Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Daelim Daystar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    İnternetten aydın kardeşler diye yaz google'dan çıkar, çantasında hepsiburada dan alabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

polo34, NexTT, ogzcngdk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    HHH
    Dün ilk defa bir hız denemesi yaptım, 120 hemen 130 a kadar rahat çıktım, bu süratlerde çok çok hafif bir tireşim oldu o kadarı benim inazumadada var, gidişi yol tutuşunu çok beğendim, inazuma kadar komforlu bir motor buradan mukayese edin artık, halen inazuma ve daystar sahibi olduğum için bu karşılaştırmayı yapabiliyorum çok beğendim , bilinçsiz yorumlara aldanmayın gw250 ve daystar arasında kalan varsa kesinlikle daystar diyorum.
    solamnic bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Koruma demirini biz de yaptırmak istesek yardımcı olur musun?

Motosikleti
    HHH

2500 km de aldığım daystar ın 100km kullandıktan sonra motul 5100 ile yağ değişimi yaptım ve filtresine değiştirdim.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Sonunda ön cam, yan çanta ve palet ayaklıkları taktırdım... İnşallah yaza da koruma demiri ve sürücü sissy bar var aklımda...
    polo34 bunu beğendi.

Motosikleti
    HHH
    Ortamı canlandırdım biraz, daystar bir kaç sihirli dokunuşla çok güzel oldu

Sisi barı aydın kromdan aldım, çok kaliteli, styl model.
    ilker_41 bunu beğendi.

kerem can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon 100-Sentor 150-Xtreme 150-MCX 150
    elinize sağlık

Motosikleti
    HHH
    Daystar aksesuarlarının büyük kısmı tamamlandı, daha önce aldığım armada çanta büyük geldiği için geri verdim onun yerine bir arkadaşımdan dana derisi daha kibar bir çanta buldum çok yakıştı, işte son hali motorun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:04 ----------

ilker_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hocam bu daelim selesini tek kişilik hale nasıl getirdiniz ?

Motosikleti
    HHH
    Tek kişilik değil sadece heybe çantayı koltuğun üstünden taktım
    Bu arada bugün ilk defa uzun yol yaptım, 90-100 km lerde çok zevkli tamamen titreşimsiz gidiyor, 110km de biraz koltukta gıdıklanma yapıyor 120km de ve sonrasında azıcık titreşim oluyor ama ne ayaklıklarda nede koltukta bir şey yok hele gidon da hiç yok yani tek silindir olmasına karşı çok güzel keyifli motor. Virajlarda çok güzel yatıyor, ağırlık arka tekerde, rampalardan torku inazumaya daha iyi, düz yolda rahat 130 görüyor zorlarsan 140 yapıyor.

Motosikleti
    Hocam bu sissy barın linkini atabilirmisiniz ? ve delikler kendinizmi açtırdınız acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Tekli seleyi eski paylaşımlardan bi arkadaşa cevap olarak yazmıştımda buraya yazmış nedense

Selam
    Hava her bulutlandığında elimdeki işimi bırakıp gidip brandasını taktığım
    Her hafta sonu temizleyip, nikelajlarını parlatıp karşısına geçip seyrettiğim
    Binmek için fazla zaman ayıramadığımdan sadece 3 binin biraz üzeri km yaptığım
    Her seferinde severek bindiğim Daelim Daystarımı, CC ve tarz değiştirmek amaçlı satıyorum.
    Buraya fotoğraf yüklemeyi birçoğunuz gibi ben de beceremedim
    sahibinden.com da hala yayında olan ilanın linkini paylaşıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-daelim-tertemiz-daelim-daystar-250-cc-319181964/detay/

Motosikleti
    HHH
    www.aydinkardesler.org

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Bu siteden sisi bar çeşitlerini ve arka taşıyıcıları alabilirsin çok kaliteli ürünler benimki styl model sisibar takımı. Bu arada deliklerini kendin açmalısın. ayrıca piyasada orjinal daystar sisibar diye kalitesiz birşey var çok adi çabuk küfleniyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Modeller güzel de ben arka dayamayı bağlantı plakasına sabitleyen civatalara takıldım. Dört adet incecik M5 civata ile bağlamışlar. Bağlantı plakası da çok ince nedense. Çekiştirince esnemiyor değil mi ?

Motosikleti
    HHH
    Aksine plaka o kadar sağlamki Demirci zor deldi, usta iki kere matkap ucu değiştirdi malzeme çok kaliteli esneme falan yok.

Motosikleti
    HHH
    Eksoz ların arkasındaki üç adet perçin susturucuyu perçinlerden matkapla delerek çıkardım, ses açık eksoz gibi oldu, susturucuların deliklerine üstten somun kaynatıp istediğim zaman takacağım resimleri paylaşırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Ses çok tatlı oldu güzel bir homurdanma var cırtlak bir ses değil kimseyi rahatsız etmez ceza bile yazmazlar.

Motosikleti
    HHH
    bende olmasam kimsede iş yok azıcık canlanın yahu, sayemde motorlarınız gündeme gelip pirim yapıyor.

Herkese merhaba,

Geçen yıldan beri daystar 250 / gv250 / dd250e-6c arasında gidip gelmekteyim. Ara zamanlarda rks/lifan gibileri düşündüğümü katmıyorum bile.

Forumda Gv250 kullanan çok fazla kişi var galiba sonuçta onların sayfası 1000 'li sayılarda. En son daelim yada hyosung arasında kaldığımdan daystar kullanan üstadların vereceği bilgilere ihtiyacım var açıkçası. Anladığım kadarı ile gv250'lerin üretimi durmuş, daystar ne alemde bilen var mı? Bu sene ki foruma gidemedim. gidip gören daystar için konuşan oldu mu?
    Ankarada oturuyorum.. servis yedek parça, kullanan kullanmayan hakkında bilginiz var mı? İnternet sitesine baktım.. bayadır da araştırıyorum aslında ama genelde gv250 ağırlıklıydım daha önceden hep.

Birde merak ettiğim bir durum var ikinci eline baktığımda satanda çok yok? Sizce neden?

Teşekkürler

Motosikleti
    HHH
    Bana dua et birsürü bilgi yazdım, ben motoru alırken bunlarda yoktu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Daystar üretimi devam ediyor parça ve servis listesine daelim tr sayfasından bakabilirsin, gv250 den daha hızlı ve kaliteli diğerlerini saymaya gerek yok.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    lastikler orjinal lastik mi? Ön lastik değişmiş gibi sanki Ben ön lastiği değiştirmeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Servis anlamında her şehirde servisliğini üstlenen yerler var. Parça konusunda da daha yeni bi part daha yedek parça geldi. Parçaların ithalatcısı asyamotor ve sıkıntısız temin edebiliyosun.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler