtimal şu anki rakamından 3-5 bin pahalıya gelir.. şu anki motorların geldiği dolar kuru 2014 olsa 2 tl falandır 2015 olsa 2.40 falandır 2015 nisan sonrası olsa 2.60 falandır...

şu anda dolar 3.60 ordan hesap edin aradaki farkı öyle 300 tl-500 tl bin tl oynamaz.. çok zor.. en az 3-5 bin oynar..

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler